Informari si comunicate AJF
29-11-2018
28-11-2018
Comisia de Disciplina

Deciziile comisiei din 28.11.2018

detalii...
26-11-2018
CASETA TEHNICA

Liga 4 – etapa 14, 24 noiembrie 2018

detalii...
22-11-2018
22-11-2018
21-11-2018
Comisia de Disciplina

Deciziile comisiei din 20.11.2018

detalii...
19-11-2018
CASETA TEHNICA

Liga 4 – etapa 13, 17 noiembrie 2018

detalii...
15-11-2018
Comisia de Disciplina

Deciziile comisiei din 14.11.2018

detalii...
13-11-2018
CASETA TEHNICA

Liga 4 – etapa 12, 10 noiembrie 2018

detalii...
08-11-2018
Comisia de Disciplina

Deciziile comisiei din 07.11.2018

detalii...

Delegari arbitri


Publicat in data de 22-11-2018, la ora 10:50

    Liga a- IV-a - Sambata 24.11.2018  Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30 


1) AS UNIREA MOSTENI - ACS DRAGANESTI VLASCA     - 
Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Mihai Bajan (Videle), Cristian Mihai (Rosiori de Vede), Rez. Robert Tofan (Videle) – seniori

Robert Tofan – Florin Baciu (ambii Videle), Andreea Mirea (Radulesti) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

2) ACF DUNAREA ZIMNICEA - CS UNIREA TIGANESTI     - 
Adrian Buica (Alexandria) – Ovidiu Marinel (Brebina), Bogdan Constantin (Peretu), Rez. Adrian Mutu (Alexandria) – seniori

Adrian Mutu – Ionela Lungu, Stefan Bunea (toti Alexandria) – juniori

Observator: Nicu Lixandru (Smardioasa)

3) AS VOINTA SAELELE 2017 - STA     - 

4) ACS ASTRA PLOSCA - CS METALUL PERETU     - 
Cristian Andrei (Turnu Magurele) – Daniel Neagu (Alexandria), Alexandru Dinca (Videle), Rez. Stefan Luca (Videle) – seniori

Stefan Luca – Ionut Nita, Florin Ciobanu (toti Videle) – juniori

Observator:  Cornel Stuparu (Turnu Magurele)

5) CSM 2 ALEXANDRIA - AS VIITORUL BUTESTI     - 
Marius Bobe (Videle) – Lauentiu  Mitrofan (Turnu Magurele), Valentin Rusu (Rosiori de Vede), Rez. Eduard Fratila (Turnu Magurele) – seniori

Eduard Fratila – Ionut Nicolae, Mihai Calin (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Florin Raducanu (Zimnicea)

6) ACS AJAX BOTOROAGA - AS VICTORIA LUNCA     - 
Marian Grosu (Buzescu) – Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Dorinel Luca ( Videle), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori

Valentin Teodorescu (Guruieni) – Ionel Nisipeanu (Piatra), Sorin Sisu (Plosca) – juniori

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

7) ACS UNIREA BRINCENI - CS RAPID BUZESCU     - 
Arbitru din alt judet – Catalina Nan (Alexandria), Ciprian Bratoi (Turnu Magurele), Rez. Georgel Dumitru (Brebina) – seniori

Georgel Dumitru (Brebina) – George Botoghina, Daniel Preda (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

8) ACS AVANTUL BRAGADIRU - ACS ATLETIC ORBEASCA     - 

Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – Alexandru Dima (Olteni), Alexandru Petre (Rosiori de Vede), Rez. Andrei Grecu (Scrioastea) – seniori

Andrei Grecu (Scrioastea) – Gabi Costea, Catalin Dobre (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

 

Liga a-VI-a Seria I  Duminica  25.11.2018 Ora: 11,00 

 AS  FLACARA TALPA II  -  AS  REAL  VIDELE  -  (joc restanta etapa 1)

Adrian Buica (Alexandria) - Ion Cucu (Poroschia), Sorin Manea (Alexandria)

Observator: Petrus Ene (Plosca)


Vezi mai multe stiri din categoria: Comunicate CJA    |    Vezi toate stirile

Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri





















Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe