Informari si comunicate
01-02-2017
PROGRAMARE VIZE AJF 2017

se vor prezenta toate legitimatiile pt viza

detalii...
04-01-2017
PROGRAMARE VIZE FRF

ECHIPELE AFILIATE LA FRF - PARTICIPANTE Liga III si JUNIORI

detalii...
04-01-2017
SCOALA FEDERALA DE ANTRENORI

REINOIRE LICENTE EXPIRATE LA 31.12.2016

detalii...
02-12-2016
AMANARE ETAPA DIN 04.12.2016

In atentia participantiilor la Campionatul Judetean Liga a IV-a

detalii...
30-11-2016
21-11-2016
CAMPIOANE NATIONALE

SELECTIONATA FEMININA A AJF BN U12

detalii...
13-11-2016
CALIFICARE LA TURNEUL FINAL

SELECTIONATA U-12 AJF BN , VA PARTICIPA LA TURNEUL FINAL

detalii...
07-10-2016
SEDINTA ANTRENORI COPII SI JUNIORI

MARTI 11.10.2016 - ORA. 16:00 , SEDIU AJF

detalii...
08-08-2016
ADUNARE GENERALA AJF BN

IN DATA DE 23.AUGUST.2016

detalii...
08-08-2016
INSCRIERE ECHIPE

18/AUGUST/2016 TERMEN INSCRIERE ECHIPE IN CAMPIONATELE JUDETENE

detalii...
toate comunicatele

A.S. VOINTA LIVEZILE

Localitatea LIVEZILE

Informatii generale
Teren CENTRAL / LIVEZILE
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA a IV a - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.C.S. DUMITRA 13 10 2 1 42-17 32p +11
2ACADEMIA GLORIA BISTRITA1493266-1430p+6
3 A.C.F. VOINTA CETATE 13 9 2 2 59-22 29p +8
4A.C.S. HENIU LESU1392243-1929p+8
5 A.S. VOINTA LIVEZILE 12 9 2 1 37-13 29p +5
6A.C.S. ATLETICO MONOR1363436-2021p+3
7 A.S. MINERUL RODNA 11 7 0 4 31-24 21p +3
8A.S. SPICUL SALVA1362528-3020p+2
9 C.S. PROGRESUL NASAUD 13 5 1 7 42-31 16p -5
10A.S. LUCEAFARUL SIEU1341824-4713p-2
11 A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI 13 3 1 9 18-52 10p -14
12A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU1230916-519p-3
13 C.S. SILVICULTORUL MAIERU 13 2 2 9 15-39 8p -10
14A.S. PROGRESUL TAURE13211016-457p-8
15 A.C.S. VIITORUL LECHINTA 13 1 0 12 16-65 3p -15
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Anchidim Daniel 27-12-1997 A-115
2 Asavoaie Mathias Andrei 26-08-2000 A-092
3 Bala Paul Daniel 15-11-2001 B-333
4 Bazdara Razvan Nicolae 15-01-1980 B-087
5 BERKI VALENTIN LUCIAN 06-02-2000 B-622
6 Beudean Radu 17-07-1988 7647
7 Beza Andrei B-551
8 Birlean Ioan Darius 20-09-1990 9754
9 Biro Beniamin 25-03-1999 B-279
10 Bob Ciprian Laurentiu 10-07-2000 B-281
11 Boldi David Beniamin B-520
12 Boldi Marcel Ioan B-521
13 Bucinas Marian Cristian 14-03-1999 B-595
14 Burcus Radu 11-10-1986 8720
15 Burcutean Daniel Constantin 18-02-1981 B-289
16 Burcutean Daniel Ravan 10-06-2005 B-471
17 Burcutean Darius Alin Dumitru 17-08-1989 8775
18 Buta Ovidiu Cristian 06-10-1998 B-278
19 CHIS IOAN LUCIAN C 566
20 Cicedea Adrian Ionut 09-03-1992 C-044
21 Ciot Raul 24-04-1995 C-411
22 Ciuciur Bogdan Robert 16-06-2001 C-299
23 Cleja Sebastian Dan 17-09-1994 C-170
24 Condurache Catalin 26-10-1995 C-370
25 Cosma Florin Gabriel 14-08-2000 C-385
26 Craiescu Ionut 30-09-1996 C-369
27 Cucuet Catalin Adrian 15-07-1994 7422
28 Danci Daniel Gabriel 03-07-2000 D-121
29 Davidoaia Ioachim Andrei 29-05-1996 D-130
30 Deac Abiel Radu 09-08-1985 D-097
31 Doci Petrica Vasile D-136
32 Duca Razvan Codin 12-04-2001 D-099
33 Duca Roberto Adrian 22-05-1998 D-083
34 Dumitrean Ionut Marius 15-08-1990 5130
35 Felhazi Sergiu Viorel 13-04-1998 F 078
36 Felner Virgil 02-08-1977 F-055
37 Grec Niculita Valentin G-265
38 Halmu Razvan Adrian 02-09-1988 9529
39 Hanganut Liviu Darius 22-06-2002 H-241
40 Hipi Alexandru Stefan 09-08-1989 5176
41 Holea Ionut 21-01-1998 H-208
42 Horga Marius 11-09-1987 G-135
43 Ilea Florin 21-09-2000 I-110
44 Ilies Doru Emil 07-07-1982 I-026
45 IORDAN ALEX I-158
46 Iordan Denis Elvis 05-01-2000 I-088
47 Jimborean Vlad 30-07-1990 J-149
48 Kocis Cristian 02-09-2003 K-146
49 Lacatus Adrian 01-05-1993 L-042
50 Lacatus Iosua Mircea 16-10-2000 L-139
51 Lazar Tinu Andrei 23-10-1998 L-130
52 Linul Andrei 19-07-1991 L-086
53 Lupusor Raul 22-05-1995 L-161
54 Magherusan Tiberiu Nicolae M-523
55 Marghideanu Dorel 13-07-1987 6182
56 Mindrean Sergiu Sebastian 18-10-1978 3730
57 Miresan Andrei Nicoale Ilie M-519
58 Moldovan Mihai 06-11-1997 M-453
59 Monda Andrei Emanuel 30-11-1996 M-435
60 Monda Radu Mihai 15-01-1999 M-498
61 Negrea Bogdan 05-03-1991 7102
62 Negrea Gheorghita 28-04-1982 N-500
63 Nutu Calin N-109
64 Palalogos Rares 26-04-1995 P-325
65 Parascan Marius Stelian 13-08-1998 P-260
66 Pasztor Aurelian Cristian 16-10-1977 P-050
67 Plaian Ionut Daniel 10-01-1987 P-188
68 Pomana Marius 01-04-1997 P-065
69 Pomana Mircea 25-09-1983 P-179
70 Pop Lucian 12-04-1984 P-362
71 Pudilic Marius P-396
72 Puscas Emanuel Valentin 14-02-2000 P-368
73 Razvanta Stefan 17-08-1983 R-024
74 Rogna Andrei Florin 10-07-1991 5156
75 Rosca Ioan Radu Liviu 21-07-1997 R-257
76 Samartean Marian 22-08-1992 S-179
77 Sarb Cornel Cristian 24-08-1999 S 530
78 Sbirci Florin Stefan 27-10-1994 8869
79 Seserman Silviu 10-02-1976 8317
80 Sold Emil 30-03-1982 S-404
81 Stoica Dorut Flaviu S-447
82 Strugar Denis Robert 29-05-1994 8481
83 Sucutardean Alexandru 20-07-1990 6779
84 Suliciu Vasile 22-11-1994 S-403
85 Szekely Alex Emanuel 29-10-2001 S-024
86 Tanca Laurentiu Nelu T-281
87 Tocaciu Cristian Emanuel 23-09-1992 T-202
88 Toma Darius Emanuel 09-10-1999 T-155
89 Tot Marius Cristian 30-07-1980 6815
90 Trifan Paul Dan 29-06-1998 T-175
91 Ungur Iulian Cristian 11-06-1995 9418
92 Veresezan Emanuel Bogdan 01-07-1999 V-161
93 Vlad Ruscau Valentin 10-02-1985 5019
94 Vultur Grigore Gabriel 17-11-1981 V-059
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA a IV a Etapa 14
27-11-2016
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Pauza: 2-0
LIGA a IV a Etapa 13
20-11-2016
A.S. VOINTA LIVEZILE
Pauza: 0-0
LIGA a IV a Etapa 12
13-11-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
LIGA a IV a Etapa 10
30-10-2016
ACADEMIA GLORIA BISTRITA
Pauza: 1-2
LIGA a IV a Etapa 8
16-10-2016
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Pauza: 5-0
LIGA a IV a Etapa 7
09-10-2016
A.S. VOINTA LIVEZILE
Pauza: 0-2
LIGA a IV a Etapa 6
02-10-2016
C.S. PROGRESUL NASAUD
LIGA a IV a Etapa 5
25-09-2016
A.C.F. VOINTA CETATE
LIGA a IV a Etapa 4
18-09-2016
A.S. VOINTA LIVEZILE
Pauza: 2-1
LIGA a IV a Etapa 3
11-09-2016
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 0-2
LIGA a IV a Etapa 2
03-09-2016
A.S. VOINTA LIVEZILE
Pauza: 0-0
LIGA a IV a Etapa 1
28-08-2016
A.S. LUCEAFARUL SIEU
Pauza: 2-0
JUNIORI A1 Etapa 14
27-11-2016
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Pauza: 5-1
JUNIORI A1 Etapa 13
20-11-2016
A.S. VOINTA LIVEZILE
Pauza: 0-4
JUNIORI A1 Etapa 12
13-11-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
JUNIORI A1 Etapa 10
30-10-2016
ACADEMIA GLORIA J A1
Pauza: 0-1
JUNIORI A1 Etapa 8
16-10-2016
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Pauza: 1-2
JUNIORI A1 Etapa 7
09-10-2016
A.S. VOINTA LIVEZILE
Pauza: 0-3
JUNIORI A1 Etapa 6
02-10-2016
C.S. PROGRESUL NASAUD
JUNIORI A1 Etapa 5
25-09-2016
A.C.F. VOINTA CETATE
Pauza: 0-0
JUNIORI A1 Etapa 4
18-09-2016
A.S. VOINTA LIVEZILE
Pauza: 0-1
JUNIORI A1 Etapa 3
11-09-2016
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 2-0
JUNIORI A1 Etapa 2
03-09-2016
A.S. VOINTA LIVEZILE
Pauza: 0-1
JUNIORI A1 Etapa 1
28-08-2016
A.S. LUCEAFARUL SIEU
Pauza: 12-0
Observatii: NU SE DISPUTA
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe