Informari si comunicate
31-10-2018
CUPA SATELOR

SAMBATA 03-11-2018 INCEPAND CU ORA 10:00 , LA PRUNDU BIRGAULUI

detalii...
16-10-2018
SEDINTA COMISIA DE DISCIPLINA

MARTI 16.10.2018 , ORA 16:00 LA SEDIUL AJF BN

detalii...
16-10-2018
CURS LICENTA "C"

AJF B-N organizeaza Curs pentru obtinerea Licentei "C"

detalii...
20-09-2018
TERMEN INSCRIERE JUNIORI SI COPII

LUNI 24.09.2018, ORA 12:00, CERERILE DE INSCRIERE PE CATEGORII DE VARSTA

detalii...
20-09-2018
SEDINTA COMISIA DE COPII SI JUNIORI

LUNI 24.09.2018 , ORA 15:00 , SEDIUL AJF BN

detalii...
27-08-2018
ADUNARE GENERALA AJF BN

MARTI 28.AUGUST.2018 / ORA 17:00

detalii...
07-08-2018
MODIFICARE TEREN SELECTIE

SELECTIA PENTRU COPII 2005 SE VA DESFASURA PE TEREN SINTETIC DIN COMPLEXUL JEAN PADUREANU

detalii...
02-08-2018
SELECTIE COPII 2005

MIERCURI ORA 16:00 TEREN MECANICA

detalii...
24-07-2018
SEDINTA LIGA a IV a

Luni 30.07.2018 , ora 17:00, la sediul AJF BN

detalii...
21-03-2018
JOCURILE DIN 25.03.2018 NU SE DISPUTA

TOATE JOCURILE DIN ETAPA DE DUMINICA 25.03.2018 SE REPROGRAMEAZA PENTRU DUMINICA 01.04.2018 ( Liga a IV a si Liga a V a )

detalii...
toate comunicatele

A.S. LUCEAFARUL SIEU

Localitatea SIEU

Informatii generale
Teren CENTRAL / SIEU
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA a IV a - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.C.S. DUMITRA 28 23 3 2 127-36 72p +30
2A.C.F. VOINTA CETATE281954136-4862p+20
3 C.S. MINERUL RODNA 28 18 4 6 84-46 58p +16
4A.S. VOINTA LIVEZILE28175695-4056p+14
5 A.C.S. ATLETICO MONOR 28 16 5 7 83-40 53p +11
6ACADEMIA GLORIA BISTRITA28163999-4051p+9
7 A.C.S. HENIU LESU 28 14 5 9 66-46 47p +5
8A.S. SPICUL SALVA28145965-7447p+5
9 C.S. PROGRESUL NASAUD 28 12 5 11 79-60 41p -1
10A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI28831743-8827p-15
11 A.S. LUCEAFARUL SIEU 28 8 3 17 46-99 27p -15
12C.S. SILVICULTORUL MAIERU28721942-9623p-19
13 A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU 28 6 3 19 40-101 21p -21
14A.S. PROGRESUL TAURE28422235-12414p-28
15 A.C.S. VIITORUL LECHINTA 28 1 1 26 42-144 4p -38
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Albut Ioan 11-07-1991 A-161
2 Aluas Dumitru 29-11-1993 A-124
3 ALUAS DUMITRU A-154
4 Aluas Teodor 08-02-1998 A--093
5 Axente Sergiu 20-03-1998 A-037
6 Babutan Ionut Silviu B-526
7 Babutan Marius 21-10-1989 B-676
8 Bayan Ahmad 12-11-1995 B-480
9 Bojor Cristian Bogdan 19-06-1993 B 577
10 Burcutean Florin Nicolae B-509
11 Burghelea Marius Andrei 13-09-1993 B 576
12 Cadar Luigi 10-09-1997 C-473
13 Carbune Gabriel Alin C-478
14 Cira Vasile 27-12-1997 C-427
15 Costinea Florin Marius 31-03-1991 C-155
16 Daian Vasile Cristian 8823
17 Dalaczi Csaba 20-07-1987 D-108
18 Daraban Ionut 27-08-1995 D-153
19 Daraban Mihai Andrei 15-05-2002 D 191
20 Daraban Ovidiu 10-09-1996 D-154
21 Domide Ioan D-173
22 Dragus Alexandru Sergiu D-178
23 Dumbravan Petru Dumitru 28-05-1981 6118
24 Fetti Adrian Ioan F 146
25 Fintinar Cristian Lucian F-123
26 Furdui Vlad Tudor 17-11-1988 F-017
27 Gales Ciprian Mihai G 311
28 German Calin 19-04-1972 7168
29 Grapini Dorin 12-01-1993 G-278
30 Habalau Razvan 12-03-1999 H-237
31 Hoha Gabriel Milut 18-06-1998 H-288
32 Imrea Sebastian 21-12-1996 I-115
33 Iuga Olimpiu 25-02-1996 I-121
34 Kriszi Sebastian 21-07-1999 K-179
35 Marica Vasile Emilian 02-01-1997 M-529
36 Medea Florin Lorant M-639
37 Moraru Sebastian Florin 03-04-1995 M-688
38 Muresan Ionut 30-04-1996 M-474
39 Oltean Pasc Gelu Ionut 19-04-1995 O-061
40 Oltenas Ioan 17-09-1996 O-080
41 Pasc Valentin 23-10-1980 P 450
42 Petrovan Alexandru 15-05-1998 P-270
43 Podar Silviu Ilie 20-07-1987 P-040
44 Pop Daniel Adrian 15-10-1977 8270
45 Pop-Ursu Paul Marius P-399
46 Rakoczi Szabolcs Istvan R 259
47 Rogna Ionut Adrian 17-01-1987 9065
48 Rus Alexandru Iuliu 9249
49 Rus Cosmin Robert 20-11-1990 R-220
50 Rus Sergiu R-245
51 Saicu Calin Cornel 29-11-1990 S-502
52 Simionca Ioan Dinu 08-07-1979 6294
53 Simionca Ioan Victor 24-02-1992 9626
54 Simionca Marius S-557
55 Simionca Teodor Ionica 06-01-1992 S-300
56 Simionca Teodor Marius 04-01-1998 S-582
57 Sofroni Andrei Remus 11-01-1993 S-234
58 SOMESAN EMIL S-556
59 Somesan Rares 20-03-1997 S-411
60 Stupinean Paul Simion S-461
61 Suciu Gheorghe 01-02-2002 S-410
62 Szasz Daniel Ionut 19-09-1998 S-488
63 Tanase Paul 02-09-2000 T-223
64 TARGOVET RARES CRISTIAN T-194.
65 Timar Ovidiu 11-04-2000 T-226
66 Triscas Andrei Marius T-296
67 Ursa Alin Ionel 25-05-1981 8013
68 Virva Andrei Teodor V-164
69 Vlaic Alexandru Iacob 28-01-1995 V-066
70 Zbanca Alexandru Leonut 05-12-1983 9458
71 Zbanca Razvan Teodor 27-04-1989 Z-021
72 Zbanca Teodor Mihai 01-03-1988 Z-007
73 Zbinca Alex 04-05-1999 Z-032
74 Zbinca Gabriel 29-04-2000 Z-031
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe