CASETA TEHNICA

19 Noiembrie 2019, la ora 11:32 / Publicat în Comunicate AJF / 229 vizualizări

CASETA TEHNICA

   Liga 4 – etapa 12,  16 noiembrie  2019  

 1. ACS AVANTUL BRAGADIRU - CS METALUL PERETU  1-1   (0-1)

Au marcat: Dinca (min 71) respectiv Purcarea (min 2)

ACS Avantul  Bragadiru: Popescu – Cristea, Firica (min 74 Dulgheru), Deca, Dinca, Magureanu, Caldararu, Cotruta, Necula, Botezatu, Moanga (min 74 Sandu)

Avertismente: Dinca, Magureanu, Necula, Popescu  / Eliminat: Marian Botezatu (2CG – CR min 59)

Antrenor: Marius Cristea

CS Metalul Peretu: Iaurum A – Sandu, Ionita (min 69 Irianu), Mitruleasa, Ciocan, Iaurum M, Carabasu, Baltateanu (min 87 Almajeanu), Burcea (min 66 Nastase), Stefan, Purcarea

Avertismente: Ionita, Stefan, Iaurum A, Iaurum M 

Antrenor: Ionel  Olteanu

2. CS RAPID BUZESCU - ACS AJAX BOTOROAGA  4-0  (3-0)

Au marcat:  Lascu (min 5), Chirita (min 11), Ionescu (min 40, 52)

CS Rapid Buzescu: Alecu – Musat, Badea, Nastase, Voicu (min 77 Padure), Zamfir (min 58 Slobozeanu), Dobre, Chirita, Ionescu, Lascu (min 70 Croitoru), Nica (min 64 Mitala)

Avertismente:  Lascu, Musat

Antrenor: Florin Raducu

ACS Ajax Botoroaga: Dragne (min 46 Nan) – Tabarana, Gheorghe, Tufan, Olteanu (min 68 Gherghescu), Ungureanu (min 58 Nicoara), Tudor, Carstea (min 58 Brezoi), Tarta, Nicola, Salaman

Avertismente: Gheorghe

Antrenor: Eugen Besleaga

3. AS STEAUA SPATAREI - ACS ASTRA PLOSCA  1-2  (0-2)

Au marcat: Rosu (min 70) respectiv  Albu (min 15), Stan (min 39)

AS Steaua  Spatarei: Pasache – Pavel, Rosu, Coltuc, Dorobantu, Patrusca (min 65 Soare), Badan, Scoret, Dumitrascu, Ologeanu, Cojocaru (min 76 Puran)

Avertismente: Patrusca, Badan, Coltuc

Antrenor: Iulian Dumitrascu

ACS Astra Plosca: Chirescu – Voicu, Mihai, Iorga, Albu (min 87 Niculae), Sindie, Stan G, Stan E (min 55 Lacoviste), Pirva, David, Mihaita

Avertismente: Stan, David, Voicu, Stafie

Antrenor:  Marius Lacoviste

4. ACS CETATEA TURNU MAGURELE - AS VICTORIA LUNCA   5-1  (2-0)

Au marcat: Foamete (min 31, 42), Truta (min 84), Cazacu (min 87), Trifu (min 90+1) respectiv Lungu (min 80)

ACS Cetatea Turnu Magurele: Calin – Coman, Trifu, Foamete (min 75 Tanasca), Urlan, Peta, Ioan (min 68 Dita), Sindili, Mogos (min 56 Ceangiru), Truta, Cazacu

Avertismente: Trifu, Cazacu, Dita

Antrenor: Dan Ceangiru

AS Victoria Lunca: Andrei – Grecu, Naidin, Chitu, Iagaru, Balan, Isbiceanu (min 79 Pincu), Lazar, Lungu, Geabou, Cutieru

Avertismente: Iagaru, Lungu, Grecu     /  Eliminat:    Geabou  (2 CG – CR min 87)

Antrenor: Gabi  Julea

5. ACS DRAGANESTI VLASCA - AS VIITORUL BUTESTI   2-0  (0-0)

Au marcat: Rauta (min 62), Tufan (min 75)

ACS Draganesti Vlasca: Floricica – Radulescu, Calugareanu, Coporan (min 68 Baltatu), Bogatu L, Bogatu I, Tufan (min 81 Cobzaru), Rusanu, Lica (min 90+3 Baltatu), Rauta, Matei (min 46 Negoita)

Avertismente: Matei, Bogatu L, Radulescu, Negoita   / Eliminat: Ilarie Bogatu (min 56)

Antrenor: Razvan Glavan

AS Viitorul  Butesti: Badea – Carnita, Popa C (min 78 Tudor), Pistol, Stancescu, Necula (min 70 Pricopie), Popescu (min 70 Dragan), Ninu, Malancu, Voicu (min 86 Dan), Popa D

Avertismente: Popa C, Popa D, Ninu

Antrenor: Valentin Popescu

6. AS AVINTUL STEJARU - ACS ATLETIC ORBEASCA   3-1  (2-1)

Au marcat: Chirca (min 19), Marincu (min 29), Chirca (min 78) respectiv Gheorghe (min 13)

AS Avantul Stejaru: Sandu – Cuciumita, Neacsu, Spataru, Tanase, Marincu, Chirca, Neagu, Tantalete, Parpala (min 82 Radu), Panaitescu

Avertismente: Parpala

Antrenor: Florea Coaca

ACS Atletic Orbeasca: Andrei  (min 27 Lautaru)– Gheorghe, Draghici, Ene, Miu D, Ghimis, Neacsu, Miu T, Marin, Ciobanu (min 58 Miu I), Mihai (min 76 Dragomir)

Avertismente: Marin, Gheorghe

Antrenor: Anisor Dragomir

7. AS UNIREA MOSTENI - AS VOINTA SAELELE 2017    3-1  (2-1)

Au marcat: Vintila (min 11), Stoian (autogol min 44), Bitica (min 90+1)  respectiv Miu  (min 10)

AS Unirea Mosteni: Balan – Tabarana, Matica, Valcea, Paun, Sava, Nica, Dodu, Sovarel  (min 47 Dulgheru) (min 90 Zamfir), Caldararu (min 61  Bitica), Vintila

Avertismente: Matica, Paun, Valcea

Antrenor: Marian Scheopu

AS Vointa  Saelele:  Segarceanu – Turcan, Miu, Gheldiu, Dima, Ochea, Ilie, Sindie, Stoian, Boboc, Costore

Avertismente: Sindie  /  Eliminat: Gabriel Turcan (min 77 CR)

Antrenor:  Ion Enache

8. CS UNIREA TIGANESTI - CSM 2 ALEXANDRIA  4-2  (3-2)

Au marcat: Marinescu (min 10, 24), Tudor (min 44, 80) respectiv Gherase (min 26), Terci (min 40)

CS Unirea  Tiganesti: Craciun  A – Cojocaru, Craciun L, Binciu, Ancu, Paun M, Cimpeanu, Ghebaura, Constantinescu, Marinescu (min 45+1 Paun C), Tudor

Avertismente: Ghebaura

Antrenor:  Ion Cojocaru

CSM 2  Alexandria: Apostol – Badoi, Pasca, Pletea (min 56 Hutupan), Descultu (min 62 Julea), Mohora, Maldaianu, Gherase, Novacek, Matei. Terci

Avertismente: Gherase, Terci, Julea, Descultu

Antrenor: Cristian Pirjolea

 

 

 

 

 

 

 

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP