Program competitional

Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1)


Etapa 1     08-09-2017 - 16:00


1) A C S F C Danut Coman - A S Tete NG Campulung    16 - 0
2) A F C Arges Pitesti 1953 Vulturii Alb - Violeti - STA     -
3) C S Mioveni 3 - C S F C Curtea de Arges    1 - 7
4) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica 2 - A F C Nicolae Dobrin    6 - 0
5) C S Sporting Pitesti - C N Dinicu Golescu Campulung    4 - 1
6) A S Deportivo Malureni - C S Real Bradu    3 - 1

Etapa 2     15-09-2017 - 16:00


1) STA - A C S F C Danut Coman     -
2) C S F C Curtea de Arges - A F C Arges Pitesti 1953 Vulturii Alb - Violeti    2 - 9
3) A F C Nicolae Dobrin - C S Mioveni 3    2 - 6
4) C N Dinicu Golescu Campulung - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica 2    0 - 3
5) C S Real Bradu - C S Sporting Pitesti    0 - 8
6) A S Tete NG Campulung - A S Deportivo Malureni    3 - 7

Etapa 3     22-09-2017 - 16:00


1) A C S F C Danut Coman - C S F C Curtea de Arges    7 - 3
2) A F C Arges Pitesti 1953 Vulturii Alb - Violeti - A F C Nicolae Dobrin    15 - 0
3) A S Micesti 2002 - C N Dinicu Golescu Campulung    2 - 6
4) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica 2 - C S Real Bradu    10 - 3
5) C S Sporting Pitesti - A S Deportivo Malureni    10 - 1
6) STA - A S Tete NG Campulung     -

Etapa 4     29-09-2017 - 16:00


1) A F C Nicolae Dobrin - A C S F C Danut Coman    0 - 14
2) C N Dinicu Golescu Campulung - A F C Arges Pitesti 1953 Vulturii Alb - Violeti    2 - 12
3) C S Real Bradu - A S Micesti 2002    3 - 2
4) A S Deportivo Malureni - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica 2    0 - 4
5) A S Tete NG Campulung - C S Sporting Pitesti    0 - 6
6) C S F C Curtea de Arges - STA     -

Etapa 5     06-10-2017 - 16:00


1) A C S F C Danut Coman - C N Dinicu Golescu Campulung    6 - 2
2) A F C Arges Pitesti 1953 Vulturii Alb - Violeti - C S Real Bradu    15 - 0
3) A S Micesti 2002 - A S Deportivo Malureni    1 - 5
4) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica 2 - C S Sporting Pitesti    5 - 0
5) C S F C Curtea de Arges - A S Tete NG Campulung    12 - 1
6) STA - A F C Nicolae Dobrin     -

Etapa 6     13-10-2017 - 16:00


1) C S Real Bradu - A C S F C Danut Coman    1 - 5
2) A S Deportivo Malureni - A F C Arges Pitesti 1953 Vulturii Alb - Violeti    0 - 6
3) C S Sporting Pitesti - A S Micesti 2002    4 - 1
4) A S Tete NG Campulung - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica 2    2 - 8
5) C N Dinicu Golescu Campulung - STA     -
6) A F C Nicolae Dobrin - C S F C Curtea de Arges    1 - 3

Etapa 7     20-10-2017 - 16:00


1) A C S F C Danut Coman - A S Deportivo Malureni    7 - 0
2) A F C Arges Pitesti 1953 Vulturii Alb - Violeti - C S Sporting Pitesti    12 - 1
3) A S Micesti 2002 - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica 2    0 - 8
4) C S F C Curtea de Arges - C N Dinicu Golescu Campulung    3 - 0
5) STA - C S Real Bradu     -
6) A F C Nicolae Dobrin - A S Tete NG Campulung    6 - 2

Etapa 8     27-10-2017 - 16:00


1) C S Sporting Pitesti - A C S F C Danut Coman    3 - 6
2) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica 2 - A F C Arges Pitesti 1953 Vulturii Alb - Violeti    1 - 5
3) A S Tete NG Campulung - A S Micesti 2002    3 - 5
4) A S Deportivo Malureni - STA     -
5) C S Real Bradu - C S F C Curtea de Arges    1 - 6
6) C N Dinicu Golescu Campulung - A F C Nicolae Dobrin    6 - 0

Etapa 9     03-11-2017 - 16:00


1) A C S F C Danut Coman - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica 2    3 - 0
2) A F C Arges Pitesti 1953 Vulturii Alb - Violeti - A S Micesti 2002    23 - 0
3) A F C Nicolae Dobrin - C S Real Bradu    1 - 3
4) C S F C Curtea de Arges - A S Deportivo Malureni    5 - 3
5) STA - C S Sporting Pitesti     -
6) A S Tete NG Campulung - C N Dinicu Golescu Campulung    1 - 6

Etapa 10     10-11-2017 - 16:00


1) A S Micesti 2002 - A C S F C Danut Coman    3 - 6
2) A F C Arges Pitesti 1953 Vulturii Alb - Violeti - A S Tete NG Campulung    33 - 2
3) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica 2 - STA     -
4) C S Sporting Pitesti - C S F C Curtea de Arges    2 - 4
5) A S Deportivo Malureni - A F C Nicolae Dobrin    2 - 2
6) C S Real Bradu - C N Dinicu Golescu Campulung    2 - 8

Etapa 11     17-11-2017 - 16:00


1) A C S F C Danut Coman - A F C Arges Pitesti 1953 Vulturii Alb - Violeti    2 - 3
2) STA - A S Micesti 2002     -
3) C S F C Curtea de Arges - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica 2    0 - 0
4) A F C Nicolae Dobrin - C S Sporting Pitesti    1 - 9
5) C N Dinicu Golescu Campulung - A S Deportivo Malureni    4 - 1
6) A S Tete NG Campulung - C S Real Bradu    3 - 9

Etapa 12     16-03-2018 - 16:00


1) A S Tete NG Campulung - A C S F C Danut Coman    0 - 3
2) STA - A F C Arges Pitesti 1953 Vulturii Alb - Violeti     -
3) C S F C Curtea de Arges - A S Micesti 2002     -
4) A F C Nicolae Dobrin - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica 2     -
5) C N Dinicu Golescu Campulung - C S Sporting Pitesti    5 - 2
6) C S Real Bradu - A S Deportivo Malureni    5 - 4

Etapa 13     18-05-2018 - 16:00


1) A C S F C Danut Coman - STA     -
2) A F C Arges Pitesti 1953 Vulturii Alb - Violeti - C S F C Curtea de Arges     -
3) A S Micesti 2002 - A F C Nicolae Dobrin     -
4) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica 2 - C N Dinicu Golescu Campulung     -
5) C S Sporting Pitesti - C S Real Bradu     -
6) A S Deportivo Malureni - A S Tete NG Campulung     -

Etapa 14     30-03-2018 - 16:00


1) C S F C Curtea de Arges - A C S F C Danut Coman    5 - 3
2) A F C Nicolae Dobrin - A F C Arges Pitesti 1953 Vulturii Alb - Violeti    0 - 17
3) C N Dinicu Golescu Campulung - A S Micesti 2002    11 - 0
4) C S Real Bradu - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica 2    0 - 11
5) A S Deportivo Malureni - C S Sporting Pitesti     -
6) A S Tete NG Campulung - STA     -

Etapa 15     04-04-2018 - 16:00


1) A C S F C Danut Coman - A F C Nicolae Dobrin    1 - 2
2) A F C Arges Pitesti 1953 Vulturii Alb - Violeti - C N Dinicu Golescu Campulung    13 - 3
3) A S Micesti 2002 - C S Real Bradu    0 - 3
4) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica 2 - A S Deportivo Malureni    3 - 0
5) C S Sporting Pitesti - A S Tete NG Campulung    3 - 0
6) STA - C S F C Curtea de Arges     -

Etapa 16     13-04-2018 - 16:00


1) C N Dinicu Golescu Campulung - A C S F C Danut Coman    2 - 0
2) C S Real Bradu - A F C Arges Pitesti 1953 Vulturii Alb - Violeti    0 - 21
3) A S Deportivo Malureni - A S Micesti 2002    6 - 1
4) C S Sporting Pitesti - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica 2    2 - 3
5) A S Tete NG Campulung - C S F C Curtea de Arges    0 - 3
6) A F C Nicolae Dobrin - STA     -

Etapa 17     20-04-2018 - 16:00


1) A C S F C Danut Coman - C S Real Bradu    7 - 1
2) A F C Arges Pitesti 1953 Vulturii Alb - Violeti - A S Deportivo Malureni    13 - 0
3) A S Micesti 2002 - C S Sporting Pitesti     -
4) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica 2 - A S Tete NG Campulung    3 - 0
5) STA - C N Dinicu Golescu Campulung     -
6) C S F C Curtea de Arges - A F C Nicolae Dobrin    6 - 0

Etapa 18     27-04-2018 - 16:00


1) A S Deportivo Malureni - A C S F C Danut Coman     -
2) C S Sporting Pitesti - A F C Arges Pitesti 1953 Vulturii Alb - Violeti     -
3) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica 2 - A S Micesti 2002     -
4) C N Dinicu Golescu Campulung - C S F C Curtea de Arges     -
5) C S Real Bradu - STA     -
6) A S Tete NG Campulung - A F C Nicolae Dobrin    0 - 3

Etapa 19     01-05-2018 - 16:00


1) A C S F C Danut Coman - C S Sporting Pitesti     -
2) A F C Arges Pitesti 1953 Vulturii Alb - Violeti - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica 2     -
3) A S Micesti 2002 - A S Tete NG Campulung     -
4) STA - A S Deportivo Malureni     -
5) C S F C Curtea de Arges - C S Real Bradu     -
6) A F C Nicolae Dobrin - C N Dinicu Golescu Campulung     -

Etapa 20     04-05-2018 - 16:00


1) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica 2 - A C S F C Danut Coman     -
2) A S Micesti 2002 - A F C Arges Pitesti 1953 Vulturii Alb - Violeti     -
3) C S Real Bradu - A F C Nicolae Dobrin     -
4) A S Deportivo Malureni - C S F C Curtea de Arges     -
5) C S Sporting Pitesti - STA     -
6) C N Dinicu Golescu Campulung - A S Tete NG Campulung     -

Etapa 21     08-05-2018 - 16:00


1) A C S F C Danut Coman - A S Micesti 2002     -
2) A S Tete NG Campulung - A F C Arges Pitesti 1953 Vulturii Alb - Violeti     -
3) STA - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica 2     -
4) C S F C Curtea de Arges - C S Sporting Pitesti     -
5) A F C Nicolae Dobrin - A S Deportivo Malureni     -
6) C N Dinicu Golescu Campulung - C S Real Bradu     -

Etapa 22     11-05-2018 - 16:00


1) A F C Arges Pitesti 1953 Vulturii Alb - Violeti - A C S F C Danut Coman     -
2) A S Micesti 2002 - STA     -
3) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica 2 - C S F C Curtea de Arges     -
4) C S Sporting Pitesti - A F C Nicolae Dobrin     -
5) A S Deportivo Malureni - C N Dinicu Golescu Campulung     -
6) C S Real Bradu - A S Tete NG Campulung     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Arges

Consiliul Judetean Arges

Fortuna Sports
Fortuna Sports

Arges Sport
Arges Sport

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe