Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Cupa RomânieiC2 - Liga a IV-a
C3 - Liga elitelor AC4 - Liga elitelor B
C5 - Liga A1C6 - Liga juniori D
C7 - Cupa satelor EstC8 - Cupa satelor Sud
C9 - Cupa satelor VestC10 - Liga Juniori C
C11 - Turneu final Gheorghe OlaC12 - Turneu final Gheorghe Ene
C13 - Cupa Municipiului
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
C
11
C
12
C
13
Total
1Stoian Valeriu1110020000000014
2Rădulescu Ionuţ060050000000011
3Ungureanu Romica08001000000009
4Babusca Aurelian08000000000008
5Nedelciu Alin06002000000008
6Acasandrei Marcel14001000000006
7Moscu Ion03003000000006
8Rusu Silviu00006000000006
9Tranulea Marian15000000000006
10Colniceanu Dorinel00004000000004
11Pavel Ionuț00003000000003
12Tudorache Daniel02000000000002
13Arbitru Constanţa01000000000001
14Badiceanu Gabriel00001000000001
15Camatar Onur-Taner00001000000001
16Miloşovici Adrian01000000000001
17Trifanov Alexandru00001000000001
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe