Hotărâri ale Comisiei de Disciplină

Ailioaei Vladut Petronel (RACOVA Puşcaşi)

RACOVA Puşcaşi - FC Vultureşti
Liga 4, etapa 14 | Data 2020-03-08

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 10-03-2020

Tunariu Cristian (FC 2007 Gârceni)

VITIS Șuletea - FC 2007 Gârceni
Cupa Romaniei - CUPA FOTBALULUI VASLUIAN, Cupa Fotbalului Vasluian - Culoarul Ligii a 4 a, etapa 1 | Data 2019-08-25

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 23-01-2020

Zugravu Georgian Iulian (VITIS Șuletea)

VITIS Șuletea - FC 2007 Gârceni
Cupa Romaniei - CUPA FOTBALULUI VASLUIAN, Cupa Fotbalului Vasluian - Culoarul Ligii a 4 a, etapa 1 | Data 2019-08-25

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 23-01-2020

Ciocoiu Haralambie Cristian (ATLETIC CLUB Bârlad)

ATLETIC CLUB Bârlad - VIITORUL Vetrişoaia
Liga 4, etapa 13 | Data 2019-12-08

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 12-12-2019

Macovei Claudiu Florin (ATLETIC CLUB Bârlad)

ATLETIC CLUB Bârlad - VIITORUL Vetrişoaia
Liga 4, etapa 13 | Data 2019-12-08

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 12-12-2019

Nica Razvan Nicolae (FC GLORIA Todirești)

FC GLORIA Todirești - VULTURUL Bălteni
Liga 5, Liga 5 - Seria VASLUI-VEST, etapa 9 | Data 2019-12-01

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 05-12-2019

Nica Constantin (FC GLORIA Todirești)

FC GLORIA Todirești - VULTURUL Bălteni
Liga 5, Liga 5 - Seria VASLUI-VEST, etapa 9 | Data 2019-12-01

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 05-12-2019

Timofte Vasile Catalin (FC GLORIA Todirești)

FC GLORIA Todirești - VULTURUL Bălteni
Liga 5, Liga 5 - Seria VASLUI-VEST, etapa 9 | Data 2019-12-01

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 05-12-2019

Corciova George Catalin (FDR Tutova)

FDR Tutova - AVÂNTUL Băcani
Liga 5, Liga 5 - Seria HUSI-BÂRLAD, etapa 9 | Data 2019-11-30

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 02-12-2019

Galita Emil Costel (SPORTING Bârlad)

SPORTING Bârlad - CLUBUL SPORTIV ORĂȘENESC Negrești
Liga 4, etapa 12 | Data 2019-12-01

Abatere: comite un fault grosolan


Data inregistrarii sanctiunii : 02-12-2019

Condrea Iulian (VIITORUL Vetrişoaia)

VIITORUL Vetrişoaia - FC Crețeşti
Liga 4, etapa 12 | Data 2019-12-01

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 02-12-2019

Pirvu Cristian (RECOLTA Berezeni)

RECOLTA Berezeni - OLIMPIA Stanilești
Liga 5, Liga 5 - Seria HUSI-BÂRLAD, etapa 9 | Data 2019-11-30

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 02-12-2019

Strainovici Igor (OLIMPIA Stanilești)

RECOLTA Berezeni - OLIMPIA Stanilești
Liga 5, Liga 5 - Seria HUSI-BÂRLAD, etapa 9 | Data 2019-11-30

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 02-12-2019

Mumuruz Alin Andrei (AVÂNTUL Zăpodeni)

AVÂNTUL Zăpodeni - SPORTING JUNIORUL Vaslui 2
Liga 5, Liga 5 - Seria VASLUI-VEST, etapa 6 | Data 2019-10-26

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 28-11-2019

Hurdubae Pavel Razvan (LPS Vaslui)

LPS Vaslui - FC GLORIA Todirești
Liga 5, Liga 5 - Seria VASLUI-VEST, etapa 6 | Data 2019-10-26

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 28-11-2019

Coropceanu Alex Constantin (VULTURUL Bălteni)

VULTURUL Bălteni - VIITORUL Rebricea
Liga 5, Liga 5 - Seria VASLUI-VEST, etapa 6 | Data 2019-10-26

Abatere: comite un fault grosolan


Data inregistrarii sanctiunii : 28-11-2019

Târtarău Sebastian Mihai (CSM Vaslui)

CSM Vaslui - VITIS Șuletea
Liga 4, etapa 11 | Data 2019-11-22

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 27-11-2019

Bursuc Constantin (FC Ghergheleu)

FC Ghergheleu - VIITORUL Văleni
Liga 5, Liga 5 - Seria VASLUI-EST, etapa 5 | Data 2019-11-17

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 27-11-2019

Donosa Dumitru (VIITORUL Văleni)

FC Ghergheleu - VIITORUL Văleni
Liga 5, Liga 5 - Seria VASLUI-EST, etapa 5 | Data 2019-11-17

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 27-11-2019

Mihăilă Constantin (FC RAPID Brodoc)

FC RAPID Brodoc - SPORTING JUNIORUL Vaslui
Liga 4, etapa 11 | Data 2019-11-23

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 25-11-2019

Sirbu Robert Constantin (ACS Moara Domnească)

ACS Moara Domnească - AVÂNTUL Solești
Liga 5, Liga 5 - Seria VASLUI-EST, etapa 4 | Data 2019-11-03

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 25-11-2019

Macovei Ciprian Lucian (ACS Moara Domnească)

ACS Moara Domnească - AVÂNTUL Solești
Liga 5, Liga 5 - Seria VASLUI-EST, etapa 4 | Data 2019-11-03

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 25-11-2019

Chiritoiu Robert Stefan (AVÂNTUL Solești)

ACS Moara Domnească - AVÂNTUL Solești
Liga 5, Liga 5 - Seria VASLUI-EST, etapa 4 | Data 2019-11-03

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 25-11-2019

Apetroaei Mihai (AVÂNTUL Solești)

ACS Moara Domnească - AVÂNTUL Solești
Liga 5, Liga 5 - Seria VASLUI-EST, etapa 4 | Data 2019-11-03

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 25-11-2019

Ghiga Ioan (GLORIA Mânjești)

GLORIA Mânjești - SC 2000 Lipovăț
Liga 5, Liga 5 - Seria VASLUI-EST, etapa 4 | Data 2019-11-03

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 25-11-2019

Stoleru Marius Costel (FC Ghergheleu)

FC Ghergheleu - VICTORIA Muntenii de Jos
Liga 5, Liga 5 - Seria VASLUI-EST, etapa 4 | Data 2019-11-03

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 25-11-2019

Hriscu Florin Georgian (VICTORIA Muntenii de Jos)

FC Ghergheleu - VICTORIA Muntenii de Jos
Liga 5, Liga 5 - Seria VASLUI-EST, etapa 4 | Data 2019-11-03

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 25-11-2019

Moșneagu Andrei Gabriel (VICTORIA Muntenii de Jos)

FC Ghergheleu - VICTORIA Muntenii de Jos
Liga 5, Liga 5 - Seria VASLUI-EST, etapa 4 | Data 2019-11-03

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 25-11-2019

Nichitus Mihai (FLACĂRA Muntenii de Sus)

FC Crețeşti - FLACĂRA Muntenii de Sus
Liga 4, etapa 11 | Data 2019-11-23

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 23-11-2019

Munteanu Ionuț Florentin (CLUBUL SPORTIV ORĂȘENESC Negrești)

CLUBUL SPORTIV ORĂȘENESC Negrești - FC 2007 Gârceni
Liga 4, etapa 11 | Data 2019-11-23

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 23-11-2019

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP