Informari si comunicate
11-12-2018
08-12-2018
Rezultate inregistrate in prima zi a Cupei de iarna

Rezultate inregistrate in prima zi a Cupei de iarna AJF Timis

detalii...
30-11-2018
Program jocuri Cupa de iarna

Programul jocurilor disputate in Cupa de Iarna la fotbal in sala

detalii...
29-11-2018
Sedinta Comitetului Executiv din 29.11.2018

Sedinta Comitetului Executiv din 29.11.2018

detalii...
18-11-2018
Turneul de sala 2018

Informatii despre reluarea turneului de sala organizat de AJF Timis. Grupe, meciuri

detalii...
11-11-2018
Semifinala si Finala - Trofeul Gheorghe Ola si Trofeul Gheorghe Ene

Semifinala si Finala -Trofeului Gheorghe Ola si Trofeului Gheorghe Ene se va disputa in data de 18 noiembrie incepand cu orele 15:00 sa Sala UVT (langa Penintenciarul de pe Popa Sapca)

detalii...
09-11-2018
Cupa de iarna

Sedinta cu delegatii echipelor in vederea începerii turneului de sala

detalii...
08-11-2018
Trofeul Gheorghe Ola si Trofeul Gheorghe Ene

Trofeul Gheorghe Ola si Trofeul Gheorghe Ene se va disputa in data de 11.11.2018 incepand cu orele 09:00 la Baza 2 Timisoara

detalii...
26-10-2018
22-10-2018
toate comunicatele

AS PECIU NOU


AS PECIU NOU

Localitatea Peciu Nou

Informatii generale
Teren Comunal / Peciu Nou
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 ACS Fortuna Becicherecu Mic 16 12 3 1 45-11 39p +15
2CS UNIREA TOMNATIC16114143-1537p+13
3 AS SECEANI 16 10 2 4 42-26 32p +11
4ACS CARANI MURANI1693447-3330p+6
5 CSC Dudestii Noi 16 10 0 6 26-20 30p +3
6CS AVANTUL PERIAM1684437-2328p+7
7 ACS VOINTA MASLOC 16 8 3 5 28-28 27p 0
8ACS Pobeda Star Bisnov1674530-2425p+1
9 ASO DETA 16 7 1 8 37-39 22p -2
10AS PROGRESUL 1906 CIACOVA1670926-2921p-3
11 CS TIMISUL SAG 16 6 2 8 26-38 20p -7
12AS PECIU NOU1661922-3019p-8
13 CS UNIREA SANNICOLAU MARE 16 3 7 6 19-22 16p -8
14CS FLACARA PARTA16331020-4112p-9
15 CSO Faget 16 3 2 11 21-46 11p -10
16CS COCOSUL ORTISOARA16311227-3610p-14
17 AS FC BAZOSU VECHI 16 2 2 12 16-51 8p -16

Observatii: Echipa CSM Lugoj 2 s-a retras din campionat

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Alexandrescu Claudiu D8649
2 Andrei Petre B12681
3 Baleanu Ionut Daniel B10393
4 Baluta Adrian Miroslav D9959
5 Barbu Ionut D13063
6 Bocirnea Raul D10465
7 Bud Cornel 25-11-1992 B8043
8 Bud Denis Cornel 04-12-1997 D8905
9 Butnaru Sorin 33826
10 Bărbosu Ionel 24664
11 Capitaru Marian D10996
12 Cardei Vlad 8854
13 Chirea Dumitru D10999
14 Ciumacenco Sorin 04-11-1987 B5415
15 Copoeru Laurentiu 01-01-1998 8197
16 Crisan Andrei Vasile B8613
17 Curtescu Alex D13065
18 Daju Dragos 29-07-1990 6892
19 Dorobantu Casian 45009
20 Dorobantu Mihai 27130
21 Duma Ionut Alexandru 13614
22 Dumea Adrian 18-11-1987 B8482
23 Durigon Stefan Adrian C1516
24 Ferco Vasile D11725
25 Gania Andrei D11728
26 Gheju Sorin 01-01-1977 5102
27 Goman Andrei D11014
28 Gorbe Cosmin 01-01-2000 12072
29 Hanceriuc Miodrag B6363
30 Handrache Ionel 433C
31 Ilea Cosmin 18-01-1977 44746
32 Iorgovan Sergiu Dan 03-01-1993 2174
33 Isacov Mario 9960
34 Iuhasz Andrei B9505
35 Jurjiea Laurentiu D13066
36 Laslau Daniel Anton 10-02-1989 hd8144
37 Mirzacu Sorin D11713
38 Motea Ilie 9610
39 Motea Milodin D11255
40 Muraru Stefan Ionel 27-12-1973 29898
41 Muresan Alexandru Marius 24-03-1995 D5502
42 Orbulescu Sebastian 12-09-1994
43 Petrici Marko D13064
44 Popa Florian B14139
45 Radu Deian D11003
46 Rosu Alin Cristian 13-05-1990 D5224
47 Rus Marius 24-07-1993 D8904
48 Rusu Mihai 28-04-1980 41783
49 Rusu Octavian Florin 26-06-1993 1425
50 Schipor Florin 31-03-1995 D10948
51 Spariosu Darian 8235
52 Sporin Sinisa 8625
53 Strango Marius 10-09-1997 D9718
54 Szabo Alex D11004
55 Teslariu Bogdan 15-09-1988 B9400
56 Toth Ciprian 01-01-1994 9311
57 Trifu Patrian 16-11-1985 15654
58 Tudor Andrei 05-02-1993 B9009
59 Ursu Andrei D11723
60 Ursu Mihai 651C
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a IV-a Etapa 17
24-11-2018
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Liga a IV-a Etapa 16
17-11-2018
AS PECIU NOU
Liga a IV-a Etapa 15
10-11-2018
CS UNIREA TOMNATIC
Liga a IV-a Etapa 14
03-11-2018
AS PECIU NOU
Liga a IV-a Etapa 13
27-10-2018
AS FC BAZOSU VECHI
Liga a IV-a Etapa 12
20-10-2018
AS PROGRESUL 1906 CIACOVA
Liga a IV-a Etapa 11
13-10-2018
AS PECIU NOU
Liga a IV-a Etapa 10
06-10-2018
ASO DETA
Liga a IV-a Etapa 9
29-09-2018
AS PECIU NOU
Liga a IV-a Etapa 8
22-09-2018
CS COCOSUL ORTISOARA
Pauza: 1-0
Liga a IV-a Etapa 7
16-09-2018
AS PECIU NOU
Pauza: 0-0
Liga a IV-a Etapa 6
08-09-2018
ACS CARANI MURANI
Pauza: 3-0
Liga a IV-a Etapa 4
29-08-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Pauza: 1-1
Liga a IV-a Etapa 3
26-08-2018
AS PECIU NOU
Pauza: 1-1
Liga a IV-a Etapa 2
18-08-2018
ACS Pobeda Star Bisnov
Pauza: 0-1
Liga a IV-a Etapa 1
11-08-2018
AS PECIU NOU
Pauza: 1-0
Juniori C, U15, Seria 3 Etapa 10
12-10-2018
Club Sportiv Giroc-Chisoda
Juniori C, U15, Seria 3 Etapa 9
06-10-2018
AS PECIU NOU
Juniori C, U15, Seria 3 Etapa 8
29-09-2018
AS PECIU NOU
Juniori C, U15, Seria 3 Etapa 7
22-09-2018
ACS Tim Star Timisoara
Juniori C, U15, Seria 3 Etapa 6
20-09-2018
AS PECIU NOU
Juniori C, U15, Seria 3 Etapa 5
14-09-2018
AS PECIU NOU
Juniori C, U15, Seria 3 Etapa 4
08-09-2018
ACS FC JUVENTUS TIMISOARA
Juniori C, U15, Seria 3 Etapa 3
05-09-2018
CS TIMISUL SAG
Juniori C, U15, Seria 3 Etapa 2
31-08-2018
AS PECIU NOU
Juniori C, U15, Seria 3 Etapa 1
26-08-2018
AS PROGRESUL 1906 CIACOVA
Cupa Romaniei, faza 3 Etapa 1
16-10-2018
CS COCOSUL ORTISOARA
Juniori C, U15, Grupa B Etapa 5
25-11-2018
AS PROGRESUL 1906 CIACOVA
Juniori C, U15, Grupa B Etapa 4
17-11-2018
AS PECIU NOU
Juniori C, U15, Grupa B Etapa 3
10-11-2018
AS PECIU NOU
Juniori C, U15, Grupa B Etapa 2
05-11-2018
CSF CFR 1933 TIMISOARA
Juniori C, U15, Grupa B Etapa 1
27-10-2018
AS PECIU NOU
Cupa Romaniei faza 4 Etapa 1
07-11-2018
AS PECIU NOU
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe