Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
Duminica, 23 Iunie 2019, 18:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 30
Teren: Comunal / CERNETEAZ
Duminica, 23 Iunie 2019, 18:00
Teren: Comunal / CERNETEAZ
Sambata, 22 Iunie 2019, 20:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 30
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Sambata, 22 Iunie 2019, 20:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Miercuri, 5 Iunie 2019, 17:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria a II-a, etapa 18
Teren: Fratelia / Timisoara
Miercuri, 5 Iunie 2019, 17:00
Teren: Fratelia / Timisoara
Marti, 4 Iunie 2019, 18:00
Liga a IV-a, etapa 33
Teren: Comunal / Opatita
Marti, 4 Iunie 2019, 18:00
Teren: Comunal / Opatita
Duminica, 2 Iunie 2019, 18:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 27
Teren: Comunal / Comlosu Mare
Duminica, 2 Iunie 2019, 18:00
Teren: Comunal / Comlosu Mare
Sambata, 1 Iunie 2019, 11:00
Liga a IV-a, etapa 32
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Sambata, 1 Iunie 2019, 11:00
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Marti, 28 Mai 2019, 19:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria I, etapa 13
Teren: Circumvalatiunii / Timisoara
Marti, 28 Mai 2019, 19:00
Teren: Circumvalatiunii / Timisoara
Luni, 27 Mai 2019, 18:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria a II-a, etapa 17
Teren: Comunal / CHISODA
Luni, 27 Mai 2019, 18:00
Teren: Comunal / CHISODA
Duminica, 26 Mai 2019, 18:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 26
Teren: Comunal / RAUTI
Duminica, 26 Mai 2019, 18:00
Teren: Comunal / RAUTI
Sambata, 25 Mai 2019, 11:00
Liga a IV-a, etapa 31
Teren: Comunal / FIBIS
Sambata, 25 Mai 2019, 11:00
Teren: Comunal / FIBIS
Vineri, 24 Mai 2019, 18:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria a II-a, etapa 16
Teren: Comunal / CHISODA
Vineri, 24 Mai 2019, 18:00
Teren: Comunal / CHISODA
Miercuri, 22 Mai 2019, 17:00
Juniori D, U13, Seria 1, etapa 26
Teren: Auto / Timisoara
Miercuri, 22 Mai 2019, 17:00
Teren: Auto / Timisoara
Luni, 20 Mai 2019, 18:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria a II-a, etapa 16
Teren: Comunal / CHISODA
Luni, 20 Mai 2019, 18:00
Teren: Comunal / CHISODA
Duminica, 19 Mai 2019, 18:00
Liga a IV-a, etapa 30
Teren: Comunal / PARTA
Duminica, 19 Mai 2019, 18:00
Teren: Comunal / PARTA
Duminica, 19 Mai 2019, 11:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 25
Teren: Comunal / Darova
Duminica, 19 Mai 2019, 11:00
Teren: Comunal / Darova
Joi, 16 Mai 2019, 17:00
Juniori E, U11, Seria 2, etapa 22
Teren: Comunal / PARTA
Joi, 16 Mai 2019, 17:00
Teren: Comunal / PARTA
Joi, 16 Mai 2019, 19:00
Juniori C, U15, Grupa B, etapa 17
Teren: Comunal / SAG
Joi, 16 Mai 2019, 19:00
Teren: Comunal / SAG
Luni, 13 Mai 2019, 17:00
Juniori B1 - U17, etapa 22
Teren: LPS / Timisoara
Luni, 13 Mai 2019, 17:00
Teren: LPS / Timisoara
Duminica, 12 Mai 2019, 11:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 24
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Duminica, 12 Mai 2019, 11:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Duminica, 12 Mai 2019, 14:00
Juniori E, U11, Seria 3, etapa 21
Teren: Dan Paltinisanu, Teren sintetic / Timisoara
Duminica, 12 Mai 2019, 14:00
Teren: Dan Paltinisanu, Teren sintetic / Timisoara
Duminica, 12 Mai 2019, 13:30
Juniori B1 - U17, etapa 21
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Duminica, 12 Mai 2019, 13:30
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Joi, 9 Mai 2019, 18:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria a II-a, etapa 14
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Joi, 9 Mai 2019, 18:00
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Miercuri, 8 Mai 2019, 18:00
Liga a IV-a, etapa 28
Teren: Comunal / PERIAM
Miercuri, 8 Mai 2019, 18:00
Teren: Comunal / PERIAM
Miercuri, 8 Mai 2019, 15:00
Juniori D, U13, Seria 1, etapa 23
Teren: BAZA II / Timisoara
Miercuri, 8 Mai 2019, 15:00
Teren: BAZA II / Timisoara
Miercuri, 8 Mai 2019, 20:45
Campionat Municipal Timisoara, Seria I, etapa 12
Teren: BAZA II / Timisoara
Miercuri, 8 Mai 2019, 20:45
Teren: BAZA II / Timisoara
Duminica, 5 Mai 2019, 18:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 23
Teren: CFR / Timisoara
Duminica, 5 Mai 2019, 18:00
Teren: CFR / Timisoara
Duminica, 5 Mai 2019, 18:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 23
Teren: Comunal / UIVAR
Duminica, 5 Mai 2019, 18:00
Teren: Comunal / UIVAR
Vineri, 3 Mai 2019, 12:00
Juniori D, U13, Seria 1, etapa 23
Teren: CALOR / TIMISOARA
Vineri, 3 Mai 2019, 12:00
Teren: CALOR / TIMISOARA
Vineri, 3 Mai 2019, 11:00
Juniori E, U11, Seria 3, etapa 12
Teren: Dan Paltinisanu, Teren sintetic / Timisoara
Vineri, 3 Mai 2019, 11:00
Teren: Dan Paltinisanu, Teren sintetic / Timisoara
Vineri, 3 Mai 2019, 11:00
Juniori E, U11, Seria 3, etapa 20
Teren: CALOR / TIMISOARA
Vineri, 3 Mai 2019, 11:00
Teren: CALOR / TIMISOARA
Vineri, 3 Mai 2019, 18:00
Juniori C, U15, Grupa B, etapa 15
Teren: Comunal / SAG
Vineri, 3 Mai 2019, 18:00
Teren: Comunal / SAG
Sambata, 27 Aprilie 2019, 17:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 22
Teren: Comunal / Sanandrei
Sambata, 27 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Comunal / Sanandrei
Sambata, 27 Aprilie 2019, 11:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 22
Teren: Comunal / CERNETEAZ
Sambata, 27 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Comunal / CERNETEAZ
Joi, 25 Aprilie 2019, 18:00
Liga a IV-a, etapa 26
Teren: Comunal / Peciu Nou
Joi, 25 Aprilie 2019, 18:00
Teren: Comunal / Peciu Nou
Miercuri, 24 Aprilie 2019, 17:30
Juniori D, U13, Seria 1, etapa 21
Teren: CALOR / TIMISOARA
Miercuri, 24 Aprilie 2019, 17:30
Teren: CALOR / TIMISOARA
Miercuri, 24 Aprilie 2019, 18:30
Juniori D, U13, Seria 2, etapa 19
Teren: CALOR / TIMISOARA
Miercuri, 24 Aprilie 2019, 18:30
Teren: CALOR / TIMISOARA
Marti, 23 Aprilie 2019, 19:00
Juniori E, U11, Seria 1, etapa 22
Teren: Comunal / Giarmata Vii
Marti, 23 Aprilie 2019, 19:00
Teren: Comunal / Giarmata Vii
Marti, 23 Aprilie 2019, 18:00
Juniori E, U11, Seria 3, etapa 19
Teren: Comunal / Giarmata Vii
Marti, 23 Aprilie 2019, 18:00
Teren: Comunal / Giarmata Vii
Duminica, 21 Aprilie 2019, 17:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 21
Teren: Comunal / VARIAS
Duminica, 21 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Comunal / VARIAS
Sambata, 20 Aprilie 2019, 11:00
Liga a IV-a, etapa 25
Teren: Municipal / Deta
Sambata, 20 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Municipal / Deta
Vineri, 19 Aprilie 2019, 17:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria a II-a, etapa 13
Teren: Comunal / CHISODA
Vineri, 19 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Comunal / CHISODA
Miercuri, 17 Aprilie 2019, 17:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria a II-a, etapa 13
Teren: Comunal / Mosnita Noua
Miercuri, 17 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Comunal / Mosnita Noua
Marti, 16 Aprilie 2019, 18:00
Juniori E, U11, Seria 1, etapa 20
Teren: Auto / Timisoara
Marti, 16 Aprilie 2019, 18:00
Teren: Auto / Timisoara
Marti, 16 Aprilie 2019, 20:45
Campionat Municipal Timisoara, Seria I, etapa 11
Teren: BAZA II / Timisoara
Marti, 16 Aprilie 2019, 20:45
Teren: BAZA II / Timisoara
Vineri, 12 Aprilie 2019, 17:00
Liga a IV-a, etapa 24
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Vineri, 12 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Vineri, 12 Aprilie 2019, 17:30
Juniori C, U15, Grupa A, etapa 13
Teren: CALOR / TIMISOARA
Vineri, 12 Aprilie 2019, 17:30
Teren: CALOR / TIMISOARA
Miercuri, 10 Aprilie 2019, 16:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria a II-a, etapa 12
Teren: Vointa / Timisoara
Miercuri, 10 Aprilie 2019, 16:00
Teren: Vointa / Timisoara
Marti, 9 Aprilie 2019, 20:45
Campionat Municipal Timisoara, Seria I, etapa 10
Teren: BAZA II / Timisoara
Marti, 9 Aprilie 2019, 20:45
Teren: BAZA II / Timisoara
Luni, 8 Aprilie 2019, 17:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria a II-a, etapa 12
Teren: Comunal / CHISODA
Luni, 8 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Comunal / CHISODA
Duminica, 7 Aprilie 2019, 17:00
Liga a IV-a, etapa 22
Teren: Vulturii / Bazos
Duminica, 7 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Vulturii / Bazos
Duminica, 7 Aprilie 2019, 11:00
Liga a VI-a Promotie, Seria I, etapa 16
Teren: Comunal / BUCOVAT
Duminica, 7 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Comunal / BUCOVAT
Sambata, 6 Aprilie 2019, 16:00
Juniori E, U11, Seria 1, etapa 18
Teren: Auto / Timisoara
Sambata, 6 Aprilie 2019, 16:00
Teren: Auto / Timisoara
Sambata, 6 Aprilie 2019, 09:30
Juniori D, U13, Seria 1, etapa 18
Teren: Auto / Timisoara
Sambata, 6 Aprilie 2019, 09:30
Teren: Auto / Timisoara
Sambata, 6 Aprilie 2019, 10:30
Juniori E, U11, Seria 3, etapa 16
Teren: Auto / Timisoara
Sambata, 6 Aprilie 2019, 10:30
Teren: Auto / Timisoara
Joi, 4 Aprilie 2019, 16:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria a II-a, etapa 11
Teren: Fratelia / Timisoara
Joi, 4 Aprilie 2019, 16:00
Teren: Fratelia / Timisoara
Marti, 2 Aprilie 2019, 20:30
Campionat Municipal Timisoara, Seria I, etapa 9
Teren: BAZA II / Timisoara
Marti, 2 Aprilie 2019, 20:30
Teren: BAZA II / Timisoara
Marti, 2 Aprilie 2019, 17:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria a II-a, etapa 11
Teren: RUGBY LPS / Timisoara
Marti, 2 Aprilie 2019, 17:00
Teren: RUGBY LPS / Timisoara
Sambata, 30 Martie 2019, 11:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 18
Teren: Plopi / Timisoara
Sambata, 30 Martie 2019, 11:00
Teren: Plopi / Timisoara
Vineri, 29 Martie 2019, 19:00
Juniori E, U11, Seria 3, etapa 15
Teren: Emilian Pavel / Ghiroda
Vineri, 29 Martie 2019, 19:00
Teren: Emilian Pavel / Ghiroda
Vineri, 29 Martie 2019, 16:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria a II-a, etapa 10
Teren: Comunal / CHISODA
Vineri, 29 Martie 2019, 16:00
Teren: Comunal / CHISODA
Joi, 28 Martie 2019, 17:30
Juniori E, U11, Seria 1, etapa 16
Teren: Electrica / Timisoara
Joi, 28 Martie 2019, 17:30
Teren: Electrica / Timisoara
Joi, 28 Martie 2019, 16:30
Juniori B1 - U17, etapa 15
Teren: Electrica / Timisoara
Joi, 28 Martie 2019, 16:30
Teren: Electrica / Timisoara
Marti, 26 Martie 2019, 16:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria I, etapa 8
Teren: Auto / Timisoara
Marti, 26 Martie 2019, 16:00
Teren: Auto / Timisoara
Luni, 25 Martie 2019, 18:00
Juniori D, U13, Seria 1, etapa 16
Teren: LPS / Timisoara
Luni, 25 Martie 2019, 18:00
Teren: LPS / Timisoara
Duminica, 24 Martie 2019, 11:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 17
Teren: Forgaci Arena / Ohaba Forgaci
Duminica, 24 Martie 2019, 11:00
Teren: Forgaci Arena / Ohaba Forgaci
Duminica, 24 Martie 2019, 10:00
Juniori D, U13, Seria 1, etapa 16
Teren: Auto / Timisoara
Duminica, 24 Martie 2019, 10:00
Teren: Auto / Timisoara
Sambata, 23 Martie 2019, 15:00
Liga a IV-a, etapa 20
Teren: Comunal / PERIAM
Sambata, 23 Martie 2019, 15:00
Teren: Comunal / PERIAM
Joi, 21 Martie 2019, 17:00
Juniori E, U11, Seria 1, etapa 16
Teren: LPS / Timisoara
Joi, 21 Martie 2019, 17:00
Teren: LPS / Timisoara
Miercuri, 20 Martie 2019, 19:15
Juniori D, U13, Seria 1, etapa 16
Teren: BAZA II / Timisoara
Miercuri, 20 Martie 2019, 19:15
Teren: BAZA II / Timisoara
Miercuri, 20 Martie 2019, 16:30
Juniori B1 - U17, etapa 14
Teren: CALOR / TIMISOARA
Miercuri, 20 Martie 2019, 16:30
Teren: CALOR / TIMISOARA
Luni, 18 Martie 2019, 17:00
Juniori E, U11, Seria 1, etapa 15
Teren: CALOR / TIMISOARA
Luni, 18 Martie 2019, 17:00
Teren: CALOR / TIMISOARA
Luni, 18 Martie 2019, 16:00
Juniori D, U13, Seria 1, etapa 15
Teren: CALOR / TIMISOARA
Luni, 18 Martie 2019, 16:00
Teren: CALOR / TIMISOARA
Duminica, 17 Martie 2019, 15:00
Liga a IV-a, etapa 19
Teren: Comunal / PARTA
Duminica, 17 Martie 2019, 15:00
Teren: Comunal / PARTA
Duminica, 17 Martie 2019, 12:00
Juniori E, U11, Seria 3, etapa 13
Teren: Textila / Timisoara
Duminica, 17 Martie 2019, 12:00
Teren: Textila / Timisoara
Duminica, 17 Martie 2019, 11:00
Juniori D, U13, Seria 3, etapa 13
Teren: Textila / Timisoara
Duminica, 17 Martie 2019, 11:00
Teren: Textila / Timisoara
Miercuri, 13 Martie 2019, 19:15
Juniori D, U13, Seria 1, etapa 15
Teren: BAZA II / Timisoara
Miercuri, 13 Martie 2019, 19:15
Teren: BAZA II / Timisoara
Luni, 11 Martie 2019, 17:00
Juniori C, U15, Grupa A, etapa 8
Teren: RUGBY LPS / Timisoara
Luni, 11 Martie 2019, 17:00
Teren: RUGBY LPS / Timisoara
Duminica, 10 Martie 2019, 11:00
Juniori E, U11, Seria 1, etapa 14
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Duminica, 10 Martie 2019, 11:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Duminica, 10 Martie 2019, 12:00
Juniori D, U13, Seria 1, etapa 14
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Duminica, 10 Martie 2019, 12:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Duminica, 10 Martie 2019, 13:00
Juniori C, U15, Grupa A, etapa 8
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Duminica, 10 Martie 2019, 13:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Sambata, 9 Martie 2019, 15:00
Liga a IV-a, etapa 18
Teren: Comunal / SECEANI
Sambata, 9 Martie 2019, 15:00
Teren: Comunal / SECEANI
Sambata, 9 Martie 2019, 11:15
Juniori E, U11, Seria 1, etapa 14
Teren: Electrica / Timisoara
Sambata, 9 Martie 2019, 11:15
Teren: Electrica / Timisoara
Sambata, 9 Martie 2019, 10:00
Juniori D, U13, Seria 1, etapa 14
Teren: Electrica / Timisoara
Sambata, 9 Martie 2019, 10:00
Teren: Electrica / Timisoara
Joi, 7 Martie 2019, 17:00
Juniori D, U13, Seria 1, etapa 14
Teren: LPS / Timisoara
Joi, 7 Martie 2019, 17:00
Teren: LPS / Timisoara
Vineri, 30 Noiembrie 2018, 14:00
Cupa Romaniei faza 4, etapa 1
Teren: Vulturii / Bazos
Vineri, 30 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Vulturii / Bazos
Joi, 29 Noiembrie 2018, 15:30
Juniori C, U15, Grupa A, etapa 9
Teren: CALOR / TIMISOARA
Joi, 29 Noiembrie 2018, 15:30
Teren: CALOR / TIMISOARA
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 14:00
Liga a IV-a, etapa 17
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Vineri, 23 Noiembrie 2018, 16:00
Juniori C, U15, Grupa B, etapa 5
Teren: Comunal / SAG
Vineri, 23 Noiembrie 2018, 16:00
Teren: Comunal / SAG
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 14
Teren: Electrica / Timisoara
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Electrica / Timisoara
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 14:00
Juniori C, U15, Grupa A, etapa 5
Teren: CALOR / TIMISOARA
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: CALOR / TIMISOARA
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 14:00
Liga a IV-a, etapa 16
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 14:00
Liga a IV-a, etapa 15
Teren: Comunal / Masloc
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Comunal / Masloc
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 16:00
Juniori E, U11, Seria 1, etapa 11
Teren: BAZA II / Timisoara
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 16:00
Teren: BAZA II / Timisoara
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 17:15
Juniori D, U13, Seria 1, etapa 11
Teren: BAZA II / Timisoara
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 17:15
Teren: BAZA II / Timisoara
Vineri, 9 Noiembrie 2018, 16:00
Juniori E, U11, Seria 1, etapa 11
Teren: CALOR / TIMISOARA
Vineri, 9 Noiembrie 2018, 16:00
Teren: CALOR / TIMISOARA
Vineri, 9 Noiembrie 2018, 16:00
Juniori C, U15, Grupa B, etapa 3
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Vineri, 9 Noiembrie 2018, 16:00
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Joi, 8 Noiembrie 2018, 16:00
Juniori C, U15, Grupa B, etapa 3
Teren: Comunal / SAG
Joi, 8 Noiembrie 2018, 16:00
Teren: Comunal / SAG
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 14:00
Liga a VI-a Promotie, Seria a II-a, etapa 11
Teren: Comunal / BANLOC
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Comunal / BANLOC
Vineri, 2 Noiembrie 2018, 19:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria a II-a, etapa 8
Teren: Comunal / Giarmata Vii
Vineri, 2 Noiembrie 2018, 19:00
Teren: Comunal / Giarmata Vii
Joi, 1 Noiembrie 2018, 15:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria a II-a, etapa 8
Teren: Fratelia / Timisoara
Joi, 1 Noiembrie 2018, 15:00
Teren: Fratelia / Timisoara
Miercuri, 31 Octombrie 2018, 16:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria a II-a, etapa 8
Teren: Comunal / Albina
Miercuri, 31 Octombrie 2018, 16:00
Teren: Comunal / Albina
Duminica, 28 Octombrie 2018, 14:00
Liga a IV-a, etapa 13
Teren: Comunal / CARANI
Duminica, 28 Octombrie 2018, 14:00
Teren: Comunal / CARANI
Duminica, 28 Octombrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 11
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Duminica, 28 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Duminica, 28 Octombrie 2018, 11:00
Juniori C, U15, Grupa A, etapa 1
Teren: BAZA II / Timisoara
Duminica, 28 Octombrie 2018, 11:00
Teren: BAZA II / Timisoara
Vineri, 26 Octombrie 2018, 16:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria a II-a, etapa 7
Teren: Comunal / URSENI
Vineri, 26 Octombrie 2018, 16:00
Teren: Comunal / URSENI
Vineri, 26 Octombrie 2018, 17:00
Juniori C, U15, Grupa B, etapa 1
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Vineri, 26 Octombrie 2018, 17:00
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 10
Teren: Central / Tormac
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Central / Tormac
Vineri, 19 Octombrie 2018, 14:00
Liga a IV-a, etapa 12
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Vineri, 19 Octombrie 2018, 14:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Miercuri, 17 Octombrie 2018, 15:30
Cupa Romaniei, faza 3, etapa 1
Teren: Comunal / SECEANI
Miercuri, 17 Octombrie 2018, 15:30
Teren: Comunal / SECEANI
Marti, 16 Octombrie 2018, 16:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria I, etapa 6
Teren: Auto / Timisoara
Marti, 16 Octombrie 2018, 16:00
Teren: Auto / Timisoara
Duminica, 14 Octombrie 2018, 15:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 9
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Duminica, 14 Octombrie 2018, 15:00
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Duminica, 14 Octombrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 9
Teren: Electrica / Timisoara
Duminica, 14 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Electrica / Timisoara
Sambata, 13 Octombrie 2018, 15:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 9
Teren: Comunal / SANDRA
Sambata, 13 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Comunal / SANDRA
Vineri, 12 Octombrie 2018, 16:00
Juniori C, U15, Seria 1, etapa 10
Teren: CFR / Timisoara
Vineri, 12 Octombrie 2018, 16:00
Teren: CFR / Timisoara
Vineri, 12 Octombrie 2018, 18:00
Juniori E, U11, Seria 1, etapa 7
Teren: CALOR / TIMISOARA
Vineri, 12 Octombrie 2018, 18:00
Teren: CALOR / TIMISOARA
Joi, 11 Octombrie 2018, 15:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria a II-a, etapa 5
Teren: Fratelia / Timisoara
Joi, 11 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Fratelia / Timisoara
Marti, 9 Octombrie 2018, 17:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria I, etapa 5
Teren: BAZA II / Timisoara
Marti, 9 Octombrie 2018, 17:00
Teren: BAZA II / Timisoara
Vineri, 5 Octombrie 2018, 14:00
Liga a IV-a, etapa 10
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Vineri, 5 Octombrie 2018, 14:00
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Joi, 4 Octombrie 2018, 17:30
Juniori E, U11, Seria 2, etapa 4
Teren: Vointa / Timisoara
Joi, 4 Octombrie 2018, 17:30
Teren: Vointa / Timisoara
Marti, 2 Octombrie 2018, 16:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria I, etapa 4
Teren: Auto / Timisoara
Marti, 2 Octombrie 2018, 16:00
Teren: Auto / Timisoara
Luni, 1 Octombrie 2018, 17:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria a II-a, etapa 4
Teren: Comunal / CHISODA
Luni, 1 Octombrie 2018, 17:00
Teren: Comunal / CHISODA
Duminica, 30 Septembrie 2018, 17:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 7
Teren: Comunal / Saravale
Duminica, 30 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Comunal / Saravale
Duminica, 30 Septembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 7
Teren: Electrica / Timisoara
Duminica, 30 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Electrica / Timisoara
Vineri, 28 Septembrie 2018, 17:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria a II-a, etapa 3
Teren: Comunal / URSENI
Vineri, 28 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Comunal / URSENI
Joi, 27 Septembrie 2018, 17:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria I, etapa 3
Teren: Comunal / SAG
Joi, 27 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Comunal / SAG
Sambata, 22 Septembrie 2018, 17:00
Liga a IV-a, etapa 8
Teren: Comunal / SECEANI
Sambata, 22 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Comunal / SECEANI
Sambata, 22 Septembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 6
Teren: Central / Buzias
Sambata, 22 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Central / Buzias
Vineri, 21 Septembrie 2018, 17:00
Juniori E, U11, Seria 1, etapa 4
Teren: Auto / Timisoara
Vineri, 21 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Auto / Timisoara
Vineri, 21 Septembrie 2018, 18:00
Juniori D, U13, Seria 1, etapa 4
Teren: Auto / Timisoara
Vineri, 21 Septembrie 2018, 18:00
Teren: Auto / Timisoara
Miercuri, 19 Septembrie 2018, 17:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria a II-a, etapa 2
Teren: Comunal / SANMIHAIU ROMAN
Miercuri, 19 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Comunal / SANMIHAIU ROMAN
Marti, 18 Septembrie 2018, 17:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria I, etapa 2
Teren: Auto / Timisoara
Marti, 18 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Auto / Timisoara
Luni, 17 Septembrie 2018, 18:00
Juniori E, U11, Seria 3, etapa 1
Teren: Dan Paltinisanu, Teren sintetic / Timisoara
Luni, 17 Septembrie 2018, 18:00
Teren: Dan Paltinisanu, Teren sintetic / Timisoara
Duminica, 16 Septembrie 2018, 17:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 5
Teren: Comunal / CERNETEAZ
Duminica, 16 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Comunal / CERNETEAZ
CS UNIREA CERNETEAZ - AFC RIPENSIA TIMISOARA II, Liga a V-a, Seria II, scor 2-0
Vineri, 14 Septembrie 2018, 17:00
Liga a IV-a, etapa 7
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Vineri, 14 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Joi, 13 Septembrie 2018, 16:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria a II-a, etapa 1
Teren: Fratelia / Timisoara
Joi, 13 Septembrie 2018, 16:00
Teren: Fratelia / Timisoara
Marti, 11 Septembrie 2018, 17:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria I, etapa 1
Teren: BAZA II / Timisoara
Marti, 11 Septembrie 2018, 17:00
Teren: BAZA II / Timisoara
Luni, 10 Septembrie 2018, 17:00
Campionat Municipal Timisoara, Seria I, etapa 1
Teren: CFR / Timisoara
Luni, 10 Septembrie 2018, 17:00
Teren: CFR / Timisoara
Sambata, 8 Septembrie 2018, 17:00
Liga a IV-a, etapa 6
Teren: Comunal / PERIAM
Sambata, 8 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Comunal / PERIAM
Sambata, 8 Septembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 4
Teren: Comunal / Sacosu Turcesc
Sambata, 8 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Sacosu Turcesc
Joi, 6 Septembrie 2018, 18:30
Juniori E, U11, Seria 1, etapa 2
Teren: LPS / Timisoara
Joi, 6 Septembrie 2018, 18:30
Teren: LPS / Timisoara
Joi, 6 Septembrie 2018, 17:00
Juniori D, U13, Seria 1, etapa 2
Teren: LPS / Timisoara
Joi, 6 Septembrie 2018, 17:00
Teren: LPS / Timisoara
Duminica, 2 Septembrie 2018, 17:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 3
Teren: Comunal / UIVAR
Duminica, 2 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Comunal / UIVAR
Sambata, 1 Septembrie 2018, 11:00
Liga a IV-a, etapa 5
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Sambata, 1 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Miercuri, 29 August 2018, 18:00
Liga a IV-a, etapa 4
Teren: Municipal / Deta
Miercuri, 29 August 2018, 18:00
Teren: Municipal / Deta
Luni, 20 August 2018, 18:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 1
Teren: Comunal / BOBDA
Luni, 20 August 2018, 18:00
Teren: Comunal / BOBDA
Sambata, 18 August 2018, 11:00
Liga a IV-a, etapa 2
Teren: Comunal / Peciu Nou
Sambata, 18 August 2018, 11:00
Teren: Comunal / Peciu Nou
Duminica, 12 August 2018, 18:00
Liga a IV-a, etapa 1
Teren: Comunal / PARTA
Duminica, 12 August 2018, 18:00
Teren: Comunal / PARTA