Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
Duminica, 26 Iunie 2016, 18:00
Liga a VI-a, Seria II, etapa 26
Teren: Comunal / Bencecul de Sus
Duminica, 26 Iunie 2016, 18:00
Teren: Comunal / Bencecul de Sus
Sambata, 25 Iunie 2016, 11:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 30
Teren: Comunal / PARTA
Sambata, 25 Iunie 2016, 11:00
Teren: Comunal / PARTA
Duminica, 12 Iunie 2016, 18:00
Liga a VI-a, Seria I, etapa 22
Teren: Comunal / PESAC
Duminica, 12 Iunie 2016, 18:00
Teren: Comunal / PESAC
Sambata, 11 Iunie 2016, 18:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 28
Teren: Comunal / Valcani
Sambata, 11 Iunie 2016, 18:00
Teren: Comunal / Valcani
Miercuri, 8 Iunie 2016, 18:00
Municipiu Timisoara, Seria II, etapa 18
Teren: Textila / Timisoara
Miercuri, 8 Iunie 2016, 18:00
Teren: Textila / Timisoara
Luni, 30 Mai 2016, 18:00
Municipiu Timisoara, Seria II, etapa 17
Teren: Comunal / CHISODA
Luni, 30 Mai 2016, 18:00
Teren: Comunal / CHISODA
Duminica, 29 Mai 2016, 18:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 27
Teren: Comunal / GHILAD
Duminica, 29 Mai 2016, 18:00
Teren: Comunal / GHILAD
Sambata, 28 Mai 2016, 18:00
Liga a VI-a, Seria I, etapa 21
Teren: Comunal / NERAU
Sambata, 28 Mai 2016, 18:00
Teren: Comunal / NERAU
Miercuri, 25 Mai 2016, 18:00
Municipiu Timisoara, Seria II, etapa 16
Teren: Comunal / CERNETEAZ
Miercuri, 25 Mai 2016, 18:00
Teren: Comunal / CERNETEAZ
Luni, 23 Mai 2016, 18:00
Municipiu Timisoara, Seria II, etapa 16
Teren: Comunal / CHISODA
Luni, 23 Mai 2016, 18:00
Teren: Comunal / CHISODA
Duminica, 22 Mai 2016, 18:00
Liga a VI-a, Seria I, etapa 20
Teren: Comunal / PERIAM
Duminica, 22 Mai 2016, 18:00
Teren: Comunal / PERIAM
Duminica, 22 Mai 2016, 11:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 26
Teren: Comunal / DRAGSINA
Duminica, 22 Mai 2016, 11:00
Teren: Comunal / DRAGSINA
Joi, 19 Mai 2016, 18:00
Municipiu Timisoara, Seria II, etapa 15
Teren: Comunal / CHISODA
Joi, 19 Mai 2016, 18:00
Teren: Comunal / CHISODA
Duminica, 15 Mai 2016, 15:45
Juniori D, Seria II, etapa 20
Teren: Comunal / Comlosu Mare
Duminica, 15 Mai 2016, 15:45
Teren: Comunal / Comlosu Mare
Sambata, 14 Mai 2016, 18:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 25
Teren: Ciarda Rosie / Timisoara
Sambata, 14 Mai 2016, 18:00
Teren: Ciarda Rosie / Timisoara
Sambata, 14 Mai 2016, 11:00
Juniori D, Seria II, etapa 25
Teren: Comunal / CARANI
Sambata, 14 Mai 2016, 11:00
Teren: Comunal / CARANI
Miercuri, 11 Mai 2016, 18:00
Municipiu Timisoara, Seria II, etapa 14
Teren: Comunal / SAG
Miercuri, 11 Mai 2016, 18:00
Teren: Comunal / SAG
Marti, 10 Mai 2016, 19:00
Juniori D, Seria II, etapa 24
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Marti, 10 Mai 2016, 19:00
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Luni, 9 Mai 2016, 14:30
Juniori E, Seria I - Elita, etapa 18
Teren: LPS / Timisoara
Luni, 9 Mai 2016, 14:30
Teren: LPS / Timisoara
Duminica, 8 Mai 2016, 18:00
Liga a VI-a, Seria I, etapa 18
Teren: Comunal / PERIAM
Duminica, 8 Mai 2016, 18:00
Teren: Comunal / PERIAM
Sambata, 7 Mai 2016, 18:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 24
Teren: Plopi / Timisoara
Sambata, 7 Mai 2016, 18:00
Teren: Plopi / Timisoara
Sambata, 7 Mai 2016, 10:00
Juniori C, Seria I - Elita, etapa 18
Teren: Electrica / Timisoara
Sambata, 7 Mai 2016, 10:00
Teren: Electrica / Timisoara
Joi, 5 Mai 2016, 17:00
Juniori E, Seria I - Elita, etapa 17
Teren: CALOR / TIMISOARA
Joi, 5 Mai 2016, 17:00
Teren: CALOR / TIMISOARA
Miercuri, 4 Mai 2016, 14:30
Juniori E, Seria I - Elita, etapa 18
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Miercuri, 4 Mai 2016, 14:30
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Sambata, 30 Aprilie 2016, 11:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 23
Teren: Tineretului / Lugoj
Sambata, 30 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Sambata, 30 Aprilie 2016, 17:00
Liga a VI-a, Seria III, etapa 21
Teren: Comunal / JEBEL
Sambata, 30 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Comunal / JEBEL
Vineri, 29 Aprilie 2016, 11:00
Juniori D, Seria I - Elita, etapa 17
Teren: Arpad Thierjung / JIMBOLIA
Vineri, 29 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Arpad Thierjung / JIMBOLIA
Joi, 28 Aprilie 2016, 16:00
Juniori C, Seria I - Elita, etapa 17
Teren: Electrica / Timisoara
Joi, 28 Aprilie 2016, 16:00
Teren: Electrica / Timisoara
Duminica, 24 Aprilie 2016, 11:00
Liga a VI-a, Seria I, etapa 17
Teren: Comunal / BILED
Duminica, 24 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Comunal / BILED
Duminica, 24 Aprilie 2016, 17:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 22
Teren: Vulturii / Bazos
Duminica, 24 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Vulturii / Bazos
Vineri, 22 Aprilie 2016, 18:00
Juniori D, Seria II, etapa 22
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Vineri, 22 Aprilie 2016, 18:00
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Joi, 21 Aprilie 2016, 18:00
Juniori C, Seria I - Elita, etapa 16
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Joi, 21 Aprilie 2016, 18:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Joi, 21 Aprilie 2016, 17:00
Juniori D, Seria I - Elita, etapa 16
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Joi, 21 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Miercuri, 20 Aprilie 2016, 17:00
Municipiu Timisoara, Seria I, etapa 13
Teren: Auto / Timisoara
Miercuri, 20 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Auto / Timisoara
Duminica, 17 Aprilie 2016, 10:00
Municipiu Timisoara, Seria I, etapa 12
Teren: Comunal / CHISODA
Duminica, 17 Aprilie 2016, 10:00
Teren: Comunal / CHISODA
Duminica, 17 Aprilie 2016, 17:00
Liga a VI-a, Seria III, etapa 19
Teren: Comunal / Partoș
Duminica, 17 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Comunal / Partoș
Sambata, 16 Aprilie 2016, 17:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 21
Teren: Comunal / BANLOC
Sambata, 16 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Comunal / BANLOC
Sambata, 16 Aprilie 2016, 10:00
Juniori C, Seria I - Elita, etapa 15
Teren: Arpad Thierjung / JIMBOLIA
Sambata, 16 Aprilie 2016, 10:00
Teren: Arpad Thierjung / JIMBOLIA
Sambata, 16 Aprilie 2016, 11:30
Juniori D, Seria I - Elita, etapa 15
Teren: Arpad Thierjung / JIMBOLIA
Sambata, 16 Aprilie 2016, 11:30
Teren: Arpad Thierjung / JIMBOLIA
Sambata, 16 Aprilie 2016, 15:30
Juniori D, Seria II, etapa 21
Teren: Comunal / BANLOC
Sambata, 16 Aprilie 2016, 15:30
Teren: Comunal / BANLOC
Vineri, 15 Aprilie 2016, 18:00
Juniori D, Seria II, etapa 21
Teren: Comunal / CHISODA
Vineri, 15 Aprilie 2016, 18:00
Teren: Comunal / CHISODA
Marti, 12 Aprilie 2016, 17:00
Municipiu Timisoara, Seria I, etapa 12
Teren: CFR / Timisoara
Marti, 12 Aprilie 2016, 17:00
Teren: CFR / Timisoara
Duminica, 10 Aprilie 2016, 17:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 20
Teren: Unirea / JIMBOLIA
Duminica, 10 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Unirea / JIMBOLIA
Sambata, 9 Aprilie 2016, 10:30
Juniori C, Seria II, etapa 14
Teren: Comunal / RECAS
Sambata, 9 Aprilie 2016, 10:30
Teren: Comunal / RECAS
Duminica, 3 Aprilie 2016, 17:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 19
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Duminica, 3 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Sambata, 2 Aprilie 2016, 17:00
Liga a VI-a, Seria I, etapa 14
Teren: Comunal / NERAU
Sambata, 2 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Comunal / NERAU
Sambata, 2 Aprilie 2016, 11:00
Juniori D, Seria II, etapa 19
Teren: Comunal / CHISODA
Sambata, 2 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Comunal / CHISODA
Miercuri, 30 Martie 2016, 17:30
Juniori C, Seria I - Elita, etapa 12
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Miercuri, 30 Martie 2016, 17:30
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Miercuri, 30 Martie 2016, 16:30
Juniori D, Seria I - Elita, etapa 12
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Miercuri, 30 Martie 2016, 16:30
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Duminica, 27 Martie 2016, 15:00
Liga a VI-a, Seria I, etapa 13
Teren: Comunal / Iecea Mare
Duminica, 27 Martie 2016, 15:00
Teren: Comunal / Iecea Mare
Sambata, 26 Martie 2016, 15:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 18
Teren: Comunal / CARANI
Sambata, 26 Martie 2016, 15:00
Teren: Comunal / CARANI
Vineri, 25 Martie 2016, 17:00
Juniori C, Seria II, etapa 12
Teren: Comunal / PARTA
Vineri, 25 Martie 2016, 17:00
Teren: Comunal / PARTA
Duminica, 20 Martie 2016, 15:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 17
Teren: Comunal / CIACOVA
Duminica, 20 Martie 2016, 15:00
Teren: Comunal / CIACOVA
Duminica, 20 Martie 2016, 10:00
Juniori C, Seria I - Elita, etapa 11
Teren: LPS / Timisoara
Duminica, 20 Martie 2016, 10:00
Teren: LPS / Timisoara
Duminica, 20 Martie 2016, 11:30
Juniori D, Seria I - Elita, etapa 11
Teren: LPS / Timisoara
Duminica, 20 Martie 2016, 11:30
Teren: LPS / Timisoara
Sambata, 19 Martie 2016, 15:00
Liga a VI-a, Seria I, etapa 12
Teren: Comunal / NERAU
Sambata, 19 Martie 2016, 15:00
Teren: Comunal / NERAU
Duminica, 13 Martie 2016, 15:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 16
Teren: Comunal / Sanpetru Mare
Duminica, 13 Martie 2016, 15:00
Teren: Comunal / Sanpetru Mare
Sambata, 12 Martie 2016, 10:30
Juniori D, Seria II, etapa 16
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Sambata, 12 Martie 2016, 10:30
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Joi, 26 Noiembrie 2015, 15:00
Juniori D, Seria II, etapa 15
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Joi, 26 Noiembrie 2015, 15:00
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Duminica, 22 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 15
Teren: Comunal / PUSTINIS
Duminica, 22 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Comunal / PUSTINIS
Sambata, 21 Noiembrie 2015, 14:00
Juniori D, Seria II, etapa 12
Teren: Comunal / Peciu Nou
Sambata, 21 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Comunal / Peciu Nou
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 14
Teren: Comunal / CIACOVA
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Comunal / CIACOVA
Joi, 12 Noiembrie 2015, 16:00
Juniori D, Seria II, etapa 11
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Joi, 12 Noiembrie 2015, 16:00
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 13
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Vineri, 6 Noiembrie 2015, 16:15
Juniori D, Seria II, etapa 10
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Vineri, 6 Noiembrie 2015, 16:15
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Marti, 3 Noiembrie 2015, 15:00
Municipiu Timisoara, Seria I, etapa 9
Teren: Fratelia / Timisoara
Marti, 3 Noiembrie 2015, 15:00
Teren: Fratelia / Timisoara
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 12
Teren: Comunal / Remetea Mare
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Comunal / Remetea Mare
Sambata, 31 Octombrie 2015, 11:00
Juniori E, Seria I - Elita, etapa 9
Teren: Arpad Thierjung / JIMBOLIA
Sambata, 31 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Arpad Thierjung / JIMBOLIA
Miercuri, 28 Octombrie 2015, 16:00
Juniori B1, etapa 9
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Miercuri, 28 Octombrie 2015, 16:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Duminica, 25 Octombrie 2015, 15:00
Liga a VI-a, Seria I, etapa 11
Teren: Comunal / BULGARUS
Duminica, 25 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Comunal / BULGARUS
Sambata, 24 Octombrie 2015, 15:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 11
Teren: Comunal / Mosnita Noua
Sambata, 24 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Comunal / Mosnita Noua
Joi, 22 Octombrie 2015, 16:00
Juniori D, Seria I - Elita, etapa 8
Teren: BAZA II / Timisoara
Joi, 22 Octombrie 2015, 16:00
Teren: BAZA II / Timisoara
Luni, 19 Octombrie 2015, 16:00
Municipiu Timisoara, Seria II, etapa 8
Teren: Comunal / CHISODA
Luni, 19 Octombrie 2015, 16:00
Teren: Comunal / CHISODA
Duminica, 18 Octombrie 2015, 15:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 10
Teren: Comunal / Stiuca
Duminica, 18 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Comunal / Stiuca
Sambata, 17 Octombrie 2015, 14:00
Juniori C, Seria II, etapa 7
Teren: Progresul / GATAIA
Sambata, 17 Octombrie 2015, 14:00
Teren: Progresul / GATAIA
Duminica, 11 Octombrie 2015, 15:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 9
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Duminica, 11 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Marti, 6 Octombrie 2015, 16:00
Municipiu Timisoara, Seria I, etapa 6
Teren: Electrica / Timisoara
Marti, 6 Octombrie 2015, 16:00
Teren: Electrica / Timisoara
Duminica, 4 Octombrie 2015, 15:00
Liga a VI-a, Seria II, etapa 8
Teren: Plopi / Timisoara
Duminica, 4 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Plopi / Timisoara
Sambata, 3 Octombrie 2015, 15:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 8
Teren: Plopi / Timisoara
Sambata, 3 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Plopi / Timisoara
Sambata, 3 Octombrie 2015, 10:00
Juniori E, Est, etapa 5
Teren: Comunal / Peciu Nou
Sambata, 3 Octombrie 2015, 10:00
Teren: Comunal / Peciu Nou
Miercuri, 30 Septembrie 2015, 17:00
Municipiu Timisoara, Seria II, etapa 5
Teren: Comunal / CHISODA
Miercuri, 30 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Comunal / CHISODA
Duminica, 27 Septembrie 2015, 17:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 7
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Duminica, 27 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Sambata, 26 Septembrie 2015, 12:15
Juniori C, Seria I - Elita, etapa 4
Teren: Arpad Thierjung / JIMBOLIA
Sambata, 26 Septembrie 2015, 12:15
Teren: Arpad Thierjung / JIMBOLIA
Sambata, 26 Septembrie 2015, 11:00
Juniori D, Seria I - Elita, etapa 4
Teren: Arpad Thierjung / JIMBOLIA
Sambata, 26 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Arpad Thierjung / JIMBOLIA
Sambata, 26 Septembrie 2015, 13:30
Juniori E, Seria I - Elita, etapa 4
Teren: Arpad Thierjung / JIMBOLIA
Sambata, 26 Septembrie 2015, 13:30
Teren: Arpad Thierjung / JIMBOLIA
Joi, 24 Septembrie 2015, 18:00
Juniori C, Seria II, etapa 4
Teren: CALOR / TIMISOARA
Joi, 24 Septembrie 2015, 18:00
Teren: CALOR / TIMISOARA
Miercuri, 23 Septembrie 2015, 16:30
Juniori D, Seria I - Elita, etapa 3
Teren: Comunal / DUMBRAVITA
Miercuri, 23 Septembrie 2015, 16:30
Teren: Comunal / DUMBRAVITA
Miercuri, 23 Septembrie 2015, 17:00
Juniori E, Est, etapa 4
Teren: Circumvalatiunii / Timisoara
Miercuri, 23 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Circumvalatiunii / Timisoara
Marti, 22 Septembrie 2015, 17:00
Municipiu Timisoara, Seria I, etapa 4
Teren: Fratelia / Timisoara
Marti, 22 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Fratelia / Timisoara
Duminica, 20 Septembrie 2015, 17:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 6
Teren: Comunal / LIEBLING
Duminica, 20 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Comunal / LIEBLING
Duminica, 20 Septembrie 2015, 10:30
Juniori E, Seria I - Elita, etapa 3
Teren: Comunal / DUMBRAVITA
Duminica, 20 Septembrie 2015, 10:30
Teren: Comunal / DUMBRAVITA
Sambata, 19 Septembrie 2015, 14:00
Juniori D, Seria II, etapa 3
Teren: Comunal / BANLOC
Sambata, 19 Septembrie 2015, 14:00
Teren: Comunal / BANLOC
Sambata, 19 Septembrie 2015, 11:00
Juniori E, Vest, etapa 3
Teren: BAZA II / Timisoara
Sambata, 19 Septembrie 2015, 11:00
Teren: BAZA II / Timisoara
Vineri, 18 Septembrie 2015, 17:00
Municipiu Timisoara, Seria II, etapa 3
Teren: Comunal / CARANI
Vineri, 18 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Comunal / CARANI
Duminica, 13 Septembrie 2015, 16:00
Liga a VI-a, Seria III, etapa 5
Teren: Comunal / BANLOC
Duminica, 13 Septembrie 2015, 16:00
Teren: Comunal / BANLOC
Duminica, 13 Septembrie 2015, 10:00
Juniori E, Vest, etapa 2
Teren: Comunal / NERAU
Duminica, 13 Septembrie 2015, 10:00
Teren: Comunal / NERAU
Sambata, 12 Septembrie 2015, 17:00
Juniori C, Seria I - Elita, etapa 2
Teren: Comunal / CHISODA
Sambata, 12 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Comunal / CHISODA
Sambata, 12 Septembrie 2015, 10:00
Juniori E, Est, etapa 2
Teren: Comunal / Peciu Nou
Sambata, 12 Septembrie 2015, 10:00
Teren: Comunal / Peciu Nou
Vineri, 11 Septembrie 2015, 12:30
Juniori C, Seria I - Elita, etapa 2
Teren: Arpad Thierjung / JIMBOLIA
Vineri, 11 Septembrie 2015, 12:30
Teren: Arpad Thierjung / JIMBOLIA
Vineri, 11 Septembrie 2015, 17:00
Juniori C, Seria II, etapa 2
Teren: CALOR / TIMISOARA
Vineri, 11 Septembrie 2015, 17:00
Teren: CALOR / TIMISOARA
Vineri, 11 Septembrie 2015, 11:00
Juniori D, Seria I - Elita, etapa 2
Teren: Arpad Thierjung / JIMBOLIA
Vineri, 11 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Arpad Thierjung / JIMBOLIA
Joi, 10 Septembrie 2015, 16:00
Juniori D, Seria II, etapa 2
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Joi, 10 Septembrie 2015, 16:00
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Joi, 10 Septembrie 2015, 18:15
Juniori E, Vest, etapa 2
Teren: Fratelia / Timisoara
Joi, 10 Septembrie 2015, 18:15
Teren: Fratelia / Timisoara
Duminica, 6 Septembrie 2015, 17:00
Liga a VI-a, Seria II, etapa 4
Teren: Comunal / PISCHIA
Duminica, 6 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Comunal / PISCHIA
Duminica, 6 Septembrie 2015, 10:30
Juniori E, Seria I - Elita, etapa 1
Teren: Comunal / DUMBRAVITA
Duminica, 6 Septembrie 2015, 10:30
Teren: Comunal / DUMBRAVITA
Sambata, 5 Septembrie 2015, 10:00
Juniori B1, etapa 1
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Sambata, 5 Septembrie 2015, 10:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Marti, 1 Septembrie 2015, 17:00
Municipiu Timisoara, Seria I, etapa 1
Teren: RUGBY LPS / Timisoara
Marti, 1 Septembrie 2015, 17:00
Teren: RUGBY LPS / Timisoara
Duminica, 30 August 2015, 18:00
Liga a VI-a, Seria III, etapa 3
Teren: Comunal / LIVEZILE
Duminica, 30 August 2015, 18:00
Teren: Comunal / LIVEZILE
Miercuri, 26 August 2015, 17:30
Cupa Romaniei, Faza I - Judeteana, etapa 1
Teren: Comunal / Checea
Miercuri, 26 August 2015, 17:30
Teren: Comunal / Checea
Duminica, 23 August 2015, 18:00
Liga a VI-a, Seria III, etapa 2
Teren: Comunal / PETROMAN
Duminica, 23 August 2015, 18:00
Teren: Comunal / PETROMAN