Program echipe, tur 2018/2019

Program liga a IV-a :

 CS UNIREA SANNICOLAU MARE -Vineri dupa-masa

CS AVANTUL PERIAM-Sambata dupa-masa

AS FC BAZOSU VECHI-Duminica dupa-masa

CSM LUGOJ II-Duminica-dimineata
 

AS POBEDA DUDESTII VECHI -Vineri dupa-masa
 
ACS VOINTA MASLOC-Sambata dimineata
 

ASO DETA -Sambata dupa-masa
 
AS PECIU NOU-Sambata dimineata
 


AS PROGRESUL 1906 CIACOVA -Duminica dupa-masa
 
CS COCOSUL ORTISOARA-Sambata dimineata
 

AS SECEANI -Sambata dupa-masa
 
ACS CARANI MURANI-Duminica dupa-masa
 

CS UNIREA TOMNATIC -Sambata dupa-masa
 
 
CSC DUDESTII NOI-Duminica dimineata
 


CSO Faget -Sambata dupa-masa
 
CS FLACARA PARTA-Duminica dupa-masa
 

CS TIMISUL SAG -Sambata dupa-masa
 
AS FORTUNA BECICHERECU MIC-Sambata dimineata


Liga a V a, Seria I:

AS Vointa Biled

CS Sinandrei Timisoara- Duminica dupamasa

AS Tricoul 1 Iunie-Sambata dimineata

AS Vointa Sarafoleana-Duminica dupamasa

CS Unirea Sannicolau Mare II-Duminica dimineata

AS FC Vointa Valcani-Sambata dupamasa

AS Steaua Rosie Varias-Duminica dupamasa

AS Vointa Sandra-Sambata dupamasa

CS Comlosu Mare-Duminica dupamasa

AS FC Muresul Cenad-Duminica dupamasa

AS FC Dacia Carprinis-Duminica dimineata

AS FC Unirea Jimbolia-Duminica dupamasa

CS Plavii Delia-Duminica dupamasa

AS Muresul Igris-Duminica dupamasa

AS Avantul Bobda-Duminica dimineata

CS Universitatea de Vest Timisoara- Duminica dupamasa

 

Seria a II a

CS Progresul Gataia -Sambata dupamasa

AS FC Rapid Sacalaz-Duminica dupamasa

AS FC Jebel-Duminica dupamasa

AFC Ripensia-Duminica dupamasa

AS Unirea Ghilad-Duminica dupamasa

CS Unirea Cernateaz-Duminica dupamasa

CS Milenium Giarmata II-Duminica dupamasa

AS Petroman-Duminica dupamasa

AS FC Atletico Liebling-Duminica dupamasa

AS Gloria Uivar-Duminica dupamasa

AS Olimpia Rauti-Duminica dupamasa

AS Camaro Fibis-Duminica dupamasa

AS Cornesti-Sambata dupamasa

CS Utvin-Sambata dupamasa

ASO Deta II-Duminica dupamasa

ACS Unirea Banloc-Duminica dupamasa

 

Seria a III-a :

AS Timisul Uliuc-Duminica dupamasa

AS Avantul Topolovatul Mare-Sambata dupamasa

CS Prograv Gavojdia-Duminica dupamasa

AS Viitorul Stiuca-Duminica dupamasa

AS Bacova-Duminica dimineata

ACS Electrica 1929 Timisoara-Duminica dimineata

AS Olimpia Darova-Duminica dupamasa

AS Recas-Sambata dimineata

AS Viitorul Sacosul Turcesc-Sambata dupamasa

AS Gloria Mosnita Noua-Sambata dupamasa 

AS Timisul Hitias-Duminica dupamasa

AS Buzias-Sambata dimineata

AS Foresta Manastiur-Duminica dupamasa

AS Timisul Jabar-Duminica dupamasa

AS CS Tormac-Duminica dimineata

AS Boldur-Sambata dupamasa

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP