Informari si comunicate
11-08-2017
SELECTIE COPII 2004

MIERCURI 16.AUGUST.2017 , ora 17.00 , COMPLEX JEAN PADUREANU ( TEREN 1 GLORIA )

detalii...
07-08-2017
PRIMA ETAPA IN LIGA a IV a

CAMPIONATUL LIGA a IV a INCEPE PE 27.AUGUS.2017 , ORELE 15 JR SI 17 SENIORII

detalii...
07-08-2017
MODIFICARE DATA ADUNARE GENERALA

ADUNAREA GENERALA IN DATA DE 22.AUGUST.2017 , ORA 17.00

detalii...
04-08-2017
In atentia arbitrilor

Testari fizice si teoretice

detalii...
31-07-2017
ADUNARE GENERALA AJF BN

ADUNAREA GENERALA AJF BN IN 22.AUGUST.2017 ORA 17.00

detalii...
31-07-2017
INSCRIERE ECHIPE

INSCRIERE ECHIPE CAMPIONAT 2017-2018

detalii...
02-07-2017
14-06-2017
FINALA "CUPA ROMANIEI"

SAMBATA 17.IUNIE.2017 LA DUMITRA ORA 15,30

detalii...
12-04-2017
CUPA ROMANIEI

MIERCURI 19-04-2017 , ORA 17:00

detalii...
03-04-2017
CUPA ROMANIEI

MIERCURI 05-04-2017

detalii...
toate comunicatele

C.S. SILVICULTORUL MAIERU

Localitatea MAIERU

Informatii generale
Teren CENTRAL / MAIERU
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA a IV a - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.C.S. DUMITRA 28 23 3 2 127-36 72p +30
2A.C.F. VOINTA CETATE281954136-4862p+20
3 A.S. MINERUL RODNA 28 18 4 6 84-46 58p +16
4A.S. VOINTA LIVEZILE28175695-4056p+14
5 A.C.S. ATLETICO MONOR 28 16 5 7 83-40 53p +11
6ACADEMIA GLORIA BISTRITA28163999-4051p+9
7 A.C.S. HENIU LESU 28 14 5 9 66-46 47p +5
8A.S. SPICUL SALVA28145965-7447p+5
9 C.S. PROGRESUL NASAUD 28 12 5 11 79-60 41p -1
10A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI28831743-8827p-15
11 A.S. LUCEAFARUL SIEU 28 8 3 17 46-99 27p -15
12C.S. SILVICULTORUL MAIERU28721942-9623p-19
13 A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU 28 6 3 19 40-101 21p -21
14A.S. PROGRESUL TAURE28422235-12414p-28
15 A.C.S. VIITORUL LECHINTA 28 1 1 26 42-144 4p -38
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Andronesi Iosif 01-02-1999 A-146
2 Andronesi Ovidiu Ionut 22-07-1999 A 150
3 Andronesi Vasile 31-08-2000 A-116
4 Avram Grigore Fanel 13-02-1984 A-019
5 Avram Lazar Ovidiu 09-02-1989 8788
6 Avram Liviu Bonofapt A-141
7 Avram Vasile Daniel 10-06-1992 A-110
8 Ban Grigore Ionut 23-06-2003 B-640
9 Bates Marcel Daniel 15-10-2001 B-562
10 Berende Bogdan 13-08-1991 B-510
11 Berende Iosif Florinel 19-10-1995 B-304
12 Berendea Marius Alin 15-03-1987 4687
13 Birta Augustin 17-01-1991 8238
14 Bizau Dumitru Aurel 16-02-1980 5194
15 Boca Niculita 11-09-1996 B-297
16 Bocsa Andrei Lazar B-611
17 Boldis Vlad Cosmin 18-07-1995 B-439
18 BOLFA LAZAR ADRIAN B 607
19 Bolfa Marius B-608
20 Bonchis Daniel 04-09-1987 B-635
21 Bontas Alexandru Marius 11-11-2001 B 582
22 Borzasi Adrian 07-07-1998 B-501
23 Buburuzan Ilie 19-08-1989 B-172
24 Buia Avram Dorel 07-03-2001 B-604
25 Bumbu Vasile Aurelian 15-02-1995 9784
26 Buta Gabriel 08-06-1988 B-089
27 Candale Marius Marian 15-08-1998 C-500
28 Capra Denis Ioan 10-07-1994 C-317
29 Capra Florentin Ionut 22-06-1995 C-305
30 Capra Viorel Marius 13-11-1996 C-402
31 Chisalita Octavian Ionut 10-09-2004 C-508
32 Circeie Calin Mihai 10-01-1998 C 534
33 Circeie Samuel Claudiu 01-03-2001 C 522
34 Ciurean Cristian Alin Gherasim 23-11-1986 C-251
35 Clipota Adrian Leontin C-454
36 Codreanu Ionut 12-08-1994 C-060
37 Costan Ioan Alexandru C-462
38 Cotu Aurel 15-07-1999 C-495
39 Covaci Claudiu 05-01-1994 C-267
40 COZONAC LAZAR C-550
41 Cristian Traian Bogdan 14-08-1991 C-080
42 Croitor Florin Ilie 20-07-2001 C 558
43 Danci Viorel Ionut 08-07-2000 D 203
44 Deac Ionut Raul 25-03-2003 D-192
45 Flamand Ionel 31-08-1995 F-111
46 Flore Marius Vasile 29-09-2004 F-160
47 Gal Constantin G-292
48 Hadarau Ovidiu Ioan H-269
49 Hadarau Radu Marian 15-08-1990 9174
50 Hiruta Maxim Milut H-249
51 Hiruta Mihai Ioan 13-01-1999 H-280
52 Hoza Ilie Marius 16-09-1989 8118
53 HOZA IONEL H 268
54 Hoza Ionel Vasile 17-09-1989 7933
55 Hoza Ionut Dumitru 20-10-1996 H-231
56 Ioan Florin I-124
57 Ivan Bogdan Valer 19-02-2001 I-145
58 Ivan Florin Vasile I-130
59 Leonte Gabriel Ionel 09-12-1997 L-193
60 Leonte Ioan Cristian 28-11-1992 L-173
61 Lorintiu Andrei Cristian 28-10-1992 L-231
62 Lupsaiu Liviu Bogdan L-169
63 MIHAILA VASILE IONUT M-616
64 Moldovan Ioan 15-03-1995 M-443
65 MORAR LUCIAN ADRIAN M-617
66 Naros Daniel Claudiu 29-06-2001 N-127
67 Nedelea Laurentiu Mircea N-108
68 Ott Nistor Ioan 22-09-1988 9709
69 Partene Lazar Daniel 27-08-2000 P-301
70 Partene Valeriu Dumitru 10-09-1992 P-487
71 Pirlea Solvastru Dumitru Ionut 08-07-2000 P-344
72 Pop Andrei 06-02-1991 P-427
73 Pop Danut Florin 17-08-1999 P-373
74 Pui Ionut Grigore P-341
75 RATIU VASILE R-267
76 Scripet Florin Valer 30-08-1999 S-481
77 Singeorzan Lazar 2997
78 Singeorzan Petrica 16-04-1995 S-356
79 Somesan Danut Aurel 01-12-1981 7307
80 Sorecau Leontin Daniel 02-11-1999 S-533
81 Stefan Aurelian 23-09-1997 S-365
82 Stefan Vasile Lazar 09-09-2001 S-529
83 Strambu Daniel Simion 04-10-2001 S-569
84 Strimbu Vasile 07-08-1987 S-492
85 Tinca Marius T-253
86 Tomoiaga Danut 28-11-2002 T-272
87 Ureche Iovu 09-10-1999 U-157
88 Ureche Samuel Daniel 19-01-1998 U-107
89 Ursu Iulian U-132
90 Vararian Vlad Dorin 26-10-1999 V-142
91 Varvari Iacob 08-05-1980 5016
92 Varvari Ioan 17-04-1984 5581
93 Varvari Leontin Lazar V-160
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA a IV a Etapa 30
11-06-2017
C.S. PROGRESUL NASAUD
Pauza: 1-2
LIGA a IV a Etapa 29
04-06-2017
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 3-1
LIGA a IV a Etapa 28
A.S. LUCEAFARUL SIEU
LIGA a IV a Etapa 27
28-05-2017
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 1-2
LIGA a IV a Etapa 26
21-05-2017
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Pauza: 1-0
LIGA a IV a Etapa 25
17-05-2017
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 2-0
LIGA a IV a Etapa 24
14-05-2017
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 5-1
LIGA a IV a Etapa 22
03-05-2017
ACADEMIA GLORIA BISTRITA
Observatii: AMANAT
LIGA a IV a Etapa 21
30-04-2017
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 1-1
LIGA a IV a Etapa 20
18-06-2017
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Pauza: 0-2
LIGA a IV a Etapa 19
15-04-2017
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 4-0
LIGA a IV a Etapa 18
09-04-2017
A.S. VOINTA LIVEZILE
Pauza: 0-0
LIGA a IV a Etapa 17
02-04-2017
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 3-0
LIGA a IV a Etapa 16
26-03-2017
A.C.S. HENIU LESU
Pauza: 0-0
LIGA a IV a Etapa 15
19-03-2017
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 1-1
LIGA a IV a Etapa 14
27-11-2016
A.C.S. ATLETICO MONOR
Pauza: 0-1
LIGA a IV a Etapa 13
20-11-2016
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 1-0
LIGA a IV a Etapa 12
13-11-2016
A.C.S. VIITORUL LECHINTA
Pauza: 5-1
LIGA a IV a Etapa 11
06-11-2016
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 0-0
LIGA a IV a Etapa 10
30-10-2016
A.S. SPICUL SALVA
Pauza: 0-2
LIGA a IV a Etapa 9
23-10-2016
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 0-2
LIGA a IV a Etapa 7
09-10-2016
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 4-0
LIGA a IV a Etapa 6
02-10-2016
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 0-3
LIGA a IV a Etapa 5
25-09-2016
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 0-0
LIGA a IV a Etapa 4
18-09-2016
A.C.S. DUMITRA
Pauza: 0-2
LIGA a IV a Etapa 3
11-09-2016
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 0-2
LIGA a IV a Etapa 2
04-09-2016
A.C.F. VOINTA CETATE
Pauza: 1-2
LIGA a IV a Etapa 1
28-08-2016
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 1-0
JUNIORI A1 Etapa 30
11-06-2017
C.S. PROGRESUL NASAUD
Pauza: 1-2
JUNIORI A1 Etapa 29
04-06-2017
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 2-0
JUNIORI A1 Etapa 28
31-05-2017
A.S. LUCEAFARUL SIEU
JUNIORI A1 Etapa 27
28-05-2017
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 2-0
JUNIORI A1 Etapa 26
21-05-2017
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Pauza: 4-0
JUNIORI A1 Etapa 25
17-05-2017
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 1-2
JUNIORI A1 Etapa 24
14-05-2017
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 7-2
JUNIORI A1 Etapa 22
03-05-2015
ACADEMIA GLORIA J A1
JUNIORI A1 Etapa 21
30-04-2017
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 3-0
JUNIORI A1 Etapa 20
18-06-2017
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Pauza: 1-2
JUNIORI A1 Etapa 19
15-04-2017
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 3-2
JUNIORI A1 Etapa 18
09-04-2017
A.S. VOINTA LIVEZILE
Pauza: 0-4
JUNIORI A1 Etapa 17
02-04-2017
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 2-0
JUNIORI A1 Etapa 16
26-03-2017
A.C.S. HENIU LESU
Pauza: 0-2
JUNIORI A1 Etapa 15
19-03-2017
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 1-1
JUNIORI A1 Etapa 14
27-11-2016
A.C.S. ATLETICO MONOR
Pauza: 1-3
JUNIORI A1 Etapa 13
20-11-2016
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 0-6
JUNIORI A1 Etapa 12
13-11-2016
A.C.S. VIITORUL LECHINTA
Pauza: 0-2
JUNIORI A1 Etapa 11
06-11-2016
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 1-4
JUNIORI A1 Etapa 10
30-10-2016
A.S. SPICUL SALVA
Pauza: 1-4
JUNIORI A1 Etapa 9
23-10-2016
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 0-2
JUNIORI A1 Etapa 7
09-10-2016
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 1-2
JUNIORI A1 Etapa 6
02-10-2016
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 0-0
JUNIORI A1 Etapa 5
25-09-2016
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 4-0
JUNIORI A1 Etapa 4
18-09-2016
A.C.S. DUMITRA
Pauza: 2-3
JUNIORI A1 Etapa 3
11-09-2016
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 2-0
JUNIORI A1 Etapa 2
04-09-2016
A.C.F. VOINTA CETATE
Pauza: 1-2
JUNIORI A1 Etapa 1
28-08-2016
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 1-0
CUPA ROMANIEI Etapa 4
29-03-2017
ACADEMIA GLORIA BISTRITA
Pauza: 0-1
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe