Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Cupa RomânieiC2 - Liga a IV-a
C3 - Liga elitelor AC4 - Liga elitelor B
C5 - Liga A1C6 - Liga juniori D
C7 - Cupa satelor EstC8 - Cupa satelor Sud
C9 - Cupa satelor VestC10 - Liga Juniori C
C11 - Turneu final Gheorghe OlaC12 - Turneu final Gheorghe Ene
C13 - Cupa MunicipiuluiC14 - Play-off CM 2019
C15 - Play-out CM 2019
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
C
11
C
12
C
13
C
14
C
15
Total
1Stoian Valeriu111002000000000014
2Rădulescu Ionuţ06005000000000011
3Ungureanu Romica0800100000000009
4Babusca Aurelian0800000000000008
5Nedelciu Alin0600200000000008
6Acasandrei Marcel1400100000000006
7Moscu Ion0300300000000006
8Rusu Silviu0000600000000006
9Tranulea Marian1500000000000006
10Colniceanu Dorinel0000400000000004
11Pavel Ionuț0000300000000003
12Tudorache Daniel0200000000000002
13Arbitru Constanţa0100000000000001
14Badiceanu Gabriel0000100000000001
15Camatar Onur-Taner0000100000000001
16Miloşovici Adrian0100000000000001
17Trifanov Alexandru0000100000000001
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe