Informari si comunicate
01-02-2017
PROGRAMARE VIZE AJF 2017

se vor prezenta toate legitimatiile pt viza

detalii...
04-01-2017
PROGRAMARE VIZE FRF

ECHIPELE AFILIATE LA FRF - PARTICIPANTE Liga III si JUNIORI

detalii...
04-01-2017
SCOALA FEDERALA DE ANTRENORI

REINOIRE LICENTE EXPIRATE LA 31.12.2016

detalii...
02-12-2016
AMANARE ETAPA DIN 04.12.2016

In atentia participantiilor la Campionatul Judetean Liga a IV-a

detalii...
30-11-2016
21-11-2016
CAMPIOANE NATIONALE

SELECTIONATA FEMININA A AJF BN U12

detalii...
13-11-2016
CALIFICARE LA TURNEUL FINAL

SELECTIONATA U-12 AJF BN , VA PARTICIPA LA TURNEUL FINAL

detalii...
07-10-2016
SEDINTA ANTRENORI COPII SI JUNIORI

MARTI 11.10.2016 - ORA. 16:00 , SEDIU AJF

detalii...
08-08-2016
ADUNARE GENERALA AJF BN

IN DATA DE 23.AUGUST.2016

detalii...
08-08-2016
INSCRIERE ECHIPE

18/AUGUST/2016 TERMEN INSCRIERE ECHIPE IN CAMPIONATELE JUDETENE

detalii...
toate comunicatele

A.S. PROGRESUL TAURE

Localitatea TAURE

Informatii generale
Teren CENTRAL / TAURE
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA a IV a - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.C.S. DUMITRA 13 10 2 1 42-17 32p +11
2ACADEMIA GLORIA BISTRITA1493266-1430p+6
3 A.C.F. VOINTA CETATE 13 9 2 2 59-22 29p +8
4A.C.S. HENIU LESU1392243-1929p+8
5 A.S. VOINTA LIVEZILE 12 9 2 1 37-13 29p +5
6A.C.S. ATLETICO MONOR1363436-2021p+3
7 A.S. MINERUL RODNA 11 7 0 4 31-24 21p +3
8A.S. SPICUL SALVA1362528-3020p+2
9 C.S. PROGRESUL NASAUD 13 5 1 7 42-31 16p -5
10A.S. LUCEAFARUL SIEU1341824-4713p-2
11 A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI 13 3 1 9 18-52 10p -14
12A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU1230916-519p-3
13 C.S. SILVICULTORUL MAIERU 13 2 2 9 15-39 8p -10
14A.S. PROGRESUL TAURE13211016-457p-8
15 A.C.S. VIITORUL LECHINTA 13 1 0 12 16-65 3p -15
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Andron Danut George 08-06-1991 A-129
2 Andronesi Alexandru Iulian 08-09-1994 A-122
3 Arcalean Ioan Crisan 15-08-1985 7954
4 Ban Grigore Ionut 23-06-2003 B-559
5 Besa Adrian-leon 13-02-1977 B-332
6 Bilegan Marian B-619
7 Bogolin Marius 10-03-1993 B-571
8 Bogolin Simion Constantin 22-01-1990 B-570
9 Brinduse Doru Ciprian 11-09-1977 B-569
10 Bucur Cosmin Eugen 12-01-1997 B 578
11 Buhai Raul Adrian 25-08-2003 B 546
12 Bumbu Paul Liviut B-618
13 Burza Cristian Daniel 05-11-1995 B-222
14 Caia Ioan 09-04-1980 C-376
15 Carhati Gabriel Laurentiu C-571
16 Chifa Grigore 21-07-1977 8686
17 CHIFA GRIGORE C-575
18 Chiuzan Sergiu Ionut 30-10-1995 C- 501
19 Cimpan Pompei Marin 05-09-1984 C-270
20 Cimpan Saul Daniel C-569
21 Circu Sergiu Cristian C-572
22 Cojan Aurel Vasile 16-10-1992 C-368
23 Costea Viorel Dacian 03-05-1992 C-399
24 COSTINEA ROBERT ALIN 12-11-2000 C-577
25 CSILLAG SZABOLCS ANDRAS C 570
26 Dascalu Costache Marcel 01-05-1991 D-051
27 Dinis Virtic Ionel Cristian D 200
28 Gaurean Florin Cristian 22-11-1992 G-276
29 Gavrilasi Silviu Arghir 22-03-1992 G-157
30 Horoba Viorel Florin 23-10-1992 H-256
31 Leach Marian Adrian 14-10-1995 L-174
32 LORINT IOAN NICOLAE L-218
33 Marginean Ioan Liviu 10-08-1988 M-431
34 Miclea Laurentiu Florin 09-06-1992 M-513
35 Moldovan Darius Andrei 16-09-2001 M-576
36 Moldovan darius Horatiu M 605
37 Moldovan Sergiu Calin 01-01-1989 M-403
38 Moldovan Tiberiu 08-12-1992 M-512
39 Monce Chiorean Marcel 20-07-1986 M-125
40 Monce Chiorean Marius 11-07-1991 M-425
41 Motintan Mihai Ioan M-540
42 Muresan Paul Romeo 09-04-1994 M-421
43 Onoaie Gregorio 31-07-2003 O-091
44 Podar Paul 09-04-2003 P 302
45 Pop Catalin 04-05-2000 P-286
46 Pop Emil Daniel 07-05-1997 P-397
47 Pop Radu Aurelian 12-04-1984 P-185
48 Popa Bossi Raul 03-03-2003 P 420
49 Popanton Marius 10-10-1986 9519
50 Puscas Liviu 29-05-1999 P-428
51 Păun Marian Daniel 03-11-1995 P 447
52 Roman Daniel Ionut 12-02-1991 R-099
53 RUS NICOLAE SEBASTIAN R-270
54 Rus Raul Adrian 22-06-1996 R-213
55 Rusan Cosmin Florin R-227
56 Sas Ionut Marin 15-02-1999 S-555
57 Scurtu Ion Marian 06-01-2001 S-494
58 SILAI ALEXANDRU HORATIU S-550
59 Simion Vasile Claudiu 19-05-1996 S 509
60 SINGEORZAN CLAUDIU FLORIN S-549
61 Singeorzan Gabriel David 05-06-2001 S-534
62 SINGEORZAN IOAN GABRIEL S-544
63 SINGEORZAN IONUT ANDREI S-548
64 Spatar Ionut 09-03-1997 S-415
65 Spermezan Vasile 15-04-1993 S-284
66 Stupinean Paul Andrei 02-01-1997 S-382
67 Suciu Remus Cristian 09-03-1996 S-273
68 Sumfelean Vladut Andrei 25-08-1996 S-386
69 Sutea Marius Andrei 18-10-1991 S-265
70 Szekely Lorand 08-08-1992 Z-015
71 Szekely Robert 18-06-1995 Z-014
72 Tahis Robert Emilian 31-07-2003 T 260
73 Todea Gheorghe Alin 05-01-1982 8830
74 Varga Toma Florin 23-06-1989 V-103
75 Vlasin Andrei V-153
76 Vlasin Daniel Dorel 20-09-1992 V-063
77 Vultur Lucian Vasile 28-03-2003 V 126
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA a IV a Etapa 14
27-11-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 0-2
LIGA a IV a Etapa 13
20-11-2016
A.C.S. DUMITRA
Pauza: 0-2
LIGA a IV a Etapa 12
13-11-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
LIGA a IV a Etapa 11
06-11-2016
A.C.F. VOINTA CETATE
Pauza: 1-1
LIGA a IV a Etapa 10
30-10-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 1-0
LIGA a IV a Etapa 9
23-10-2016
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 0-2
LIGA a IV a Etapa 8
16-10-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 1-0
LIGA a IV a Etapa 7
09-10-2016
A.S. LUCEAFARUL SIEU
Observatii: JOC OMOLOGAT CU 3-0 DE COM. DE DISCIPLINA , PT. SUBSTITUIRE JUCATOR
LIGA a IV a Etapa 6
02-10-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 0-1
LIGA a IV a Etapa 5
25-09-2016
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Pauza: 0-1
LIGA a IV a Etapa 4
18-09-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 1-0
LIGA a IV a Etapa 3
11-09-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 2-2
LIGA a IV a Etapa 1
28-08-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 4-0
JUNIORI A1 Etapa 14
27-11-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 7-0
JUNIORI A1 Etapa 13
20-11-2016
A.C.S. DUMITRA
Pauza: 1-3
JUNIORI A1 Etapa 12
13-11-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
JUNIORI A1 Etapa 11
06-11-2016
A.C.F. VOINTA CETATE
Pauza: 1-3
JUNIORI A1 Etapa 10
30-10-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 3-0
JUNIORI A1 Etapa 9
23-10-2016
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 0-2
JUNIORI A1 Etapa 8
16-10-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 3-0
JUNIORI A1 Etapa 7
09-10-2016
A.S. LUCEAFARUL SIEU
Observatii: JOC OMOLOGAT CU 3-0 DE COM. DE DISCIPLINA , PT. SUBSTITUIRE JUCATOR
JUNIORI A1 Etapa 6
02-10-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 7-0
JUNIORI A1 Etapa 5
25-09-2016
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Pauza: 1-1
JUNIORI A1 Etapa 4
18-09-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
JUNIORI A1 Etapa 3
11-09-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 3-0
JUNIORI A1 Etapa 1
28-08-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 2-1
Observatii: NU SE DISPUTA
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe