Informari si comunicate
21-03-2017
02-03-2017
ADUNARE GENERALA AJF BN

MARTI 14-03-2017 ORA 17.00

detalii...
01-03-2017
In atentia arbitriilor

Reluare sedinte saptamanale si testari fizice si teoretice

detalii...
01-02-2017
PROGRAMARE VIZE AJF 2017

se vor prezenta toate legitimatiile pt viza

detalii...
04-01-2017
PROGRAMARE VIZE FRF

ECHIPELE AFILIATE LA FRF - PARTICIPANTE Liga III si JUNIORI

detalii...
04-01-2017
SCOALA FEDERALA DE ANTRENORI

REINOIRE LICENTE EXPIRATE LA 31.12.2016

detalii...
02-12-2016
AMANARE ETAPA DIN 04.12.2016

In atentia participantiilor la Campionatul Judetean Liga a IV-a

detalii...
30-11-2016
21-11-2016
CAMPIOANE NATIONALE

SELECTIONATA FEMININA A AJF BN U12

detalii...
13-11-2016
CALIFICARE LA TURNEUL FINAL

SELECTIONATA U-12 AJF BN , VA PARTICIPA LA TURNEUL FINAL

detalii...
toate comunicatele

A.C.S. DUMITRA


A.C.S. DUMITRA

Localitatea DUMITRA

Informatii generale
Teren CENTRAL / DUMITRA
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA a IV a - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.C.S. DUMITRA 15 12 2 1 52-18 38p +17
2A.S. VOINTA LIVEZILE14112140-1335p+11
3 ACADEMIA GLORIA BISTRITA 15 10 3 2 69-14 33p +9
4A.C.F. VOINTA CETATE15102367-2732p+11
5 A.C.S. HENIU LESU 15 9 2 4 44-23 29p +8
6A.C.S. ATLETICO MONOR1583442-2427p+3
7 A.S. MINERUL RODNA 13 8 1 4 36-25 25p +7
8A.S. SPICUL SALVA1463528-3021p0
9 C.S. PROGRESUL NASAUD 14 6 1 7 44-32 19p -5
10A.S. LUCEAFARUL SIEU15411025-5413p-8
11 A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU 14 4 0 10 19-55 12p -6
12C.S. SILVICULTORUL MAIERU15321018-4111p-10
13 A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI 14 3 1 10 20-55 10p -14
14A.S. PROGRESUL TAURE15211217-537p-14
15 A.C.S. VIITORUL LECHINTA 15 1 0 14 17-74 3p -21
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Andreica Vasile Adrian 15-12-1997 A-086
2 Andreies Lucian 24-08-1988 8497
3 Andronesi Vasile Daniel 21-01-1972 3396
4 Archiudean Paul 09-05-1992 1121
5 Avram Robert Calin 02-11-1995 A-085
6 Barte Nicusor 04-12-2000 B-341
7 Bedecean Marian B-536
8 Bedmar Moldovan Manel Cristian 17-03-2002 B-258
9 Bodiu Cosmin 22-02-2004 B-342
10 Bodiu Florentin 08-04-1987 B-470
11 Boros Teofil 12-08-1986 7956
12 Bradea Mihai Marian 14-08-1995 B-406
13 Bucur Catalin Valentin 1032
14 Bugnar Vladimir 06-02-1983 1905
15 Burduhos Abel Dumitru 12-11-1999 B-344
16 Burduhos Vasile Teodor 05-04-1996 B-307
17 Calus Nicolae 30-05-2000 C-307
18 Catarig Cosmin Andrei 02-06-2002 C-479
19 Cazac Nicolae 07-12-1980 C-405
20 Cheres Mihai Vasile 17-02-2001 C-513
21 Chibulcutean Alin Nicu 20-11-1978 3768
22 Cilean Alexandru Viorel 30-04-1990 5502
23 Cira Ovidiu Adrian 13-09-1987 6156
24 Conea Stefan 26-01-1995 C-493
25 Cosneac Ionel Gratian 21-05-1980 4753
26 Costin Sergiu Ioan Viorel 21-11-1978 3685
27 Cotul Dorel Claudiu C-471
28 Covaci Cosmin Florin C-472
29 Cozac Sorin Laurentiu 28-12-2000 C-316
30 Cretiu Catalin Ionut 17-03-1996 C-289
31 Cristurean Catalin 29-02-1992 2298
32 Cristurean Cosmin Marian C-470
33 Curca Gabriel 20-11-1984 C-174
34 Dediu Alexandru Gabriel 25-09-2003 D 160
35 Dumitru Grigore Alin D-161
36 Dumitru Rares Sebastian 06-07-2003 D-190
37 Frisan Cristian 20-04-1986 F-087
38 Grapini Dorin 11-01-1993 G-278
39 Hazbei Andrei Razvan 05-10-1992 7546
40 Hoha Pompei Teodor 10-04-1999 H-282
41 Hontila Ovidiu 09-06-1996 H-222
42 Hontila Paul Andrei 16-09-1997 H-248
43 Lungu Laurentiu Marius L-176
44 Marc Razvan Lucian 03-10-1988 1902
45 Martau Marian 04-02-1985 M-292
46 Mindrean Sergiu Sebastian 18-10-1978 3730
47 Mirita Bogdan Vasile 23-03-2000 M-355
48 Moldovan Bogdan Razvan M-533
49 Moloca Catalin Dorin 08-01-1992 6909
50 Nastuta Cosmin 24-01-1997 N-079
51 Pavel Adrian Alexandru 30-06-1986 6273
52 Poenar Nicusor 01-12-1991 9648
53 Pop Cornel 13-04-1988 P-063
54 Pop Cristian Daniel 06-02-1981 5223
55 Pop Marius Adrian 06-07-2002 P-440
56 Pui Gavrila Mihai 29-09-1999 P-502
57 Rebrisorean Adrian R-271
58 Robotin Alexandru Aurelian R-228
59 Runcan Alexandru 21-03-1992 1120
60 Scuturici Robert Andrei S-416
61 Seni Valentin Vladut 13-03-1997 S-316
62 Sigartau George Liviu 21-02-1993 8384
63 SILASI CRISTIAN OVIDIU S-491
64 Simionca Horatiu 18-07-1993 6429
65 Stecu Alin Gabriel S-455
66 Stefanut Mircea 30-03-1992 1123
67 Talaba Viorel 22-12-2000 T-241
68 Tinca Alexandru 23-10-1996 T-167
69 Tinca Ionut 10-12-1999 T-164
70 Tinca Sorin 15-09-1997 T-163
71 Tinca Valeriu 26-01-1994 8078
72 Tinca Vladut 02-03-1998 T-165
73 Tirnovan Darius Marian 13-08-1997 T-162
74 Tirnovean Sorin 17-01-1988 T-240
75 Todica Bogdan 11-07-2001 T 166
76 Tomoioaga Ionel 13-01-1986 5490
77 Uilean Florin 05-04-1994 4791
78 Valean Catalin Daniel 17-08-1996 V-080
79 Varga Samir Ciprian 10-10-2001 V-081
80 Zagarean Ionut 03-06-1999 Z-040
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA a IV a Etapa 16
26-03-2017
A.C.S. DUMITRA
LIGA a IV a Etapa 15
19-03-2017
A.C.S. DUMITRA
Pauza: 0-2
LIGA a IV a Etapa 14
27-11-2016
A.S. SPICUL SALVA
Pauza: 1-0
LIGA a IV a Etapa 13
20-11-2016
A.C.S. DUMITRA
Pauza: 0-2
LIGA a IV a Etapa 11
06-11-2016
A.C.S. DUMITRA
Pauza: 0-0
LIGA a IV a Etapa 10
30-10-2016
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 0-0
LIGA a IV a Etapa 9
23-10-2016
A.C.S. DUMITRA
Pauza: 1-1
LIGA a IV a Etapa 8
16-10-2016
C.S. PROGRESUL NASAUD
Pauza: 2-1
LIGA a IV a Etapa 7
09-10-2016
A.S. VOINTA LIVEZILE
Pauza: 0-2
LIGA a IV a Etapa 6
02-10-2016
A.C.S. DUMITRA
Pauza: 1-1
Observatii: PROGRAMAT ORA 15:00
LIGA a IV a Etapa 5
25-09-2016
A.C.S. HENIU LESU
Pauza: 1-0
LIGA a IV a Etapa 4
18-09-2016
A.C.S. DUMITRA
Pauza: 0-2
LIGA a IV a Etapa 3
11-09-2016
A.C.S. ATLETICO MONOR
Pauza: 1-1
LIGA a IV a Etapa 2
04-09-2016
A.C.S. DUMITRA
Pauza: 2-3
LIGA a IV a Etapa 1
28-08-2016
A.C.S. VIITORUL LECHINTA
Pauza: 1-0
JUNIORI A1 Etapa 16
26-03-2017
A.C.S. DUMITRA
JUNIORI A1 Etapa 15
19-03-2017
A.C.S. DUMITRA
Pauza: 2-0
JUNIORI A1 Etapa 14
27-11-2016
A.S. SPICUL SALVA
Pauza: 1-1
JUNIORI A1 Etapa 13
20-11-2016
A.C.S. DUMITRA
Pauza: 1-3
JUNIORI A1 Etapa 11
06-11-2016
A.C.S. DUMITRA
Pauza: 1-0
JUNIORI A1 Etapa 10
30-10-2016
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 0-3
JUNIORI A1 Etapa 9
23-10-2016
A.C.S. DUMITRA
Pauza: 2-0
JUNIORI A1 Etapa 8
16-10-2016
C.S. PROGRESUL NASAUD
Pauza: 1-4
JUNIORI A1 Etapa 7
09-10-2016
A.S. VOINTA LIVEZILE
Pauza: 0-3
JUNIORI A1 Etapa 6
28-09-2016
A.C.S. DUMITRA
Pauza: 2-0
Observatii: REPROGRAMAT
JUNIORI A1 Etapa 5
25-09-2016
A.C.S. HENIU LESU
Pauza: 0-1
JUNIORI A1 Etapa 4
18-09-2016
A.C.S. DUMITRA
Pauza: 2-3
JUNIORI A1 Etapa 3
11-09-2016
A.C.S. ATLETICO MONOR
Pauza: 2-3
JUNIORI A1 Etapa 2
04-09-2016
A.C.S. DUMITRA
Pauza: 0-2
JUNIORI A1 Etapa 1
28-08-2016
A.C.S. VIITORUL LECHINTA
Pauza: 0-1
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe