Liga 4 – etapa 10, 02 noiembrie 2019
1. CS METALUL PERETU - ACS AJAX BOTOROAGA 0-1 (0-0)
Au marcat: Salaman (min 62)
CS Metalul Peretu: Iaurum A – Sandu (min 68 Radu), Irianu, Mitruleasa, Ciocan, Iaurum M, Carabasu, Ciofalca (min 73 Ivascu), Burcea, Stefan, Purcarea (min 76 Nasatase)
Avertismente: Iaurum, Ciofalca, Stefan, Sandu
Antrenor: Adrian Petrus
ACS Ajax Botoroaga: Dragne – Tufan (min 90+3 Ungureanu), Iancu (min 68 Grigorescu), Ungureanu (min 43 Brezoi), Tarta, Mihai (min 46 Gherghescu), Salaman, Tabarana, Gheorghe, Nicola, Tudor
Avertismente: Tabarana, Iancu, Brezoi, Gheorghe
Antrenor: Eugen Besleaga
2. ACS AVANTUL BRAGADIRU - ACS ASTRA PLOSCA 1-0 (0-0)
Au marcat: Dinca (min 79)
ACS Avantul Bragadiru: Sandu – Deca, Cristea, Caldararu, Necula (min 89 Firica), Magureanu, Cotruta (min 90+3 Neacsu), Dinca, Luca, Botezatu, Moanga (min 90+1 Dulgheru)
Avertismente: Botezatu, Luca, Dinca
Antrenor: Marius Cristea
ACS Astra Plosca: Chirescu – Iorga, Voicu, Streche (min 15 Stafie), Stavarache, Mihai, Stan E, Mihaita, David, Stan G (min 82 Albu), Pirva (min 78 Niculae)
Avertismente: Parva, Stavarache
Antrenor: Marius Lacoviste
3. CS RAPID BUZESCU - AS VICTORIA LUNCA 5-0 (2-0)
Au marcat: Butucel (min 4), Cretan (min 32), Nica (mn 57), Lascu (min 75), Slavitescu (min 78)
CS Rapid Buzescu: Alecu – Buzica, Nastase, Badea, Slavitescu, Cretan (min 37 Zamfir), Slobozeanu, Padure(min 52 Croitoru), Butucel (min 66 Lascu),Chirita, Nica (min 57 Mitala)
Avertismente: Nica
Antrenor: Florin Raducu
AS Victoria Lunca: Andrei – Bozeanu, Grecu (min 52 Ivan), Naidin, Lungu, Cutieru, Chitu, Cojoc, Isbiceanu (min 46 Gemanu), Balan, Lazar
Avertismente: Bozeanu, Chitu
Antrenor: Gabi Julea
4. AS STEAUA SPATAREI - AS VIITORUL BUTESTI 3-0 (3-0)
Au marcat: Popa (min 14), Rosu (min 18), Scoret (min 41)
AS Steaua Spatarei: Pasache – Dumitrascu, Scoret, Coltuc (min 46 Cojocaru), Badan, Ologeanu (min 71 Pavel), Dorobantu (min 39 Pavel), Rosu, Patrusca, Tanase, Popa
Avertismente: Cojocaru
Antrenor: Iulian Dumitrascu
AS Viitorul Butesti: Bulacu – Tudor, Popa C, Stancescu, Pistol, Voicu, Necula, Malancu, Pricopie, Ninu (min 45+1 Dan), Garnita
Avertismente: Tudor
Antrenor: Gabriel Popa
5. ACS CETATEA TURNU MAGURELE - ACS ATLETIC ORBEASCA 8-4 (3-1)
Au marcat: Foamete (min 5, 48), Cazacu (min 22, 89), Trifu (min 26), Truta (min 70), Mozolea (min 71, 90+3) respectiv Chirita (min 14), Ghimis (min 58, 73, 85)
ACS Cetatea Turnu Magurele: Catana – Trifu (min 46 Tanasca), Truta, Ceangiru, Urlan (min 60 Mozolea), Foamete, Cazacu, Sindili, Dita (min 46 Peta), Ioan, Coman
Avertismente: Sindili
Antrenor: Dan Ceangiru
ACS Atletic Orbeasca: Lautaru – Ciobanu (min 65 Dragomir), Ghimis A, Mihai H, Draghici, Mihai B (min 65 Ene), Miu, Ciobanu, Stancila, Chirita, Voicu
Avertismente: Lautaru, Ene , Dragomir
Antrenor: Anisor Dragomir
6. ACS DRAGANESTI VLASCA - AS VOINTA SAELELE 2017 0-8 (0-3)
Au marcat: Boboc (min15), Gheldiu (min 26), Stoian (min 32), Ilie (min 65), Ochea (min 69, 78, 89), Sindie (min 80),
ACS Draganesti Vlasca: Floricica – Dan (min 76 Baltatu), Sidime, Rusanu, Negoita, Radulescu, Cobzaru (min 46 Fieraru), Brodeala (min 61 Margarit), Bogatu, Lica, Tufan
Avertismente: Bogatu, Lica, Rusanu
Antrenor: Razvan Glavan
AS Vointa Saelele 2017: Mohora – Frujina (min 67 Cuna), Turcan, Segarceanu (min 61 Ochea), Miu, Gheldiu (min 56 Polog), Dima, Ilie, Sindie, Stoian, Boboc (min 73 Sima)
Avertismente: Boboc, Miu, Ochea, Sindie
Antrenor: Ion Enache
7. AS AVINTUL STEJARU - CS UNIREA TIGANESTI 1-2 (0-1)
Au marcat: Marincu (min 88) respectiv Marinescu (min 90), Pate (min 59)
AS Avantul Stejaru: Sandu – Cuna, Neagu, Spataru, Mihailescu, Chirca, Parpala (min 66 Radu), Marincu, Tanase, Gradinaru, Panaitescu
Antrenor: Florea Coaca
CS Unirea Tiganesti: Gologan – Matei, Dumitru, Constantinescu (min 10 Tudor), Ghebaura, Marinescu, Binciu, Dutu, Paun, Ghimis, Paun (min 46 Pate)
Antrenor: Ion Cojocaru
8. AS UNIREA MOSTENI - CSM 2 ALEXANDRIA 4-2 (2-0)
Au marcat: Spataru (min 10, 71), Nica (min 25), Matica (min 84) respectiv Matei (min 48, 77)
AS Unirea Mosteni: Cristea – Tabarana, Matica, Valcea, Serban, Caldararu (min 56 Balan), Nica, Sava, Dulgheru, Vintila (min 83 Ionescu), Spataru
Avertismente: Sava
Antrenor: Marian Scheopu
CSM 2 Alexandria: Apostol – Descultu, Mohora (min 83 Tobosaru), Ciocanel (min 64 Bucuresteanu), Badoi, Pasca, Maldaianu, Hutupan, Pletea, Matei, Julea (min 79 Calineata)
Eliminat: Robert Apostol (CR min 83)
Antrenor: Iulian Gudan