Informari si comunicate
11-12-2018
08-12-2018
Rezultate inregistrate in prima zi a Cupei de iarna

Rezultate inregistrate in prima zi a Cupei de iarna AJF Timis

detalii...
30-11-2018
Program jocuri Cupa de iarna

Programul jocurilor disputate in Cupa de Iarna la fotbal in sala

detalii...
29-11-2018
Sedinta Comitetului Executiv din 29.11.2018

Sedinta Comitetului Executiv din 29.11.2018

detalii...
18-11-2018
Turneul de sala 2018

Informatii despre reluarea turneului de sala organizat de AJF Timis. Grupe, meciuri

detalii...
11-11-2018
Semifinala si Finala - Trofeul Gheorghe Ola si Trofeul Gheorghe Ene

Semifinala si Finala -Trofeului Gheorghe Ola si Trofeului Gheorghe Ene se va disputa in data de 18 noiembrie incepand cu orele 15:00 sa Sala UVT (langa Penintenciarul de pe Popa Sapca)

detalii...
09-11-2018
Cupa de iarna

Sedinta cu delegatii echipelor in vederea începerii turneului de sala

detalii...
08-11-2018
Trofeul Gheorghe Ola si Trofeul Gheorghe Ene

Trofeul Gheorghe Ola si Trofeul Gheorghe Ene se va disputa in data de 11.11.2018 incepand cu orele 09:00 la Baza 2 Timisoara

detalii...
26-10-2018
22-10-2018
toate comunicatele

CS UNIREA TOMNATIC


CS UNIREA TOMNATIC

Localitatea TOMNATIC

Informatii generale
Teren Comunal / TOMNATIC
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 ACS Fortuna Becicherecu Mic 16 12 3 1 45-11 39p +15
2CS UNIREA TOMNATIC16114143-1537p+13
3 AS SECEANI 16 10 2 4 42-26 32p +11
4ACS CARANI MURANI1693447-3330p+6
5 CSC Dudestii Noi 16 10 0 6 26-20 30p +3
6CS AVANTUL PERIAM1684437-2328p+7
7 ACS VOINTA MASLOC 16 8 3 5 28-28 27p 0
8ACS Pobeda Star Bisnov1674530-2425p+1
9 ASO DETA 16 7 1 8 37-39 22p -2
10AS PROGRESUL 1906 CIACOVA1670926-2921p-3
11 CS TIMISUL SAG 16 6 2 8 26-38 20p -7
12AS PECIU NOU1661922-3019p-8
13 CS UNIREA SANNICOLAU MARE 16 3 7 6 19-22 16p -8
14CS FLACARA PARTA16331020-4112p-9
15 CSO Faget 16 3 2 11 21-46 11p -10
16CS COCOSUL ORTISOARA16311227-3610p-14
17 AS FC BAZOSU VECHI 16 2 2 12 16-51 8p -16

Observatii: Echipa CSM Lugoj 2 s-a retras din campionat

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Antemie Marcus Mario 03-07-1994 D8821
2 Apostol Robert Alexandru 12-02-1995 D7574
3 Ardelean Florian Viorel 18-11-1994 5196
4 Berar Sorin Laurentiu 17-09-1994 3904
5 Birla Calin Gheorghe B13401
6 Bisca Vasilica 10-12-2002 13254
7 Bivol Denis Samuel 14-11-1993 D7042
8 Bogdan Nicu 19-12-1994 D7626
9 Boiciuc Mario 18-09-2003 13253
10 Brestelian Fabian Adrian 12-07-2003 D13259
11 Cardos Paul 16-09-2000 D13783
12 Ciobanu Ioan B1941
13 Ciobanu Mihail Claudiu B5350
14 Ciobanu Narcis D11989
15 Ciocani Ioan 27-10-1987 D5189
16 Ciui Leonard 20-03-2002 D13266
17 Criste Andrei B9427
18 Curelea Alexandru Gabriel B6619
19 Darloman Adi Dario 08-11-2006 D13792
20 Darloman Bogdan 08-07-2003 D13790
21 Dobre Claudiu Ioan 22-01-2003 D13257
22 Doda Raul Alexandru 02-11-1996 D9997
23 Dragodan Mario 01-08-1990 1379
24 Dumitrascu Gabriel B13264
25 Fedor Catalin Ionel B9460
26 Firca Alexandru Laurentiu 11-04-2005 D13260
27 Flus Stefan Gheorghe 23-03-1984 B10274
28 Flutari Ion D11680
29 Galeancu Ioan Marco 19-06-2001 D14349
30 Gogut Alin Gheorghe B13939
31 Grigore Valentin 13-04-1986 133851
32 Haag Ioan Arthur 06-11-2000 D13837
33 Handolescu David NX855908
34 Heiser Andrei 12-01-2001 D13784
35 Homorogan Adrian Danut 16-09-2002 D13262
36 Hota Adrian Dacian B6650
37 Isac Andrei Florin 04-07-2001 D13255
38 Janos Zoltan Attila B6980
39 Kis Pavel B12241
40 Klemens Cristian 572
41 Kovacs Andrei 02-07-2000 D13788
42 Lipp Ionatan D10355
43 Lungu Carmin 11-08-1986 6936
44 Lup Razvan D11991
45 Mihoc Sorin 24-02-1983 B8433
46 Mitrofan Viorel B9428
47 Moloce Alex Roberto B13400
48 Moricz Alexandru 12-01-1992 D7688
49 Murariu Marius Adrian 10-08-2000 D13265
50 Naidin Leonard Marian 15-09-1979 6
51 Nemiteanu Ionut 29-08-1993 B13988
52 Obesterescu Daniel 09-07-1989 D4801
53 Olar Teodor 06-02-1990
54 Orosz Raul Marius 11-12-1987 B6422
55 Osan Vlad 16-11-2003 D13791
56 Patrascu Emanuel 12-06-1981 15414
57 Paul Marian B9459
58 Pavel Adrian Cristian 30-12-2005 D14592
59 Piloiu Bogdan 14-05-1988 B5384
60 Popa Alexandru Ricardo 20-08-2002 D13264
61 Popa Constantin 10-07-1989 D3194
62 Popa Darius Teodor 07-09-2001 D13258
63 Popaluca Razvan Dumitru 27-10-1988 D3189
64 Postolache Marius 11-02-1984
65 Sabou Marian Petru B14179
66 Sandu Florin 28-06-1990
67 Schussler Norbert 27-10-2003 D13263
68 Sfetescu Sorin 05-07-1970 32513
69 Sirbu Marius 18-11-1989 D4039
70 Stetco Richard Denis 16-11-2001
71 Stoianov Alex Andrei D7069
72 Susman Cosmin 46386
73 Szucs Tamas 30-10-2010 D14279
74 Taciuc David Alex 11-07-1990 B8380
75 Termure Bogdan 11-08-2000 D13785
76 Timofte Samuel Florin 17-06-1996 D9323
77 Tomescu Flavius 29-03-1995 B9322
78 Tulcan Daniel 15-09-1987 3140
79 Ungureanu Lucian B5345
80 Ursut Cosmin 08-10-1984
81 Vesa Grigore Andrei 25-10-2004 D13256
82 Virstiuc Liviu Cristian 19-09-2000 D13261
83 Visen Alin Ionut B7973
84 Visen Dragos 25-06-2000 D13786
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a IV-a Etapa 17
25-11-2018
CS UNIREA TOMNATIC
Liga a IV-a Etapa 16
17-11-2018
AS SECEANI
Liga a IV-a Etapa 15
10-11-2018
CS UNIREA TOMNATIC
Liga a IV-a Etapa 14
03-11-2018
AS PROGRESUL 1906 CIACOVA
Liga a IV-a Etapa 13
27-10-2018
CS UNIREA TOMNATIC
Liga a IV-a Etapa 12
20-10-2018
ASO DETA
Liga a IV-a Etapa 11
13-10-2018
CS UNIREA TOMNATIC
Liga a IV-a Etapa 10
06-10-2018
CS COCOSUL ORTISOARA
Liga a IV-a Etapa 9
30-09-2018
CS UNIREA TOMNATIC
Liga a IV-a Etapa 8
22-09-2018
ACS CARANI MURANI
Pauza: 2-1
Liga a IV-a Etapa 6
09-09-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Pauza: 0-1
Liga a IV-a Etapa 5
02-09-2018
CS UNIREA TOMNATIC
Pauza: 1-2
Liga a IV-a Etapa 4
28-08-2018
ACS Pobeda Star Bisnov
Pauza: 0-1
Liga a IV-a Etapa 3
25-08-2018
CS UNIREA TOMNATIC
Pauza: 0-2
Liga a IV-a Etapa 2
18-08-2018
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Pauza: 1-1
Liga a IV-a Etapa 1
11-08-2018
CS UNIREA TOMNATIC
Pauza: 0-0
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 13
18-11-2018
CS UNIREA TOMNATIC
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 12
11-11-2018
AS FC SPARTAK GOTTLOB
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 11
04-11-2018
CS UNIREA TOMNATIC
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 10
28-10-2018
AS PROGRESUL IECEA MARE
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 9
21-10-2018
CS UNIREA TOMNATIC
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 8
14-10-2018
CS BANATUL TEREMIA MARE
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 7
07-10-2018
CS SOIMII PESAC
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 6
30-09-2018
CS UNIREA TOMNATIC
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 5
23-09-2018
AS CHINEJANA CHINEZU
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 4
16-09-2018
CS UNIREA TOMNATIC
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 3
09-09-2018
AS STEAUA ROSIE BULGARUS
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 2
02-09-2018
CS UNIREA TOMNATIC
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 1
26-08-2018
AS GELU
Juniori B1 - U17 Etapa 11
25-11-2018
ACS Kids Sinmihaiu Roman
Juniori B1 - U17 Etapa 9
10-11-2018
CS PROGRESUL GATAIA
Juniori B1 - U17 Etapa 7
25-10-2018
LPS BANATUL TIMISOARA
Juniori B1 - U17 Etapa 5
12-10-2018
CSO Faget
Juniori B1 - U17 Etapa 4
09-10-2018
CS UNIREA TOMNATIC
Juniori B1 - U17 Etapa 3
30-09-2018
AS TRICOUL 1 IUNIE
Juniori B1 - U17 Etapa 1
16-10-2018
CS UNIREA TOMNATIC
Cupa Romaniei, faza 3 Etapa 1
17-10-2018
CS UNIREA TOMNATIC
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe