CASETA TEHNICA

03 Septembrie 2019, la ora 11:10 / Publicat în Comunicate AJF / 281 vizualizări

CASETA TEHNICA

 Liga 4 – etapa 01 ,  31  august  2019  

 

01.   ACS ATLETIC ORBEASCA - CSM 2 ALEXANDRIA   4-2  (2-1)

Au marcat: Ghimis (min 11), Ene S (min 15), Gheorghe (min  49, 66) respectiv Mohora (min 17, 76)

AS Atletic  Orbeasca: Lautaru – Ghimis, Gheorghe (min 79 Ciobanu G), Aldea, Stanciu (min 75 Miu T), Oprea, Ene V, Neacsu, Ene  S (min 68 Dragici), Ene  A, Miu D

Avertismente:  Draghici

Antrenor: Anisor Dragomir

CSM  2 Alexandria: Apostol (min 60 Tobosaru) – Mohora, Descultu, Ciocanel, Maldaianu, Badoi (min 56 Pirjolea), Hutupan (min 75 Neacsu), Pletea, Ciocan (min 75 Urdoi), Pasca, Julea

Antrenor: Cristian Pirjolea

02.   AS VOINTA SAELELE 2017 - AS VIITORUL BUTESTI   6 – 1  (4 – 1)

Au marcat: Ilie (min 1, 25, 40 si 49), Tote (min 45+1), Miu (min 76) respectiv Stancescu (min 34)

AS Vointa Saelele 2017: Mohora – Frujina, Turcan, Segarceanu (min 75 Badici), Miu, Gheldiu (min 42 Tote), Ochea, Ilie, Sindie, Stoian, Boboc

Avertismente: Ochea, Miu

Antrenor: Ion Enache

AS Viitorul Butesti: Iancu – Ion (min 46Pricopie), Ninu, Dragan, Pistol, Popa O (min 62 Popa G), Popescu, Malancu, Ciobanu, Voicu, Stancescu (min 46 Necula)

Avertismente: Ion, Ciobanu, Pistol, Popa O

Antrenor: Valentin Popescu

03.  CS UNIREA TIGANESTI - AS VICTORIA LUNCA   1-0  (1-0)

Au marcat:  Marinescu (min 42)

CS Unirea  Tiganesti: Craciun A – Dumitru, Binciu, Ghebaura, Ancu, Paun  M (min 46 Matei), Constantinescu, Dutu, Craciun L, Marinescu, Paun  C (min 76 Ghimis)

Avertismente: Ghimis

Antrenor:  Marcel Gheorghiceanu

AS Victoria  Lunca: Puscaciu – Iagaru, Geabou, Isbiceanu (min 46 Cutieru), Lungu, Cojoc, Eftimie, Bozeanu, Tunaru, Lazar, Anghel

Avertismente: Eftimie

Antrenor: Julea

04.  AS UNIREA MOSTENI - ACS ASTRA PLOSCA 4-0  (2-0)

Au marcat:  Dodu (min 30), Spataru (min 45 +1), Vintila (min 61, 63)

AS Unirea Mosteni: Cristea – Tabarana, Matica, Soare, Necula, Dulgheru, Dodu, Nica, Sava, Vintila, Spataru

Avertismente: Dodu, Necula, Valcea

Antrenor: Marian Scheopu

ACS Astra Plosca: Chirescu – Iorga, Voicu, Parolea (min 46 Niculae), Stafie, Stavarache, Albu (min 46 Mihai), Olteanu, Urucu (min 64 Nicolae), David, Stan (min 64 Pirva)

Avertismente: David, Voicu, Stafie, Niculae

Antrenor: Marius Lacoviste

05.  AS AVINTUL STEJARU - ACS AJAX BOTOROAGA  3-5  (3-1)

Au marcat: Purcarescu (min 4, 45), Tantalete (min 28)  respectiv Olteanu (min 14), Tufan (min 47), Nicola (min 55), Ungureanu (min 87), Predoi (min 90+1)

AS Avantul  Stejaru: Sandu – Neacsu, Ciobanu (min 28 Tanase), Spataru, Coipan, Neagu, Predoi, Marincu, Chirca (min 62 Cuciumita), Tantalete, Purcarescu

Avertismente: Predoi

Antrenor: Florea  Coaca

ACS Ajax Botoroaga: Dragne – Nicoara (min 46 Brezoi), Tabarana, Gheorghe, Ungureanu, Ciulacu, Olteanu (min 90+4 Ungureanu), Salaman, Tufan (min 83 Gherghescu), Grosu, Nicola

Antrenor: Constantin Ungureanu

06.  ACS DRAGANESTI VLASCA - CS METALUL PERETU 1-3  (1-1)

Au marcat: Dan (min 12) respectiv Purcarea (min 14), Bogatu I (min 86), Carabasu (min 88)

ACS Draganesti Vlasca: Brodeala  - Sidime, Fieraru (min 46 Cobzaru), Bogatu  I, Bogatu  A, Dan (min 68  Biriga), Negoita, Rotaru (min 52 Serbanescu), Matei, Tufan, Cocos

Avertismente: Cocos, Bogatu A, Bogatu I   /  Eliminat: Dragos  Serbanescu (2CG- CR 87)

Antrenor: Razvan Glavan

CS Metalul Peretu: Iaurum A – Ciocan, Mitruleasa, Irianu (min 84 ionita), Sandu, Iaurum M, Carabasu, Radu (min 71 Baltaretu), Purcarea (min 78 Nastase), Stefan, Ciofalca (min 66 Burcea)

Avertismente: Mitruleasa, Ciofalca, Irianu

Antrenor: Adrian Petrus

07.  ACS CETATEA TURNU MAGURELE - ACS AVANTUL BRAGADIRU  2-5 (1-3)

Au marcat: Cazacu (min 11), Foamete (min 76) respectiv  Dinca (min 14,29, 37,86), Moanga (min 52),

ACS Cetatea Turnu Magurele: Calin – Truta, Peta, Sindili, Mogos, Dumitru, Cazacu, Mozolea (min 46 Tanase), Foamete, Trifu (min 70 Geanta), Miu (min 54 Coman)

Avertismente: Foamete, Cazacu, Mogos, Dumitru

Antrenor: Dan Ceangiru

ACS Avantul  Bragadiru: Deca (min 46 Calin) – Neacsu (min 88 Martin), Cristea, Necula, Magureanu, Serban, Luca, Moanga (min 57 Dulgheru), Dinca, Cotruta, Caldararu (min 90 Mitroi)

Avertismente: Luca, Necula, Cristea, Magureanu

Antrenor: Beniamin Cristea

08.  AS STEAUA SPATAREI - CS RAPID BUZESCU  3-2 (0-0)

Au marcat: Cojocaru (min 81), Patrusca  (min 74, 83) respectiv Nastase (min 68), Nica (min 88)

AS Steaua  Spatarei: Pasache – Soare, Coltuc, Tanase (min 90+1 Pavel), Popescu, Dumitrascu, Badan, Pavel, Patrusca, Ologeanu (min 55  Rosu), Cojocaru (min 89 Dorobantu)

Avertismente: Tanase, Badan  /  Eliminat:  Aurel Patrusca  (2 CG –  CR min 84)

Antrenor: Iulian Dumirascu

CS Rapid  Buzescu: Alecu – Musat, Nastase, Dobre, Voicu, Burlacu (min 65 Slobozeanu), Cretan, Ciubuc (min78 Croitoru), Lascu (min 65 Mitala), Chirita, Nica

Avertismente: Lascu, Musat, Alecu

Antrenor: Florin Raducu

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP