Informari si comunicate AJF
29-11-2018
28-11-2018
Comisia de Disciplina

Deciziile comisiei din 28.11.2018

detalii...
26-11-2018
CASETA TEHNICA

Liga 4 – etapa 14, 24 noiembrie 2018

detalii...
22-11-2018
22-11-2018
21-11-2018
Comisia de Disciplina

Deciziile comisiei din 20.11.2018

detalii...
19-11-2018
CASETA TEHNICA

Liga 4 – etapa 13, 17 noiembrie 2018

detalii...
15-11-2018
Comisia de Disciplina

Deciziile comisiei din 14.11.2018

detalii...
13-11-2018
CASETA TEHNICA

Liga 4 – etapa 12, 10 noiembrie 2018

detalii...
08-11-2018
Comisia de Disciplina

Deciziile comisiei din 07.11.2018

detalii...

Delegari arbitri


Publicat in data de 29-11-2018, la ora 11:19

    Liga a- IV-a - Sambata 08.12.2018  Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30  - ultima  etapa a turului de campionat



1) ACS ATLETIC ORBEASCA - AS UNIREA MOSTENI     - 
Catalin  Columban (Videle) – Catalina Nan (Alexandria), Alin Soare (Turnu Magurele), Rez. Ionut  Carabasu (Turnu Magurele) – seniori

Ionut Carabasu – Bogdan Doicut, Ionut Nicolae (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Iulian Brinceanu (Alexandria)

2) ACS DRAGANESTI VLASCA - ACF DUNAREA ZIMNICEA     - 
Andrei  Cristian (Turnu Magurele) – Andrei Baciu (Videle), Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori

Valentin Teodorescu (Guruieni) – Tibi  Spataru, Sefan Croitoru (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

3) CS UNIREA TIGANESTI - AS VOINTA SAELELE 2017     - 
Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Alexandru Dima (Olteni), Daniel Neagu (Alexandria), Rez. Andrei  Grecu (Scrioastea) – seniori

Andrei  Grecu (Scrioastea) – Lucian Epure (Cosoteni), Marius Burlacu (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

4) STA - ACS ASTRA PLOSCA     - 

5) CS METALUL PERETU - CSM 2 ALEXANDRIA     - 
Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – Cristian Mihai (Rosiori de Vede), Ciprian Bratoi (Turnu Magurele), Rez. Robert Tofan (Videle) – seniori

Robert Tofan – Dorinel  Luca, Florin Baciu (toti Videle) – juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

6) AS VIITORUL BUTESTI - ACS AJAX BOTOROAGA     - 
Mihai Tatara (Turnu Magurele) – Ovidiu Marinel, Stefan Stinga (ambii Rosiori de Vede), Rez. Georgel Dumitru (Cucuieti) – seniori

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Catalin Popa, Daniel Preda (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

7) AS VICTORIA LUNCA - ACS UNIREA BRINCENI     - 
Mircea Belinas (Zimnicea) – Stefan Creanga (Turnu Magurele), Bogdan  Constantin (Peretu), Rez. Ionela  Lungu (Galataeni) – seniori

Ionela  Lungu (Galataeni) – Adrian Mutu (Alexandria), Sorin Sisu (Plosca) – juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

8) CS RAPID BUZESCU - ACS AVANTUL BRAGADIRU     - 

Adrian Buica (Alexandria) – Robert Chioreanu (Turnu Magurele), Bogdan Pana (Alexandria), Rez. Octavian Petre (Turnu Magurele) – seniori

Eduard Fratila (Turnu Magurele) – Ionut Nita (Videle), Alexandru Sima (Turnu Magurele) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

 


Vezi mai multe stiri din categoria: Comunicate CJA    |    Vezi toate stirile

Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri





















Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe