Meciuri arbitrate
Sambata, 9 Iunie 2018, 18:00
PLAY OUT LIGA a IV a VEST, etapa 4
Teren: RELU NICA / Berbeşti
Sambata, 9 Iunie 2018, 18:00
Teren: RELU NICA / Berbeşti
Sambata, 2 Iunie 2018, 18:00
PLAY OUT LIGA a IV a EST, etapa 3
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Sambata, 2 Iunie 2018, 18:00
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Duminica, 27 Mai 2018, 10:00
JUNIORI U13, etapa 25
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 27 Mai 2018, 10:00
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 27 Mai 2018, 19:00
JUNIORI U13, etapa 25
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 27 Mai 2018, 19:00
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 26 Mai 2018, 11:00
SUPERLIGA PLAY OFF, etapa 7
Teren: COZIA / Călimăneşti
Sambata, 26 Mai 2018, 11:00
Teren: COZIA / Călimăneşti
Miercuri, 23 Mai 2018, 19:00
JUNIORI U11, etapa 19
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Miercuri, 23 Mai 2018, 19:00
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 20 Mai 2018, 11:00
LIGA a V-a, SERIA NORD, etapa 18
Teren: Gheorghe Ciucioi / Dăeşti
Duminica, 20 Mai 2018, 11:00
Teren: Gheorghe Ciucioi / Dăeşti
Sambata, 19 Mai 2018, 18:00
PLAY OUT LIGA a IV a EST, etapa 1
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Sambata, 19 Mai 2018, 18:00
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Duminica, 13 Mai 2018, 11:00
LIGA a V-a, SERIA NORD, etapa 17
Teren: LUNCĂ / Romani
Duminica, 13 Mai 2018, 11:00
Teren: LUNCĂ / Romani
Duminica, 13 Mai 2018, 16:00
JUNIORI U13, etapa 22
Teren: GHEORGHE BORCHINĂ / Brezoi
Duminica, 13 Mai 2018, 16:00
Teren: GHEORGHE BORCHINĂ / Brezoi
Sambata, 12 Mai 2018, 18:00
SUPERLIGA PLAY OUT, etapa 3
Teren: COMUNAL / Mădulari
Sambata, 12 Mai 2018, 18:00
Teren: COMUNAL / Mădulari
Marti, 8 Mai 2018, 19:30
JUNIORI U11, etapa 12
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Marti, 8 Mai 2018, 19:30
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 6 Mai 2018, 12:00
LIGA a IV-a, SERIA VEST, etapa 25
Teren: COMUNAL / Grădiştea
Duminica, 6 Mai 2018, 12:00
Teren: COMUNAL / Grădiştea
Sambata, 28 Aprilie 2018, 17:00
LIGA a IV-a, SERIA EST, etapa 24
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Sambata, 28 Aprilie 2018, 17:00
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Joi, 26 Aprilie 2018, 17:00
JUNIORI U11, etapa 18
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Joi, 26 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 21 Aprilie 2018, 11:00
JUNIORI U13, etapa 19
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Sambata, 21 Aprilie 2018, 11:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Vineri, 20 Aprilie 2018, 18:00
JUNIORI U13, etapa 19
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 20 Aprilie 2018, 18:00
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 15 Aprilie 2018, 12:00
LIGA a V-a, SERIA NORD, etapa 13
Teren: COMUNAL / Copăceni
Duminica, 15 Aprilie 2018, 12:00
Teren: COMUNAL / Copăceni
Sambata, 14 Aprilie 2018, 17:00
LIGA a IV-a, SERIA EST, etapa 22
Teren: INU BANACU / Bărbăteşti
Sambata, 14 Aprilie 2018, 17:00
Teren: INU BANACU / Bărbăteşti
Vineri, 6 Aprilie 2018, 11:00
SUPERLIGA, etapa 20
Teren: TREAPT / Horezu
Vineri, 6 Aprilie 2018, 11:00
Teren: TREAPT / Horezu
Duminica, 1 Aprilie 2018, 12:00
LIGA a V-a, SERIA NORD, etapa 12
Teren: IZVORUL RECE / Vaideeni
Duminica, 1 Aprilie 2018, 12:00
Teren: IZVORUL RECE / Vaideeni
Sambata, 31 Martie 2018, 16:00
LIGA a IV-a, SERIA VEST, etapa 20
Teren: RELU NICA / Berbeşti
Sambata, 31 Martie 2018, 16:00
Teren: RELU NICA / Berbeşti
Duminica, 18 Martie 2018, 11:00
LIGA a IV-a, SERIA EST, etapa 19
Teren: COMUNAL / Mihăeşti
Duminica, 18 Martie 2018, 11:00
Teren: COMUNAL / Mihăeşti
Sambata, 10 Martie 2018, 16:00
LIGA a IV-a, SERIA VEST, etapa 18
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Sambata, 10 Martie 2018, 16:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 17 Decembrie 2017, 12:00
CUPA ROMÂNIEI, etapa 4
Teren: Comunal / Zătreni
Duminica, 17 Decembrie 2017, 12:00
Teren: Comunal / Zătreni
Duminica, 10 Decembrie 2017, 12:00
CUPA ROMÂNIEI, etapa 3
Teren: CENTRAL / Slătioara
Duminica, 10 Decembrie 2017, 12:00
Teren: CENTRAL / Slătioara
Duminica, 3 Decembrie 2017, 11:00
LIGA a IV-a, SERIA VEST, etapa 17
Teren: BOGDAN MEDREA / Măciuca
Duminica, 3 Decembrie 2017, 11:00
Teren: BOGDAN MEDREA / Măciuca
Duminica, 3 Decembrie 2017, 12:00
LIGA a IV-a, SERIA VEST, etapa 17
Teren: COMUNAL / Lapusata
Duminica, 3 Decembrie 2017, 12:00
Teren: COMUNAL / Lapusata
Duminica, 3 Decembrie 2017, 14:00
JUNIORI U13, etapa 13
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 3 Decembrie 2017, 14:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Sambata, 2 Decembrie 2017, 13:00
LIGA a IV-a, SERIA EST, etapa 17
Teren: COMUNAL / Drăgoeşti
Sambata, 2 Decembrie 2017, 13:00
Teren: COMUNAL / Drăgoeşti
Duminica, 26 Noiembrie 2017, 14:00
LIGA a IV-a, SERIA EST, etapa 16
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Otăsău
Duminica, 26 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Otăsău
Sambata, 25 Noiembrie 2017, 14:00
LIGA a IV-a, SERIA EST, etapa 16
Teren: INU BANACU / Bărbăteşti
Sambata, 25 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: INU BANACU / Bărbăteşti
Vineri, 24 Noiembrie 2017, 17:30
JUNIORI U11, etapa 11
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 24 Noiembrie 2017, 17:30
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 14:00
LIGA a IV-a, SERIA EST, etapa 15
Teren: COMUNAL / Buneşti
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: COMUNAL / Buneşti
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 11:00
LIGA a V-a, SERIA NORD, etapa 11
Teren: CENTRAL / Slătioara
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: CENTRAL / Slătioara
Sambata, 18 Noiembrie 2017, 14:00
LIGA a IV-a, SERIA EST, etapa 15
Teren: COMUNAL / Ioneşti
Sambata, 18 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: COMUNAL / Ioneşti
Sambata, 18 Noiembrie 2017, 16:00
JUNIORI U13, etapa 11
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 18 Noiembrie 2017, 16:00
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 17 Noiembrie 2017, 15:00
JUNIORI U13, etapa 11
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 17 Noiembrie 2017, 15:00
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 17 Noiembrie 2017, 13:00
JUNIORI U13, etapa 11
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 17 Noiembrie 2017, 13:00
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 11:00
LIGA a IV-a, SERIA VEST, etapa 14
Teren: COMUNAL / Grădiştea
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: COMUNAL / Grădiştea
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 14:30
SUPERLIGA, etapa 13
Teren: ORĂŞENESC / Bălceşti
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 14:30
Teren: ORĂŞENESC / Bălceşti
Marti, 7 Noiembrie 2017, 16:00
GHEORGHE OLA 2017, etapa 22
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Marti, 7 Noiembrie 2017, 16:00
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 11:00
LIGA a V-a, SERIA SUD, etapa 9
Teren: COMUNAL / Pesceana
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: COMUNAL / Pesceana
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 14:00
LIGA a IV-a, SERIA EST, etapa 13
Teren: COMUNAL / Budeşti
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: COMUNAL / Budeşti
Vineri, 3 Noiembrie 2017, 16:00
GHEORGHE OLA 2017, etapa 21
Teren: Sintetic Școală Bărbătești / Bărbătești
Vineri, 3 Noiembrie 2017, 16:00
Teren: Sintetic Școală Bărbătești / Bărbătești
Joi, 2 Noiembrie 2017, 16:00
JUNIORI U11, etapa 8
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Joi, 2 Noiembrie 2017, 16:00
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Miercuri, 1 Noiembrie 2017, 16:00
JUNIORI U11, etapa 8
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Miercuri, 1 Noiembrie 2017, 16:00
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 29 Octombrie 2017, 11:00
LIGA a IV-a, SERIA EST, etapa 12
Teren: COMUNAL / Mihăeşti
Duminica, 29 Octombrie 2017, 11:00
Teren: COMUNAL / Mihăeşti
Sambata, 28 Octombrie 2017, 16:00
LIGA a IV-a, SERIA EST, etapa 12
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Sambata, 28 Octombrie 2017, 16:00
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Sambata, 28 Octombrie 2017, 10:00
JUNIORI U13, etapa 8
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 28 Octombrie 2017, 10:00
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Joi, 26 Octombrie 2017, 17:30
GHEORGHE ENE 2017, etapa 14
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Joi, 26 Octombrie 2017, 17:30
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 22 Octombrie 2017, 11:00
LIGA a V-a, SERIA SUD, etapa 7
Teren: COMUNAL / Pesceana
Duminica, 22 Octombrie 2017, 11:00
Teren: COMUNAL / Pesceana
Sambata, 21 Octombrie 2017, 11:00
SUPERLIGA, etapa 10
Teren: Gheorghe Ciucioi / Dăeşti
Sambata, 21 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Gheorghe Ciucioi / Dăeşti
Joi, 19 Octombrie 2017, 17:30
JUNIORI U11, etapa 6
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Joi, 19 Octombrie 2017, 17:30
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Joi, 19 Octombrie 2017, 19:00
JUNIORI U11, etapa 6
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Joi, 19 Octombrie 2017, 19:00
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 15 Octombrie 2017, 11:00
LIGA a V-a, SERIA NORD, etapa 6
Teren: COMUNAL / Copăceni
Duminica, 15 Octombrie 2017, 11:00
Teren: COMUNAL / Copăceni
Vineri, 13 Octombrie 2017, 16:00
JUNIORI U11, etapa 5
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 13 Octombrie 2017, 16:00
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Miercuri, 11 Octombrie 2017, 17:30
JUNIORI U11, etapa 5
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Miercuri, 11 Octombrie 2017, 17:30
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 8 Octombrie 2017, 12:00
LIGA a V-a, SERIA SUD, etapa 5
Teren: COMUNAL / Scundu
Duminica, 8 Octombrie 2017, 12:00
Teren: COMUNAL / Scundu
Sambata, 7 Octombrie 2017, 16:00
JUNIORI A1, SERIA VALCEA, etapa 5
Teren: Gheorghe Ciucioi / Dăeşti
Sambata, 7 Octombrie 2017, 16:00
Teren: Gheorghe Ciucioi / Dăeşti
Sambata, 7 Octombrie 2017, 09:00
JUNIORI U15, etapa 4
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 7 Octombrie 2017, 09:00
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 6 Octombrie 2017, 18:00
JUNIORI U11, etapa 4
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 6 Octombrie 2017, 18:00
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 6 Octombrie 2017, 17:00
JUNIORI U11, etapa 4
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 6 Octombrie 2017, 17:00
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 1 Octombrie 2017, 10:00
JUNIORI U15, etapa 3
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 1 Octombrie 2017, 10:00
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 1 Octombrie 2017, 12:00
JUNIORI U15, etapa 3
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 1 Octombrie 2017, 12:00
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 30 Septembrie 2017, 17:00
LIGA a V-a, SERIA NORD, etapa 4
Teren: IZVORUL RECE / Vaideeni
Sambata, 30 Septembrie 2017, 17:00
Teren: IZVORUL RECE / Vaideeni
Sambata, 30 Septembrie 2017, 09:00
GHEORGHE ENE 2017, etapa 10
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 30 Septembrie 2017, 09:00
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 29 Septembrie 2017, 16:00
GHEORGHE OLA 2017, etapa 16
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 29 Septembrie 2017, 16:00
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 24 Septembrie 2017, 17:00
SUPERLIGA, etapa 6
Teren: ORĂŞENESC / Bălceşti
Duminica, 24 Septembrie 2017, 17:00
Teren: ORĂŞENESC / Bălceşti
Sambata, 23 Septembrie 2017, 18:30
JUNIORI U13, etapa 3
Teren: MUNICIPAL / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 23 Septembrie 2017, 18:30
Teren: MUNICIPAL / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 22 Septembrie 2017, 18:00
GHEORGHE OLA 2017, etapa 14
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 22 Septembrie 2017, 18:00
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Miercuri, 20 Septembrie 2017, 17:30
LIGA a IV-a, SERIA EST, etapa 6
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Miercuri, 20 Septembrie 2017, 17:30
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Sambata, 16 Septembrie 2017, 17:00
LIGA a IV-a, SERIA EST, etapa 5
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 16 Septembrie 2017, 17:00
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 15 Septembrie 2017, 16:30
GHEORGHE ENE 2017, etapa 8
Teren: MUNICIPAL / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 15 Septembrie 2017, 16:30
Teren: MUNICIPAL / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 15 Septembrie 2017, 18:00
JUNIORI U11, etapa 1
Teren: MUNICIPAL / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 15 Septembrie 2017, 18:00
Teren: MUNICIPAL / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 10 Septembrie 2017, 11:00
LIGA a IV-a, SERIA EST, etapa 4
Teren: COMUNAL / Budeşti
Duminica, 10 Septembrie 2017, 11:00
Teren: COMUNAL / Budeşti
Sambata, 9 Septembrie 2017, 17:00
LIGA a IV-a, SERIA EST, etapa 4
Teren: INU BANACU / Bărbăteşti
Sambata, 9 Septembrie 2017, 17:00
Teren: INU BANACU / Bărbăteşti
Vineri, 8 Septembrie 2017, 18:00
GHEORGHE OLA 2017, etapa 11
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 8 Septembrie 2017, 18:00
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 3 Septembrie 2017, 11:00
LIGA a IV-a, SERIA VEST, etapa 3
Teren: COMUNAL / Frînceşti
Duminica, 3 Septembrie 2017, 11:00
Teren: COMUNAL / Frînceşti
Miercuri, 30 August 2017, 18:00
LIGA a IV-a, SERIA VEST, etapa 2
Teren: COMUNAL / Vaideeni
Miercuri, 30 August 2017, 18:00
Teren: COMUNAL / Vaideeni
Duminica, 27 August 2017, 11:00
LIGA a IV-a, SERIA EST, etapa 1
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Măglaşi
Duminica, 27 August 2017, 11:00
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Măglaşi
Sambata, 19 August 2017, 18:00
CUPA ROMÂNIEI, etapa 2
Teren: TÂRG / Guşoeni
Sambata, 19 August 2017, 18:00
Teren: TÂRG / Guşoeni