CASETA TEHNICA

26 Noiembrie 2019, la ora 10:57 / Publicat în Comunicate AJF / 250 vizualizări

CASETA TEHNICA

    Liga 4 – etapa 13,  23 noiembrie  2019  

 

1. CSM 2 ALEXANDRIA - ACS AVANTUL BRAGADIRU 3-2  (2-0)

Au  marcat:  Matei (min 15), Gherghisor (min 22, 94) respectiv  Dinca (min 48), Marcea (min 55)

CSM  2 Alexandria: Cristica – Sirbu, Gherghisor, Bosoteanu, Matei, Julea, Badoi, Ciocanel (min 64 Hutupan), Descultu (min 67 Mohora), Pasca, Pletea

Avertismente: Bosoteanu, Descultu, Badoi

Antrenor: Cristian Pirjolea

ACS Avantul Bragadiru: Popescu – Cristea (min 46 Neacsu), Deca, Caldararu, Moanga (min 85 Luca), Dinca, Magureanu, Necula, Firica, Sandu (min 26 Marcea), Cotruta

Avertismente: Caldararu, Necula

Antrenor: Marius Cristea

2. CS METALUL PERETU - CS RAPID BUZESCU  0-2  (0-0)

Au  marcat: Nica  (min 90+1, 90+4)

CS Metalul Peretu:  Iaurum – Sandu (min 83 Almajeanu), Mitruleasa, Cosmin, Iaurum M, Irianu, Carabasu, Ciofalca (min 75 Radu), Burcea (min 73 Ivascu), Stefan, Purcarea (min 86 Nastase)

Avertismente: Sandu, Stefan, Purcarea, Radu

Antrenor: Ionel  Olteanu

CS Rapid Buzescu: Alecu – Slavitescu (min 46 Slobozeanu), Badea, Nastase, Zamfir, Dobre, Chirita (min 71 Croitoru), Ionescu, Voicu (min 68 Butucel), Lascu (min 55 Mitala), Nica

Avertismente: Nastase, Badea, Zamfir, Dobre, Slobozeanu

Antrenor: Florin  Raducu

3. ACS AJAX BOTOROAGA - AS STEAUA SPATAREI 11-0 (8-0)

Au  marcat: Salaman (min 5), Ungureanu (min 7, 22, 71), Olteanu (min 8, 14,37), Grigorescu (min 23), Gheorghe (min 27), Coltuc (min 74  autogol) , Iancu (min 78)

ACS Ajax Botoroaga: Nan – Nicola, Salaman, Tirta, Tudor, Olteanu, Gheorghe, Ungureanu C, Tufan (min 46 Iancu), Gherghescu, Grigorescu (min 46 Ungureanu L)

Avertismente:  Ungureanu

Antrenor: Eugen Besleaga

AS Steaua  Spatarei: Pasache – Coltuc, Tanase, Badan, Pavel, Dorobantu, Ologeanu, Rosu, Puran, Soare, Bataus

Antrenor: Iulian Dumitrascu

4. ACS ASTRA PLOSCA - ACS CETATEA TURNU MAGURELE 9-1  (3-0)

Au  marcat: Albu (min 16), Mitroi (min 40,51), Coman (min 43 autogol),Voicu (min 49,70), Stavarache (min 61), Lacoviste (min 67, 72) respectiv  Peta (min 47),

ACS  Astra Plosca: Chirescu (min 46 Manta) – Iorga, Voicu, Mihai, Stavarache, Olteanu, Mitroi, Mihaita (min 56 Lacoviste), David, Stan (min 54 Pirva), Albu (min 68 Nicolae)

Antrenor: Marius Lacoviste

ACS Cetatea  Turnu Magurele: Calin – Cazacu (min 46 Tanasca), Urlan (min 65 Dita), Ioan, Sindili, Coman, Foamete, Mozolea, Trifu, Truta, Peta

Antrenor:  Dan Ceangiru

5. AS VICTORIA LUNCA - ACS DRAGANESTI VLASCA  3-2 (0-0)

Au  marcat: Badici D (min 53), Grecu (min 56), Tunaru (min 78) respectiv Sidime (min 52), Tufan (min 55)

AS Victoria  Lunca: Andrei – Haidu, Grecu, Iagaru, Chitu, Cutieru, Lungu, Bozeanu, Tunaru, Badici  D, Badici L

Avertismente: Chitu, Cutieru, Badici, Bozeanu

Antrenor: Gabriel  Julea

ACS  Draganesti  Vlasca: Floricica – Calugareanu, Coporan, Bogatu, Negoita, Cobzaru (min 55 Baltatu), Matei (min 26 Fieraru), Rusanu , Tufan, Sidime, Rauta

Avertismente: Floricica

Antrenor: Razvan Glavan

6. AS VIITORUL BUTESTI - AS AVINTUL STEJARU  3-3  (0-3)

Au  marcat: Stancescu (min 57), Necula (min 79), Malancu (min 83) respectiv Neagu (min 4), Marincu (min 10), Predoi (min 37)

AS Viitorul Butesti: Badea – Dragan (min 42 Dan), Ninu, Popescu, Pistol, Stancescu, Voicu, Necula, Popa D, Garnita, Malanacu

Avertismente: Popa D, Garnita

Antrenor: Valentin Popescu

AS Avantul  Stejaru: Sandu – Spataru, Tanase, Chirca, Spataru, Radu, Neagu, Predoi, Parpala, Marincu, Tanase

Avertismente: Predoi

Antrenor: Florea  Coaca

7. ACS ATLETIC ORBEASCA - AS UNIREA MOSTENI  2-3 (0-3)

Au  marcat: Gheorghe (min 55, 79) respectiv Sovarel (min 15), Mitica (min 30), Dodu (min 33)

ACS Atletic Orbeasca: Andrei – Ghimis, Gheorghe, Draghici, Miu D, Marin, Miu T (min 57 Chirita), Ene, Aldea (min 72 Mihai), Oprea, Lautaru (min 46 Neacsu)

Avertismente: Oprea, Aldea,Miu     / Eliminat: Ene Viorel (min 90+2 – CR)

Antrenor: Anisor Dragomir

AS Unirea Mosteni: Pleseanu – Matica, Valcea (min 52 Zamfir), Paun, Tabarana, Sava, Nica, Dodu, Bitica, Vintila, Sovarel (min 66 Ionescu)

Avertismente: Paun, Tabarana, Nica, Vintila, Pleseanu

Antrenor: Marian Scheopu

8. AS VOINTA SAELELE 2017 - CS UNIREA TIGANESTI  0-5  (0-2)

Au  marcat: Marinescu (min 17), Constantinescu (min 35), Ancu (min 66, 76), Pate (min 88)

AS Vointa  Saelele 2017: Mohora – Segarceanu, Miu, Gheldiu, Dima, Ochea, Ilie, Sindie, Polog, Sima, Boboc (min 46 Stoian)

Avertismente: Mohora, Miu

Antrenor: Ion Enache

CS Unirea Tiganesti: Craciun A – Dumitru, Ancu, Paun, Dutu (min 76 Ghimis), Banciu, Campeanu, Ghebaura, Marinescu (min 66 Pate), Constantinescu, Craciun L

Avertismente: Campeanu, Craciun, Pate

Antrenor: Ion Cojocaru

 

 

 

 

 

 

 

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP