Frant Ioan
Lugoj
6 Aprilie 1951
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Timis
Timisoara, Str.Pop de Basesti nr. 43
Tel: 0722756902
Tel: 0722846864
Fax: 0722846864
RO84BTRL03601205T68049XX - Cont Transilvania
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||
Liga a IV-a | Liga a V-a, Seria I | Liga a V-a, Seria a II-a | Liga a V-a, Seria a III-a | Campionat Municipal Lugoj, Seria I | ||
Miculaiciuc Petru-Liviu | 10 | |||||
Boicu Vlad | 9 | |||||
Barzava Adrian | 7 | |||||
Ciorogar Flavius | 5 | |||||
Barbu Roland | 7 | |||||
Soreanu Gabriel-Florin | 12 | |||||
Stanut Alin-Ioan | 7 | |||||
Barzuca Dorian | 4 | |||||
Golosie Gabriel | 5 | |||||
Chiorpec Bogdan-Sorin | 2 | |||||
Nanu Elvis | 8 | |||||
Pasculescu Petrica | 1 | |||||
Foale Adrian | 2 | |||||
Mitrache Florin | 3 | |||||
Grozoni Florin | 7 | |||||
Bulgarasu Madalin | 1 | |||||
Tepes Marius | 2 | |||||
Tarcea Liviu | 1 | |||||
Ripan Cosmin | 5 | |||||
Olariu Ioan | 1 | |||||
Bardan Alexandru | 2 | |||||
Nagy Alexandru | 2 | |||||
Bozdog Lavinia | 1 | |||||
Petrisor Calin | 1 | |||||
Cimponeriu Calin | 1 | |||||
Maga Adrian | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||
Liga a IV-a | Liga a V-a, Seria I | Liga a V-a, Seria a II-a | Liga a V-a, Seria a III-a | Campionat Municipal Lugoj, Seria I | ||
AS FC DETA | 2 | |||||
AS ARSENAL FLACARA FAGET | 3 | |||||
ACS Pobeda Star Bîșnov | 1 | |||||
AC BELINT | 2 | |||||
AS Avântul Bobda | 1 | |||||
CSC Peciu Nou | 3 | |||||
CS FC CHISODA | 3 | |||||
AS FC Spartak Gottlob | 2 | |||||
CSF CFR 1933 TIMISOARA | 1 | |||||
AS BANATUL NERAU | 2 | |||||
CSC Ghiroda și Giarmata Vii | 2 | |||||
FC AUTO TIMISOARA | 2 | |||||
CS NUOVA MAMMA MIA BECICHERECU MIC II | 2 | |||||
ACF BABAN MARCEL | 2 | |||||
CS Timișul Șag | 2 | |||||
CS Cocoșul Orțișoara | 1 | |||||
AS MURESUL IGRIS | 1 | |||||
AS Unirea Cerneteaz | 1 | |||||
AS SOLVENTUL TIMISOARA | 1 | |||||
CSC Olimpia Bucovat | 3 | |||||
AS Bacova | 3 | |||||
AS Meget Remetea Mare | 2 | |||||
AS FC ICTAR BUDINT | 2 | |||||
AS FC PROGRESUL RACOVITA | 3 | |||||
AS BOLDUR | 5 | |||||
AS PADESUL NADRAG | 5 | |||||
AS GRAN-PLAZ LIEBLING | 3 | |||||
AS UNIREA LEUCUSESTI | 2 | |||||
AS FC LORENA GIARMATA VII | 1 | |||||
AS FC TIMISUL URSENI | 2 | |||||
AS FC Bazoș | 3 | |||||
AS AVANTUL CHIZATAU | 1 | |||||
AS Avântul Topolovățu Mare | 1 | |||||
AS Viitorul Sacoșu Turcesc | 1 | |||||
AS SANOVITA | 1 |