Informari si comunicate
01-02-2017
PROGRAMARE VIZE AJF 2017

se vor prezenta toate legitimatiile pt viza

detalii...
04-01-2017
PROGRAMARE VIZE FRF

ECHIPELE AFILIATE LA FRF - PARTICIPANTE Liga III si JUNIORI

detalii...
04-01-2017
SCOALA FEDERALA DE ANTRENORI

REINOIRE LICENTE EXPIRATE LA 31.12.2016

detalii...
02-12-2016
AMANARE ETAPA DIN 04.12.2016

In atentia participantiilor la Campionatul Judetean Liga a IV-a

detalii...
30-11-2016
21-11-2016
CAMPIOANE NATIONALE

SELECTIONATA FEMININA A AJF BN U12

detalii...
13-11-2016
CALIFICARE LA TURNEUL FINAL

SELECTIONATA U-12 AJF BN , VA PARTICIPA LA TURNEUL FINAL

detalii...
07-10-2016
SEDINTA ANTRENORI COPII SI JUNIORI

MARTI 11.10.2016 - ORA. 16:00 , SEDIU AJF

detalii...
08-08-2016
ADUNARE GENERALA AJF BN

IN DATA DE 23.AUGUST.2016

detalii...
08-08-2016
INSCRIERE ECHIPE

18/AUGUST/2016 TERMEN INSCRIERE ECHIPE IN CAMPIONATELE JUDETENE

detalii...
toate comunicatele

A.C.S. HENIU LESU

Localitatea LESU

Informatii generale
Teren CENTRAL / SINGEORZ BAI
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA a IV a - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.C.S. DUMITRA 13 10 2 1 42-17 32p +11
2ACADEMIA GLORIA BISTRITA1493266-1430p+6
3 A.C.F. VOINTA CETATE 13 9 2 2 59-22 29p +8
4A.C.S. HENIU LESU1392243-1929p+8
5 A.S. VOINTA LIVEZILE 12 9 2 1 37-13 29p +5
6A.C.S. ATLETICO MONOR1363436-2021p+3
7 A.S. MINERUL RODNA 11 7 0 4 31-24 21p +3
8A.S. SPICUL SALVA1362528-3020p+2
9 C.S. PROGRESUL NASAUD 13 5 1 7 42-31 16p -5
10A.S. LUCEAFARUL SIEU1341824-4713p-2
11 A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI 13 3 1 9 18-52 10p -14
12A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU1230916-519p-3
13 C.S. SILVICULTORUL MAIERU 13 2 2 9 15-39 8p -10
14A.S. PROGRESUL TAURE13211016-457p-8
15 A.C.S. VIITORUL LECHINTA 13 1 0 12 16-65 3p -15
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Andreica Bogdan Sinel A-120
2 Andresi Marius 20-05-1994 A-025
3 Avram Grigore Fanel 13-02-1984 A-019
4 Bigiu Jorge Emilio 10-06-2005 B 573
5 Blaji Catalin Andrei 15-10-1989 1898
6 Bora Adrian Valeriu 29-11-2001 B-561
7 Bora Marian 11-08-1996 B-467
8 Bora Stefan 21-08-1989 9377
9 Borgovan Grigore Paraschiv B-475
10 Borgovan Leontin Mihaila B-049
11 Bozbici Andrei Catalin B-506
12 Bruj Ioan 23-07-1996 B-473
13 BRUMA SABIN ILIE B 610
14 Cailean Danut 03-08-1997 C-426
15 Conon Doru Cristian 18-05-1986 1903
16 Cotofan Marius 08-12-1983 C-512
17 Cretu Ionut Alexandru 09-11-2000 C-498
18 Dragoescu Alexandru D-179
19 Dragota Grigore Valentin 26-09-1997 D-148
20 Dragota Lenut Anton 27-06-1997 D-151
21 Dragota Nicusor D-170
22 Dragota Petru Mihai 10-03-1996 D-152
23 Dura Catalin 20-09-1995 9718
24 Flamand Ionut Alexandru 06-08-1998 F 141
25 Fodorca Alin Eduardo 29-01-2003 F-113
26 Galan Grigore 22-08-1991 G-095
27 Guzu Marian Aurelian G-281
28 Horga Gheorghe Mihai 21-04-1986 9653
29 ILIES LARION I 157
30 Iurisniti Dan I-126
31 Jderiu Cosmin Constantin 12-02-1993 J-091
32 Lazar Sorin Emanuel L-162
33 Leonte Grigore 09-03-1989 9199
34 Malai Adrian Cosmin M-507
35 Malai Mihaita Ionut 24-04-1995 M-324
36 Marica Anton 01-02-1995 M-417
37 Marica Anton Ionut 28-11-2002 M-468
38 Minecan Ionut Alin 05-10-1996 M-471
39 MISCOLTI ARTUR RAUL M-621
40 MITITEAN DUMITRU GABRIEL M-635
41 Mitrofan Claudiu-Andrei 01-09-1988 M 595
42 Morariu Vlad Ioan 29-01-1988 M 597
43 Muntean Ionut Alexandru M-620
44 MUNTEAN MARIUS LUCIAN M-619
45 MURESIAN EMANUEOL ADRIAN M-623
46 Nechiti Marius Viorel N-141
47 Nicoara Valer Simion 21-08-2000 N-123
48 NIMIGEAN DENIS OVIDIU N-137
49 Palage Doru Alin 11-11-1987 9325
50 Persica Iulian 14-03-1991 P-045
51 Petrehus Andrei Nicusor 25-07-2000 P 449
52 Petrehus Daniel 23-01-1999 P-363
53 Petreus Mircea 03-01-1996 P-348
54 Plecat Ionut 11-04-1995 P-308
55 Pop Antonio Sebastian 17-08-1999 P-356
56 Pop Catalin Gabriel 17-01-1996 P-180
57 Pop Marius Simion 30-06-1997 P-318
58 Pop Mihai 12-11-1996 P-360
59 Pop Narcis Florin 16-09-1996 P-263
60 Pop Vasile 25-06-1999 P-423
61 PRODAN MIRCEA GABRIEL P-475
62 PURCIL ADRIAN P-476
63 Raus Cristian Rares 14-06-1992 7633
64 Rus Alexandru Cristian 27-06-1989 6145
65 Rus Sebastian Leonida 14-11-1986 R019
66 RUSU MARIUS SERBAN R-266
67 Savu Sabin 29-07-1992 S-053
68 Savu Traian 23-12-1989 9200
69 Seretan Ioan 20-10-1987 6143
70 Seretean Sinel S 520
71 Sidor Viorel Doniza 23-06-1989 S-054
72 Simionca Mircea Flaviu 05-03-1991 8525
73 Solcan Lenut 28-02-2001 S 528
74 Solcan Leon Domitian 15-10-1992 S-165
75 Tarca Daniel Ioan 20-06-1992 T-243
76 Tarca Milut Bogdan 16-12-1998 T-224
77 Tilea Ionut 10-02-1991 T-027
78 Todica George 20-05-1992 T-086
79 Todica Leon Danut 13-04-1998 T-222
80 Ureche Grigore U-121
81 Useri Adrian Vasile 28-08-2001 U-141
82 Vadean Daniel 09-06-1999 V-163
83 Vararean Sidorica 03-08-2000 V-113
84 Zagrean Dan Andrei Z-035
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA a IV a Etapa 14
27-11-2016
A.S. LUCEAFARUL SIEU
Pauza: 0-2
LIGA a IV a Etapa 13
20-11-2016
A.C.S. HENIU LESU
Pauza: 2-3
LIGA a IV a Etapa 12
13-11-2016
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Pauza: 3-0
LIGA a IV a Etapa 11
06-11-2016
A.C.S. HENIU LESU
Pauza: 1-1
LIGA a IV a Etapa 10
30-10-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 1-0
LIGA a IV a Etapa 8
16-10-2016
ACADEMIA GLORIA BISTRITA
Pauza: 0-1
LIGA a IV a Etapa 7
09-10-2016
A.C.S. HENIU LESU
Pauza: 2-0
LIGA a IV a Etapa 6
02-10-2016
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Pauza: 1-0
LIGA a IV a Etapa 5
25-09-2016
A.C.S. HENIU LESU
Pauza: 1-0
LIGA a IV a Etapa 4
18-09-2016
A.S. VOINTA LIVEZILE
Pauza: 2-1
LIGA a IV a Etapa 3
11-09-2016
A.C.S. HENIU LESU
Pauza: 0-0
LIGA a IV a Etapa 2
04-09-2016
A.C.S. HENIU LESU
Pauza: 0-1
LIGA a IV a Etapa 1
28-08-2016
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 1-0
JUNIORI A1 Etapa 14
27-11-2016
A.S. LUCEAFARUL SIEU
Pauza: 16-0
JUNIORI A1 Etapa 13
20-11-2016
A.C.S. HENIU LESU
Pauza: 0-0
JUNIORI A1 Etapa 12
13-11-2016
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Pauza: 1-0
JUNIORI A1 Etapa 11
06-11-2016
A.C.S. HENIU LESU
Pauza: 1-0
JUNIORI A1 Etapa 10
30-10-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 3-0
JUNIORI A1 Etapa 8
16-10-2016
ACADEMIA GLORIA J A1
Pauza: 1-0
JUNIORI A1 Etapa 7
09-10-2016
A.C.S. HENIU LESU
Pauza: 0-1
JUNIORI A1 Etapa 6
02-10-2016
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Pauza: 3-0
JUNIORI A1 Etapa 5
25-09-2016
A.C.S. HENIU LESU
Pauza: 0-1
JUNIORI A1 Etapa 4
18-09-2016
A.S. VOINTA LIVEZILE
Pauza: 0-1
JUNIORI A1 Etapa 3
11-09-2016
A.C.S. HENIU LESU
Pauza: 1-0
JUNIORI A1 Etapa 2
04-09-2016
A.C.S. HENIU LESU
Pauza: 0-0
JUNIORI A1 Etapa 1
28-08-2016
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 1-0
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe