Delegari arbitri

20 Martie 2024, la ora 16:57 / Publicat în Comunicate CJA de Stan Prodan / 2080 vizualizări

Delegari arbitri

 Liga a- IV-a  Fortuna  Sports- Sambata 23.03.2024  Seniori  / Juniori /  Ora 12:30  / 10:30  

01. AS VICTORIA LUNCA - CSL NANOV

 Aurel Peia - Sorin Fudulu (ambii Alexandria), Stefan Petica (Turnu Magurele) - seniori

Luca Tismanaru - Rares Silimon, Rares Medelet (toti Turnu Magurele) - juniori

Observator: George Floricel  (Alexandria)

* Jocul se disputa pe terenul din ,,Lita"

02. CS VIITORUL LUNCA- C S VIRTOAPE

 Mihai Rotaru - Daniel Neagu, Luca Fudulu (toti Alexandria) - seniori

Sebastian Igrisan - Emil Balaceanu, Luca Ionescu (toti Turnu Magurele) - juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

03. ACS AVANTUL BRAGADIRU  - ACS STEAUA SPATAREI

 Adrian Buica (Alexandria) - Ionut Purcea, Mihai Traistaru (ambii Videle) - seniori

Alexandru Pana (Alexandria) - Andrei Ulmeanu (Plosca), Madalin Gheorghe (Mavrodin) - juniori

Observator: Augustin Dragnea (Rosiori de Vede)

04. ACS ASTRA PLOSCA- ACS DINAMIC KIDS VIDELE 

 Ionut Osiac (Vitanesti) - Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Ovidiu Marinel (Brebina) - seniori

Alexandru Pereanu - Cristian Javla, Teodor Loncea (toti Rosiori de Vede) - juniori

Observator: Doru Ciofalca (Rosiori de Vede)

05. ACS DRAGANESTI VLASCA - CS RAPID BUZESCU

 Mircea Belinas (Zimnicea) - Bogdan Pana (Alexandria), Darius Beznea (Piatra)- seniori

Sorin Beianu (Botoroaga) - Stefan Bajan, Pedro Gheorghe (ambii Videle) - juniori

Observator: Marian Zarna (Videle)

06. ACS VOINTA SAELELE 2017 - CS VIITORUL PIATRA - nu se  disputa

 

07. CS ASC SEACA- CS METALUL PERETU

 Marian Grosu (Buzescu) - George Tobosaru (Alexandria), Albert Creanga (Turnu Magurele) - seniori

Andrei Petra - Valentin Dobre, Edi Pencea (toti Alexandria) - juniori

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

 

Liga a- V-a - Duminica 24.03.2024  Sen  / Ora 12:30 / Jun / Ora 10:30

01. A S INTER PURANI - A.S. TINERETUL CIOLANESTI 2020

Mihai Rotaru - Catalin Lincan (ambii Alexandria), Darius Beznea (Piatra) - seniori

Catalin Lincan (Alexandria) - Darius Beznea (Piatra), Patrik Soare (Alexandria) - juniori

Observator: Iulian Brinceanu (Alexandria)

02. ACSC PUTINEIU - A.S. SPICUL BALACI

 Cristian Andrei  - Alexandru Prodan, Sebastian Igrisan (toti Turnu Magurele) - seniori

Sebastian Igrisan - Mario Stoian, Luca Ionescu (toti Turnu Magurele) - juniori

Observator: Doicut Gheorghe (Turnu Magurele)

03. AS RAPID URLUIU - ACS VIITORUL SACENI

Cristian Ilie - Mihai Radu, Albert Creanga (toti Turnu Magurele) - seniori

Mihai Radu - Albert Creanga, Cristian Ilie (toti Turnu Magurele) - juniori

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele) 

04. AS TINERETUL SILISTEA - ACS  ATLETIC  ORBEASCA 

 George Botoghina - Daniel Carlomete, Alexandru Pereanu (toti Rosiori de Vede) - seniori

Alexandru Pereanu - Daniel Carlomete, Mihai Tecu (toti Rosiori de Vede) - juniori

Observator: Vicentiu Pauna (Rosiori de Vede)

05. CS FLACARA CALINESTI - CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE

 Ionut Osiac - Cristian Chiriceanu (ambii Vitanesti), Adrian Bratu (Baciu) - seniori

Adrian Bratu (Baciu) - Ionut Osiac, Cristian Chiriceanu (ambii Vitanesti) - juniori

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

06. CS STEAUA ROSIE BUJORU 2021 - ACS TINERETUL SUHAIA

Adrian Buica (Alexandria) - Ionel Galateanu (Guruieni), Alexandru Lina (Alexandria) - seniori

Alexandru Lina - Vali Negru, Alexandru Pana (toti Alexandria) - juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

07. A.S. VULTURII MERENI - ACS FLACARA LITA

 Aurel Peia - Andrei Petra (ambii Alexandria), Madalin Gheorghe (Mavrodin) - seniori

Andrei Petra (Alexandria) - Madalin Gheorghe (Mavrodin), Mihai Rotaru (Alexandria) - juniori

Observator: Nicolae Ologeanu (Alexandria)

08. ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – STA

 

Liga a- VI-a  Seria 1- Duminica 24.03.2024   Ora 11:00

01. AS VIITORUL GRATIA - CS OLIMPIA DOBROTESTI 2023

 Sorin Beianu (Botoroaga) - Mihai Perlleshi, Mihai Traistaru (ambii Videle)

Observator: Mirel Ene (Videle)

 02. ACS SPORTING VIDELE - CSL VIITORUL BLEJESTI   teren: Tamasesti

 Alin Virban (Spatarei) - Andrei Pavel, George Tobosaru (ambii Videle)

Observator: Marius Raducanu (Alexandria)

03.  AS ATLETICO SIRBENI - CS VIITORUL DRAGANESTI DE VEDE

 Florin Ciobanu (Mereni) - Stefan Bajan, Mihai Badoi (ambii Videle)

Observator: Alexandru Chiriceanu (Vitanesti)

 04. AS PETROLUL POENI - AS VIITORUL BUTESTI

 Ionut Purcea - Mihai Petrescu (ambii Videle), Stefan Chiriceanu (Vitanesti)

Observator: Ionel Turlete (Videle)

 05. A.S. GLORIA MERISANI - A.S. RECOLTA SFINTESTI

 Alin Bugeanu - Cristian Javla (ambii Rosiori de Vede), Alexandru Paduraru (Scrioastea)

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

06.  AS VIITORUL TALPA - A.S. VIITORUL VALEA CIRESULUI

 Adrian Ungureanu (Olteni) - Ion Cucu (Poroschia), Valentin Iordachioaia (Tiganesti)

Observator: Florea  Coman (Alexandria)

 07. A.S. TINERETUL RADOIESTI - FCS VIITORUL PERII BROSTENI

 Catalin Mara (Rosiori de Vede) - Ionut Pindea (Scrioastea), Teodor Loncea (Rosiori de Vede)

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

 

Liga a- VI-a  Seria 2- Duminica 24.03.2024   Ora 11:00

 01. CS FLACARA CONTESTI - A.S. OLTUL BECIU

 Mihai Slateanu (Nanov) - Ionut Raducanu, Bogdan Pana (ambii Alexandria)

Observator: Florin Cana (Alexandria)

02.AS OLD BOYS ALEXANDRIA - A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA  teren: Buzescu

 Gabriel Costea (Maldaeni) - Felix Oprescu, Valentin Rusu (ambii Rosiori de Vede)

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

 03. AS VIITORUL TURRIS TURNU MAGURELE - CS ATHLETIC SEGARCEA VALE  teren: ,,Botul Calului"

 Sorin Fudulu - Catalin Anton, Luca Fudulu (toti Alexandria)

Observator: Mihai Pasca (Tiganesti)

04.  CS TELEORMANU TROIANUL - CS STEAUA DRACEA

 Cornel Ghebaura - Ilie Cristea, Emil Balaceanu (toti Turnu Magurele)

Observator; Emil Tomescu (Turnu Magurele)

 05. STA - ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI

 

06.  AS DINAMO BOGDANA - CS VICTORIA CIUPERCENI

 Alexandru Sima - Rares Silimon, Mario Burcus (toti Turnu Magurele)

Observator: Viorel Iagar (Turnu Magurele)

 07. CS VITANESTI - A.S. DUNAREA ISLAZ

 Sorin Manea - Valentin Dobre (ambii Alexandria), Ionut Sajen (Rosiori de Vede)

Observator: Iulian Dumitrascu (Alexandria)

 

CUPA ROMANIEI - FAZA JUDETEANA

Optimi de Finala  MIERCURI 27.03.2024   ORA 16,00

01. ACS Tineretul Suhaia - CS ASC Seaca

 Alexandru Sima - Albert Creanga, Alexandru Prodan (toti Turnu Magurele)

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

02. ACS Draganesti Vlasca - ACS Vointa Saelele 2017

 Mihai Rotaru - George Tobosaru (ambii Alexandria), Madalin Gheorghe (Mavrodin)

Obserator: Iulian Ancu (Alexandria)

03. AS Inter Purani - CS Rapid Buzescu

 Adrian Buica - Sorin Manea (ambii Alexandria), Valentin Iordachioaia (Tiganesti)

Observator: George Floricel (Alexandria)

04. AS Rapid Urluiu - AS Victoria Lunca

 Aurel Peia - Bogdan Pana, Sorin Fudulu (toti Alexandria)

Observator: Florea Coman (Alexandria)

05. CSL Nanov - ACS Avantul Bragadiru  teren: Branceni

 Felix Oprescu (Rosiori de Vede) - Ovidiu Marinel (Brebina), Stefan Stinga (Rosiori de Vede)

Observator: Nicolae Raceala (Rosiori de Vede)

06. CS Vartoape - AS Recolta Sfintesti

Ionut Dogeanu (Videle) - Florin Ciobanu (Mereni), Mihai Petrescu  (Videle0

Observator: Ionel Turlete (Videle)

07. AS Gloria Merisani - CS Sporting 2 Rosiori de Vede

 Catalin Mara - Valentin Rusu, Cristian Javla (toti Rosiori de Vede)

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

08. ACSC Putineiu - ACS Dinamic Kids Videle

 Cristian Ilie - Cornel Ghebaura, Stefan Petica (toti turnu Magurele)

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP