Informari si comunicate
20-09-2018
TERMEN INSCRIERE JUNIORI SI COPII

LUNI 24.09.2018, ORA 12:00, CERERILE DE INSCRIERE PE CATEGORII DE VARSTA

detalii...
20-09-2018
SEDINTA COMISIA DE COPII SI JUNIORI

LUNI 24.09.2018 , ORA 15:00 , SEDIUL AJF BN

detalii...
27-08-2018
ADUNARE GENERALA AJF BN

MARTI 28.AUGUST.2018 / ORA 17:00

detalii...
07-08-2018
MODIFICARE TEREN SELECTIE

SELECTIA PENTRU COPII 2005 SE VA DESFASURA PE TEREN SINTETIC DIN COMPLEXUL JEAN PADUREANU

detalii...
02-08-2018
SELECTIE COPII 2005

MIERCURI ORA 16:00 TEREN MECANICA

detalii...
24-07-2018
SEDINTA LIGA a IV a

Luni 30.07.2018 , ora 17:00, la sediul AJF BN

detalii...
21-03-2018
JOCURILE DIN 25.03.2018 NU SE DISPUTA

TOATE JOCURILE DIN ETAPA DE DUMINICA 25.03.2018 SE REPROGRAMEAZA PENTRU DUMINICA 01.04.2018 ( Liga a IV a si Liga a V a )

detalii...
16-03-2018
Adunarea generala AJF B-N 15.03.2018

Link-urile unde puteti urmari cele intamplate la adunarea generala si declaratiile lui Razvan Burlean si Dan Jiga

detalii...
01-03-2018
In atentia arbitriilor

Amanare teste fizice si teoretice

detalii...
28-02-2018
SE AMANA RELUAREA CAMPIONATELOR

CF. HOTARARII COMITETULUI DE URGENTA DIN 28.02.2018 , SE DECALEAZA RELUAREA CAMPIONATELOR LIGA a IV a si LIGA a V a SERIA 1 , PENTRU DATA DE 18.MARTIE.2018 CF. PROGRAMULUI STABILIT

detalii...
toate comunicatele

C.S. SILVICULTORUL MAIERU

Localitatea MAIERU

Informatii generale
Teren CENTRAL / MAIERU
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA a IV a - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.C.S. DUMITRA 28 27 0 1 155-22 81p +39
2C.S. PROGRESUL NASAUD282233107-3269p+27
3 A.C.S. ATLETICO MONOR 28 21 2 5 115-54 65p +23
4A.C.S. HENIU LESU281828114-4656p+14
5 C.S. MINERUL RODNA 28 16 4 8 84-51 52p +10
6A.C.F. VOINTA CETATE281311494-9940p-2
7 A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU 28 12 2 14 53-65 38p -4
8ACADEMIA GLORIA BISTRITA281141370-8137p-5
9 A.S. SPICUL SALVA 28 11 4 13 62-85 37p -5
10C.S. SILVICULTORUL MAIERU281201692-11636p-6
11 A.C.S. VIITORUL LECHINTA 28 10 2 16 68-106 32p -10
12A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI28931647-9630p-12
13 A.S. DINAMO URIU 26 3 4 19 30-76 13p -23
14A.S. VOINTA LIVEZILE26232120-929p-30
15 A.S. LUCEAFARUL SIEU 26 2 2 22 19-109 8p -34
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Alexa Valentin A-143
2 Aluas Ionut Echim 13-02-1999 A-028
3 Anca Florin Marian 09-10-2002 A-173
4 Andronesi Ionut Paul 30-06-1999 A-172
5 Andronesi Iosif 01-02-1999 A-146
6 Andronesi Ovidiu Ionut 22-07-1999 A 150
7 Andronesi Vasile 31-08-2000 A-116
8 Andronesi Vasile Grigore 17-07-2001 A-182
9 Ani Razvan Horatiu Ciprian 26-08-1998 A-108
10 Avram Lazar Ovidiu 09-02-1989 8788
11 Avram Liviu Bonofapt A-141
12 Avram Vasile Daniel 10-06-1992 A-110
13 Ban Grigore Ionut 23-06-2003 B-640
14 Berende Bogdan 13-08-1991 B-510
15 Berende Dorut Ioan 31-07-1990 B-657
16 Berende Iosif Florinel 19-10-1995 B-304
17 Berendea Marius Alin 15-03-1987 4687
18 Birlean Ioan Darius 20-09-1990 9754
19 Birta Augustin 17-01-1991 8238
20 Bizau Dumitru Aurel 16-02-1980 5194
21 Boca Niculita 11-09-1996 B-297
22 Bocsa Andrei Lazar B-611
23 Bogdan Gabriel B-665
24 Boldis Vlad Cosmin 18-07-1995 B-439
25 BOLFA LAZAR ADRIAN B 607
26 Bolfa Marius B-608
27 Bonchis Daniel 04-09-1987 B-635
28 Borzasi Adrian 07-07-1998 B-501
29 Buburuzan Ilie 19-08-1989 B-172
30 Bugnar Cristian Alexandru 16-12-1991 B-233
31 Buia Avram Dorel 07-03-2001 B-604
32 Bumbu Vasile Aurelian 15-02-1995 9784
33 Buta Gabriel 08-06-1988 B-089
34 Capra Denis Ioan 10-07-1994 C-317
35 Capra Florentin Ionut 22-06-1995 C-305
36 Capra Viorel Marius 13-11-1996 C-402
37 Chisalita Octavian Ionut 10-09-2004 C-508
38 Circeie Calin Mihai 10-01-1998 C 534
39 Ciroaie Ioan 05-12-2000 C-657
40 Ciurean Cristian Alin Gherasim 23-11-1986 C-251
41 Clipota Adrian Leontin C-454
42 Cosma Florin Gabriel 14-08-2000 C-385
43 Costan Ioan Alexandru C-462
44 Cotu Aurel 15-07-1999 C-495
45 Covaci Claudiu 05-01-1994 C-267
46 Cristian Traian Bogdan 14-08-1991 C-080
47 Croitor Florin Ilie 20-07-2001 C 558
48 Danci Viorel Ionut 08-07-2000 D 203
49 Deac Ionut Raul 25-03-2003 D-192
50 Flamand Daninel 06-12-1991 F-165
51 Flamand Ionel 31-08-1995 F-111
52 Flore Marius Vasile 29-09-2004 F-160
53 Gal Constantin G-292
54 Ganea Dragos Vladut 06-05-1995 4749
55 Hadarau Ovidiu Ioan H-269
56 Hadarau Radu Marian 15-08-1990 9174
57 Hiruta Maxim Milut H-249
58 Hiruta Mihai Ioan 13-01-1999 H-280
59 Hoza Ilie Marius 16-09-1989 8118
60 HOZA IONEL H 268
61 Hoza Ionut Dumitru 20-10-1996 H-231
62 Ianos Mihai Traian I-153
63 Ioan Florin I-124
64 Isip Ionel 22-10-1970 I-178
65 Isip Marius 22-01-2002 I-177
66 Ivan Bogdan Valer 19-02-2001 I-145
67 Ivan Florin Vasile I-130
68 Lacatus Angel 30-11-2000 L-101
69 Leonte Gabriel Ionel 09-12-1997 L-193
70 Leonte Ioan Cristian 28-11-1992 L-173
71 Leonte Viorel 31-07-1994 L-237
72 Lorintiu Andrei Cristian 28-10-1992 L-231
73 Lupsaiu Liviu Bogdan L-169
74 Majer Homei Florin M 603
75 Marghideanu Dorel 13-07-1987 6182
76 MIHAILA VASILE IONUT M-616
77 Mogin Vasile Dumitru 05-05-1993 M-682
78 Moldovan Ioan 15-03-1995 M-443
79 Moldovan Ionut Lazar 28-09-2001 M-717
80 Moloca Catalin Dorin 08-01-1992 6909
81 MORAR LUCIAN ADRIAN M-617
82 Morozan Emil Ioan 25-02-1992 M-678
83 Motofelea-judet Dragos 11-10-1987 6939
84 Nap Bogdan Paul 24-02-1983 2764
85 Naros Daniel Claudiu 29-06-2001 N-127
86 Nedelea Laurentiu Mircea N-108
87 Ott Nistor Ioan 22-09-1988 9709
88 Partene Lazar Daniel 27-08-2000 P-301
89 Partene Valeriu Dumitru 10-09-1992 P-487
90 Pirlea Solvastru Dumitru Ionut 08-07-2000 P-344
91 Pop Andrei 06-02-1991 P-427
92 Pop Cornel 13-04-1988 P-063
93 Pop Danut Florin 17-08-1999 P-373
94 Pop Doru Florin 4985
95 Pui Ionut Grigore P-341
96 RATIU VASILE R-267
97 Recean Traian 08-04-1982 6306
98 Scripet Florin Valer 30-08-1999 S-481
99 Singeorzan Lazar 2997
100 Singeorzan Petrica 16-04-1995 S-356
101 Singeorzan Petru Marius 06-08-1980 S-602
102 Somesan Danut Aurel 01-12-1981 7307
103 Sorecau Leontin Daniel 02-11-1999 S-533
104 Stefan Aurelian 23-09-1997 S-365
105 Stefan Vasile Lazar 09-09-2001 S-529
106 Stetcu Claudiu Andrei 18-08-1987 S-034
107 Strimbu Vasile 07-08-1987 S-492
108 Talpos Ioan Florin 22-03-2003 T-326
109 Tinca Marius T-253
110 Tiolan Dan Grigore 07-06-2001 T-267
111 Tomoiaga Danut 28-11-2002 T-272
112 Ureche Iovu 09-10-1999 U-157
113 Ureche Samuel Daniel 19-01-1998 U-107
114 Ureche Vasile Catalin 18-10-2004 U-166
115 Ursu Iulian U-132
116 Vararian Vlad Dorin 26-10-1999 V-142
117 Varvari Iacob 08-05-1980 5016
118 Varvari Ioan 17-04-1984 5581
119 Varvari Leontin Lazar V-160
120 Vlad Ruscau Valentin 10-02-1985 5019
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 4
23-09-2018
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 0-0
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 3
15-09-2018
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Pauza: 0-0
Observatii: SAMBATA 15-09-2018 / ORA 12:00
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 2
09-09-2018
A.S. SOMESUL FELDRU 1954
Pauza: 1-1
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 1
02-09-2018
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 1-1
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe