Informari si comunicate
21-11-2018
NEDISPUTARE JOCURI RESTANTE

HOTARAREA COMITETULUI DE URGENTA PRIVIND NEDISPUTAREA RESTANTELOR PROGRAMATE IN 25-11-2018

detalii...
31-10-2018
CUPA SATELOR

SAMBATA 03-11-2018 INCEPAND CU ORA 10:00 , LA PRUNDU BIRGAULUI

detalii...
16-10-2018
SEDINTA COMISIA DE DISCIPLINA

MARTI 16.10.2018 , ORA 16:00 LA SEDIUL AJF BN

detalii...
16-10-2018
CURS LICENTA "C"

AJF B-N organizeaza Curs pentru obtinerea Licentei "C"

detalii...
20-09-2018
TERMEN INSCRIERE JUNIORI SI COPII

LUNI 24.09.2018, ORA 12:00, CERERILE DE INSCRIERE PE CATEGORII DE VARSTA

detalii...
20-09-2018
SEDINTA COMISIA DE COPII SI JUNIORI

LUNI 24.09.2018 , ORA 15:00 , SEDIUL AJF BN

detalii...
27-08-2018
ADUNARE GENERALA AJF BN

MARTI 28.AUGUST.2018 / ORA 17:00

detalii...
07-08-2018
MODIFICARE TEREN SELECTIE

SELECTIA PENTRU COPII 2005 SE VA DESFASURA PE TEREN SINTETIC DIN COMPLEXUL JEAN PADUREANU

detalii...
02-08-2018
SELECTIE COPII 2005

MIERCURI ORA 16:00 TEREN MECANICA

detalii...
24-07-2018
SEDINTA LIGA a IV a

Luni 30.07.2018 , ora 17:00, la sediul AJF BN

detalii...
toate comunicatele

A.C.F. VOINTA CETATE

Localitatea CETATE

Informatii generale
Teren CENTRAL / ORHEIU BISTRITEI
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA a IV a - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.C.S. DUMITRA 28 27 0 1 155-22 81p +39
2C.S. PROGRESUL NASAUD282233107-3269p+27
3 A.C.S. ATLETICO MONOR 28 21 2 5 115-54 65p +23
4A.C.S. HENIU LESU281828114-4656p+14
5 C.S. MINERUL RODNA 28 16 4 8 84-51 52p +10
6A.C.F. VOINTA CETATE281311494-9940p-2
7 A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU 28 12 2 14 53-65 38p -4
8ACADEMIA GLORIA BISTRITA281141370-8137p-5
9 A.S. SPICUL SALVA 28 11 4 13 62-85 37p -5
10C.S. SILVICULTORUL MAIERU281201692-11636p-6
11 A.C.S. VIITORUL LECHINTA 28 10 2 16 68-106 32p -10
12A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI28931647-9630p-12
13 A.S. DINAMO URIU 26 3 4 19 30-76 13p -23
14A.S. VOINTA LIVEZILE26232120-929p-30
15 A.S. LUCEAFARUL SIEU 26 2 2 22 19-109 8p -34
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Alexandru Razvan Andrei 28-08-1999 A-177
2 Ani Nemes Mihai Ioan 28-03-1997 A-137
3 Antoniu Eduard Stefanita Petru 14-06-2000 A 147
4 Arcalean Rares Daniel A 152
5 Baldean Florin 21-02-1999 B-613
6 Bataiosu Nicolae Cosmin 26-07-1997 B-596
7 Beudean Radu 17-07-1988 7647
8 Birsan Horia David 13-04-1998 B-431
9 Birsan Viorel 05-07-1999 B-481
10 Bucinas Alin Marinel 04-02-1996 B-444
11 Bucunea Radu Darius B-514
12 Bugnar Andrei Ioan B-545
13 Bumbu Paul Liviut B-618
14 Campan Razvan Marian 14-06-1999 C-609
15 Chifa Andrei Doru 06-03-1987 C-137
16 Cilean Raoul Marian 15-08-1995 C-601
17 Clapa Marius Cristian 08-09-1999 C-603
18 Cocian Darius Gabriel 19-12-1999 C 524
19 Cocos Rando Marin 22-07-1998 C-379
20 Colcer Ionut Mihai C 546
21 Coroi Andrei 24-05-2002 C-658
22 Costinea Aurelian Marius 13-08-1995 9142
23 Costinea Darius 17-01-1996 C-429
24 Costinea Marius Daniel 11-05-1999 C-372
25 Csengeri Ioan Sergiu 15-12-1995 C-067
26 Cuc Cristian 02-09-1997 C-433
27 Deac Vasile Gabriel 29-12-1997 D-158
28 Dejan Robert 01-12-1999 D-236
29 Dodea Andrei Vlad 02-07-1989 7570
30 Donat Mihaita Ciprian 10-05-2001 D-134
31 Dumitru Daniel Cristian 07-09-1999 D-133
32 Fatu Gavril Domide 06-02-1999 F 149
33 Fatu Vasile 25-02-2001 F-162
34 Fechete Daniel 16-12-1999 F-168
35 Feldrihan Florin Andrei 26-04-2002 F-169
36 FLOREA ALIN PAUL F 153
37 Galatan Razvan 29-10-1991 4585
38 Gavriloaie Daniel Emanuel 20-09-1999 G-338
39 Georgiu Paul 22-06-1987 G-030
40 Gheorghel Daniel Alexandru 03-10-1999 G-335
41 Harpa Lucian Grigorut 20-09-1997 H-236
42 Horvat Adrian Emanuel H-273
43 Hulpe Marcus 27-02-2001 H-293
44 Iacob Iacob 03-06-2000 I-149
45 Iloaie Razvan Gabriel 23-01-2001 I-143
46 Ionasca Vladut Catalin 16-10-1999 I-168
47 Ivan Iustin 13-07-1998 I 151
48 Ivan Vasile 13-07-1998 I 155
49 Jarda Cristian Grigore 25-06-2000 J-177
50 Lesan Beniamin 25-05-1999 L-240
51 Macrai Emanuel 31-08-1995 M-219
52 Macrai Iosif Tiberiu 16-06-1998 M-434
53 MAGDA DARIUS 26-07-2001 M-637
54 Marcan Teofil Ioan 21-12-1991 9145
55 Marginean Gabriel Andrei 26-02-1997 M-218
56 Mihalca Florin Ionel 12-06-1998 M-441
57 MIHALCA GHEORGHE VASILICA 19-06-2001 M-638
58 Mihalte Bogdan Florin 27-09-1989 M-304
59 Moldovan Claudiu 29-12-1986 M-700
60 Moldovan Ionut Danut 19-04-1998 M 591
61 Mujdei Danut Ioan Mihaita 13-08-1996 M-426
62 Mujdei Ioan Olimpiu 07-04-1997 M-437
63 Neagos Andrei 18-05-1995 8170
64 Nechiti Dorin Grigorut 03-04-1992 N-161
65 Negrea Gabriel Tudorel N 126
66 Nuber Victor Flaviu 03-09-1998 N-125
67 Obreja Florin 09-04-2000 O-069
68 Olariu Andrei Alexandru 21-12-1998 O-083
69 Olinca Ionut 23-06-1996 9421
70 Oltean Leonut Vasile 18-09-1995 O-044
71 Oltean Teodor Nicolae 28-01-1998 O-046
72 Oprea Paul Iulian 28-07-2002 O-107
73 Pal Marcel Cristian P-481
74 Peica Vlad 29-05-1995 4790
75 Peptanar Bogdan Marius 21-09-1995 P-176
76 Pop Alexandru Sebastian 01-02-2000 P-339
77 Pop Daniel Vasile 01-04-1994 P 455
78 Pop Ionut Florin 06-10-1999 P 454
79 Precup Razvan Tudor 27-08-1989 P-533
80 Racoti Paul Margian 27-02-2001 R-298
81 Radu Robert Florin R-280
82 Roman Daniel Gabriel 16-07-1997 R-297
83 Rozmalint Raul Alexandru 10-10-2000 R-296
84 Rus Filip Tiberiu R-104
85 Rus Daniel Victor R-224
86 RUSU IOAN SEBASTIAN 17-01-1998 BN45399
87 Sarb Cornel Cristian 24-08-1999 S 530
88 Schuller Emanuel Ilie 23-07-2002 S-606
89 Seserman Catalin Robert 08-10-2001 S-496
90 Silasi Toader 11-01-1997 S-194
91 Solonca Marius Dorin 15-06-2002 S-576
92 Stoica Raul 05-04-2003 S-567
93 Suciu Cosmin Dan 06-07-1987 S-609
94 Tinis Andrei Marian 22-12-1998 T-252
95 Tioltisan Alex Daniel 09-07-2000 T 271
96 Tofana Sergiu Alexandru 20-05-1993 T-328
97 Turcu Calin T-115
98 Tursan Bogdan 03-07-1996 T-212
99 Tutura Denis 23-04-2001 T-295
100 Ursa Cristian Vasile 07-03-1995 9116
101 Ursu Darius Cristian 02-04-1999 U-172
102 Uta Alexandru 27-04-1994 U-089
103 Vaida Razvan Claudiu 27-09-2000 V 162
104 Varvari Cristian Ioan 02-07-1992 9151
105 Veresezan Emanuel Bogdan 01-07-1999 V-161
106 Vladau Ovidiu Vasile 19-09-1998 V-139
107 Voda Adelin V 151
108 Zinveli Gabriel Ionut Z 047
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA SUD Etapa 12
18-11-2018
A.C.S. VIITORUL LECHINTA
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA SUD Etapa 11
11-11-2018
A.C.F. VOINTA CETATE
Pauza: 1-0
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA SUD Etapa 9
28-10-2018
A.C.F. VOINTA CETATE
Pauza: 6-0
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA SUD Etapa 8
21-10-2018
A.C.S. ATLETICO MONOR
Pauza: 0-2
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA SUD Etapa 7
14-10-2018
A.C.F. VOINTA CETATE
Pauza: 3-0
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA SUD Etapa 5
30-09-2018
A.C.F. VOINTA CETATE
Pauza: 1-0
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA SUD Etapa 4
23-09-2018
A.S.F.C. REAL TEACA
Pauza: 2-1
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA SUD Etapa 3
16-09-2018
A.C.F. VOINTA CETATE
Pauza: 4-0
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA SUD Etapa 2
09-09-2018
C.S. PROGRESUL NASAUD
Pauza: 0-1
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA SUD Etapa 1
02-09-2018
A.C.F. VOINTA CETATE
Pauza: 2-1
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe