Informari si comunicate
12-04-2017
CUPA ROMANIEI

MIERCURI 19-04-2017 , ORA 17:00

detalii...
03-04-2017
CUPA ROMANIEI

MIERCURI 05-04-2017

detalii...
27-03-2017
CUPA ROMANIEI

MIERCURI 29-03-2017, ORA 15.00

detalii...
21-03-2017
02-03-2017
ADUNARE GENERALA AJF BN

MARTI 14-03-2017 ORA 17.00

detalii...
01-03-2017
In atentia arbitriilor

Reluare sedinte saptamanale si testari fizice si teoretice

detalii...
01-02-2017
PROGRAMARE VIZE AJF 2017

se vor prezenta toate legitimatiile pt viza

detalii...
04-01-2017
PROGRAMARE VIZE FRF

ECHIPELE AFILIATE LA FRF - PARTICIPANTE Liga III si JUNIORI

detalii...
04-01-2017
SCOALA FEDERALA DE ANTRENORI

REINOIRE LICENTE EXPIRATE LA 31.12.2016

detalii...
02-12-2016
AMANARE ETAPA DIN 04.12.2016

In atentia participantiilor la Campionatul Judetean Liga a IV-a

detalii...
toate comunicatele

C.S. PROGRESUL NASAUD

Localitatea NASAUD

Informatii generale
Teren CENTRAL / NASAUD ( 500 locuri )
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA a IV a - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.C.S. DUMITRA 20 17 2 1 92-24 53p +23
2ACADEMIA GLORIA BISTRITA20133482-2242p+9
3 A.C.F. VOINTA CETATE 20 12 4 4 83-39 40p +13
4A.S. MINERUL RODNA18131460-3040p+13
5 A.S. VOINTA LIVEZILE 19 12 4 3 46-20 40p +10
6A.C.S. HENIU LESU20113651-3136p+6
7 A.S. SPICUL SALVA 18 10 3 5 39-33 33p +6
8A.C.S. ATLETICO MONOR2094747-3331p+1
9 C.S. PROGRESUL NASAUD 19 8 2 9 52-38 26p -4
10A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI18611131-6219p-14
11 A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU 18 5 0 13 29-66 15p -9
12A.S. LUCEAFARUL SIEU19411428-8113p-14
13 C.S. SILVICULTORUL MAIERU 19 3 2 14 22-67 11p -13
14A.S. PROGRESUL TAURE19321421-6711p-19
15 A.C.S. VIITORUL LECHINTA 19 1 0 18 24-94 3p -24
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Akari Sadi Suliman 07-10-1996 A103
2 Alexi Vasile Cosmin A 145
3 Ani Bogdan Andrei 02-08-2005 A-157
4 Balan Liviu Catalin 23-04-1991 7277
5 Ban Michael Denis 25-07-2003
6 Besutiu Adrian Teodor 31-10-1993 B-249
7 Bindiu Florin Ioan 03-07-2001 B 579
8 Bozbici Iosif Daniel B-507
9 Buga Cristian 20-04-2001 B-560
10 Bugnar Andrei 01-12-1998 B-476
11 Burduhos Laurentiu 28-02-1999 B 580
12 Burduhos Marius George 03-05-1984 4722
13 Calini Vasile 01-06-1997 C-114
14 Capra Alex Antonel C 549
15 Carcu Leon C-459
16 Celsie Florin Vlad 05-10-2003 C-551
17 Chindea Mihai Cristel 18-09-1991 C-352
18 Cicedea Andrei Cosmin 09-07-1996 C-362
19 Cira Daniel Gheorghe 23-12-1998 C 539
20 Cira Eduard C-437
21 Cobeleta Gheorghe Viorel 08-06-1995 C-308
22 Colta Paul 04-08-1994 4792
23 Contra Claudiu Daniel 29-07-2003
24 Copilau Alexandru Florin 06-07-1998 C-497
25 Cosma Augustin Florin 30-04-1995 C-318
26 Cosma Nicolae 05-12-1995 C-330
27 Cotoi Marius Alin 24-03-1985 5498
28 Covaci Ionut Sabin 19-12-2002 C-579
29 Cozan Ioan 18-06-2001 C 526
30 Crisan Daniel Ovidiu 25-05-2005 C-589
31 Csillag Akos 18-10-2005 C-444
32 Danoaie Andrei Vasile 29-05-1994 D-079
33 Farcas Adrian Florin 21-02-1996 F-080
34 Feheroi Rares Vladut 25-02-2002 F-139
35 Fetti Ionut 08-01-1997 F-085
36 Folfa Raul Adrian Ionel 17-01-2001 F-140
37 Frisan Cosmin Ioan 22-09-1996 F-157
38 Gavriloaie Radu Cristian 22-12-2000 G-213
39 Gheorghita Viorel 21-10-1981 4989
40 Ghioc Radu Alexandru 07-04-2004
41 Gotea Flaviu Marius 25-10-1989 1908
42 Granciu Alex Razvan 17-03-2003 G-308
43 Grigore Silviu Leon 12-03-1995 8687
44 Gros Catalin Aurel 02-02-2002 G 297
45 Grozav Ionut Pavel 24-02-2005
46 Halas Paul Lucian 30-05-1994 1607
47 Harapascu Ilie Andrei H 194
48 Hognogiu Olimpiu Andrei 21-04-2001 H-261
49 Ignat Florin I-1644
50 ILIUTA DRAGOS TUDOR MIHAI I 136
51 Iloaie Razvan Gabriel 23-01-2001 I-143
52 Ilovan Leon 13-10-1982 I-123
53 Ionita Gheorghita Marian 28-05-2003 I 131
54 Istrate Daniel Vladut I-134
55 Iusan Daniel Alexandru 29-03-1990 6753
56 Jarda Vlad Traian 12-07-2003 J 168
57 Jurcan Nicu Ioan 09-10-1997 J-166
58 Larionesi Maximilian Cosmin 08-01-2005 L-192
59 Lazar Darius Marian 08-04-2001 L-140
60 Lazar Ioan Gabriel L-175
61 Linul Ovidiu 23-07-1994 L-186
62 Lorintiu Ionut Radu 16-08-1990 L-107
63 Luchi Emanuel Alin 18-12-2004 L-188
64 Lup Gheorghe L 208
65 Luscan Robert Cristian 20-12-2004 L-211
66 Maloricaru Florin 28-08-1986 8071
67 Manciu Marius 27-03-2003 M-647
68 Marcoie Viorel 6437
69 Mare Alin 01-01-1997 M-518
70 Marian Alexandru 06-09-2004 M-646
71 Martian Silviu Antoniu 13-04-1997 M-293
72 Moldovan Dragos Ieronim 28-03-2003 M-385
73 Moldovan Florin 22-02-1986 M-068
74 Moldovan Ovidiu M-546
75 Moldovan Ovidiu Daniel 27-12-1992 M-257
76 Muresan Andrew Ryan 23-01-2003
77 Musca Niculita Alexandru 22-04-1995 M-405
78 Musca Viorel Daniel 12-09-1993 7460
79 Muth Ovidiu Marius 13-07-1998 M-472
80 Nalat Vlad Ionut 12-10-2001 N-121
81 Nastase Emanuel Sebastian 27-03-1984 8149
82 Nati Marius Alin 17-02-2001 N 128
83 Nechiti Cristian Ioan 17-10-1982 7234
84 Nedelea Manoila Teofil 30-10-1986 N-103
85 Negrea Raul Andrei 22-04-2001 N-122
86 Nichiti Domitian Ionut 08-10-1995 N-080
87 Oltean Paul Marian 15-02-1991 5018
88 Oltean Cristian Ioan O-099
89 Ordace Mihai Adrian 07-06-2003 O-095
90 Palage Carlos P 463
91 Pantea Ciprian Claudiu Florin P-405
92 Pinzariu Mihai 14-09-2004 P-465
93 Poenar Darius 18-05-1991 9687
94 Pop Mircea Daniel 28-04-1987 7294
95 Pop Dumitru 24-10-2002 P-482
96 Pop George Florinel 12-03-1995 P-234
97 Pop Joshua Ruben 17-08-2004
98 Pop Marius Ionut 13-06-2000 P-333
99 Pop Rares Andrei P-406
100 Roman Mihaita Ionut 05-12-1991 1112
101 Scurtu Cosmin 06-05-2001 S-495
102 Seserman Catalin Robert 08-10-2001 S-496
103 Seserman Silviu 10-02-1976 8317
104 Sfintean Dinu Doru 07-12-1979 4772
105 Singeorzan Florin S 359
106 Singiorzan Emanuel Vasile 04-08-2004 S-524
107 Singiorzan Ioan Ciprian 05-07-2004 S-523
108 Slavoaca Octavian Lenut 12-08-2001 S-504
109 Sofroni Gheorghe Catalin 28-05-2005
110 Stir Florin Alexandru S-462
111 Suvei Dragos Cristian 26-02-1987 4888
112 Tabrea Paul Iezechil T-280
113 Tamas Dorin Dumitru 02-01-1996 T-118
114 Teutisan Bogdan 11-12-1994 T-191
115 Tinca Danut 28-02-2003 T 228
116 Tiolan Dan Grigore 07-06-2001 T-267
117 Tiron Ilie 26-04-1993 T-092
118 Tiron Raul Bogdan 22-05-2003 T-282
119 Toader Florin 26-08-1985 T-229
120 Urda Ionica Stefan U-120
121 Valea Ionut Alin 07-12-1986 V-056
122 Varvari Andreas Ionut 16-04-2000 V-136
123 Vasile Vlad Alexandru 23-12-2004
124 Vasilichi Silviu Andrei 10-06-1991 7088
125 Vasilichi Sergiu Ionut V-424
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA a IV a Etapa 21
30-04-2017
A.S. VOINTA LIVEZILE
LIGA a IV a Etapa 20
23-04-2017
C.S. PROGRESUL NASAUD
Pauza: 0-0
LIGA a IV a Etapa 19
15-04-2017
A.C.F. VOINTA CETATE
Pauza: 0-1
LIGA a IV a Etapa 18
09-04-2017
C.S. PROGRESUL NASAUD
Pauza: 1-0
LIGA a IV a Etapa 17
02-04-2017
C.S. PROGRESUL NASAUD
LIGA a IV a Etapa 15
19-03-2017
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 1-1
LIGA a IV a Etapa 14
27-11-2016
C.S. PROGRESUL NASAUD
Pauza: 1-1
LIGA a IV a Etapa 13
20-11-2016
A.C.S. ATLETICO MONOR
Pauza: 0-2
LIGA a IV a Etapa 12
13-11-2016
C.S. PROGRESUL NASAUD
LIGA a IV a Etapa 11
06-11-2016
A.S. LUCEAFARUL SIEU
Pauza: 2-0
LIGA a IV a Etapa 10
30-10-2016
C.S. PROGRESUL NASAUD
Pauza: 0-2
LIGA a IV a Etapa 9
23-10-2016
A.C.S. VIITORUL LECHINTA
Pauza: 5-0
LIGA a IV a Etapa 8
16-10-2016
C.S. PROGRESUL NASAUD
Pauza: 2-1
LIGA a IV a Etapa 7
09-10-2016
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Pauza: 1-0
LIGA a IV a Etapa 6
02-10-2016
C.S. PROGRESUL NASAUD
LIGA a IV a Etapa 5
25-09-2016
A.S. SPICUL SALVA
Pauza: 0-0
LIGA a IV a Etapa 4
18-09-2016
C.S. PROGRESUL NASAUD
Pauza: 3-0
LIGA a IV a Etapa 3
11-09-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 2-2
LIGA a IV a Etapa 2
04-09-2016
A.C.S. HENIU LESU
Pauza: 0-1
JUNIORI A1 Etapa 21
30-04-2017
A.S. VOINTA LIVEZILE
JUNIORI A1 Etapa 20
23-04-2017
C.S. PROGRESUL NASAUD
Pauza: 2-1
JUNIORI A1 Etapa 19
12-04-2017
A.C.F. VOINTA CETATE
Pauza: 0-2
JUNIORI A1 Etapa 18
09-04-2017
C.S. PROGRESUL NASAUD
Pauza: 0-4
JUNIORI A1 Etapa 17
02-04-2017
C.S. PROGRESUL NASAUD
Pauza: 0-3
JUNIORI A1 Etapa 15
19-03-2017
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 1-1
JUNIORI A1 Etapa 14
27-11-2016
C.S. PROGRESUL NASAUD
Pauza: 0-1
JUNIORI A1 Etapa 13
20-11-2016
A.C.S. ATLETICO MONOR
Pauza: 5-0
JUNIORI A1 Etapa 12
13-11-2016
C.S. PROGRESUL NASAUD
Pauza: 1-0
JUNIORI A1 Etapa 11
06-11-2016
A.S. LUCEAFARUL SIEU
JUNIORI A1 Etapa 10
30-10-2016
C.S. PROGRESUL NASAUD
Pauza: 1-0
JUNIORI A1 Etapa 9
23-10-2016
A.C.S. VIITORUL LECHINTA
Pauza: 0-1
JUNIORI A1 Etapa 8
16-10-2016
C.S. PROGRESUL NASAUD
Pauza: 1-4
JUNIORI A1 Etapa 7
09-10-2016
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Pauza: 2-0
JUNIORI A1 Etapa 6
02-10-2016
C.S. PROGRESUL NASAUD
JUNIORI A1 Etapa 5
25-09-2016
A.S. SPICUL SALVA
Pauza: 1-1
JUNIORI A1 Etapa 4
18-09-2016
C.S. PROGRESUL NASAUD
Pauza: 3-1
JUNIORI A1 Etapa 3
11-09-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 3-0
JUNIORI A1 Etapa 2
04-09-2016
A.C.S. HENIU LESU
Pauza: 0-0
CUPA ROMANIEI Etapa 6
19-04-2017
C.S. PROGRESUL NASAUD
Pauza: 2-0, Penalty: 3-5
CUPA ROMANIEI Etapa 5
05-04-2017
A.C.S. ATLETICO MONOR
Pauza: 4-0
CUPA ROMANIEI Etapa 4
29-03-2017
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 2-1
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe