Informari si comunicate AJF
29-11-2018
28-11-2018
Comisia de Disciplina

Deciziile comisiei din 28.11.2018

detalii...
26-11-2018
CASETA TEHNICA

Liga 4 – etapa 14, 24 noiembrie 2018

detalii...
22-11-2018
22-11-2018
21-11-2018
Comisia de Disciplina

Deciziile comisiei din 20.11.2018

detalii...
19-11-2018
CASETA TEHNICA

Liga 4 – etapa 13, 17 noiembrie 2018

detalii...
15-11-2018
Comisia de Disciplina

Deciziile comisiei din 14.11.2018

detalii...
13-11-2018
CASETA TEHNICA

Liga 4 – etapa 12, 10 noiembrie 2018

detalii...
08-11-2018
Comisia de Disciplina

Deciziile comisiei din 07.11.2018

detalii...

CASETA TEHNICA


Publicat in data de 26-11-2018, la ora 14:30

  Liga 4 – etapa 14,  24  noiembrie  2018  



1) AS UNIREA MOSTENI - ACS DRAGANESTI VLASCA    2 - 3 (0-1)
Au marcat: Dodu (min 68, 70) respectiv Iordache (min 31), Mitran (min 49), Chircalan (min 67)

AS Unirea Mosteni: Cristea – Scarlat (min 57 Ionescu), Tabarana, Matica, Zvobota, Pistol, Zamfir (min 57 Stanila), Dodu, Valcea (min 34 Caldararu), Vladan (min 50 Dulgheru), Spataru

Avertismente: Scarlat, Matica, Stanila, Ionescu

Antrenor: Ion Ciupageanu

ACS Draganesti  Vlasca: Baltatu (min 65 Bogatu L) – Serbanescu (min 68 Stanciu), Sabou, Mitran, Gheorghe, Bogatu I, Voicu, Chircalan, Brasoveanu, Iordache (min 90 Cocos), Tabarana (min 76 Raportaru)

Avertismente: Serbanescu, Voicu, Gheorghe  / Eliminat: Bogatu Ilarie (min 85- CR)

Antrenor: Razvan Glavan

2) ACF DUNAREA ZIMNICEA - CS UNIREA TIGANESTI    0 - 5  (0-3)
Au marcat: Dutu (min 26), Fluerica (min 30, 41), Paun M (min 53), Paun C (min 61)

ACF Dunarea Zimnicea: Stoica (min 60 Cocean) – Predica, Deca, Sandu, Marin, Tereuci, Gheorghe, Nadrag, Constantin, Musat, Craciun

Antrenor: Sica Tote

CS Unirea  Tiganesti: Craciun A – Dumitru, Binciu, Pate (min 46 Paun C), Dutu (min 65 Ologeanu), Cimpeanu (min 46 Calin M), Dumitru, Paun M, Ancu, Craciun L, Funieru (min 75 Calin I)

Avertismente: Ancu

Antrenor: Ion Cojocaru

3) AS VOINTA SAELELE 2017 - STA     - 

4) ACS ASTRA PLOSCA - CS METALUL PERETU    3 - 0  (1-0)
Au marcat: Urucu (min 37), Parolea (min 68), Tudor (min 71)

ACS Astra Plosca: Boitan – Voicu, Lascu, Streche, Iorga, Tudor, Dobre, Pescaru, Parolea (min 72 Lacoviste), Urucu, Stan

Avertismente: Pescaru, Lascu, Tudor, Dobre, Urucu, Streche

Antrenor: Marius Lacoviste

CS Metalul Peretu: Manafu – Sandu, Mitruleasa, Radu, Neacsu, Ciofalca (min 66 Baltaretu), Carabasu (min 30 Delcescu), Stefan, Spataru, Baltaretu, Ivascu (min 72 Magureanu)

Avertismente: Stefan, Delcescu, Radu

Antrenor: Adrian Petrus

5) CSM 2 ALEXANDRIA - AS VIITORUL BUTESTI    4 - 0 (2-0)
Au marcat: Lulea (min 15), Gherghiceanu (min 34), Mohora (min 80), Mihai (min 87)

CSM 2 Alexandria: Apostol – Julea, Ciocan (min 65 Mihai), Dumitru, Pletea, Pasca (min 73 Trisca), Bucuresteanu, Bortosu, Bosoteanu (min 60 Badoi), Gherghiceanu, Parjolea (min 55 Mohora)

Antrenor: Cristian Pirjolea

AS Viitorul  Butesti: Neacsu – Pricopie, Predusca, Dragne, Petrica (min 70 Ene), Ciobanu, Popa D, Necula (min 15 Stancescu), Popa F, Popescu, Garnita

Avertismente: Dragne

Antrenor: Valentin Popescu

6) ACS AJAX BOTOROAGA - AS VICTORIA LUNCA    15 - 0 (8-0)
Au marcat: Nicolae (min 8, 13, 35), Balauru (min 16, 41, 44, 50, 60, 89), Grosu (min 18, 28), Gherghescu (min 56, 79), Ciulacu (min 70), Tufan (min 85)

ACS Ajax Botoroaga:  Radulescu – Cristea (min 56 Rotaru), Tufan, Ciulacu, Iancu (min 60 Voicu), Tudor, Ungureanu (min 46 Salaman), Grigorescu (min 46 Gherghescu), Balauru, Nicola, Grosu

Avertismente: Rotaru

Antrenor: Eugen Besleaga

AS Victoria  Lunca: Cuna - Pastrama, Polog, Foamete, Segarceanu, Stoicea, Ochea, Iagaru, Geamanu. Geabou, Terci (min 59 Carp)

Antrenor: Stefan Becheanu

7) ACS UNIREA BRINCENI - CS RAPID BUZESCU    3 - 1 (1-1)
Au marcat: Buca (min 34), Rauta (min 80), Dragu (min 84) respectiv Mitala (min 20)

ACS Unirea Brinceni: Oprea – Mitroi, Marinescu (min 84 Ghebaura), Preda (min 65 Barbalata), Popa G (min 46 Olteanu), Dragu, Buca, Ilie, Rauta, Badea, Fluerica

Avertismente: Rauta, Dragu

Antrenor: Marian Botea

CS Rapid Buzescu: Floricica – Buzica, Badea, Nastase, Slavitescu, Traistaru, Mircea (min 65 Dobre), Olteanu, Sfeatcu (min 71 Marin), Mitala, Nica

Avertismente: Mircea, Traistaru  / Eliminat: Ion Nastase (min 78 CR -2CG)

Antrenor: Florin Raducu

8) ACS AVANTUL BRAGADIRU - ACS ATLETIC ORBEASCA    5 - 3  (3-3)

Au marcat: Dinca (min 6, 24, 48), Caldararu (min 36, 89) respectiv Ciobanu (min 13), Gheorghe (min 33, 38)

ACS Avantul  Bragadiru: Craciun  - Botezatu, Balan L (min 59 Necula), Balan M, Cotruta (min 92 Sandu), Caldararu, Dinca, Firica, Cristea (min 90 Olteanu), Serban, Moanga (min 87 Dulgheru)

Avertismente:Cristea, Dulgheru

Antrenor: Beniamin Cristea

ACS Atletic  Orbeasca: Dumitru – Draghici, Miu, Gheorghe, Ciobanu, Calin, Aldea, Mihai, Neacsu, Ene, Cotea

Antrenor: Anisor  Dragomir

 


Vezi mai multe stiri din categoria: Comunicate AJF    |    Vezi toate stirile

Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri





















Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe