Informari si comunicate AJF
29-11-2018
28-11-2018
Comisia de Disciplina

Deciziile comisiei din 28.11.2018

detalii...
26-11-2018
CASETA TEHNICA

Liga 4 – etapa 14, 24 noiembrie 2018

detalii...
22-11-2018
22-11-2018
21-11-2018
Comisia de Disciplina

Deciziile comisiei din 20.11.2018

detalii...
19-11-2018
CASETA TEHNICA

Liga 4 – etapa 13, 17 noiembrie 2018

detalii...
15-11-2018
Comisia de Disciplina

Deciziile comisiei din 14.11.2018

detalii...
13-11-2018
CASETA TEHNICA

Liga 4 – etapa 12, 10 noiembrie 2018

detalii...
08-11-2018
Comisia de Disciplina

Deciziile comisiei din 07.11.2018

detalii...

CASETA TEHNICA


Publicat in data de 19-11-2018, la ora 14:58

  Liga 4 – etapa 13,  17  noiembrie  2018  


1) ACS ATLETIC ORBEASCA - ACS DRAGANESTI VLASCA    2 - 2 (2-1)
Au  marcat: Aldea (min 33), Calin (min 35) respectiv Dumitrescu (min 45), Miu (min 85)

ACS Atletic  Orbeasca: Dumitru – Draghici, Miu, Dumitrescu (min 52 Ciobanu G), Gheorghe, Ciobanu F, Calin, Aldea, Mihai, Neacsu, Ene

Avertismente: Aldea, Calin

Antrenor: Anisor  Dragomir

ACS Draganesti Vlasca: Baltatu – Burlacu (min 41 Bogatu), Sabou, Tabarana, Mitran, Gheorghe, Bogatu, Voicu, Chircalan, Brasoveanu, Cocos,

Avertismente: Cocos, Bogatu

Antrenor: Razvan Glavan

2) CS UNIREA TIGANESTI - AS UNIREA MOSTENI    7 - 0 (4-0)
Au  marcat: Paun (min 4, 45), Dutu (min 8), Calin (min 42), Funieru (min 50, 85), Campeanu (min 69)

CS Unirea Tiganesti: Gologan – Dutu (min 59 Ologeanu), Dumitru, Calin, Binciu, Paun C (min 63 Ghimis), Matei, Cimpeanu (min 40 Calin), Paun M, Funieru, Dumitru

Avertismente: Funieru, Calin

Antrenor: Ion Cojocaru

AS Unirea Mosteni: Cristea – Scarlat, Zvobota, Tabarana (min 59 Vladan), Opritoiu, Dulgheru, Spataru (min 46 Dodu), Zamfir, Pistol, Burcea, Dragomir (min 70 Serban)

Avertismente: Dragomir, Zvobota

Antrenor: Ion Ciupageanu

3) STA - ACF DUNAREA ZIMNICEA     - 

4) CS METALUL PERETU - AS VOINTA SAELELE 2017    1 - 1 (1-0)
Au  marcat: Ciofalca (min 13) respectiv Dinca (min 75)

CS Metalul Peretu: Iaurum A – Delcescu (min 59 Iaurum M), Mitruleasa, Ciofalca, Sandu, Ivascu (min 72 Magureanu), Carabasu, Stefan, Albu (min 75 Baltateanu), Radu, Spataru

Avertismente: Spataru

Antrenor: Adrian Petrus

AS Vointa Saelele 2017: Mohora – Dima, Scurtu, Sindie, Achim, Miu, Dinca, Marmalichi (min 59 Mindreanu), Gheldiu, Turcan G, Turcan I

Avertismente: Sindie

Antrenor: Ion Enache

5) AS VIITORUL BUTESTI - ACS ASTRA PLOSCA    0 - 1 (0-0)
Au  marcat: Predusca (min 79)

AS Viitorul  Butesti: Badea – Popescu (min 35 Pricopie), Predusca, Popa, Dragne, Tufan, Constantinescu, Garnita (min 80 Popa G), Capraru (min 58 Popa F), Popa D, Ciobanu

Avertismente: Popa  / Eliminat: Tufan Ionut (min 42 CR)

Antrenor: Gabriel Popa

ACS Astra Plosca: Manta – Iorga, Dobre, Tudor (min 60 Pirva), Streche, Lascu, Voicu, Parolea (min 65 Lacoviste), Pescaru, Stan (min 40 Stavarache), Urucu

Avertismente: Lascu, Voicu, Stavarache

Antrenor: Marius Lacoviste

6) AS VICTORIA LUNCA - CSM 2 ALEXANDRIA    3 - 4 (3-3)
Au  marcat: Ochea (min 1, 40), Segarceanu (min 13)  respectiv Gherghiceanu (min 11, 78), Matei (min 22), Terci (min 25),

AS Victoria Lunca: Catana – Ochea, Polog, Borda, Foamete (min 82 Stoicea), Iagaru, Segarceanu, Gitstrimb, Mititelu, Bozeanu (min 46 Lazar), Chiva (min 63 Pastrama),

Avertismente: Bozeanu, Segarceanu, Iagaru

Antrenor: Stefan Becheanu

CSM 2 Alexandria: Apostol – Ciocanel, Mares, Soare, Pletea, Pieleanu, Badoi, Terci (min 75 Hutupan), Neaga, Gherghiceanu (min 84 Savu), Matei

Avertismente: Neaga, Terci, Badoi

Antrenor: Iulian Gudan

7) CS RAPID BUZESCU - ACS AJAX BOTOROAGA    2 - 1 (1-1)
Au  marcat: Nica (min 40, 47), Nicolae (min 15)

CS Rapid Buzescu: Floricica – Buzica, Badea, Nastase, Slavitescu, Slobozeanu, Mircea, Sfeatcu (min 82 Dobre), Olteanu, Mitala, Nica

Avertismente: Buzica, Slavitescu, Nica, Mitala

Antrenor: Florin Raducu

ACS Ajax Botoroaga: Nan – Iancu, Grigorescu (min 70 Gherghescu), Ungureanu (min 73 Radulescu), Tudor, Ciulacu, Salaman, Balauru (min 80 Rotaru), Nicola, Tufan, Grosu

Avertismente: Iancu, Ciulacu

Antrenor: Eugen Besleaga

8) ACS AVANTUL BRAGADIRU - ACS UNIREA BRINCENI    1 - 5 (0-2)

Au  marcat: Neacsu (min 57 autogol), respectiv Fluerica (min 4, 22, 66, 75), Marinescu (min 56 autogol)

ACS Avantul Bragadiru: Popescu – Botezatu, Dinca (min 72 Dulgheru), Caldararu (min 70 Balan L), Balan M (min 52 Moanga), Necula, Cotruta, Firica, Neacsu, Cristea (min 76 Sandu), Serban

Avertismente: Dinca, Cristea, Necula

Antrenor: Beniamin Cristea

ACS Unirea Brinceni: Oprea – Mitroi, Marinescu, Preda(min 54  Barbalata), Dragu, Olteanu, Rauta (min 82 Ghebaura), Badea, Ilie, Popa, Fluerica

Avertismente: Rauta

Antrenor: Marian Botea

 

 

 

 

 

 

 


Vezi mai multe stiri din categoria: Comunicate AJF    |    Vezi toate stirile

Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri





















Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe