Program competitional

Juniori, Inter Liga Nationala 2010(4+1)


Etapa 1     01-10-2017 - 08:30


1) C S Mioveni - A C S F C Danut Coman 2     -
2) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - A S Tete NG Campulung     -
3) C S Atletic Bradu - C S Atletic Bradu 2     -
4) STA - A C S Unirea Bascov     -
5) A C S F C Danut Coman - A F C Nicolae Dobrin     -
6) A C S Constantin Schumacher - C N Dinicu Golescu Campulung     -
7) A S Petre Iliescu - A C S Progresul Gaesti     -

Etapa 2     01-10-2017 - 08:30


1) A C S F C Danut Coman 2 - A C S Progresul Gaesti     -
2) C N Dinicu Golescu Campulung - A S Petre Iliescu     -
3) A F C Nicolae Dobrin - A C S Constantin Schumacher     -
4) A C S Unirea Bascov - A C S F C Danut Coman     -
5) C S Atletic Bradu 2 - STA     -
6) A S Tete NG Campulung - C S Atletic Bradu     -
7) C S Mioveni - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena     -

Etapa 3     01-10-2017 - 08:30


1) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - A C S F C Danut Coman 2     -
2) C S Atletic Bradu - C S Mioveni     -
3) STA - A S Tete NG Campulung     -
4) A C S F C Danut Coman - C S Atletic Bradu 2     -
5) A C S Constantin Schumacher - A C S Unirea Bascov     -
6) A S Petre Iliescu - A F C Nicolae Dobrin     -
7) A C S Progresul Gaesti - C N Dinicu Golescu Campulung     -

Etapa 4     22-10-2017 - 08:30


1) A C S F C Danut Coman 2 - C N Dinicu Golescu Campulung     -
2) A F C Nicolae Dobrin - A C S Progresul Gaesti     -
3) A C S Unirea Bascov - A S Petre Iliescu     -
4) C S Atletic Bradu 2 - A C S Constantin Schumacher     -
5) A S Tete NG Campulung - A C S F C Danut Coman     -
6) C S Mioveni - STA     -
7) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - C S Atletic Bradu     -

Etapa 5     22-10-2017 - 08:30


1) C S Atletic Bradu - A C S F C Danut Coman 2     -
2) STA - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena     -
3) A C S F C Danut Coman - C S Mioveni     -
4) A C S Constantin Schumacher - A S Tete NG Campulung     -
5) A S Petre Iliescu - C S Atletic Bradu 2     -
6) A C S Progresul Gaesti - A C S Unirea Bascov     -
7) C N Dinicu Golescu Campulung - A F C Nicolae Dobrin     -

Etapa 6     22-10-2017 - 08:30


1) A C S F C Danut Coman 2 - A F C Nicolae Dobrin     -
2) A C S Unirea Bascov - C N Dinicu Golescu Campulung     -
3) C S Atletic Bradu 2 - A C S Progresul Gaesti     -
4) A S Tete NG Campulung - A S Petre Iliescu     -
5) C S Mioveni - A C S Constantin Schumacher     -
6) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - A C S F C Danut Coman     -
7) C S Atletic Bradu - STA     -

Etapa 7     05-11-2017 - 08:30


1) STA - A C S F C Danut Coman 2     -
2) A C S F C Danut Coman - C S Atletic Bradu     -
3) A C S Constantin Schumacher - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena     -
4) A S Petre Iliescu - C S Mioveni     -
5) A C S Progresul Gaesti - A S Tete NG Campulung     -
6) C N Dinicu Golescu Campulung - C S Atletic Bradu 2     -
7) A F C Nicolae Dobrin - A C S Unirea Bascov     -

Etapa 8     05-11-2017 - 08:30


1) A C S F C Danut Coman 2 - A C S Unirea Bascov     -
2) C S Atletic Bradu 2 - A F C Nicolae Dobrin     -
3) A S Tete NG Campulung - C N Dinicu Golescu Campulung     -
4) C S Mioveni - A C S Progresul Gaesti     -
5) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - A S Petre Iliescu     -
6) C S Atletic Bradu - A C S Constantin Schumacher     -
7) STA - A C S F C Danut Coman     -

Etapa 9     12-11-2017 - 08:30


1) A C S F C Danut Coman - A C S F C Danut Coman 2     -
2) A C S Constantin Schumacher - STA     -
3) A S Petre Iliescu - C S Atletic Bradu     -
4) A C S Progresul Gaesti - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena     -
5) C N Dinicu Golescu Campulung - C S Mioveni     -
6) A F C Nicolae Dobrin - A S Tete NG Campulung     -
7) A C S Unirea Bascov - C S Atletic Bradu 2     -

Etapa 10     12-11-2017 - 08:30


1) A C S F C Danut Coman 2 - C S Atletic Bradu 2     -
2) A S Tete NG Campulung - A C S Unirea Bascov     -
3) C S Mioveni - A F C Nicolae Dobrin     -
4) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - C N Dinicu Golescu Campulung     -
5) C S Atletic Bradu - A C S Progresul Gaesti     -
6) STA - A S Petre Iliescu     -
7) A C S F C Danut Coman - A C S Constantin Schumacher     -

Etapa 11     19-11-2017 - 08:30


1) A C S Constantin Schumacher - A C S F C Danut Coman 2     -
2) A S Petre Iliescu - A C S F C Danut Coman     -
3) A C S Progresul Gaesti - STA     -
4) C N Dinicu Golescu Campulung - C S Atletic Bradu     -
5) A F C Nicolae Dobrin - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena     -
6) A C S Unirea Bascov - C S Mioveni     -
7) C S Atletic Bradu 2 - STA     -

Etapa 12     19-11-2017 - 08:30


1) A C S F C Danut Coman 2 - STA     -
2) C S Mioveni - C S Atletic Bradu 2     -
3) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - A C S Unirea Bascov     -
4) C S Atletic Bradu - A F C Nicolae Dobrin     -
5) STA - C N Dinicu Golescu Campulung     -
6) A C S F C Danut Coman - A C S Progresul Gaesti     -
7) A C S Constantin Schumacher - A S Petre Iliescu     -

Etapa 13     15-04-2018 - 08:30


1) A S Petre Iliescu - A C S F C Danut Coman 2     -
2) A C S Progresul Gaesti - A C S Constantin Schumacher     -
3) C N Dinicu Golescu Campulung - A C S F C Danut Coman     -
4) A F C Nicolae Dobrin - C S Mioveni     -
5) A C S Unirea Bascov - C S Atletic Bradu     -
6) C S Atletic Bradu 2 - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena     -
7) STA - STA     -

Etapa 14     15-04-2018 - 08:30


1) A C S F C Danut Coman 2 - C S Mioveni     -
2) STA - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena     -
3) C S Atletic Bradu 2 - C S Atletic Bradu     -
4) A C S Unirea Bascov - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena     -
5) A F C Nicolae Dobrin - A C S F C Danut Coman     -
6) C N Dinicu Golescu Campulung - A C S Constantin Schumacher     -
7) A C S Progresul Gaesti - A S Petre Iliescu     -

Etapa 15     06-05-2018 - 08:30


1) A C S Progresul Gaesti - A C S F C Danut Coman 2     -
2) A S Petre Iliescu - C N Dinicu Golescu Campulung     -
3) A C S Constantin Schumacher - A F C Nicolae Dobrin     -
4) A C S F C Danut Coman - A C S Unirea Bascov     -
5) STA - C S Atletic Bradu 2     -
6) C S Atletic Bradu - STA     -
7) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - C S Mioveni     -

Etapa 16     06-05-2018 - 08:30


1) A C S F C Danut Coman 2 - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena     -
2) C S Mioveni - C S Atletic Bradu     -
3) STA - STA     -
4) C S Atletic Bradu 2 - A C S F C Danut Coman     -
5) A C S Unirea Bascov - A C S Constantin Schumacher     -
6) A F C Nicolae Dobrin - A S Petre Iliescu     -
7) C N Dinicu Golescu Campulung - A C S Progresul Gaesti     -

Etapa 17     13-05-2018 - 08:30


1) C N Dinicu Golescu Campulung - A C S F C Danut Coman 2     -
2) A C S Progresul Gaesti - A F C Nicolae Dobrin     -
3) A S Petre Iliescu - A C S Unirea Bascov     -
4) A C S Constantin Schumacher - C S Atletic Bradu 2     -
5) A C S F C Danut Coman - STA     -
6) STA - C S Mioveni     -
7) C S Atletic Bradu - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena     -

Etapa 18     13-05-2018 - 08:30


1) A C S F C Danut Coman 2 - C S Atletic Bradu     -
2) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - STA     -
3) C S Mioveni - A C S F C Danut Coman     -
4) STA - A C S Constantin Schumacher     -
5) C S Atletic Bradu 2 - A S Petre Iliescu     -
6) A C S Unirea Bascov - A C S Progresul Gaesti     -
7) A F C Nicolae Dobrin - C N Dinicu Golescu Campulung     -

Etapa 19     27-05-2018 - 08:30


1) A F C Nicolae Dobrin - A C S F C Danut Coman 2     -
2) C N Dinicu Golescu Campulung - A C S Unirea Bascov     -
3) A C S Progresul Gaesti - C S Atletic Bradu 2     -
4) A S Petre Iliescu - STA     -
5) A C S Constantin Schumacher - C S Mioveni     -
6) A C S F C Danut Coman - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena     -
7) STA - C S Atletic Bradu     -

Etapa 20     27-05-2018 - 08:30


1) A C S F C Danut Coman 2 - STA     -
2) C S Atletic Bradu - A C S F C Danut Coman     -
3) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - A C S Constantin Schumacher     -
4) C S Mioveni - A S Petre Iliescu     -
5) STA - A C S Progresul Gaesti     -
6) C S Atletic Bradu 2 - C N Dinicu Golescu Campulung     -
7) A C S Unirea Bascov - A F C Nicolae Dobrin     -

Etapa 21     -


1) A C S Unirea Bascov - A C S F C Danut Coman 2     -
2) A F C Nicolae Dobrin - C S Atletic Bradu 2     -
3) C N Dinicu Golescu Campulung - STA     -
4) A C S Progresul Gaesti - C S Mioveni     -
5) A S Petre Iliescu - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena     -
6) A C S Constantin Schumacher - C S Atletic Bradu     -
7) A C S F C Danut Coman - STA     -

Etapa 22     -


1) A C S F C Danut Coman 2 - A C S F C Danut Coman     -
2) STA - A C S Constantin Schumacher     -
3) C S Atletic Bradu - A S Petre Iliescu     -
4) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - A C S Progresul Gaesti     -
5) C S Mioveni - C N Dinicu Golescu Campulung     -
6) STA - A F C Nicolae Dobrin     -
7) C S Atletic Bradu 2 - A C S Unirea Bascov     -

Etapa 23     -


1) C S Atletic Bradu 2 - A C S F C Danut Coman 2     -
2) A C S Unirea Bascov - STA     -
3) A F C Nicolae Dobrin - C S Mioveni     -
4) C N Dinicu Golescu Campulung - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena     -
5) A C S Progresul Gaesti - C S Atletic Bradu     -
6) A S Petre Iliescu - STA     -
7) A C S Constantin Schumacher - A C S F C Danut Coman     -

Etapa 24     -


1) A C S F C Danut Coman 2 - A C S Constantin Schumacher     -
2) A C S F C Danut Coman - A S Petre Iliescu     -
3) STA - A C S Progresul Gaesti     -
4) C S Atletic Bradu - C N Dinicu Golescu Campulung     -
5) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - A F C Nicolae Dobrin     -
6) C S Mioveni - A C S Unirea Bascov     -
7) STA - C S Atletic Bradu 2     -

Etapa 25     -


1) STA - A C S F C Danut Coman 2     -
2) C S Atletic Bradu 2 - C S Mioveni     -
3) A C S Unirea Bascov - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena     -
4) A F C Nicolae Dobrin - C S Atletic Bradu     -
5) C N Dinicu Golescu Campulung - STA     -
6) A C S Progresul Gaesti - A C S F C Danut Coman     -
7) A S Petre Iliescu - A C S Constantin Schumacher     -

Etapa 26     -


1) A C S F C Danut Coman 2 - A S Petre Iliescu     -
2) A C S Constantin Schumacher - A C S Progresul Gaesti     -
3) A C S F C Danut Coman - C N Dinicu Golescu Campulung     -
4) STA - A F C Nicolae Dobrin     -
5) C S Atletic Bradu - A C S Unirea Bascov     -
6) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - C S Atletic Bradu 2     -
7) C S Mioveni - STA     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Arges

Consiliul Judetean Arges

Fortuna Sports
Fortuna Sports

Arges Sport
Arges Sport

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe