Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
Duminica, 21 Iunie 2015, 18:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 30
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Duminica, 21 Iunie 2015, 18:00
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Duminica, 14 Iunie 2015, 18:00
Liga a VI-a Promotie, Seria a III-a, etapa 29
Teren: Comunal / UIVAR
Duminica, 14 Iunie 2015, 18:00
Teren: Comunal / UIVAR
Duminica, 7 Iunie 2015, 18:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 28
Teren: Comunal / Comlosu Mare
Duminica, 7 Iunie 2015, 18:00
Teren: Comunal / Comlosu Mare
Duminica, 31 Mai 2015, 11:00
Liga a VI-a Promotie, Seria a III-a, etapa 27
Teren: Comunal / Partoș
Duminica, 31 Mai 2015, 11:00
Teren: Comunal / Partoș
Sambata, 30 Mai 2015, 18:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 27
Teren: Comunal / Valcani
Sambata, 30 Mai 2015, 18:00
Teren: Comunal / Valcani
Marti, 26 Mai 2015, 18:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria II, etapa 17
Teren: Comunal / CHISODA
Marti, 26 Mai 2015, 18:00
Teren: Comunal / CHISODA
Duminica, 24 Mai 2015, 18:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 26
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Duminica, 24 Mai 2015, 18:00
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Duminica, 17 Mai 2015, 18:00
Liga a VI-a Promotie, Seria a II-a, etapa 21
Teren: Comunal / Cornesti
Duminica, 17 Mai 2015, 18:00
Teren: Comunal / Cornesti
Sambata, 16 Mai 2015, 18:00
Liga a V-a, Seria a II-a, etapa 25
Teren: Comunal / BANLOC
Sambata, 16 Mai 2015, 18:00
Teren: Comunal / BANLOC
Vineri, 15 Mai 2015, 18:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria II, etapa 15
Teren: Comunal / PARTA
Vineri, 15 Mai 2015, 18:00
Teren: Comunal / PARTA
Duminica, 10 Mai 2015, 18:00
Liga a VI-a Promotie, Seria a III-a, etapa 24
Teren: Comunal / LIVEZILE
Duminica, 10 Mai 2015, 18:00
Teren: Comunal / LIVEZILE
Joi, 7 Mai 2015, 18:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 21
Teren: Comunal / Valcani
Joi, 7 Mai 2015, 18:00
Teren: Comunal / Valcani
Miercuri, 6 Mai 2015, 18:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria II, etapa 14
Teren: Textila / Timisoara
Miercuri, 6 Mai 2015, 18:00
Teren: Textila / Timisoara
Duminica, 3 Mai 2015, 18:00
Liga a VI-a Promotie, Seria a III-a, etapa 23
Teren: Progresul / GATAIA
Duminica, 3 Mai 2015, 18:00
Teren: Progresul / GATAIA
Sambata, 2 Mai 2015, 18:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 23
Teren: Comunal / CENAD
Sambata, 2 Mai 2015, 18:00
Teren: Comunal / CENAD
Duminica, 26 Aprilie 2015, 17:00
Liga a VI-a Promotie, Seria a III-a, etapa 22
Teren: Comunal / IONEL
Duminica, 26 Aprilie 2015, 17:00
Teren: Comunal / IONEL
Sambata, 25 Aprilie 2015, 17:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 22
Teren: Plopi / Timisoara
Sambata, 25 Aprilie 2015, 17:00
Teren: Plopi / Timisoara
Joi, 23 Aprilie 2015, 17:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria II, etapa 12
Teren: Comunal / CHISODA
Joi, 23 Aprilie 2015, 17:00
Teren: Comunal / CHISODA
Duminica, 19 Aprilie 2015, 17:00
Liga a VI-a Promotie, Seria I, etapa 15
Teren: Comunal / Iecea Mare
Duminica, 19 Aprilie 2015, 17:00
Teren: Comunal / Iecea Mare
Sambata, 11 Aprilie 2015, 17:00
Liga a VI-a Promotie, Seria a III-a, etapa 20
Teren: Comunal / Partoș
Sambata, 11 Aprilie 2015, 17:00
Teren: Comunal / Partoș
Duminica, 5 Aprilie 2015, 17:00
Liga a VI-a Promotie, Seria a III-a, etapa 19
Teren: Comunal / PUSTINIS
Duminica, 5 Aprilie 2015, 17:00
Teren: Comunal / PUSTINIS
Sambata, 4 Aprilie 2015, 17:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 19
Teren: Comunal / CENAD
Sambata, 4 Aprilie 2015, 17:00
Teren: Comunal / CENAD
Vineri, 3 Aprilie 2015, 17:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria I, etapa 11
Teren: Electrica / Timisoara
Vineri, 3 Aprilie 2015, 17:00
Teren: Electrica / Timisoara
Duminica, 29 Martie 2015, 16:00
Liga a VI-a Promotie, Seria a III-a, etapa 18
Teren: Comunal / IONEL
Duminica, 29 Martie 2015, 16:00
Teren: Comunal / IONEL
Sambata, 28 Martie 2015, 16:00
Liga a V-a, Seria a II-a, etapa 18
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Sambata, 28 Martie 2015, 16:00
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Duminica, 22 Martie 2015, 16:00
Liga a VI-a Promotie, Seria a II-a, etapa 14
Teren: Comunal / FIBIS
Duminica, 22 Martie 2015, 16:00
Teren: Comunal / FIBIS
Sambata, 21 Martie 2015, 16:00
Liga a V-a, Seria a II-a, etapa 17
Teren: Comunal / SANMIHAIU ROMAN
Sambata, 21 Martie 2015, 16:00
Teren: Comunal / SANMIHAIU ROMAN
Duminica, 23 Noiembrie 2014, 15:00
Liga a VI-a Promotie, Seria a II-a, etapa 13
Teren: Textila / Timisoara
Duminica, 23 Noiembrie 2014, 15:00
Teren: Textila / Timisoara
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 13:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 14
Teren: Comunal / SECEANI
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 13:00
Teren: Comunal / SECEANI
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 15:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 13
Teren: Unirea / JIMBOLIA
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 15:00
Teren: Unirea / JIMBOLIA
Sambata, 1 Noiembrie 2014, 15:00
Liga a VI-a Promotie, Seria a III-a, etapa 12
Teren: Comunal / Jamu Mare
Sambata, 1 Noiembrie 2014, 15:00
Teren: Comunal / Jamu Mare
Luni, 27 Octombrie 2014, 15:30
Campionat Municipal Timisoara, Seria I, etapa 9
Teren: Auto / Timisoara
Luni, 27 Octombrie 2014, 15:30
Teren: Auto / Timisoara
Duminica, 26 Octombrie 2014, 15:00
Liga a VI-a Promotie, Seria a II-a, etapa 11
Teren: Textila / Timisoara
Duminica, 26 Octombrie 2014, 15:00
Teren: Textila / Timisoara
Vineri, 24 Octombrie 2014, 16:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria II, etapa 8
Teren: RUGBY LPS / Timisoara
Vineri, 24 Octombrie 2014, 16:00
Teren: RUGBY LPS / Timisoara
Duminica, 19 Octombrie 2014, 16:00
Liga a VI-a Promotie, Seria a III-a, etapa 10
Teren: Comunal / IONEL
Duminica, 19 Octombrie 2014, 16:00
Teren: Comunal / IONEL
Duminica, 12 Octombrie 2014, 16:00
Liga a V-a, Seria a II-a, etapa 9
Teren: Comunal / PARTA
Duminica, 12 Octombrie 2014, 16:00
Teren: Comunal / PARTA
Joi, 9 Octombrie 2014, 16:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria II, etapa 6
Teren: LIPOVEI / Timisoara
Joi, 9 Octombrie 2014, 16:00
Teren: LIPOVEI / Timisoara
Duminica, 5 Octombrie 2014, 16:00
Liga a VI-a Promotie, Seria a III-a, etapa 8
Teren: Comunal / RAUTI
Duminica, 5 Octombrie 2014, 16:00
Teren: Comunal / RAUTI
Marti, 30 Septembrie 2014, 17:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria I, etapa 5
Teren: Fratelia / Timisoara
Marti, 30 Septembrie 2014, 17:00
Teren: Fratelia / Timisoara
Duminica, 28 Septembrie 2014, 17:00
Liga a V-a, Seria a III-a, etapa 7
Teren: Comunal / NADRAG
Duminica, 28 Septembrie 2014, 17:00
Teren: Comunal / NADRAG
Duminica, 21 Septembrie 2014, 17:00
Liga a V-a, Seria a II-a, etapa 6
Teren: Municipal / Deta
Duminica, 21 Septembrie 2014, 17:00
Teren: Municipal / Deta
Joi, 18 Septembrie 2014, 17:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria II, etapa 3
Teren: Ciarda Rosie / Timisoara
Joi, 18 Septembrie 2014, 17:00
Teren: Ciarda Rosie / Timisoara
Duminica, 14 Septembrie 2014, 17:00
Liga a VI-a Promotie, Seria a II-a, etapa 5
Teren: Comunal / BARATEAZ
Duminica, 14 Septembrie 2014, 17:00
Teren: Comunal / BARATEAZ
Sambata, 13 Septembrie 2014, 17:00
Liga a V-a, Seria a II-a, etapa 5
Teren: Comunal / UTVIN
Sambata, 13 Septembrie 2014, 17:00
Teren: Comunal / UTVIN
Duminica, 7 Septembrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria a III-a, etapa 4
Teren: Comunal / DRAGSINA
Duminica, 7 Septembrie 2014, 11:00
Teren: Comunal / DRAGSINA
Duminica, 7 Septembrie 2014, 17:00
Liga a VI-a Promotie, Seria a II-a, etapa 4
Teren: Comunal / SATCHINEZ
Duminica, 7 Septembrie 2014, 17:00
Teren: Comunal / SATCHINEZ
Duminica, 31 August 2014, 18:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 3
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Duminica, 31 August 2014, 18:00
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Miercuri, 27 August 2014, 18:00
Cupa Romaniei, Cupa Romaniei, etapa 1
Teren: Comunal / UIVAR
Miercuri, 27 August 2014, 18:00
Teren: Comunal / UIVAR
Duminica, 24 August 2014, 18:00
Liga a VI-a Promotie, Seria a II-a, etapa 2
Teren: Comunal / Remetea Mare
Duminica, 24 August 2014, 18:00
Teren: Comunal / Remetea Mare
Sambata, 23 August 2014, 18:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 2
Teren: Comunal / Valcani
Sambata, 23 August 2014, 18:00
Teren: Comunal / Valcani