Informari si comunicate
21-03-2017
02-03-2017
ADUNARE GENERALA AJF BN

MARTI 14-03-2017 ORA 17.00

detalii...
01-03-2017
In atentia arbitriilor

Reluare sedinte saptamanale si testari fizice si teoretice

detalii...
01-02-2017
PROGRAMARE VIZE AJF 2017

se vor prezenta toate legitimatiile pt viza

detalii...
04-01-2017
PROGRAMARE VIZE FRF

ECHIPELE AFILIATE LA FRF - PARTICIPANTE Liga III si JUNIORI

detalii...
04-01-2017
SCOALA FEDERALA DE ANTRENORI

REINOIRE LICENTE EXPIRATE LA 31.12.2016

detalii...
02-12-2016
AMANARE ETAPA DIN 04.12.2016

In atentia participantiilor la Campionatul Judetean Liga a IV-a

detalii...
30-11-2016
21-11-2016
CAMPIOANE NATIONALE

SELECTIONATA FEMININA A AJF BN U12

detalii...
13-11-2016
CALIFICARE LA TURNEUL FINAL

SELECTIONATA U-12 AJF BN , VA PARTICIPA LA TURNEUL FINAL

detalii...
toate comunicatele

A.S. PROGRESUL TAURE

Localitatea TAURE

Informatii generale
Teren CENTRAL / TAURE
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA a IV a - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.C.S. DUMITRA 15 12 2 1 52-18 38p +17
2A.S. VOINTA LIVEZILE14112140-1335p+11
3 ACADEMIA GLORIA BISTRITA 15 10 3 2 69-14 33p +9
4A.C.F. VOINTA CETATE15102367-2732p+11
5 A.C.S. HENIU LESU 15 9 2 4 44-23 29p +8
6A.C.S. ATLETICO MONOR1583442-2427p+3
7 A.S. MINERUL RODNA 13 8 1 4 36-25 25p +7
8A.S. SPICUL SALVA1463528-3021p0
9 C.S. PROGRESUL NASAUD 14 6 1 7 44-32 19p -5
10A.S. LUCEAFARUL SIEU15411025-5413p-8
11 A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU 14 4 0 10 19-55 12p -6
12C.S. SILVICULTORUL MAIERU15321018-4111p-10
13 A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI 14 3 1 10 20-55 10p -14
14A.S. PROGRESUL TAURE15211217-537p-14
15 A.C.S. VIITORUL LECHINTA 15 1 0 14 17-74 3p -21
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Andron Danut George 08-06-1991 A-129
2 Andronesi Alexandru Iulian 08-09-1994 A-122
3 Arcalean Ioan Crisan 15-08-1985 7954
4 Ban Grigore Ionut 23-06-2003 B-559
5 Besa Adrian-leon 13-02-1977 B-332
6 Bilegan Marian B-619
7 Bindea Bogdan Florin 15-09-1995 B-638
8 Bogolin Marius 10-03-1993 B-571
9 Bogolin Simion Constantin 22-01-1990 B-570
10 Brinduse Doru Ciprian 11-09-1977 B-569
11 Bucur Cosmin Eugen 12-01-1997 B 578
12 Buhai Raul Adrian 25-08-2003 B 546
13 Bumbu Paul Liviut B-618
14 Burza Cristian Daniel 05-11-1995 B-222
15 Caia Ioan 09-04-1980 C-376
16 Carhati Gabriel Laurentiu C-571
17 Chifa Grigore 21-07-1977 8686
18 CHIFA GRIGORE C-575
19 Chiuzan Sergiu Ionut 30-10-1995 C- 501
20 Cimpan Pompei Marin 05-09-1984 C-270
21 Cimpan Saul Daniel C-569
22 Circu Sergiu Cristian C-572
23 Cojan Aurel Vasile 16-10-1992 C-368
24 Costea Viorel Dacian 03-05-1992 C-399
25 COSTINEA ROBERT ALIN 12-11-2000 C-577
26 CSILLAG SZABOLCS ANDRAS C 570
27 Dascalu Costache Marcel 01-05-1991 D-051
28 Dinis Virtic Ionel Cristian D 200
29 Gaurean Florin Cristian 22-11-1992 G-276
30 Gavrilasi Silviu Arghir 22-03-1992 G-157
31 Horoba Viorel Florin 23-10-1992 H-256
32 Leach Marian Adrian 14-10-1995 L-174
33 LORINT IOAN NICOLAE L-218
34 Marginean Ioan Liviu 10-08-1988 M-431
35 Miclea Laurentiu Florin 09-06-1992 M-513
36 Moldovan Darius Andrei 16-09-2001 M-576
37 Moldovan darius Horatiu M 605
38 Moldovan Sergiu Calin 01-01-1989 M-403
39 Moldovan Tiberiu 08-12-1992 M-512
40 Monce Chiorean Marcel 20-07-1986 M-125
41 Monce Chiorean Marius 11-07-1991 M-425
42 Motintan Mihai Ioan M-540
43 Muresan Paul Romeo 09-04-1994 M-421
44 Onoaie Gregorio 31-07-2003 O-091
45 Podar Paul 09-04-2003 P 302
46 Pop Catalin 04-05-2000 P-286
47 Pop Cristian 06-01-1998 P-505
48 Pop Emil Daniel 07-05-1997 P-397
49 Pop Radu Aurelian 12-04-1984 P-185
50 Popa Bossi Raul 03-03-2003 P 420
51 Popanton Marius 10-10-1986 9519
52 Puscas Liviu 29-05-1999 P-428
53 Păun Marian Daniel 03-11-1995 P 447
54 Roman Daniel Ionut 12-02-1991 R-099
55 RUS NICOLAE SEBASTIAN R-270
56 Rus Raul Adrian 22-06-1996 R-213
57 Rusan Cosmin Florin R-227
58 Sas Ionut Marin 15-02-1999 S-555
59 Scurtu Ion Marian 06-01-2001 S-494
60 SILAI ALEXANDRU HORATIU S-550
61 Simion Vasile Claudiu 19-05-1996 S 509
62 SINGEORZAN CLAUDIU FLORIN S-549
63 Singeorzan Gabriel David 05-06-2001 S-534
64 SINGEORZAN IOAN GABRIEL S-544
65 SINGEORZAN IONUT ANDREI S-548
66 Spatar Ionut 09-03-1997 S-415
67 Spermezan Vasile 15-04-1993 S-284
68 Stupinean Paul Andrei 02-01-1997 S-382
69 Suciu Remus Cristian 09-03-1996 S-273
70 Sumfelean Vladut Andrei 25-08-1996 S-386
71 Sutea Marius Andrei 18-10-1991 S-265
72 Szekely Lorand 08-08-1992 Z-015
73 Szekely Robert 18-06-1995 Z-014
74 Tahis Robert Emilian 31-07-2003 T 260
75 Todea Gheorghe Alin 05-01-1982 8830
76 Varga Toma Florin 23-06-1989 V-103
77 Vlasin Andrei V-153
78 Vlasin Daniel Dorel 20-09-1992 V-063
79 Vultur Lucian Vasile 28-03-2003 V 126
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA a IV a Etapa 16
26-03-2017
ACADEMIA GLORIA BISTRITA
LIGA a IV a Etapa 15
19-03-2017
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 0-2
LIGA a IV a Etapa 14
27-11-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 0-2
LIGA a IV a Etapa 13
20-11-2016
A.C.S. DUMITRA
Pauza: 0-2
LIGA a IV a Etapa 12
13-11-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
LIGA a IV a Etapa 11
06-11-2016
A.C.F. VOINTA CETATE
Pauza: 1-1
LIGA a IV a Etapa 10
30-10-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 1-0
LIGA a IV a Etapa 9
23-10-2016
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 0-2
LIGA a IV a Etapa 8
16-10-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 1-0
LIGA a IV a Etapa 7
09-10-2016
A.S. LUCEAFARUL SIEU
Observatii: JOC OMOLOGAT CU 3-0 DE COM. DE DISCIPLINA , PT. SUBSTITUIRE JUCATOR
LIGA a IV a Etapa 6
02-10-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 0-1
LIGA a IV a Etapa 5
25-09-2016
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Pauza: 0-1
LIGA a IV a Etapa 4
18-09-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 1-0
LIGA a IV a Etapa 3
11-09-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 2-2
LIGA a IV a Etapa 1
28-08-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 4-0
JUNIORI A1 Etapa 16
26-03-2017
ACADEMIA GLORIA J A1
JUNIORI A1 Etapa 15
19-03-2017
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 0-5
JUNIORI A1 Etapa 14
27-11-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 7-0
JUNIORI A1 Etapa 13
20-11-2016
A.C.S. DUMITRA
Pauza: 1-3
JUNIORI A1 Etapa 12
13-11-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
JUNIORI A1 Etapa 11
06-11-2016
A.C.F. VOINTA CETATE
Pauza: 1-3
JUNIORI A1 Etapa 10
30-10-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 3-0
JUNIORI A1 Etapa 9
23-10-2016
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 0-2
JUNIORI A1 Etapa 8
16-10-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 3-0
JUNIORI A1 Etapa 7
09-10-2016
A.S. LUCEAFARUL SIEU
Observatii: JOC OMOLOGAT CU 3-0 DE COM. DE DISCIPLINA , PT. SUBSTITUIRE JUCATOR
JUNIORI A1 Etapa 6
02-10-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 7-0
JUNIORI A1 Etapa 5
25-09-2016
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Pauza: 1-1
JUNIORI A1 Etapa 4
18-09-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
JUNIORI A1 Etapa 3
11-09-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 3-0
JUNIORI A1 Etapa 1
28-08-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 2-1
Observatii: NU SE DISPUTA
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe