Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - SUPERLIGAC2 - LIGA a IV-a SERIA NORD
C3 - LIGA a IV-a SERIA SUDC4 - LIGA a V-a SERIA NORD
C5 - LIGA a V-a SERIA SUDC6 - CUPA ROMÂNIEI
C7 - JUNIORI A1C8 - JUNIORI U15
C9 - JUNIORI U13C10 - JUNIORI U11
C11 - GHEORGHE OLAC12 - GHEORGHE ENE
C13 - FINAL FOUR
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
C
11
C
12
C
13
Total
1Truşcă Iulian14234033231220057
2Mosor Petre Răzvan10410411219010043
3Buși Cătălin1066004000085342
4Cojocaru Ionuț Florian4310123344600040
5Dincă Florian Mădălin343363102045640
6Taifas Ionuţ Andrei022530747205037
7Mihai Ioan Iulian9310126000005036
8Croitoru Nicolae Alin1366303000000031
9Demetrescu Iuliana Elena1445015000000029
10Olaru Constantin Alin885112000000328
11Lăstun Mihail Sebastian973204101000027
12Păunescu Paul Florin643206500000026
13Radu Alexandru332523202000022
14Croitoru Mihai250420610000020
15Băltac Nicolae Robert0000000161200019
16Țoiu Alexandru Marian011430331100017
17Mihăilă Alexandru542024000000017
18Paraschiva Rares010331411100015
19Udubașa Mihai Florin000000032900014
20Apostolescu Gabriel Claudiu000000133600013
21Cladoveanu Nicolae Mirel000000305500013
22Neaţă Elena Alisa001540000300013
23Truță Marian032260000000013
24Dinu Demy Cristian000000252300012
25Donțu Silviu010230220200012
26Rădulescu Ionuţ Alexandru000000241500012
27Colța Nicolae Alin120220110200011
28Nedea Mihail Adelin000000234200011
29Colța Codruț Alexandru000010232200010
30Chitu Anghel Bogdan00011051100009
31Glodeanu Marian Marius00000002520009
32Grigorie Constantin Remus00011041200009
33Năfliu Joița Ion Edi00000012420009
34Schianu Mihai00153000000009
35Bîrzan Iliuță Marius00000002140007
36Apostolescu Mihai Răzvan00000021120006
37Iordache Ionut Bogdan00041010000006
38Chebar Adrian00000040100005
39Dumitrașcu Andrei Cristian00000013010005
40Lumineanu Florentin Valentin00000001220005
41Mărginean George Cristian00000002210005
42Zăuleț Mihai Alexandru00000000320005
43Dinca Constantin Marius03010000000004
44Zaharioiu Ionuț00040000000004
45Boldu Gavril Darius00000030000003
46Oproiu Ionuţ Petre00000030000003
47Ţîrlea Andreea00000000200002
48Boldu Denis Mihail00000011000002
49Dobrescu Sorin Alexandru00000002000002
50Maria George Adrian00000002000002
51Moja Adrian00000002000002
52Roman Dumitru Mihnea00000000200002
53Zaharia Mihai Victor00000000110002
54Badea Marius00010000000001
55Bărbuș Andrei Cosmin00000000100001
56Dodoi Ștefania Rebeca00000000100001
57Florescu Daniel00001000000001
58Ghețu Alexandru Maximilian00010000000001
59Păuşescu George Bogdan00000000010001
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe