Liga 6 / Seria 2 / Tur / Editia 2019-2020

09 Septembrie 2019, la ora 09:14 / Publicat în Comunicate AJF / 468 vizualizări

Liga 6 / Seria 2 / Tur / Editia 2019-2020

 Program  competitional

 

 

Etapa  1 /  15-09-2019

A.S. DUNAREA ISLAZ - ACS ASTRA PLOSCA 2

A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS - AS DINAMO BOGDANA

CS FLACARA CONTESTI - AS OLD BOYS ALEXANDRIA

CS ASC SEACA - ACS IZVOARELE

C.S. VOINTA SALCIA - ACS UNIREA BRINCENI

A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA - C.S. NANOV

 

Etapa  2 / 22-09-2019

AS DINAMO BOGDANA - A.S. DUNAREA ISLAZ

AS OLD BOYS ALEXANDRIA - A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS

ACS IZVOARELE - CS FLACARA CONTESTI

ACS UNIREA BRINCENI - CS ASC SEACA

C.S. NANOV - C.S. VOINTA SALCIA

ACS ASTRA PLOSCA 2 - A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA

 

Etapa 3 / 29-09-2019

A.S. DUNAREA ISLAZ - AS OLD BOYS ALEXANDRIA

A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS - ACS IZVOARELE

CS FLACARA CONTESTI - ACS UNIREA BRINCENI

CS ASC SEACA - C.S. NANOV

C.S. VOINTA SALCIA - A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA

AS DINAMO BOGDANA - ACS ASTRA PLOSCA 2

 

Etapa  4 /  06-10-2019

ACS IZVOARELE - A.S. DUNAREA ISLAZ

ACS UNIREA BRINCENI - A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS

C.S. NANOV - CS FLACARA CONTESTI

A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA - CS ASC SEACA

ACS ASTRA PLOSCA 2 - C.S. VOINTA SALCIA

AS OLD BOYS ALEXANDRIA - AS DINAMO BOGDANA

 

Etapa 5 /  13-10-2019

A.S. DUNAREA ISLAZ - ACS UNIREA BRINCENI

A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS - C.S. NANOV

CS FLACARA CONTESTI - A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA

CS ASC SEACA - C.S. VOINTA SALCIA

AS OLD BOYS ALEXANDRIA - ACS ASTRA PLOSCA 2

AS DINAMO BOGDANA - ACS IZVOARELE

 

Etapa 6  /  20-10-2019

C.S. NANOV - A.S. DUNAREA ISLAZ

A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA - A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS

C.S. VOINTA SALCIA - CS FLACARA CONTESTI

ACS ASTRA PLOSCA 2 - CS ASC SEACA

ACS UNIREA BRINCENI - AS DINAMO BOGDANA

ACS IZVOARELE - AS OLD BOYS ALEXANDRIA

 

Etapa  7  /  27-10-2019

A.S. DUNAREA ISLAZ - A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA

A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS - C.S. VOINTA SALCIA

CS FLACARA CONTESTI - CS ASC SEACA

AS OLD BOYS ALEXANDRIA - ACS UNIREA BRINCENI

AS DINAMO BOGDANA - C.S. NANOV

ACS IZVOARELE - ACS ASTRA PLOSCA 2

 

Etapa  8  / 03-11-2019

C.S. VOINTA SALCIA - A.S. DUNAREA ISLAZ

CS ASC SEACA - A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS

ACS ASTRA PLOSCA 2 - CS FLACARA CONTESTI

A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA - AS DINAMO BOGDANA

C.S. NANOV - AS OLD BOYS ALEXANDRIA

ACS UNIREA BRINCENI - ACS IZVOARELE

 

Etapa 9 /  10-11-2019

A.S. DUNAREA ISLAZ - CS ASC SEACA

A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS - CS FLACARA CONTESTI

ACS IZVOARELE - C.S. NANOV

AS OLD BOYS ALEXANDRIA - A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA

AS DINAMO BOGDANA - C.S. VOINTA SALCIA

ACS ASTRA PLOSCA 2 - ACS UNIREA BRINCENI

 

Etapa   10  /  17-11-2019

CS FLACARA CONTESTI - A.S. DUNAREA ISLAZ

A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS - ACS ASTRA PLOSCA 2

CS ASC SEACA - AS DINAMO BOGDANA

C.S. VOINTA SALCIA - AS OLD BOYS ALEXANDRIA

A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA - ACS IZVOARELE

C.S. NANOV - ACS UNIREA BRINCENI

 

Etapa  11 / 24-11-2019

A.S. DUNAREA ISLAZ - A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS

AS DINAMO BOGDANA - CS FLACARA CONTESTI

AS OLD BOYS ALEXANDRIA - CS ASC SEACA

ACS IZVOARELE - C.S. VOINTA SALCIA

ACS UNIREA BRINCENI - A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA

ACS ASTRA PLOSCA 2 - C.S. NANOV

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP