Informari si comunicate
21-03-2018
JOCURILE DIN 25.03.2018 NU SE DISPUTA

TOATE JOCURILE DIN ETAPA DE DUMINICA 25.03.2018 SE REPROGRAMEAZA PENTRU DUMINICA 01.04.2018 ( Liga a IV a si Liga a V a )

detalii...
16-03-2018
Adunarea generala AJF B-N 15.03.2018

Link-urile unde puteti urmari cele intamplate la adunarea generala si declaratiile lui Razvan Burlean si Dan Jiga

detalii...
01-03-2018
In atentia arbitriilor

Amanare teste fizice si teoretice

detalii...
28-02-2018
SE AMANA RELUAREA CAMPIONATELOR

CF. HOTARARII COMITETULUI DE URGENTA DIN 28.02.2018 , SE DECALEAZA RELUAREA CAMPIONATELOR LIGA a IV a si LIGA a V a SERIA 1 , PENTRU DATA DE 18.MARTIE.2018 CF. PROGRAMULUI STABILIT

detalii...
22-02-2018
In atentia arbitriilor

Teste teoretice si fizice

detalii...
15-02-2018
MODIFICARE DATA ADUNARE GENERALA AJF BN

DIN MOTIVE ORGANIZATORICE , ADUNAREA VA AVEA LOC IN 15.03.2018 , ORA 14.00

detalii...
14-02-2018
ADUNARE GENERALA AJF BN

CF. HOTARARII COMITETULUI EXECUTIV AL AJF BN DIN 07.02.2018 , SE CONVOACA ADUNAREA GENERALA A MEMBRILOR AFILIATI PENTRU DATA DE 14.03.2018 , ORA 14:00

detalii...
09-02-2018
PERIOADA DE TRANSFERARI JUCATORI

PANA CU 48 DE ORE INAINTE DE RELUAREA CAMPIONATULUI LA FIECARE NIVEL

detalii...
30-01-2018
PROGRAMARE PENTRU VIZE 2018

PROGRAMAREA ECHIPELOR PENTRU VIZE 2018

detalii...
29-11-2017
Masa festiva a arbitriilor si observatoriilor

Masa festiva a arbitriilor si observatoriilor

detalii...
toate comunicatele

A.S. DINAMO URIU

Localitatea URIU

Informatii generale
Teren CENTRAL / RETEAG
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA a IV a - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.C.S. DUMITRA 28 27 0 1 155-22 81p +39
2C.S. PROGRESUL NASAUD282233107-3269p+27
3 A.C.S. ATLETICO MONOR 28 21 2 5 115-54 65p +23
4A.C.S. HENIU LESU281828114-4656p+14
5 A.S. MINERUL RODNA 28 16 4 8 84-51 52p +10
6A.C.F. VOINTA CETATE281311494-9940p-2
7 A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU 28 12 2 14 53-65 38p -4
8ACADEMIA GLORIA BISTRITA281141370-8137p-5
9 A.S. SPICUL SALVA 28 11 4 13 62-85 37p -5
10C.S. SILVICULTORUL MAIERU281201692-11636p-6
11 A.C.S. VIITORUL LECHINTA 28 10 2 16 68-106 32p -10
12A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI28931647-9630p-12
13 A.S. DINAMO URIU 26 3 4 19 30-76 13p -23
14A.S. VOINTA LIVEZILE26232120-929p-30
15 A.S. LUCEAFARUL SIEU 26 2 2 22 19-109 8p -34
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Balla Gheorghe Mirel 04-01-1980 6089
2 Barta Robert 08-01-1995 B-286
3 Barta Samoila Andrei 07-09-1996 B-146
4 Berintan Adrian Alexandru 19-06-1995 B-399
5 Besoiu Stefan Adrian B-644
6 Bidian Ionel Matteo B-645
7 Bindea Dorin 20-12-1987 B-288
8 Bot Ovidiu Paul 04-02-1994 B-355
9 Bucsa Constantin 23-12-2002 B-376
10 Catuna Alin Danut 22-09-2003 C-627
11 Creta Claudiu Adrian 01-04-2000 C-617
12 CRISTUT MIHAI C-544
13 Denes Andreas Zaharie 23-03-2001 D-224
14 Denes Emanuel Daniel 15-06-2002 D-227
15 Gagea Gheorghel Raul Florin 03-05-2004 G-337
16 Gagea Gheorghel Vasile Ionut 23-10-2002 G-336
17 Gherghel Florin Alin 04-01-2002 G305
18 Ghita Dragos Alexandru 02-03-1993 1610
19 Ignatiug Ionut 12-01-2000 I-093
20 Lacatus Robert Madalin 12-11-2000 L-239
21 Largean Ionut Laurentiu 17-07-2002 L-238
22 Lazar Ioan Vasile 30-01-1989 L-185
23 LITU CONSTANTIN ALIN L-219
24 Magda Calin Daniel 10-03-2004 M-676
25 Mandi Darius Alin 19-06-1988 O-054
26 Muresan Dorel Viorel 27-02-1988 M-234
27 Muresan Nicolae M-381
28 Nagy Tiberiu 03-03-1987 6946
29 Neamț Marius Andrei 17-11-1984 L-02245
30 Platon David Cosmin 06-02-1995 8943
31 Pop Catalin 04-05-2000 P-286
32 Pop Ciprian 23-07-1988 P252
33 Popa Alexandru 22-06-1989 5891
34 Rus Cristian Ionut 08-04-2003 R-284
35 Rus Gheorghe Cosmin 23-04-1985 7166
36 Sabadis Zsolt Levente 20-01-1994 9694
37 Sarto Teodor Adrian 18-01-1990 S-263
38 Sos Marius 03-09-2002 S490
39 Stezar Alexandru Daniel 11-07-2002 S327
40 Stoian Adrian Ionut 25-11-2000 S-574
41 Tarmure Rares Ionut 31-07-2001 T-172
42 Tarnita Adrian 30-12-1984 T-220
43 Tarta Adrian 31-01-1989 L-08291
44 Termure Ovidiu Richard 02-04-2003 T-311
45 Veres Razvan Alexandru V-169
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA a IV a Etapa 30
A.S. DINAMO URIU
LIGA a IV a Etapa 29
10-06-2018
A.C.F. VOINTA CETATE
LIGA a IV a Etapa 28
03-06-2018
A.S. DINAMO URIU
Observatii: NU SE JOACA : 3-0
LIGA a IV a Etapa 26
23-05-2018
A.S. DINAMO URIU
Observatii: NU SE JOACA : 3-0
LIGA a IV a Etapa 25
20-05-2018
ACADEMIA GLORIA BISTRITA
Observatii: NU SE JOACA : 0-3
LIGA a IV a Etapa 24
17-05-2018
A.S. DINAMO URIU
Observatii: NU SE JOACA : 3-0
LIGA a IV a Etapa 23
13-05-2018
A.C.S. VIITORUL LECHINTA
Observatii: NU SE JOACA : 0-3
LIGA a IV a Etapa 21
29-04-2018
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Observatii: NU SE JOACA
LIGA a IV a Etapa 20
11-04-2018
A.S. DINAMO URIU
Observatii: NU SE JOACA : 3-0
LIGA a IV a Etapa 18
15-04-2018
A.S. DINAMO URIU
Observatii: NU SE JOACA : 3-0
LIGA a IV a Etapa 17
01-04-2018
C.S. PROGRESUL NASAUD
Observatii: NU SE DISPUTA
LIGA a IV a Etapa 16
18-03-2018
A.S. DINAMO URIU
LIGA a IV a Etapa 15
26-11-2017
A.C.S. DUMITRA
Pauza: 1-2
LIGA a IV a Etapa 14
19-11-2017
A.S. DINAMO URIU
Pauza: 3-0
LIGA a IV a Etapa 13
12-11-2017
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 1-2
LIGA a IV a Etapa 12
05-11-2017
A.S. DINAMO URIU
Pauza: 1-0
LIGA a IV a Etapa 11
29-10-2017
A.C.S. ATLETICO MONOR
Pauza: 1-1
LIGA a IV a Etapa 10
26-10-2017
A.S. DINAMO URIU
Pauza: 1-0
LIGA a IV a Etapa 9
22-10-2017
A.C.S. HENIU LESU
Pauza: 1-1
LIGA a IV a Etapa 8
15-10-2017
A.S. DINAMO URIU
Pauza: 1-1
LIGA a IV a Etapa 6
01-10-2017
A.S. DINAMO URIU
Pauza: 2-1
LIGA a IV a Etapa 5
24-09-2017
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 1-0
LIGA a IV a Etapa 4
17-09-2017
A.S. DINAMO URIU
Pauza: 2-1
LIGA a IV a Etapa 3
10-09-2017
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Observatii: AMANAT / REPROGRAMAT
LIGA a IV a Etapa 2
03-09-2017
A.S. DINAMO URIU
Pauza: 4-0
LIGA a IV a Etapa 1
27-08-2017
A.S. SPICUL SALVA
Pauza: 1-0
JUNIORI A1 Etapa 30
A.S. DINAMO URIU
JUNIORI A1 Etapa 29
10-06-2018
A.C.F. VOINTA CETATE
JUNIORI A1 Etapa 28
03-06-2018
A.S. DINAMO URIU
JUNIORI A1 Etapa 26
23-05-2018
A.S. DINAMO URIU
JUNIORI A1 Etapa 25
20-05-2018
ACADEMIA GLORIA BISTRITA
JUNIORI A1 Etapa 24
17-05-2018
A.S. DINAMO URIU
JUNIORI A1 Etapa 23
13-05-2018
A.C.S. VIITORUL LECHINTA
Observatii: NU SE JOACA
JUNIORI A1 Etapa 21
29-04-2018
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Observatii: NU SE JOACA
JUNIORI A1 Etapa 20
11-04-2018
A.S. DINAMO URIU
JUNIORI A1 Etapa 18
15-04-2018
A.S. DINAMO URIU
JUNIORI A1 Etapa 17
01-04-2018
C.S. PROGRESUL NASAUD
Observatii: NU SE DISPUTA
JUNIORI A1 Etapa 16
18-03-2018
A.S. DINAMO URIU
JUNIORI A1 Etapa 15
26-11-2017
A.C.S. DUMITRA
Pauza: 1-2
JUNIORI A1 Etapa 14
19-11-2017
A.S. DINAMO URIU
Pauza: 5-0
JUNIORI A1 Etapa 13
12-11-2017
A.S. MINERUL RODNA
Pauza: 0-5
JUNIORI A1 Etapa 12
05-11-2017
A.S. DINAMO URIU
Pauza: 3-0
JUNIORI A1 Etapa 11
29-10-2017
A.C.S. ATLETICO MONOR
Pauza: 0-2
JUNIORI A1 Etapa 10
26-10-2017
A.S. DINAMO URIU
Pauza: 5-0
JUNIORI A1 Etapa 9
22-10-2017
A.C.S. HENIU LESU
Pauza: 0-2
JUNIORI A1 Etapa 8
15-10-2017
A.S. DINAMO URIU
Pauza: 4-0
JUNIORI A1 Etapa 6
01-10-2017
A.S. DINAMO URIU
Pauza: 2-0
JUNIORI A1 Etapa 5
24-09-2017
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 3-1
JUNIORI A1 Etapa 4
17-09-2017
A.S. DINAMO URIU
Pauza: 2-4
JUNIORI A1 Etapa 3
10-09-2017
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Observatii: AMANAT / REPROGRAMAT
JUNIORI A1 Etapa 2
03-09-2017
A.S. DINAMO URIU
JUNIORI A1 Etapa 1
27-08-2017
A.S. SPICUL SALVA
CUPA ROMANIEI Etapa 1
07-04-2018
A.S. DINAMO URIU
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe