Informari si comunicate
27-03-2017
CUPA ROMANIEI

MIERCURI 29-03-2017, ORA 15.00

detalii...
21-03-2017
02-03-2017
ADUNARE GENERALA AJF BN

MARTI 14-03-2017 ORA 17.00

detalii...
01-03-2017
In atentia arbitriilor

Reluare sedinte saptamanale si testari fizice si teoretice

detalii...
01-02-2017
PROGRAMARE VIZE AJF 2017

se vor prezenta toate legitimatiile pt viza

detalii...
04-01-2017
PROGRAMARE VIZE FRF

ECHIPELE AFILIATE LA FRF - PARTICIPANTE Liga III si JUNIORI

detalii...
04-01-2017
SCOALA FEDERALA DE ANTRENORI

REINOIRE LICENTE EXPIRATE LA 31.12.2016

detalii...
02-12-2016
AMANARE ETAPA DIN 04.12.2016

In atentia participantiilor la Campionatul Judetean Liga a IV-a

detalii...
30-11-2016
21-11-2016
CAMPIOANE NATIONALE

SELECTIONATA FEMININA A AJF BN U12

detalii...
toate comunicatele

ACADEMIA GLORIA BISTRITA

Localitatea BISTRITA

Informatii generale
Anul infiintarii 2015
Teren STADION "JEAN PADUREANU" / BISTRITA
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte PETRINA VALENTIN MARIUS
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA a IV a - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.C.S. DUMITRA 15 12 2 1 52-18 38p +17
2A.S. VOINTA LIVEZILE14112140-1335p+11
3 ACADEMIA GLORIA BISTRITA 15 10 3 2 69-14 33p +9
4A.C.F. VOINTA CETATE15102367-2732p+11
5 A.C.S. HENIU LESU 15 9 2 4 44-23 29p +8
6A.C.S. ATLETICO MONOR1583442-2427p+3
7 A.S. MINERUL RODNA 13 8 1 4 36-25 25p +7
8A.S. SPICUL SALVA1463528-3021p0
9 C.S. PROGRESUL NASAUD 14 6 1 7 44-32 19p -5
10A.S. LUCEAFARUL SIEU15411025-5413p-8
11 A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU 14 4 0 10 19-55 12p -6
12C.S. SILVICULTORUL MAIERU15321018-4111p-10
13 A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI 14 3 1 10 20-55 10p -14
14A.S. PROGRESUL TAURE15211217-537p-14
15 A.C.S. VIITORUL LECHINTA 15 1 0 14 17-74 3p -21
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 BABA GABRIEL PATRIK B-250
2 Banc Sergiu Emanuel 12-03-2003 B-392
3 BARCU MARIN NICOLAE B 605
4 BESNEI CATALIN B-485
5 BIDIAN ALEX RAUL B-557
6 Bindea Vasile Florin 30-06-1998 B-497
7 BOBOLEA IONUT ADRIAN B-599
8 Bodiu Marian 28-08-1995 9427
9 Boerean Florin Viorel 16-04-1996 4653
10 BUTTA LENUT SEBASTIAN B-556
11 Butuza Mihai 17-08-2004 B-554
12 Calin Rares Andrei 23-03-2001 C-597
13 CALUS DANIEL C-499
14 Canceu Siviu Mateut 08-06-1988 C-519
15 Ciobanica Catalin Ionut 07-12-2004 C-394
16 Damian Vasile Danut 15-09-1996 D-163
17 Danci Nicoara Valeriu 03-04-1989 D-167
18 DASCALU DANIEL D-201
19 David Sandu Cosmin 09-04-1995 8055
20 DOBOS LUNCEAN ALEX D-092
21 DODEA CRISTIAN MARIAN D-137
22 Domide Radu Tudor 11-05-2003 D-073
23 Dragu Marius Ioan 29-08-2003 D-116
24 Feier Emanuel Florin 05-10-1991 F-98
25 Gaurean Alexandru 10-04-2003 G-228
26 Ghita Alexandru 16-09-2005 G-300
27 Ghita Daniel 12-02-2003 G-230
28 Ilies Catalin 09-09-2001 I-164
29 Ilovan Angel Paul 31-05-1987 5522
30 JAUCA ADRIAN VASILE J-173
31 Laposi Arthur 16-11-2001 L 168
32 LOSTUN FLAVIU EMANUEL L-166
33 MAN ADRIAN VLADUT M-609
34 Marginean Dorin Catalin 26-04-1996 M-586
35 MIHAIU IOAN RADU M-311
36 MIHALI CRISTIAN ROBERTO M-252
37 Moldovan Nicu Sebastian Andrei 28-03-2003 M-310
38 MOLDOVAN TEODOR M-611
39 Muresan Darius 28-05-1996 8778
40 Muresan Sergiu Andrei 30-11-1993 4401
41 Muresan Victor Andrei 30-11-2003 M-384
42 Musceleanu Andrei Ioan 30-03-2003 M-254
43 Muthi Raul Adrian Ilie 12-09-2001 M-662
44 NEAMTU CRISTIAN N-064
45 NECHITI DARIUS ALIN N-133
46 Negrea Adrian N-118
47 NICOLAE ALEXANDRU CIPRIAN N-119
48 Nut Cristian 15-04-1992 9155
49 Oltean Florin 08-02-1990 8445
50 Orban Mihaly 02-07-1991 O-038
51 Padurariu Alin 15-07-1992 1118
52 Pasca Nicolae Valer 07-05-1996 P-227
53 PETRINA MARIUS STEFAN P-240
54 Petrina Vasile 28-08-1986 P-071
55 Pintea Ionut 29-07-1992 P-189
56 Platon David Cosmin 06-02-1995 8943
57 Ploscar Sebastian Cristian 02-12-1985 P-067
58 Pop Dorian Dumitru 15-12-2003 P-392
59 Pop Ionut Virgil 09-02-1992 P-232.
60 Pop Liviu Daniel 02-09-1990 P-144
61 Prodan Tudor Bogdan 16-06-1992 P-181
62 REBREAN ALEXANDRU 10-11-1996 9451
63 Rob Razvan Mihai 07-11-1992 R 258
64 Roman Claudiu Razvan 26-05-1998 R-171
65 ROTAR DANIEL IONEL R-150
66 Runcan Doru 21-08-1996 R-209
67 RUS DANIEL ANDREI R-268
68 Rus Radu Ioan 12-04-1992 R-142
69 Sassu Alexandru Mihai S-448
70 SENOCICO OVIDIU IOAN S-343
71 Serbanescu Mihai Alexandru 22-10-2003 S-270
72 SUCIU ANDREI ALEXANDRU S-269
73 Sulici Razvam Bogdan 18-11-2003 S-267
74 SZANTO NORBERT FRANCISC S-535
75 Tirziu Bogdan Marius 16-12-1997 9245
76 Tocaciu Cristian Emanuel 23-09-1992 T-202
77 Torok Alexandru Claudiu 07-10-2003 T-233
78 Unlu Rafectan 08-01-1997 U.023
79 URECHE PAUL ADRIAN U-152
80 Valea Ionut V-099
81 Vararean Teodor 07-01-2001 V 075
82 Varga Flaviu 01-01-1986 V-047
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA a IV a Etapa 16
26-03-2017
ACADEMIA GLORIA BISTRITA
Pauza: 0-2
LIGA a IV a Etapa 14
27-11-2016
C.S. PROGRESUL NASAUD
Pauza: 1-1
LIGA a IV a Etapa 13
20-11-2016
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 0-3
LIGA a IV a Etapa 12
13-11-2016
ACADEMIA GLORIA BISTRITA
Pauza: 0-2
LIGA a IV a Etapa 11
06-11-2016
A.C.S. DUMITRA
Pauza: 0-0
LIGA a IV a Etapa 10
30-10-2016
ACADEMIA GLORIA BISTRITA
Pauza: 1-2
LIGA a IV a Etapa 9
23-10-2016
A.C.F. VOINTA CETATE
Pauza: 2-2
LIGA a IV a Etapa 8
16-10-2016
ACADEMIA GLORIA BISTRITA
Pauza: 0-1
LIGA a IV a Etapa 7
09-10-2016
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 4-0
LIGA a IV a Etapa 6
02-10-2016
ACADEMIA GLORIA BISTRITA
Pauza: 0-1
LIGA a IV a Etapa 5
25-09-2016
A.S. LUCEAFARUL SIEU
Pauza: 4-0
LIGA a IV a Etapa 4
18-09-2016
ACADEMIA GLORIA BISTRITA
Pauza: 0-5
LIGA a IV a Etapa 3
11-09-2016
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Pauza: 3-0
LIGA a IV a Etapa 2
04-09-2016
ACADEMIA GLORIA BISTRITA
Pauza: 0-2
LIGA a IV a Etapa 1
28-08-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 4-0
CUPA ROMANIEI Etapa 4
29-03-2017
ACADEMIA GLORIA BISTRITA
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe