Delegarile de mai jos sunt informatii publice, afisate pe site-ul Comisiei Centrale a Arbitrilor, www.frf-cca.ro. Nu ne asumam raspunderea pentru continutul acestor informatii.

Bistriţa Năsăud

Etapa 15
# echipe arbitri
1 AFC Gloria Junior - LPS Bistriţa A: Pop Rareș (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
A1: Archiudean Daria (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Data: 2019-10-19     Ora: 12:00 A2: Bindea Vasile (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)

Campionatul Național U19, Seria 10 R: Spătar Ionuț (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Stadion: Complexul Sportiv Jean Pădureanu (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
2 ACS Atletic Zalău - CS Luceafărul Oradea A: Frișan Alexandru (Năsăud - Bistriţa Năsăud)
A1: Vaida Cozmin (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Data: 2019-10-20     Ora: 12:00 A2: Gățan Marius (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)

Campionatul Național U19, Seria 11 R: Spătar Ionuț (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Stadion: Municipal (Zalău - Sălaj)
3 AFC Gloria Junior - LPS Bistriţa A: Spătar Ionuț (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
A1: Archiudean Daria (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Data: 2019-10-19     Ora: 14:00 A2: Bindea Vasile (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)

Campionatul Național U17, Seria 10 R: Pop Rareș (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Stadion: Complexul Sportiv Jean Pădureanu (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
4 ACS Atletic Zalău - CS Luceafărul Oradea A: Spătar Ionuț (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
A1: Vaida Cozmin (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Data: 2019-10-20     Ora: 14:00 A2: Gățan Marius (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)

Campionatul Național U17, Seria 11 R: Frișan Alexandru (Năsăud - Bistriţa Năsăud)
Stadion: Municipal (Zalău - Sălaj)
Etapa 9
# echipe arbitri
1 ACS Foresta Suceava - CSM Paşcani A: Turcanu Dragos (Piatra Neamţ - Neamţ)
A1: Andrei Ionut Razvan (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2019-10-19     Ora: 15:00 A2: Cercel Cosmin (Piatra Neamţ - Neamţ)

Liga 3, Seria 1
Stadion: Areni (Suceava - Suceava) Obs: Stefanuti Claudiu (Năsăud - Bistriţa Năsăud)
Obs: Andrici Ilie (Cerviceşti - Botoşani)
2 ACS Industria Galda - CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca A: Jurca Tudor Florin (Arad - Arad)
A1: Berariu Lucian Mihai (Moroda - Arad)
Data: 2019-10-19     Ora: 15:00 A2: Vasile Bogdan Stefan (Sibiu - Sibiu)

Liga 3, Seria 5
Stadion: Galda Arena (Galda de Jos - Alba) Obs: Popa Vasile (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Obs: China Ion Nicolae (Baia Mare - Maramureş)

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP