Informari si comunicate AJF
29-11-2018
28-11-2018
Comisia de Disciplina

Deciziile comisiei din 28.11.2018

detalii...
26-11-2018
CASETA TEHNICA

Liga 4 – etapa 14, 24 noiembrie 2018

detalii...
22-11-2018
22-11-2018
21-11-2018
Comisia de Disciplina

Deciziile comisiei din 20.11.2018

detalii...
19-11-2018
CASETA TEHNICA

Liga 4 – etapa 13, 17 noiembrie 2018

detalii...
15-11-2018
Comisia de Disciplina

Deciziile comisiei din 14.11.2018

detalii...
13-11-2018
CASETA TEHNICA

Liga 4 – etapa 12, 10 noiembrie 2018

detalii...
08-11-2018
Comisia de Disciplina

Deciziile comisiei din 07.11.2018

detalii...

Delegari arbitri


Publicat in data de 06-11-2018, la ora 14:33

 CUPA ROMANIEI – FAZA JUDETEANA  -  MIERCURI 07 NOIEMBRIE 2018  ORA 14,30

 

1) AS REAL BEUCA – AS GLORIA MERISANI

Stefan Creanga – Dan Ciucu, Eduard Fratila (toti Turnu Mgurele)

Observator: Ilie Cristea (Turnu Magurele)

 2)AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – AS FLACARA LITA

Valentin Teodorescu (Guruieni)- Stefan Croitoru (Magura), Sorin Fudulu (Alexandria)

Observator: Florea Roman (Alexandria)

3)CS ASC SEACA – ACS CETATEA TURNU MAGURELE

Adrian Buica – Teodor Dimancea, Valentin  Mihaila (toti Alexandria)

Observator: Nicu Lixandru (Smirdioasa)

 4)CS VIRTOAPE – CS FLACARA CALINESTI

Felix Oprescu – Mihai Jianu, Lucian Epure (toti Rosiori de Vede)

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

 5)CS NANOV – ACS PROGRESUL SMIRDIOASA

Catalin Columban – Mihai Petrescu, Mihai Traistaru (toti Videle)

Observator: Viorel Nicolescu (Videle)

 6)AS REAL VIDELE – AS VIITORUL BLEJESTI

Adrian Mutu (Alexandria) – Daniel Ene (Plosca), Valentin Iordachioaia (Tiganesti)

Observator: Hariton Iagaru (Alexandria)

7) CS OLTENI TELEORMAN – AS INTER PURANI

Valentin Zvobota – Florin Ciobanu, Ionut Nita (toti Videle)

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

 8) AS FLACARA 2015 CONTESTI – ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI

Ionela Lungu (Alexandria) – Alexandru Dima (Olteni), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus)

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

9)ACS TINERETUL SUHAIA – AS STEAUA SPATAREI

Cristian Ilie – Robert Chioreanu, Octavian Petre (toti Turnu Magurele)

Observator:  Marinel Pruna (Turnu Magurele)

10)AS PROGRESUL NENCIULESTI - CS VITANESTI

Alexandru Sirbu – Danut Miu, Gabriel Costea (toti Rosiori de Vede)

Observator: George Haidu (Maldaeni)

11) CS VOINTA SALCIA – AS TELEORMANUL TROIANUL

Cristian Andrei – Ionut Carabasu, Mihai Calin (toti Turnu Magurele)

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

* Jocul se disputa pe terenul din Peretu

 12)ACS SOIMII SCRIOASTEA – AS AVINTUL STEJARU

Sorin Manea – Bogdan Pana (ambii Alexandria), Constantin Vaduva (Zimnicea)

Observator; George Popa (Alexandria)

 13)ACS ASTRA PLOSCA 2 – AS VIITORUL DIDEST

Mihai Tutunaru – Bogdan Doicut, Ionut Nicolae (toti Turnu Magurele)

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

14)AS VEDEA – AS VIITORUL SACENI

Stefan Stinga – Valentin Rusu, Catalin Dobre (toti Rosiori de Vede)

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

15) AS RECOLTA SFINTESTI – AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE

Cristian Mihai – Marius Sandulescu, Daniel Preda (toti Rosiori de Vede)

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

 

 


Vezi mai multe stiri din categoria: Comunicate CJA    |    Vezi toate stirile

Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri





















Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe