Informari si comunicate
16-10-2018
SEDINTA COMISIA DE DISCIPLINA

MARTI 16.10.2018 , ORA 16:00 LA SEDIUL AJF BN

detalii...
16-10-2018
CURS LICENTA "C"

AJF B-N organizeaza Curs pentru obtinerea Licentei "C"

detalii...
20-09-2018
TERMEN INSCRIERE JUNIORI SI COPII

LUNI 24.09.2018, ORA 12:00, CERERILE DE INSCRIERE PE CATEGORII DE VARSTA

detalii...
20-09-2018
SEDINTA COMISIA DE COPII SI JUNIORI

LUNI 24.09.2018 , ORA 15:00 , SEDIUL AJF BN

detalii...
27-08-2018
ADUNARE GENERALA AJF BN

MARTI 28.AUGUST.2018 / ORA 17:00

detalii...
07-08-2018
MODIFICARE TEREN SELECTIE

SELECTIA PENTRU COPII 2005 SE VA DESFASURA PE TEREN SINTETIC DIN COMPLEXUL JEAN PADUREANU

detalii...
02-08-2018
SELECTIE COPII 2005

MIERCURI ORA 16:00 TEREN MECANICA

detalii...
24-07-2018
SEDINTA LIGA a IV a

Luni 30.07.2018 , ora 17:00, la sediul AJF BN

detalii...
21-03-2018
JOCURILE DIN 25.03.2018 NU SE DISPUTA

TOATE JOCURILE DIN ETAPA DE DUMINICA 25.03.2018 SE REPROGRAMEAZA PENTRU DUMINICA 01.04.2018 ( Liga a IV a si Liga a V a )

detalii...
16-03-2018
Adunarea generala AJF B-N 15.03.2018

Link-urile unde puteti urmari cele intamplate la adunarea generala si declaratiile lui Razvan Burlean si Dan Jiga

detalii...
toate comunicatele

A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI

Localitatea SINGEORZ BAI

Informatii generale
Teren CENTRAL / SINGEORZ BAI
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA a IV a - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.C.S. DUMITRA 28 27 0 1 155-22 81p +39
2C.S. PROGRESUL NASAUD282233107-3269p+27
3 A.C.S. ATLETICO MONOR 28 21 2 5 115-54 65p +23
4A.C.S. HENIU LESU281828114-4656p+14
5 C.S. MINERUL RODNA 28 16 4 8 84-51 52p +10
6A.C.F. VOINTA CETATE281311494-9940p-2
7 A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU 28 12 2 14 53-65 38p -4
8ACADEMIA GLORIA BISTRITA281141370-8137p-5
9 A.S. SPICUL SALVA 28 11 4 13 62-85 37p -5
10C.S. SILVICULTORUL MAIERU281201692-11636p-6
11 A.C.S. VIITORUL LECHINTA 28 10 2 16 68-106 32p -10
12A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI28931647-9630p-12
13 A.S. DINAMO URIU 26 3 4 19 30-76 13p -23
14A.S. VOINTA LIVEZILE26232120-929p-30
15 A.S. LUCEAFARUL SIEU 26 2 2 22 19-109 8p -34
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Alexandru Daniel Ioan 29-12-1984 4888.
2 Alexi Robert Marius 03-01-2005 A-171
3 Andresi Marius Gabriel 24-03-2006 A-170
4 Andronesi Florin 06-04-1997 A-070
5 Andronesi Silvestru 11-10-2003 A-165
6 Arman Alexandru 05-03-2001 A-163
7 Avram Octavian Ioan 22-07-1993 8828
8 Barna Marius Vasile 26-08-1994 B-358
9 Benta Ioan 26-07-1993 B-058
10 Benta Ioan 26-01-1988 7054
11 Biliga Radu Andrei 06-08-1989 6584 (4990)
12 Birta Ionut Lucian 13-09-1994 B-176
13 BUGA IONUT ADRIAN B-293
14 Buia Ionut Cristian B 606
15 Bujoreanu Samuel B 613
16 Bulta Maxim 30-06-1996 B-310
17 Chiparus Andrei 12-04-1998 C-274
18 Ciocan Florin 18-06-1988 8868
19 Ciocan Ovidiu Constantin 26-11-1986 6673
20 Ciociu Florin Gabriel 02-11-1986 4577
21 Clipota Ioan Mihai 06-03-1998 C-439
22 CLIPOTA NICUSOR FLORIN C 561
23 Codreanu Ionut 12-08-1994 C-060
24 CORDOS VASILE TRAIAN 7654
25 Costan Bogdan C 567
26 Cristurean Alexandru 29-04-1993 C-062
27 Daraban Gheorghe Madalin 19-09-1993 D-085
28 Dragota Vasile 16-01-1991 8827
29 Farcas Mihai 12-06-1995 F-022
30 Flore Vasile 24-10-1982 5570
31 Flore Vasile Catalin 31-12-1979 4677
32 Gabor Alexandru 27-11-1994 G-180
33 Gabor Ioan Ovidiu 16-10-1985 G-242
34 Gabor Solomon 22-09-1985 4412
35 Gagea Alexandru 05-10-1986 G-102
36 Gagea Iacob 12-09-1999 G-334
37 Gagea Leontin Marius 12-01-1998 G-241
38 GAGEA PETRU G-190
39 Gagea Vasile Iacob G-319
40 Georges Ionut Alex 02-08-2001 G-350
41 Gros Danut Adrian G-195
42 Gros Ilie Florin Cristian G 317
43 Hangan Catalin Marinel 18-09-1996 H-177
44 Hehea Cosma 12-02-1991 8826
45 Hehea Laurentiu Ioan 25-04-1986 4411
46 Hiruta Ionut 21-06-1987 9557
47 Hodoroga Alin Mihai 27-01-2003 H 255
48 IAKO CATALIN 5202
49 Ilies Maximilian Cristian I-159
50 Iloaie Marius 11-09-1994 I-013
51 Isip Marius 9318
52 ISIP MARIUS ADRIAN I 154
53 Ivanciuc Alexandru 30-12-2003 I-170
54 Ivanciuc Claudiu 22-09-1995 I-012
55 JARDA CALIN IONUT J-176
56 JARDA CATALIN VIOREL J-175
57 Jarda Ioan 28-02-1991 9168
58 Jarda Ionut 01-06-1994 J-014
59 Jarda Vlad Traian 12-07-2003 J 168
60 Joja Ioan Andrei 15-09-1993 J-071
61 Joja Ioan Vasile J-174
62 Larionesi Alexandru 13-08-1991 9787
63 Larionesi Alexandru Ionut L-215
64 Larionesi Ionut Ilie L-216
65 Lorincz Darius 10-01-2003 L-228
66 Marica Gabriel 05-12-1998 M-665
67 Mic Daniel Alexandru 12-01-1996 7616 (5273)
68 Mici Alexandrel 01-06-1994 M-085
69 Moldovan Vasile 07-02-1995 M-356
70 Morar Adelin 03-02-1998 M-563
71 Motofelea Leon 7430
72 Muntean Andrei 19-08-1998 M-475
73 MUTU ANDREI M-084
74 Mutu Ionut Florin 19-02-1995 M-374
75 Neamt Constantin 21-05-1993 N-011
76 Negruser Milut 07-01-1977 5017
77 Niculai Mihai Alex N-068
78 Nutu Claudiu Vlad 07-03-1997 N-013
79 Onitiu Petru Ioan 19-08-1973 O-111
80 Otic Traian 14-01-1988 6259
81 Pagu Andrei Mathias 17-07-2002 p-499
82 Patrascan Vasile 24-08-1995 P-049
83 Pop Mihai Raul 02-11-2000 P-513
84 Pop Ovidiu Tiberiu 03-06-1989 6257
85 Popa Catalin Ionut 11-09-2000 P-516
86 Puitau Sandel Ionut 30-09-2004 P-510
87 Razvanta Ionut florin 06-01-2004 R-287
88 Rimbulea Ionut R-265
89 Rus Dorian 16-06-1990 5693
90 Rusti Alexandru 17-03-1998 R-032
91 Salvan Eugen Marius 28-09-1995 S-319
92 Scurtu Florin Alexandru S-279
93 Sofroni Ioan 26-10-1990 S-060
94 Sorecau Alin Florin S-539
95 Sorecau Ioan 01-11-1995 S-059
96 Sorecau Ionut Daniel S-538
97 STEOPOAE DANIEL S-537
98 Steopoaie Florin Emil 13-08-1996 S-131
99 Strimbu Darius S-281
100 Strugar Leon Stelian 08-09-1982 8119
101 TIMIS BUIA ALEXANDRU T-287
102 Titieni Daniel Toader 23-09-1985 T-200
103 Treaca Catalin 30-01-1997 F-031
104 Urs Darius Florin 20-10-2002 U-161
105 Ursa Florin Daniel 21-01-1988 U-162
106 URSU ADRIAN
107 Varvari Ramon Dorel V-159
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 7
14-10-2018
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 5
30-09-2018
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Pauza: 0-4
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 4
23-09-2018
A.C.S. HENIU LESU
Pauza: 1-1
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 3
15-09-2018
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Pauza: 0-0
Observatii: SAMBATA 15-09-2018 / ORA 12:00
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 2
09-09-2018
C.S. MINERUL RODNA
Pauza: 1-1
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 1
02-09-2018
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Pauza: 1-1
JUNIORI U-17 Etapa 3
13-10-2018
A.C.S. ATLETICO MONOR
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe