Informari si comunicate
21-03-2017
02-03-2017
ADUNARE GENERALA AJF BN

MARTI 14-03-2017 ORA 17.00

detalii...
01-03-2017
In atentia arbitriilor

Reluare sedinte saptamanale si testari fizice si teoretice

detalii...
01-02-2017
PROGRAMARE VIZE AJF 2017

se vor prezenta toate legitimatiile pt viza

detalii...
04-01-2017
PROGRAMARE VIZE FRF

ECHIPELE AFILIATE LA FRF - PARTICIPANTE Liga III si JUNIORI

detalii...
04-01-2017
SCOALA FEDERALA DE ANTRENORI

REINOIRE LICENTE EXPIRATE LA 31.12.2016

detalii...
02-12-2016
AMANARE ETAPA DIN 04.12.2016

In atentia participantiilor la Campionatul Judetean Liga a IV-a

detalii...
30-11-2016
21-11-2016
CAMPIOANE NATIONALE

SELECTIONATA FEMININA A AJF BN U12

detalii...
13-11-2016
CALIFICARE LA TURNEUL FINAL

SELECTIONATA U-12 AJF BN , VA PARTICIPA LA TURNEUL FINAL

detalii...
toate comunicatele

C.S. PROGRESUL NASAUD

Localitatea NASAUD

Informatii generale
Teren CENTRAL / NASAUD ( 500 locuri )
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA a IV a - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.C.S. DUMITRA 14 11 2 1 44-17 35p +14
2A.C.F. VOINTA CETATE14102264-2332p+11
3 A.S. VOINTA LIVEZILE 13 10 2 1 38-13 32p +8
4ACADEMIA GLORIA BISTRITA1493266-1430p+6
5 A.C.S. HENIU LESU 14 9 2 3 44-21 29p +8
6A.C.S. ATLETICO MONOR1473438-2124p+3
7 A.S. MINERUL RODNA 12 8 0 4 36-25 24p +6
8A.S. SPICUL SALVA1362528-3020p+2
9 C.S. PROGRESUL NASAUD 14 6 1 7 44-32 19p -5
10A.S. LUCEAFARUL SIEU1441925-5213p-5
11 A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI 13 3 1 9 18-52 10p -14
12A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU13301016-539p-6
13 C.S. SILVICULTORUL MAIERU 14 2 2 10 16-41 8p -10
14A.S. PROGRESUL TAURE14211117-507p-11
15 A.C.S. VIITORUL LECHINTA 14 1 0 13 16-66 3p -18
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Alexi Vasile Cosmin A 145
2 Balan Liviu Catalin 23-04-1991 7277
3 Besutiu Adrian Teodor 31-10-1993 B-249
4 Bindiu Florin Ioan 03-07-2001 B 579
5 Bozbici Iosif Daniel B-507
6 Buga Cristian 20-04-2001 B-560
7 Bugnar Andrei 01-12-1998 B-476
8 Burduhos Laurentiu 28-02-1999 B 580
9 Burduhos Marius George 03-05-1984 4722
10 Calini Vasile 01-06-1997 C-114
11 Capra Alex Antonel C 549
12 Carcu Leon C-459
13 Chindea Mihai Cristel 18-09-1991 C-352
14 Cicedea Andrei Cosmin 09-07-1996 C-362
15 Cira Daniel Gheorghe 23-12-1998 C 539
16 Cira Eduard C-437
17 Cobeleta Gheorghe Viorel 08-06-1995 C-308
18 Colta Paul 04-08-1994 4792
19 Copilau Alexandru Florin 06-07-1998 C-497
20 Cosma Augustin Florin 30-04-1995 C-318
21 Cosma Nicolae 05-12-1995 C-330
22 Cotoi Marius Alin 24-03-1985 5498
23 Covaci Ionut Sabin 19-12-2002 C-579
24 Cozan Ioan 18-06-2001 C 526
25 Danoaie Andrei Vasile 29-05-1994 D-079
26 Farcas Adrian Florin 21-02-1996 F-080
27 Feheroi Rares Vladut 25-02-2002 F-139
28 Fetti Ionut 08-01-1997 F-085
29 Folfa Raul Adrian Ionel 17-01-2001 F-140
30 Frisan Cosmin Ioan 22-09-1996 F-157
31 Gavriloaie Radu Cristian 22-12-2000 G-213
32 Gheorghita Rares G-273
33 Gheorghita Viorel 21-10-1981 4989
34 Gotea Flaviu Marius 25-10-1989 1908
35 Granciu Alex Razvan 17-03-2003 G-308
36 Grigore Silviu Leon 12-03-1995 8687
37 Gros Catalin Aurel 02-02-2002 G 297
38 Halas Paul Lucian 30-05-1994 1607
39 Harapascu Ilie Andrei H 194
40 Hognogiu Olimpiu Andrei 21-04-2001 H-261
41 Ignat Florin I-1644
42 ILIUTA DRAGOS TUDOR MIHAI I 136
43 Iloaie Razvan Gabriel 23-01-2001 I-143
44 Ilovan Leon 13-10-1982 I-123
45 Ionita Gheorghita Marian 28-05-2003 I 131
46 Istrate Daniel Vladut I-134
47 Iusan Daniel Alexandru 29-03-1990 6753
48 Jarda Vlad Traian 12-07-2003 J 168
49 Jurcan Nicu Ioan 09-10-1997 J-166
50 Lazar Darius Marian 08-04-2001 L-140
51 Lazar Ioan Gabriel L-175
52 Linul Ovidiu 23-07-1994 L-186
53 Lorintiu Ionut Radu 16-08-1990 L-107
54 Luchi Emanuel Alin 18-12-2004 L 188
55 Lup Gheorghe L 208
56 Maloricaru Florin 28-08-1986 8071
57 Marcoie Viorel 6437
58 Mare Alin 01-01-1997 M-518
59 Martian Silviu Antoniu 13-04-1997 M-293
60 Moldovan Dragos Ieronim 28-03-2003 M-385
61 Moldovan Florin 22-02-1986 M-068
62 Moldovan Ovidiu M-546
63 Moldovan Ovidiu Daniel 27-12-1992 M-257
64 Musca Niculita Alexandru 22-04-1995 M-405
65 Musca Viorel Daniel 12-09-1993 7460
66 Muth Ovidiu Marius 13-07-1998 M-472
67 Nalat Vlad Ionut 12-10-2001 N-121
68 Nastase Emanuel Sebastian 27-03-1984 8149
69 Nati Marius Alin 17-02-2001 N 128
70 Nechiti Cristian Ioan 17-10-1982 7234
71 Nedelea Manoila Teofil 30-10-1986 N-103
72 Negrea Raul Andrei 22-04-2001 N-122
73 Nichiti Domitian Ionut 08-10-1995 N-080
74 Oltean Paul Marian 15-02-1991 5018
75 Oltean Cristian Ioan O 099
76 Ordace Mihai Adrian 07-06-2003 O-095
77 Palage Carlos P 463
78 Pantea Ciprian Claudiu Florin P-405
79 Poenar Darius 18-05-1991 9687
80 Pop Mircea Daniel 28-04-1987 7294
81 Pop Dumitru 24-10-2002 P-482
82 Pop George Florinel 12-03-1995 P-234
83 Pop Marius Ionut 13-06-2000 P-333
84 Pop Rares Andrei P-406
85 Roman Mihaita Ionut 05-12-1991 1112
86 Scurtu Cosmin 06-05-2001 S-495
87 Seserman Catalin Robert 08-10-2001 S-496
88 Sfintean Dinu Doru 07-12-1979 4772
89 Singeorzan Florin S 359
90 Slavoaca Octavian Lenut 12-08-2001 S-504
91 Stir Florin Alexandru S-462
92 Suvei Dragos Cristian 26-02-1987 4888
93 Tamas Dorin Dumitru 02-01-1996 T-118
94 Teutisan Bogdan 11-12-1994 T-191
95 Tinca Danut 28-02-2003 T 228
96 Tiolan Dan Grigore 07-06-2001 T-267
97 Tiron Ilie 26-04-1993 T-092
98 Toader Florin 26-08-1985 T-229
99 Urda Ionica Stefan U-120
100 Valea Ionut Alin 07-12-1986 V-056
101 Varvari Andreas Ionut 16-04-2000 V-136
102 Vasilichi Silviu Andrei 10-06-1991 7088
103 Vasilichi Sergiu Ionut V-424
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA a IV a Etapa 15
19-03-2017
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 1-1
LIGA a IV a Etapa 14
27-11-2016
C.S. PROGRESUL NASAUD
Pauza: 1-1
LIGA a IV a Etapa 13
20-11-2016
A.C.S. ATLETICO MONOR
Pauza: 0-2
LIGA a IV a Etapa 12
13-11-2016
C.S. PROGRESUL NASAUD
LIGA a IV a Etapa 11
06-11-2016
A.S. LUCEAFARUL SIEU
Pauza: 2-0
LIGA a IV a Etapa 10
30-10-2016
C.S. PROGRESUL NASAUD
Pauza: 0-2
LIGA a IV a Etapa 9
23-10-2016
A.C.S. VIITORUL LECHINTA
Pauza: 5-0
LIGA a IV a Etapa 8
16-10-2016
C.S. PROGRESUL NASAUD
Pauza: 2-1
LIGA a IV a Etapa 7
09-10-2016
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Pauza: 1-0
LIGA a IV a Etapa 6
02-10-2016
C.S. PROGRESUL NASAUD
LIGA a IV a Etapa 5
25-09-2016
A.S. SPICUL SALVA
Pauza: 0-0
LIGA a IV a Etapa 4
18-09-2016
C.S. PROGRESUL NASAUD
Pauza: 3-0
LIGA a IV a Etapa 3
11-09-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 2-2
LIGA a IV a Etapa 2
04-09-2016
A.C.S. HENIU LESU
Pauza: 0-1
JUNIORI A1 Etapa 15
19-03-2017
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 1-1
JUNIORI A1 Etapa 14
27-11-2016
C.S. PROGRESUL NASAUD
Pauza: 0-1
JUNIORI A1 Etapa 13
20-11-2016
A.C.S. ATLETICO MONOR
Pauza: 5-0
JUNIORI A1 Etapa 12
13-11-2016
C.S. PROGRESUL NASAUD
Pauza: 1-0
JUNIORI A1 Etapa 11
06-11-2016
A.S. LUCEAFARUL SIEU
JUNIORI A1 Etapa 10
30-10-2016
C.S. PROGRESUL NASAUD
Pauza: 1-0
JUNIORI A1 Etapa 9
23-10-2016
A.C.S. VIITORUL LECHINTA
Pauza: 0-1
JUNIORI A1 Etapa 8
16-10-2016
C.S. PROGRESUL NASAUD
Pauza: 1-4
JUNIORI A1 Etapa 7
09-10-2016
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Pauza: 2-0
JUNIORI A1 Etapa 6
02-10-2016
C.S. PROGRESUL NASAUD
JUNIORI A1 Etapa 5
25-09-2016
A.S. SPICUL SALVA
Pauza: 1-1
JUNIORI A1 Etapa 4
18-09-2016
C.S. PROGRESUL NASAUD
Pauza: 3-1
JUNIORI A1 Etapa 3
11-09-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 3-0
JUNIORI A1 Etapa 2
04-09-2016
A.C.S. HENIU LESU
Pauza: 0-0
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe