Informari si comunicate
01-02-2017
PROGRAMARE VIZE AJF 2017

se vor prezenta toate legitimatiile pt viza

detalii...
04-01-2017
PROGRAMARE VIZE FRF

ECHIPELE AFILIATE LA FRF - PARTICIPANTE Liga III si JUNIORI

detalii...
04-01-2017
SCOALA FEDERALA DE ANTRENORI

REINOIRE LICENTE EXPIRATE LA 31.12.2016

detalii...
02-12-2016
AMANARE ETAPA DIN 04.12.2016

In atentia participantiilor la Campionatul Judetean Liga a IV-a

detalii...
30-11-2016
21-11-2016
CAMPIOANE NATIONALE

SELECTIONATA FEMININA A AJF BN U12

detalii...
13-11-2016
CALIFICARE LA TURNEUL FINAL

SELECTIONATA U-12 AJF BN , VA PARTICIPA LA TURNEUL FINAL

detalii...
07-10-2016
SEDINTA ANTRENORI COPII SI JUNIORI

MARTI 11.10.2016 - ORA. 16:00 , SEDIU AJF

detalii...
08-08-2016
ADUNARE GENERALA AJF BN

IN DATA DE 23.AUGUST.2016

detalii...
08-08-2016
INSCRIERE ECHIPE

18/AUGUST/2016 TERMEN INSCRIERE ECHIPE IN CAMPIONATELE JUDETENE

detalii...
toate comunicatele

A.S. LUCEAFARUL SIEU

Localitatea SIEU

Informatii generale
Teren CENTRAL / SIEU
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA a IV a - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.C.S. DUMITRA 13 10 2 1 42-17 32p +11
2ACADEMIA GLORIA BISTRITA1493266-1430p+6
3 A.C.F. VOINTA CETATE 13 9 2 2 59-22 29p +8
4A.C.S. HENIU LESU1392243-1929p+8
5 A.S. VOINTA LIVEZILE 12 9 2 1 37-13 29p +5
6A.C.S. ATLETICO MONOR1363436-2021p+3
7 A.S. MINERUL RODNA 11 7 0 4 31-24 21p +3
8A.S. SPICUL SALVA1362528-3020p+2
9 C.S. PROGRESUL NASAUD 13 5 1 7 42-31 16p -5
10A.S. LUCEAFARUL SIEU1341824-4713p-2
11 A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI 13 3 1 9 18-52 10p -14
12A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU1230916-519p-3
13 C.S. SILVICULTORUL MAIERU 13 2 2 9 15-39 8p -10
14A.S. PROGRESUL TAURE13211016-457p-8
15 A.C.S. VIITORUL LECHINTA 13 1 0 12 16-65 3p -15
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Aluas Dumitru 29-11-1993 A-124
2 ALUAS DUMITRU A-154
3 Aluas Teodor 08-02-1998 A--093
4 Antoniu Eduard Stefanita Petru 14-06-2000 A 147
5 Axente Sergiu 20-03-1998 A-037
6 Babutan Ionut Silviu B-526
7 Bayan Ahmad 12-11-1995 B-480
8 Bojor Cristian Bogdan 19-06-1993 B 577
9 Borzei Vasile Gavril B-496
10 Burcutean Florin Nicolae B-509
11 Burghelea Marius Andrei 13-09-1993 B 576
12 Cadar Luigi 10-09-1997 C-473
13 Carbune Gabriel Alin C-478
14 Cira Vasile 27-12-1997 C-427
15 Colcer Ionut Mihai C 546
16 Costinea Florin Marius 31-03-1991 C-155
17 Daian Vasile Cristian 8823
18 Dalaczi Csaba 20-07-1987 D-108
19 Daraban Ionut 27-08-1995 D-153
20 Daraban Mihai Andrei 15-05-2002 D 191
21 Daraban Ovidiu 10-09-1996 D-154
22 Domide Ioan D-173
23 Dragus Alexandru Sergiu D-178
24 Dumbravan Petru Dumitru 28-05-1981 6118
25 Fatu Gavril Domide 06-02-1999 F 149
26 Fechete Ahmet Selatim 07-03-1998 F-143
27 Fetti Adrian Ioan F 146
28 Fintinar Cristian Lucian F-123
29 Furdui Vlad Tudor 17-11-1988 F-017
30 Gales Ciprian Mihai G 311
31 German Calin 19-04-1972 7168
32 German Sebastian Calin 24-05-1996 G-168
33 Habalau Razvan 12-03-1999 H-237
34 Imrea Sebastian 21-12-1996 I-115
35 Iuga Olimpiu 25-02-1996 I-121
36 Marica Vasile Emilian 02-01-1997 M-529
37 MEDEA FLORIN LORANT M-639
38 Mihai Anton Matei 03-08-1990 M-058
39 Moldovan Claudiu M-562
40 Muresan Ionut 30-04-1996 M-474
41 Nuber Victor Flaviu 03-09-1998 N-125
42 Olariu Andrei Alexandru 21-12-1998 O-083
43 Oltenas Ioan 17-09-1996 O-080
44 PAL MARCEL CRISTIAN P-481
45 Pasc Valentin 23-10-1980 P 450
46 Petrovan Alexandru 15-05-1998 P-270
47 Podar Silviu Ilie 20-07-1987 P-040
48 Pop Alexandru 05-08-1989 P-404
49 Pop Daniel Adrian 15-10-1977 8270
50 Pop Ionut Florin 06-10-1999 P 454
51 Pop-Ursu Paul Marius P-399
52 Rakoczi Szabolcs Istvan R 259
53 Rogna Ionut Adrian 17-01-1987 9065
54 Rus Alexandru Iuliu 9249
55 Rus Cosmin Robert 20-11-1990 R-220
56 Rus Sergiu R-245
57 Saicu Calin Cornel 29-11-1990 S-502
58 Simionca Alexandru Dorin 22-03-1996 S-264
59 Simionca Ioan Victor 24-02-1992 9626
60 SIMIONCA MARIUS S-557
61 Simionca Teodor Ionica 06-01-1992 S-300
62 SIRIOREAN 23-04-2001 T 295
63 Siriorean Paul Gabriel 07-11-1999 S 554
64 SOMESAN EMIL S-556
65 Somesan Rares 20-03-1997 S-411
66 Span Catalin Ioachim 18-11-1988 S-236
67 Stupinean Paul Simion S-461
68 Suciu Gheorghe 01-02-2002 S-410
69 Szasz Daniel Ionut 19-09-1998 S-488
70 Tanase Paul 02-09-2000 T-223
71 TARGOVET RARES CRISTIAN T-194.
72 Timar Ovidiu 11-04-2000 T-226
73 Tirgovet Rares Cristian 03-07-1997 T-199
74 TRISCAS ANDREI MARIUS T-296
75 Ursa Alin Ionel 25-05-1981 8013
76 Vaida Razvan Claudiu 27-09-2000 V 162
77 VIRVA ANDREI TEODOR V-164
78 Vlaic Alexandru Iacob 28-01-1995 V-066
79 Voda Adelin V 151
80 Zbanca Alexandru Leonut 05-12-1983 9458
81 Zbanca Razvan Teodor 27-04-1989 Z-021
82 Zbanca Teodor Mihai 01-03-1988 Z-007
83 Zbinca Alex 04-05-1999 Z-032
84 Zbinca Gabriel 29-04-2000 Z-031
85 Zbinca Sergiu Gabriel 18-08-1995 9123
86 Zinveli Gabriel Ionut Z 047
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA a IV a Etapa 14
27-11-2016
A.S. LUCEAFARUL SIEU
Pauza: 0-2
LIGA a IV a Etapa 13
20-11-2016
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 1-0
LIGA a IV a Etapa 12
12-11-2016
A.S. LUCEAFARUL SIEU
Pauza: 1-2
Observatii: SE DISPUTA SAMBATA ORA 12:00
LIGA a IV a Etapa 11
06-11-2016
A.S. LUCEAFARUL SIEU
Pauza: 2-0
LIGA a IV a Etapa 10
30-10-2016
A.C.S. VIITORUL LECHINTA
Pauza: 2-1
LIGA a IV a Etapa 9
23-10-2016
A.S. LUCEAFARUL SIEU
Pauza: 1-0
LIGA a IV a Etapa 8
16-10-2016
A.S. SPICUL SALVA
Pauza: 1-0
LIGA a IV a Etapa 7
09-10-2016
A.S. LUCEAFARUL SIEU
Observatii: JOC OMOLOGAT CU 3-0 DE COM. DE DISCIPLINA , PT. SUBSTITUIRE JUCATOR
LIGA a IV a Etapa 5
25-09-2016
A.S. LUCEAFARUL SIEU
Pauza: 4-0
LIGA a IV a Etapa 4
18-09-2016
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 3-2
LIGA a IV a Etapa 3
11-09-2016
A.S. LUCEAFARUL SIEU
Pauza: 0-1
LIGA a IV a Etapa 2
04-09-2016
A.C.S. DUMITRA
Pauza: 2-3
LIGA a IV a Etapa 1
28-08-2016
A.S. LUCEAFARUL SIEU
Pauza: 2-0
JUNIORI A1 Etapa 14
27-11-2016
A.S. LUCEAFARUL SIEU
Pauza: 16-0
JUNIORI A1 Etapa 13
20-11-2016
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 0-6
JUNIORI A1 Etapa 12
12-11-2016
A.S. LUCEAFARUL SIEU
Pauza: 6-0
JUNIORI A1 Etapa 11
06-11-2016
A.S. LUCEAFARUL SIEU
JUNIORI A1 Etapa 10
30-10-2016
A.C.S. VIITORUL LECHINTA
Pauza: 0-10
JUNIORI A1 Etapa 9
23-10-2016
A.S. LUCEAFARUL SIEU
Pauza: 1-0
JUNIORI A1 Etapa 8
16-10-2016
A.S. SPICUL SALVA
Pauza: 1-9
JUNIORI A1 Etapa 7
09-10-2016
A.S. LUCEAFARUL SIEU
Observatii: JOC OMOLOGAT CU 3-0 DE COM. DE DISCIPLINA , PT. SUBSTITUIRE JUCATOR
JUNIORI A1 Etapa 5
25-09-2016
A.S. LUCEAFARUL SIEU
Pauza: 1-1
JUNIORI A1 Etapa 4
18-09-2016
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 0-2
JUNIORI A1 Etapa 3
11-09-2016
A.S. LUCEAFARUL SIEU
Pauza: 1-0
JUNIORI A1 Etapa 2
04-09-2016
A.C.S. DUMITRA
Pauza: 0-2
JUNIORI A1 Etapa 1
28-08-2016
A.S. LUCEAFARUL SIEU
Pauza: 12-0
Observatii: NU SE DISPUTA
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe