Informari si comunicate AJF
29-11-2018
28-11-2018
Comisia de Disciplina

Deciziile comisiei din 28.11.2018

detalii...
26-11-2018
CASETA TEHNICA

Liga 4 – etapa 14, 24 noiembrie 2018

detalii...
22-11-2018
22-11-2018
21-11-2018
Comisia de Disciplina

Deciziile comisiei din 20.11.2018

detalii...
19-11-2018
CASETA TEHNICA

Liga 4 – etapa 13, 17 noiembrie 2018

detalii...
15-11-2018
Comisia de Disciplina

Deciziile comisiei din 14.11.2018

detalii...
13-11-2018
CASETA TEHNICA

Liga 4 – etapa 12, 10 noiembrie 2018

detalii...
08-11-2018
Comisia de Disciplina

Deciziile comisiei din 07.11.2018

detalii...

CASETA TEHNICA


Publicat in data de 13-11-2018, la ora 08:35

  Liga 4 – etapa 12,  10  noiembrie  2018  


1) ACS DRAGANESTI VLASCA - CS UNIREA TIGANESTI    0 - 0

ACS Draganesti  Vlasca: Baltatu – Serbanescu (min 85 Raportaru), Cocos (min 80 Bogatu), Chircalan, Voicu, Burlacu, Bogatu, Gheorghe, Mitran, Tabarana, Sabou

Avertismente: Chircalan, Burlacu

Antrenor: Razvan Glavan

CS Unirea Tiganesti: Craciun A – Dutu, Binciu, Dumitru, Calin (min 46 Stafie), Craciun L, Pate (min 90 Calin), Paun (min 77 Matei), Funieru, Ancu, Cimpeanu

Avertismente: Dutu, Pate, Cimpeanu

Antrenor: Ion Cojocaru

2) AS UNIREA MOSTENI - STA     - 

3) ACF DUNAREA ZIMNICEA - CS METALUL PERETU    0 - 1 (0-1)
Au marcat: Stefan (min 36)

ACF Dunarea Zimnicea: Chican – Boagiu, Deca, Magureanu, Pascu, Moraru, Tereuci, Nadrag (min 74 Predica), Constantin, Musat, Craciun

Avertismente: Magureanu

Antrenor: Sica Tote

CS Metalul Peretu: Iaurum  A – Delcescu, Iaurum  M, Mitruleasa, Baltateanu, Stefan, Carabasu (min 76 Magureanu), Almajeanu, Ciofalca, Albu, Sandu

Avertismente: Stefan, Ciofalca

Antrenor: Ionel Olteanu

4) AS VOINTA SAELELE 2017 - AS VIITORUL BUTESTI    4 - 0  (0-0)
Au marcat: Gheldiu (min 63), Miu (min 70), Turcan (min 73), Sindie (min 75)

AS Vointa Saelele 2017: Mohora – Achim, Marmalichi, Dima, Miu, Sindie, Turcan, Gheldiu, Mindreanu (min 58 Dinca), Stoian, Turcan

Avertismente: Dima, Achim, Sindie

Antrenor:  Ion Enache

AS Viitorul  Butesti: Badea – Popa  C, Garnita, Vasile (min 46 Popescu), Popa D, Tufan, Predusca, Necula (min 7 Popa  G), Constantinescu, Dragne, Tufan

Avertismente: Constantinescu, Popa D, Tufan, Popa C

Antrenor: Valentin Popescu

5) ACS ASTRA PLOSCA - AS VICTORIA LUNCA    5 - 1  (3-0)
Au marcat: Stavarache (min 2, 66), Niculae (min 37), Voicu (min 44), Parolea (min 50) respectiv Segarceanu (min 48)

ACS Astra Plosca: Boitan – Stavarache, Pescaru (min 57 Stan), Parolea, Voicu, Lascu, Iorga (min 67 Pirva), Dobre, Streche, Niculae (min 46 Tudor), Urucu (min 72 Lacovitse)

Avertismente: Stavarache

Antrenor: Marius Lacoviste

AS Victoria Lunca: Cuna – Ochea, Mititelu (min 65 Coslet), Segarceanu, Iagaru, Eftimie, Geabou, Polog, Lazar, Foamete, Chiva (min 32 Pastrama)

Avertismente: Iagaru

Antrenor: Stefan Becheanu

6) CSM 2 ALEXANDRIA - CS RAPID BUZESCU    1 - 3 (0-1)
Au marcat: Savu (min 52) respectiv Nica (min 36), Olteanu (min 52,61)

CSM  2 Alexandria: Apostol – Neaga, Gherghiceanu (min 78 Trisca), Matei, Savu, Pieleanu, Pletea, Mares, Soare, Ciocan (min 60 Ciocanel), Badoi

Antrenor: Iuian Gudan

CS Rapid Buzescu: Floricica – Buzica, Badea, Dobre, Slavitescu, Mircea, Slobozeanu, Olteanu, Traistaru (min 61 Cioran), Sfeatcu, Nica (min 88 Trifu)

Avertismente: Badea

Antrenor: Florin Raducu

7) ACS AJAX BOTOROAGA - ACS AVANTUL BRAGADIRU    3 - 0  (1-0)
Au marcat:Nicola (min 8), Balauru (min 71), Grosu (min 88)

ACS Ajax Botoroaga: Dragne – Carstea, Voicu (min 46 Iancu), Tudor, Ciulacu, Ungureanu (min 65 Grigorescu), Gherghescu (min 46 Tufan), Nicola, Salaman (min 32 Radulescu), Grosu, Balauru

Antrenor:  Eugen Besleaga

ACS Avantul  Bragadiru: Firica – Necula, Dinca, Caldararu, Balan, Cotruta, Olteanu (min 46 Balan), Moanga, Cristea, Neacsu (min 72 Dulgheru), Serban

Antrenor: Beniamin Cristea

8) ACS UNIREA BRINCENI - ACS ATLETIC ORBEASCA    8 - 0  (6-0)

Au marcat: Mitroi ( min 3), Turcin (min12), Rauta (min 14, 52), Fluerica (min 21, 39, 89), Ghebaura (min 45)

ACS Unirea Brinceni: Oprea – Mitroi, Ghebaura,Popa, Preda, Dragu, Buca (min 53 Olteanu), Rauta, Badea (min 61 Barbalata), Turcin (min Ilie), Fluerica

Antrenor: Marian Botea

ACS Atletic  Orbeasca: Dumitru – Matei (min 53 Marin), Aldea, Neacsu, Gheorghe, Mihai, Stancila, Ciobanu F, Calin, Ciobanu R, Draghici

Avertismente: Ciobanu

Antrenor: Georgel Miu


Vezi mai multe stiri din categoria: Comunicate AJF    |    Vezi toate stirile

Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri





















Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe