Informari si comunicate AJF
13-02-2019
COMUNICAT CJA

TESTARI FIZICE SI TEORETICE LIGA 4

detalii...
11-02-2019
COMUNICAT

SEDINTA TEHNICA LIGA 4

detalii...
01-02-2019
Comisia de Disciplina

Deciziile comisiei din 01.02.2019

detalii...
31-01-2019
31-01-2019
31-01-2019
29-01-2019
15-01-2019
COMITETUL DE URGENTA

Intrunit in sedinta din 15 ianuarie 2019

detalii...
15-01-2019
PROGRAM RETUR LIGA 6 / SERIA 2

Editia de campionat 2018-2019

detalii...
15-01-2019
PROGRAM RETUR LIGA 6 / SERIA 1

Editia de campionat 2018-2019

detalii...

PROGRAM RETUR LIGA 6 / SERIA 2


Publicat in data de 15-01-2019, la ora 07:37

 Etapa 10     17-03-2019

1) AS FLACARA 2015 CONTESTI - ACS IZVOARELE     - 
2) A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA - AS OLD BOYS ALEXANDRIA     - 
3) ACS ASTRA PLOSCA 2 - A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS     - 
4) C.S. NANOV - C.S. VOINTA SALCIA     - 
5) ACS UNIREA 2 BRINCENI - CS ASC SEACA     - 

Etapa 11     24-03-2019


1) ACS IZVOARELE - A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA     - 
2) AS OLD BOYS ALEXANDRIA - ACS ASTRA PLOSCA 2     - 
3) A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS - C.S. NANOV     - 
4) C.S. VOINTA SALCIA - ACS UNIREA 2 BRINCENI     - 
5) CS ASC SEACA - AS FLACARA 2015 CONTESTI     - 

Etapa 12     31-03-2019


1) ACS ASTRA PLOSCA 2 - ACS IZVOARELE     - 
2) C.S. NANOV - AS OLD BOYS ALEXANDRIA     - 
3) ACS UNIREA 2 BRINCENI - A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS     - 
4) CS ASC SEACA - C.S. VOINTA SALCIA     - 
5) AS FLACARA 2015 CONTESTI - A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA     - 

Etapa 13     07-04-2019 


1) ACS IZVOARELE - C.S. NANOV     - 
2) AS OLD BOYS ALEXANDRIA - ACS UNIREA 2 BRINCENI     - 
3) A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS - CS ASC SEACA     - 
4) C.S. VOINTA SALCIA - AS FLACARA 2015 CONTESTI     - 
5) A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA - ACS ASTRA PLOSCA 2     - 

Etapa 14     14-04-2019


1) ACS UNIREA 2 BRINCENI - ACS IZVOARELE     - 
2) CS ASC SEACA - AS OLD BOYS ALEXANDRIA     - 
3) C.S. VOINTA SALCIA - A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS     - 
4) C.S. NANOV - A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA     - 
5) AS FLACARA 2015 CONTESTI - ACS ASTRA PLOSCA 2     - 

Etapa 15     21-04-2019 


1) ACS IZVOARELE - CS ASC SEACA     - 
2) AS OLD BOYS ALEXANDRIA - C.S. VOINTA SALCIA     - 
3) A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS - AS FLACARA 2015 CONTESTI     - 
4) A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA - ACS UNIREA 2 BRINCENI     - 
5) ACS ASTRA PLOSCA 2 - C.S. NANOV     - 

Etapa 16     27-04-2019 
(Sâmbăta Paștelui)

1) C.S. VOINTA SALCIA - ACS IZVOARELE     - 
2) A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS - AS OLD BOYS ALEXANDRIA     - 
3) CS ASC SEACA - A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA     - 
4) ACS UNIREA 2 BRINCENI - ACS ASTRA PLOSCA 2     - 
5) AS FLACARA 2015 CONTESTI - C.S. NANOV     - 

Etapa 17     05-05-2019 


1) ACS IZVOARELE - A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS     - 
2) AS FLACARA 2015 CONTESTI - AS OLD BOYS ALEXANDRIA     - 
3) A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA - C.S. VOINTA SALCIA     - 
4) ACS ASTRA PLOSCA 2 - CS ASC SEACA     - 
5) C.S. NANOV - ACS UNIREA 2 BRINCENI     - 

Etapa 18     12-05-2019 


1) AS OLD BOYS ALEXANDRIA - ACS IZVOARELE     - 
2) A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS - A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA     - 
3) C.S. VOINTA SALCIA - ACS ASTRA PLOSCA 2     - 
4) CS ASC SEACA - C.S. NANOV     - 
5) ACS UNIREA 2 BRINCENI - AS FLACARA 2015 CONTESTI     - 


Vezi mai multe stiri din categoria: Comunicate AJF    |    Vezi toate stirile

Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri





















Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe