Informari si comunicate
02-07-2017
14-06-2017
FINALA "CUPA ROMANIEI"

SAMBATA 17.IUNIE.2017 LA DUMITRA ORA 15,30

detalii...
12-04-2017
CUPA ROMANIEI

MIERCURI 19-04-2017 , ORA 17:00

detalii...
03-04-2017
CUPA ROMANIEI

MIERCURI 05-04-2017

detalii...
27-03-2017
CUPA ROMANIEI

MIERCURI 29-03-2017, ORA 15.00

detalii...
21-03-2017
02-03-2017
ADUNARE GENERALA AJF BN

MARTI 14-03-2017 ORA 17.00

detalii...
01-03-2017
In atentia arbitriilor

Reluare sedinte saptamanale si testari fizice si teoretice

detalii...
01-02-2017
PROGRAMARE VIZE AJF 2017

se vor prezenta toate legitimatiile pt viza

detalii...
04-01-2017
PROGRAMARE VIZE FRF

ECHIPELE AFILIATE LA FRF - PARTICIPANTE Liga III si JUNIORI

detalii...
toate comunicatele

A.S. MINERUL RODNA

Localitatea RODNA

Informatii generale
Teren CENTRAL / RODNA
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA a IV a - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.C.S. DUMITRA 28 23 3 2 127-36 72p +30
2A.C.F. VOINTA CETATE281954136-4862p+20
3 A.S. MINERUL RODNA 28 18 4 6 84-46 58p +16
4A.S. VOINTA LIVEZILE28175695-4056p+14
5 A.C.S. ATLETICO MONOR 28 16 5 7 83-40 53p +11
6ACADEMIA GLORIA BISTRITA28163999-4051p+9
7 A.C.S. HENIU LESU 28 14 5 9 66-46 47p +5
8A.S. SPICUL SALVA28145965-7447p+5
9 C.S. PROGRESUL NASAUD 28 12 5 11 79-60 41p -1
10A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI28831743-8827p-15
11 A.S. LUCEAFARUL SIEU 28 8 3 17 46-99 27p -15
12C.S. SILVICULTORUL MAIERU28721942-9623p-19
13 A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU 28 6 3 19 40-101 21p -21
14A.S. PROGRESUL TAURE28422235-12414p-28
15 A.C.S. VIITORUL LECHINTA 28 1 1 26 42-144 4p -38
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Alexa Valentin A-143
2 Almasan Viorel Bogdan 11-11-1987 A-135
3 Anca Nechita 29-10-1977 A-136
4 Avram Pantelimon 13-05-1990 7443
5 Avram Vasile Nicolae 06-12-1988 A-069
6 Baetu Daniel 06-01-1999 B-484
7 Bodea Valer 07-05-1990 9073
8 Boldis Alexandru Ionel 27-08-1983 4370
9 Boldis Lazar Simion 30-10-1991 B-088
10 Boldis Nutu B-522
11 Bordeanu Andrei Mihai 11-06-1995 B-367
12 Bosca Emil 15-01-1988 B-567
13 Bruma David Bogdan 27-01-1996 B-566
14 Buculei Gherasim 12-07-1998 B-469
15 Cailean Viorel Ovidiu 28-07-1994 C-516
16 Capra Calin 20-03-1998 C-424
17 Cicioc Ioachim 01-08-1984 C-440
18 Cicsa Octavian 22-06-1995 C-268
19 CIOBANU EDUARD NICOLAE C 564
20 Corcode Ciprian Andrei 24-06-1989 C-514
21 Cotu Adrian Emil 18-12-1996 C-515
22 Covaci Adrian 17-04-1998 C-423
23 Covaci Iulian Dorin 03-06-1992 9343
24 Creiniceanu Adelin Leonard C-556
25 Culca Darius Mihai C 562
26 Frunza Darius Claudiu F-151
27 Gabor Gabriel Daniel 01-01-2000 G-280
28 Gal Constantin Adrian 14-12-2000 G-327
29 GUSA IULIAN G 316
30 Hazbei Paul Vladut 09-09-1992 7544
31 IANOS MIHAI TRAIAN I-153
32 Ianos Nutu 22-09-1997 I-105
33 Ivan Dorel 18-11-1989 I-113
34 Kiss Paul 02-03-1993 K-143
35 Lorintiu Ionut 25-07-2000 L-229
36 Luca Ionut 22-05-1996 L-150
37 Luchi Dan Cristian L-214
38 Maricutiu Luca 25-09-1985 M-407
39 Moldovan George Petru 06-08-1986 M-584
40 Morosan Tony 13-08-1979 M-651
41 Motofelea-Judet Dragos 11-10-1987 6939
42 Munteanu Valeriu Silviu 10-02-1976 8132
43 Muresan Georgel Gabriel 08-10-1996 M-340
44 Nacu Florin Filip 03-07-1984 N-124
45 Olar Gherasim Gavrila 08-11-1993 O-104
46 Olariu Petrica Vasile 14-05-1995 O-055
47 PATRASCAN ALEXANDRU P-470
48 Patrascan Aurel 07-12-1998 P-380
49 Patrascan Iacob Florin P-469
50 Patrascan Ioan 21-07-1973 P-442
51 patrascan viorel p-474
52 Pioras Lazar 11-12-1990 P-323
53 Piticari Paul Simion P-472
54 PLOTOGEA PAUL FLORIN P-471
55 Pop Nicolae Ionut P 462
56 Popartac Titu Cornel 22-07-1982 4726
57 Precup Grigore 01-02-1995 P-267
58 Schuller Mihai 20-12-1987 7304
59 Slavoaca Sabin Florin S-536
60 SOMESAN VLAD FLORIN S-540
61 Talpos Gabriel Vasile 06-10-1997 T-270
62 TALPOS VASILE MARIUS T-286
63 TIRONEAC ALEXANDRU IOAN T-288
64 TOROCZKAI DANUT SORIN T-279
65 Ureche Aurel 01-04-1991 U 148
66 Ureche Mihail 11-03-1989 U 147
67 VARVARI GABRIEL IONUT V-158
68 Viliczki Aurelian Iosif 26-05-1989 4666
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA a IV a Etapa 30
11-06-2017
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 5-0
LIGA a IV a Etapa 28
31-05-2017
ACADEMIA GLORIA BISTRITA
Pauza: 0-1
LIGA a IV a Etapa 27
28-05-2017
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 0-0
LIGA a IV a Etapa 26
21-05-2017
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 0-1
LIGA a IV a Etapa 25
17-05-2017
A.C.S. DUMITRA
Pauza: 0-0
LIGA a IV a Etapa 24
14-05-2017
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 0-1
LIGA a IV a Etapa 23
06-05-2017
A.C.F. VOINTA CETATE
Pauza: 0-1
LIGA a IV a Etapa 22
03-05-2017
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 0-0
LIGA a IV a Etapa 21
30-04-2017
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 1-1
LIGA a IV a Etapa 20
23-04-2017
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 0-1
LIGA a IV a Etapa 19
15-04-2017
A.S. LUCEAFARUL SIEU
Pauza: 2-1
LIGA a IV a Etapa 18
09-04-2017
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 0-4
LIGA a IV a Etapa 17
02-04-2017
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Pauza: 4-0
LIGA a IV a Etapa 16
26-03-2017
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 0-0
LIGA a IV a Etapa 15
19-03-2017
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 0-2
LIGA a IV a Etapa 13
20-11-2016
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 0-3
LIGA a IV a Etapa 12
13-11-2016
C.S. PROGRESUL NASAUD
LIGA a IV a Etapa 11
06-11-2016
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Pauza: 2-0
LIGA a IV a Etapa 10
30-10-2016
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 0-0
LIGA a IV a Etapa 9
24-05-2017
A.S. VOINTA LIVEZILE
Observatii: NEPREZENTARE ECHIPEI A.S. VOINTA LIVEZILE
LIGA a IV a Etapa 8
16-10-2016
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 3-0
LIGA a IV a Etapa 7
09-10-2016
A.C.S. HENIU LESU
Pauza: 2-0
LIGA a IV a Etapa 6
02-10-2016
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 0-3
LIGA a IV a Etapa 5
25-09-2016
A.C.S. ATLETICO MONOR
Pauza: 0-1
LIGA a IV a Etapa 4
18-09-2016
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 3-2
LIGA a IV a Etapa 3
11-09-2016
A.C.S. VIITORUL LECHINTA
Pauza: 1-0
LIGA a IV a Etapa 2
10-05-2017
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 0-0
Observatii: REPROGRAMAT
LIGA a IV a Etapa 1
28-08-2016
A.S. SPICUL SALVA
Pauza: 1-0
JUNIORI A1 Etapa 30
11-06-2017
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 10-0
JUNIORI A1 Etapa 28
31-05-2017
ACADEMIA GLORIA J A1
Pauza: 2-0
JUNIORI A1 Etapa 27
28-05-2017
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 0-1
JUNIORI A1 Etapa 26
21-05-2017
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 0-1
JUNIORI A1 Etapa 25
17-05-2017
A.C.S. DUMITRA
Pauza: 1-0
JUNIORI A1 Etapa 24
14-05-2017
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 1-0
JUNIORI A1 Etapa 23
06-05-2017
A.C.F. VOINTA CETATE
Pauza: 2-1
JUNIORI A1 Etapa 22
03-05-2015
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 1-1
JUNIORI A1 Etapa 21
30-04-2017
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 3-0
JUNIORI A1 Etapa 20
23-04-2017
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 4-3
JUNIORI A1 Etapa 19
15-04-2017
A.S. LUCEAFARUL SIEU
Observatii: Neprezentarea echipei oaspete
JUNIORI A1 Etapa 18
09-04-2017
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 0-0
JUNIORI A1 Etapa 17
02-04-2017
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Pauza: 5-0
JUNIORI A1 Etapa 16
26-03-2017
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 0-2
JUNIORI A1 Etapa 15
19-03-2017
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 0-5
JUNIORI A1 Etapa 13
20-11-2016
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 0-0
JUNIORI A1 Etapa 12
13-11-2016
C.S. PROGRESUL NASAUD
Pauza: 1-0
JUNIORI A1 Etapa 11
06-11-2016
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Pauza: 1-0
JUNIORI A1 Etapa 10
30-10-2016
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 0-3
JUNIORI A1 Etapa 9
24-05-2017
A.S. VOINTA LIVEZILE
Pauza: 0-0
JUNIORI A1 Etapa 8
16-10-2016
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 2-0
JUNIORI A1 Etapa 7
09-10-2016
A.C.S. HENIU LESU
Pauza: 0-1
JUNIORI A1 Etapa 6
02-10-2016
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 0-0
JUNIORI A1 Etapa 5
25-09-2016
A.C.S. ATLETICO MONOR
Pauza: 1-0
JUNIORI A1 Etapa 4
18-09-2016
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 0-2
JUNIORI A1 Etapa 3
11-09-2016
A.C.S. VIITORUL LECHINTA
Pauza: 0-0
JUNIORI A1 Etapa 2
10-05-2017
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 1-3
Observatii: REPROGRAMAT
JUNIORI A1 Etapa 1
28-08-2016
A.S. SPICUL SALVA
Pauza: 0-0
CUPA ROMANIEI Etapa 4
29-03-2017
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 2-1
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe