Informari si comunicate AJF
13-02-2019
COMUNICAT CJA

TESTARI FIZICE SI TEORETICE LIGA 4

detalii...
11-02-2019
COMUNICAT

SEDINTA TEHNICA LIGA 4

detalii...
01-02-2019
Comisia de Disciplina

Deciziile comisiei din 01.02.2019

detalii...
31-01-2019
31-01-2019
31-01-2019
29-01-2019
15-01-2019
COMITETUL DE URGENTA

Intrunit in sedinta din 15 ianuarie 2019

detalii...
15-01-2019
PROGRAM RETUR LIGA 6 / SERIA 2

Editia de campionat 2018-2019

detalii...
15-01-2019
PROGRAM RETUR LIGA 6 / SERIA 1

Editia de campionat 2018-2019

detalii...

Campionatul Judetean de Fotbal in Sala 2019


Publicat in data de 29-01-2019, la ora 12:16

 PROGRAMUL CAMPIONATULUI JUDETEAN DE FOTBAL IN SALA – EDITIA 2019

     *Jocurile se vor disputa in sala de sport a Scolii Gimnaziale NR. 7 Alexandria

GRUPA A                                                   

1. ACS Vointa Dunarea Pietrosani1                

2. AS Steaua Spatarei          

3. ACS Astra Plosca                                                    

4.CS Universitatea Alexandria

GRUPA B                                                 

1.ACS Vointa Dunarea Pietrosani 2

2.CS Metalul Peretu

3.ACF Dunarea Zimnicea

4.CSM Alexandria

Etapa I   sambata 02.02.2019

Ora 12.00 ACS Vointa Dunarea Pietrosani 1 - CS Universitatea Alexandria

Ora 13.00 CS Metalul Peretu - ACF Dunarea Zimnicea

Ora 14.00 AS Steaua Spatarei - ACS Astra Plosca

Ora 15.00 ACS Vointa Dunarea Pietrosani 2 - CSM Alexandria

Etapa II  duminica 03.02.2019

Ora 13.00 CS Universitatea Alexandria - ACS Astra Plosca

Ora 14.00 CSM Alexandria - ACF Dunarea Zimnicea

Ora 15.00 ACS Vointa Dunarea Pietrosani 1 - AS Steaua Spatarei

Ora 16.00 ACS Vointa Dunarea Pietrosani 2 - CS Metalul Peretu

Etapa III  sambata 09.02.2019

Ora 12.00 AS Steaua Spatarei - CS Universitatea Alexandria

Ora 13.00 CS Metalul Peretu - CSM Alexandria

Ora 14.00 ACS Astra Plosca - ACS Vointa Dunarea Pietrosani 1

Ora 15.00 ACF Dunarea Zimnicea - ACS Vointa Dunarea Pietrosani 2

*Se califica in faza urmatoare primele 2 echipe clasate in fiecare grupa

Duminica 10.02.2019

Semifinale

Ora 13.00  Loc.1 A - Loc.2 B

Ora 14.00 Loc.1 B - Loc. 2 A

Ora 15.00 Joc pentru Loc. 3-4

Ora 16.00 Finala


Vezi mai multe stiri din categoria: Comunicate AJF    |    Vezi toate stirile

Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri





















Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe