Informari si comunicate
09-10-2018
14-09-2018
12-09-2018
SISTEMUL COMPETIŢIONAL 2019-2020!

Hotărârea Comitetului Executiv cu privire la modificările aduse sistemului competiţional.

detalii...
12-09-2018
ŞEDINŢĂ COMITET EXECUTIV!

HOTĂRÂREA COMITETULUI EXECUTIV DIN 12 SEPTEMBRIE 2018!

detalii...
10-09-2018
ANTRENORI ECHIPE PARTICIPANTE ÎN CAMPIONATE DE JUNIORI!

Tabel nominal cu antrenorii echipelor participante în campioantele de juniori.

detalii...
09-07-2018
ŞEDINŢĂ COMITET EXECUTIV!

HOTĂRÂREA COMITETULUI EXECUTIV DIN 9 IULIE 2018!

detalii...
20-04-2018
IN ATENŢIA ECHIPELOR PARTICIPANTE LA TROFEUL GHEORGHE OLA!

REGULAMENT TROFEUL GHEORGHE OLA FAZA JUDEŢEANĂ!

detalii...
20-04-2018
IN ATENŢIA ECHIPELOR PARTICIPANTE LA TROFEUL GHEORGHE ENE!

REGULAMENT TROFEUL GHEORGHE ENE FAZA JUDEŢEANĂ!

detalii...
20-04-2018
ŞEDINŢĂ COMITET EXECUTIV!

HOTĂRÂREA COMITETULUI EXECUTIV DIN 20 APRILIE 2018!

detalii...
14-02-2018
ŞEDINŢĂ COMITET EXECUTIV!

HOTĂRÂREA COMITETULUI EXECUTIV DIN 13 FEBRUARIE 2018!

detalii...
toate comunicatele

A.S. Mihăești

Localitatea Mihăeşti

Informatii generale
Teren COMUNAL / Mihăeşti
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
SUPERLIGA - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 C.S. VIITORUL Dăeşti 17 16 0 1 72-11 48p +21
2A.S. MINERUL Costeşti17142161-1444p+17
3 A.S. Râmnicu Vâlcea 2016 17 9 1 7 43-32 28p +1
4A.C.S.S.C. CHIMIA 1973 Rm. Vâlcea1783640-3527p0
5 C.S. COZIA Călimăneşti 17 7 5 5 39-20 26p +2
6A.S. STEJARUL Vlădeşti 20091772835-4423p-1
7 A.S. UNIREA Tomşani 17 6 3 8 43-48 21p -6
8C.S. DCM Rm. Vâlcea1755726-3620p-4
9 A.S. Mihăești 17 5 3 9 32-52 18p -6
10A.S. OLTEȚUL Alunu 201617411228-5213p-14
11 A.S.C.S.C. Orlești 17 4 1 12 28-61 13p -11
12A.F.C. Băbeni17241139-8110p-14
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Andreica Victor Andrei 11-11-2000 7387
2 Andronoiu Constantin Tiberiu 16-11-2000 6705
3 Argeşeanu Vlăduţ Andrei 21-07-2003 10020
4 Avram Constantin Bogdan 09-01-2003 10021
5 Avram Florian Robert 31-03-1996 15905
6 Avram Ion Alexandru 19-06-2000 6718
7 Baicu Dumitru Mihail 10-01-2004 10226
8 Borcan Mihai 02-08-1992 7343
9 Bucuroiu George Alin 05-07-1991 6842
10 Buga Cristian Constantin 19-12-2000 10017
11 Bulică Tiberiu Andrei 19-05-1997 6700
12 Bungiu Petre 19-07-1998 6709
13 Bălan Ilie Adrian 11-05-1990 478
14 Bărzăgeanu Constantin Mădălin 01-04-1994 5514
15 Cazacu Laurenţiu Mihai 08-05-1980 5571
16 Cîţa Ion 24-09-1984 4604
17 Ciobanu Marian Dumitru 29-09-1998 7602
18 Ciocotoi Alexandru Dumitru 05-03-2000 10088
19 Crînguş George Daniel 10-10-2000 6707
20 Croitoru Nicolae Alin 08-02-1987 11848
21 Cucu Alexandru Marin 15-08-1999 6389
22 Dianu George Eugen 16-02-1989 1988
23 Dima Sebastian Alexandru 11-10-2002 10019
24 Dinuţ Robert Gabriel 02-02-1999 6696
25 Dogaru Constantin Dănuţ 19-02-1989 15915
26 Frăţilă Constantin Daniel 12-05-2000 9129
27 Gheorghe Cătălin 18-04-1977 8211
28 Gheorghe Georgian Adrian 05-04-2000 3458
29 Gheorghe Ioan Augustin 13-08-1998 3460
30 Glăvan Mihai Adrian 04-09-1974 6036
31 Grigorie Constantin Remus 15-09-1997 5860
32 Gruea Nicolae 03-06-1989 8183
33 Iancu Constantin Cristian 17-05-2000 7536
34 Ilinescu Constantin Bogdan 03-04-1989 13880
35 Ilinescu Gheorghe Ionuţ 23-06-1982 10812
36 Ioana Valentin Mihai 13-03-2001 7538
37 Istratie Viorel Mihai 29-11-1984 7285
38 Javad Pour Moghtader Alessandro Ramin 29-07-1998
39 Kojcsa Marian Nicolae 26-02-1989 6563
40 Lupu Mihai Călin 17-05-1978 6041
41 Lăzărescu Mihai Ionuţ 10-01-1997 6708
42 Mitrache Constantin Mihai 19-11-1987 10941
43 Mitran Ionuţ Cătălin 14-10-1997 6715
44 Modoveanu Dan Andrei 21-09-1986
45 Mojoiu Dumitru Daniel 07-07-1990 428
46 Munteanu Vasile Adrian 17-06-2004 10089
47 Mărăcine Claudiu Mihai 28-05-2000 1259
48 Niţă Robert Constantin 13-07-1993 1706
49 Pasăre Gheorghe 03-11-1979 8017
50 Pestrea Răzvan Cristian 29-03-1989 2414
51 Pircan Bugra Hikmet Can 03-07-1997 8442
52 Pleantă Alexandru Florinel 25-09-2000 10215
53 Popescu Nicolae Laurenţiu 14-02-1989 4658
54 Preda Ovidiu 06-12-1970 15025
55 Predescu Iulian Constantin 01-06-1997 6711
56 Pătru Constantin Daniel 24-03-2003 10018
57 Raicu Florin Andrei 16-02-1998 6714
58 Rotaru Adrian Nicolae 04-05-1989 7341
59 Rădulescu Dumitru 23-11-1975 5517
60 Rădulescu Mihai Răducu 21-03-1995 6720
61 Savu Mihai Denis 02-03-2000 6717
62 Sîrbu Dumitru Adrian 21-06-1986 407
63 Sitaru Constantin Andrei 27-11-2000 6699
64 Smarandache Dan Cezar 24-09-1979 13504
65 Stanca Dumitru Marinel 25-03-1983 6577
66 Stanciu Florin 28-01-1999 6697
67 Statie Constantin Alexandru 25-06-1992 6297
68 Stoica Marian Daniel 16-11-1998 8840
69 Toşu Zoltan Eugen 23-01-1978 12650
70 Tudorică Ciprian Andrei 20-02-1985 4450
71 Ursu Cosmin Cristian 26-11-1975 9881
72 Vasile Nicolae Bogdan 14-10-1991 6838
73 Vâlceanu Corneliu Georgian 20-11-1984 579
74 Vlad Florin Costinel 03-04-2002 9536
75 Vulcan Nicolae 13-11-1966 5672
76 Vulcan Nicolae Andrei 13-05-1998 6698
77 Văcaru Constantin 02-07-1981 9286
78 Văcaru Vlad Ștefan 23-12-2000 6701
Meciurile disputate in sezonul actual
SUPERLIGA Etapa 17
24-11-2018
A.S. Mihăești
SUPERLIGA Etapa 16
18-11-2018
A.F.C. Băbeni
SUPERLIGA Etapa 15
11-11-2018
A.C.S.S.C. CHIMIA 1973 Rm. Vâlcea
SUPERLIGA Etapa 14
03-11-2018
A.S. Mihăești
SUPERLIGA Etapa 13
28-10-2018
A.S. STEJARUL Vlădeşti 2009
SUPERLIGA Etapa 12
20-10-2018
A.S. Mihăești
SUPERLIGA Etapa 11
13-10-2018
A.S. Mihăești
SUPERLIGA Etapa 10
07-10-2018
A.S. OLTEȚUL Alunu 2016
SUPERLIGA Etapa 9
29-09-2018
A.S. Mihăești
SUPERLIGA Etapa 8
23-09-2018
C.S. VIITORUL Dăeşti
SUPERLIGA Etapa 7
15-09-2018
A.S. Mihăești
SUPERLIGA Etapa 6
12-09-2018
C.S. COZIA Călimăneşti
SUPERLIGA Etapa 5
08-09-2018
A.S. Mihăești
SUPERLIGA Etapa 4
01-09-2018
A.S. Mihăești
SUPERLIGA Etapa 3
29-08-2018
C.S. DCM Rm. Vâlcea
SUPERLIGA Etapa 2
25-08-2018
A.S. Mihăești
SUPERLIGA Etapa 1
19-08-2018
A.S.C.S.C. Orlești
CUPA ROMÂNIEI Etapa 4
09-12-2018
A.S. Mihăești
CUPA ROMÂNIEI Etapa 3
02-12-2018
A.S. Mihăești
JUNIORI A1 Etapa 11
25-11-2018
A.S. Mihăești
JUNIORI A1 Etapa 10
18-11-2018
C.S. DCM Rm. Vâlcea
JUNIORI A1 Etapa 9
11-11-2018
A.F.C. Băbeni
JUNIORI A1 Etapa 8
04-11-2018
A.S. Mihăești
JUNIORI A1 Etapa 7
28-10-2018
A.S. UNIREA Tomşani
JUNIORI A1 Etapa 6
21-10-2018
A.S. Mihăești
JUNIORI A1 Etapa 5
14-10-2018
A.S. STEJARUL Vlădeşti 2009
JUNIORI A1 Etapa 4
06-10-2018
A.S. Mihăești
JUNIORI A1 Etapa 3
30-09-2018
C.S. Mădulari
JUNIORI A1 Etapa 2
23-09-2018
A.S. Mihăești
JUNIORI A1 Etapa 1
16-09-2018
C.S. VIITORUL Dăeşti
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe