Informari si comunicate AJF
13-02-2019
COMUNICAT CJA

TESTARI FIZICE SI TEORETICE LIGA 4

detalii...
11-02-2019
COMUNICAT

SEDINTA TEHNICA LIGA 4

detalii...
01-02-2019
Comisia de Disciplina

Deciziile comisiei din 01.02.2019

detalii...
31-01-2019
31-01-2019
31-01-2019
29-01-2019
15-01-2019
COMITETUL DE URGENTA

Intrunit in sedinta din 15 ianuarie 2019

detalii...
15-01-2019
PROGRAM RETUR LIGA 6 / SERIA 2

Editia de campionat 2018-2019

detalii...
15-01-2019
PROGRAM RETUR LIGA 6 / SERIA 1

Editia de campionat 2018-2019

detalii...

PROGRAM RETUR / JUNIORI, Under 11 (2008)


Publicat in data de 31-01-2019, la ora 07:57

Etapa 8     20-03-2019 

1) CSS 1 ALEXANDRIA - CSM  ALEXANDRIA     - 
2) ACS YOUNG STEAUA ALEXANDRIA - ACS DINAMIC KIDS VIDELE     - 
3) AS VIITORUL ZIMNICEA - C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE     - 
4) ACF DUNAREA ZIMNICEA - CSS 2 ALEXANDRIA     - 

Etapa 9     27-03-2019 -


1) CSM  ALEXANDRIA - ACS YOUNG STEAUA ALEXANDRIA     - 
2) ACS DINAMIC KIDS VIDELE - AS VIITORUL ZIMNICEA     - 
3) C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE - ACF DUNAREA ZIMNICEA     - 
4) CSS 2 ALEXANDRIA - CSS 1 ALEXANDRIA     - 

Etapa 10     03-04-2019


1) AS VIITORUL ZIMNICEA - CSM  ALEXANDRIA     - 
2) ACF DUNAREA ZIMNICEA - ACS DINAMIC KIDS VIDELE     - 
3) CSS 2 ALEXANDRIA - C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE     - 
4) CSS 1 ALEXANDRIA - ACS YOUNG STEAUA ALEXANDRIA     - 

Etapa 11     10-04-2019 


1) CSM  ALEXANDRIA - ACF DUNAREA ZIMNICEA     - 
2) ACS DINAMIC KIDS VIDELE - CSS 2 ALEXANDRIA     - 
3) C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE - CSS 1 ALEXANDRIA     - 
4) ACS YOUNG STEAUA ALEXANDRIA - AS VIITORUL ZIMNICEA     - 

Etapa 12     17-04-2019 


1) CSS 2 ALEXANDRIA - CSM  ALEXANDRIA     - 
2) C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE - ACS DINAMIC KIDS VIDELE     - 
3) CSS 1 ALEXANDRIA - AS VIITORUL ZIMNICEA     - 
4) ACF DUNAREA ZIMNICEA - ACS YOUNG STEAUA ALEXANDRIA     - 

Etapa 13     24-04-2019 


1) CSM  ALEXANDRIA - C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE     - 
2) CSS 1 ALEXANDRIA - ACS DINAMIC KIDS VIDELE     - 
3) ACS YOUNG STEAUA ALEXANDRIA - CSS 2 ALEXANDRIA     - 
4) AS VIITORUL ZIMNICEA - ACF DUNAREA ZIMNICEA     - 

Etapa 14     01-05-2019 

1) ACS DINAMIC KIDS VIDELE - CSM ALEXANDRIA     - 
2) C.S. SPORTING ROSIORI DE VEDE - ACS YOUNG STEAUA ALEXANDRIA     - 
3) CSS 2 ALEXANDRIA - AS VIITORUL ZIMNICEA     - 
4) ACF DUNAREA ZIMNICEA - CSS 1 ALEXANDRIA     - 


Vezi mai multe stiri din categoria: Comunicate AJF    |    Vezi toate stirile

Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri





















Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe