Liga 4 – etapa 15, 07 decembrie 2019
1. CSM 2 ALEXANDRIA - CS RAPID BUZESCU 3-1 (1-1)
Au marcat: Ioana (min 29), Descultu (min 61), Matei (min 70) respectiv Nica (min 34)
CSM 2 Alexandria: Cristica – Julea (min 80 Ciocanel), Matei, Sirbu, Bosoteanu, Gheorghisor (min 35 Pletea), Ioana, Iakabfi, Badoi, Mohora, Descultu
Avertismente: Bosoteanu, Lulea, Sirbu
Antrenor: Cristian Pirjolea
CS Rapid Buzescu: Alecu – Musat, Nastase, Mircea (min 48 Butucel), Voicu (min 20 Mitala), Croitoru, Ionescu, Zamfir (min 5 Slobozeanu). Dobre, Lascu (min 80 Marin), Nica
Avertismente: Musat, Nastase, Lascu, Mitala
Antrenor: Florin Raducu
2. ACS AVANTUL BRAGADIRU - AS STEAUA SPATAREI 13-0 (5-0)
Au marcat: Dinca (min 9, 49,55,73,81), Cotruta (min 19, 38), Deca (min 29), Necula (min 36), Dulgheru (min 48), Dulgheru (min 59), Cristea (min 75), Firica (min 79),
ACS Avantul Bragadiru: Popescu – Necula, Botezatu, Dinca, Magureanu (min 50 Sandu), Cotruta (min 50 Marcea), Firica, Moanga (min 46 Dulgheru), Cristea, Caldararu (min 46 Neacsu), Deca
Avertismente: Deca
Antrenor: Marius Cristea
AS Steaua Spatarei: Pasache – Dumitrascu, Puran, Patrusca, Pavez P, Dorobantu, Rosu, Pavez R, OIogeanu (min 46 Mara) , Negrila, Catruna
Antrenor: Iulian Dumitrascu
3. CS METALUL PERETU - ACS CETATEA TURNU MAGURELE 4-1 (2-0)
Au marcat: Ivascu (min 7), Stefan (min 31), Ivascu (min 82), Burcea (min 87) respectiv Foamete (min 83)
CS Metalul Peretu: Iaurum - Sandu (min 65 Ionita), Ciocan (min 81 Blatateanu), Mitruleasa, Ivascu, Irianu, Carabsu, Ciofalca, Burcea, Stefan, Purcarea
Avertismente: Purcarea, Ciocan
Antrenor: Adrian Petrus
ACS Cetatea Turnu Magurele: Olteanu – Coman, Truta (min 77 Ceangiru), Sindili, Ioan, Mozolea, Peta, Foamete, Cazacu, Trifu, Urlan (min 53 Dita)
Avertismente: Sindili
Antrenor: Dan Ceangiru
4. ACS AJAX BOTOROAGA - ACS DRAGANESTI VLASCA 4-1 (1-1)
Au marcat: Tufan S (min 19, 51), Gherghescu (min 85, 90+2) respectiv Tufan I (min 26)
ACS Ajax Botoroaga: Dragne – Nicoara, Ungureanu, Grigorescu (min 46 Brezoi), Olteanu (min 70 Gherghescu), Tufan (min 90 Ungureanu), Tabarana, Gheorghe, Salaman, Tarta, Nicola
Avertismente: Gheorghe, Olteanu, Nicoara
Antrenor: Eugen Besleaga
ACS Draganesti Vlasca: Baltatu – Rauta, Radulescu, Bogatu I, Rusanu, Matei, Negoita (min 58 Bratu) , Bogatu L, Calugareanu, Coporan (min 78 Fieraru), Tufan
Eliminat: Alexandru Rauta (min 64 - CR – 2CG)
Antrenor: Razvan Glavan
5. ACS ASTRA PLOSCA - AS AVINTUL STEJARU 4-1 (1-0)
Au marcat: Stavarache (min 29), Voicu (min 53, 81), Stan (min 60) respectiv Tantalete (min 65)
ACS Astra Plosca: Manta – Stavarache, Voicu, Iorga, Izina, Albu (min 55 Pirva), Stafie (min 64 Lacoviste), David, Mitroi, Stan G, Stan E (min 64 Parolea)
Avertismente: Pirva, Lacoviste
Antrenor: Marius Lacoviste
AS Avantul Stejaru: Sandu – Spataru, Tanase, Neagu, Chirca (min 70 Radu), Spataru, Tantalete, Parpala (min 59 Cuciumita), Marincu, Predoi, Neacsu
Avertismente: Tantalete, Spataru A, Neagu, Spataru M / Eliminat Parpala Daniel (min 60 -CR)
Antrenor: Florea Coaca
6. AS VICTORIA LUNCA - AS UNIREA MOSTENI 3-2 (2-1)
Au marcat: Badici (min 28, 43), Tincu (min 73) respectiv Serban (min 36), Dodu (min 85)
AS Victoria Lunca: Andrei – Naidin, Cutieru, Geabou, Chitu, Lungu, Badici D, Bozeanu, Isbiceanu (min 46 Tincu), Badici L, Iatan
Avertismente: Iatan, Badici, Naidin
Antrenor: Gabriel Julea
AS Unirea Mosteni: Cristea – Tabarana, Matica, Paun, Bitica (min 55 Dilea), Zamfir (min 62 Ionescu), Sava, Nica, Dodu, Dulgheru (min 82 Sovarel), Serban
Avertismente: Matica, Bitica
Antrenor: Marian Scheopu
7. AS VIITORUL BUTESTI - CS UNIREA TIGANESTI 1-8 (0-6)
Au marcat: Pistol (min 70) respectiv Dutu (min 17), Constantinescu (min 26, 37), Marinescu (min 31, 34), Campeanu (min 39), Ancu (min 52), Paun (min 66)
AS Viitorul Butesti: Ancu – Popa C (min 67 Popa G), Popescu, Garnita, Pistol, Cristea (min 53 Dan), Necula, Popa D, Ninu, Voicu, Stancescu
Avertismente: Cristea / Eliminat (Popa Daniel - CR min 30)
Antrenor: Valentin Popescu
CS Unirea Tiganesti: Craciun – Marinescu (min 45 Paun C), Constantinescu, Paun M, Dumitru (min 5 Matei) (min 45 Ghimis), Campeanu, Ghebaura, Dutu (min 54 Pate), Craciun L, Banciu, Ancu
Antrenor: Ion Cojocaru
8. ACS ATLETIC ORBEASCA - AS VOINTA SAELELE 2017 4-5 (3-3)
Au marcat: Gheorghe (min 27, 40, 52), Ghimis (min 42) respectiv Ochea (min 31, 44), Miu (min 37, 82), Ilie (min 90+2)
ACS Atletic Orbeasca: Lautaru – Ene A, Aldea, Mihai (min 56 Ene V), Neacsu, Gheorghe, Miu D, Draghici, Stancila (min 83 Miu I), Ghimis, Ciobanu G (min 68 Ciobanu R)
Avertismente: Miu, Gheorghe
Antrenor: Anisor Dragomir
AS Vointa Saelele 2017: Cabanu – Frujina, Turcan (min 65 Mitrofan), Segarceanu, Miu, Gheldiu, Dima, Ochea, Ilie, Sindie (min 23 Boboc), Costore
Avertismente: Frujina, Ilie
Antrenor: Ion Enache