Mostistea Ulmu

Localitatea Ulmu

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga IV, Seniori - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 Venus Independența 30 28 2 0 136-29 86p +41
2A.F.C. Dunărea Ciocănești302523106-3677p+32
3 Mostistea Ulmu 30 22 4 4 126-27 70p +25
4Victoria Chirnogi 30193899-4760p+15
5 A.C.S. Roseți 30 17 4 9 84-66 55p +10
6Unirea Mânăstirea301621285-5750p+5
7 Dunărea Grădiștea 30 10 6 14 63-72 36p -9
8Tricolorul Jegălia301131658-6836p-9
9 Victoria Lehliu 30 11 2 17 91-82 35p -10
10Steaua Radovanu30941745-8031p-14
11 Zarea Cuza Vodă 30 9 4 17 54-99 31p -14
12Spicul Vâlcelele30921965-10829p-16
13 Partizan Crivăț 30 8 3 19 54-123 27p -18
14Viitorul Curcani30822047-9926p-19
15 Unirea Dragalina 30 8 2 20 43-110 26p -19
16Progresul Fundulea30632143-9621p-24
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 APOSTOL ANDREI VALENTIN 01-10-1994 12404
2 CRISTEA IONUT SORIN 06-06-1985 10653
3 CROITORU FLORIN 21-01-1987 11268
4 DUMITRACHE PETRICA COSTIN 17-07-1990 12277
5 Ghita Alexandru - Viorel 27-10-1991 14308
6 NEGOITA GABRIEL MIHAI 04-09-1996 12402
7 NITU FLORIN TUDOREL 03-05-1981 1427
8 NYILOS CIPRIAN VASILE 09-10-1978 10578
9 PANAIT ALEXANDRU 26-06-1998 15640
10 PETRESCU EMIL IULIAN 01-04-1985 15665
11 Petrescu Marian 03-08-1989 11330
12 Petrescu Marius Nicu 20-09-1988 10867
13 SAVU IONUT 16-07-1988 10863
14 SAVU MARIAN 10571
15 SCHINDEA FLORIN 22-07-1992 10865
16 STEMATE GEORGE ALEXANDRU 29-01-1995 12354
17 TARSOLEA BOGDAN CATALIN 14-12-1988 10862
18 TICU CRISTIAN VALENTIN 24-01-1996 12355
19 TUDOR GIGEL CONSTANTIN 26-09-1991 10864
20 VELICU FLORIN DANIEL 26-11-1997 15392
21 VOICU CLAUDIU EMIL 27-06-1998 15483
22 VOICU GABI 27-11-1991 14531
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 17
08-12-2018
Mostistea Ulmu
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 16
01-12-2018
Victoria Lehliu
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 15
24-11-2018
Mostistea Ulmu
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 14
17-11-2018
A.F.C. Dunărea Ciocănești
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 13
10-11-2018
Mostistea Ulmu
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 12
03-11-2018
Viitorul Curcani
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 11
27-10-2018
Mostistea Ulmu
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 10
20-10-2018
Tricolorul Jegălia
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 9
13-10-2018
Mostistea Ulmu
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 8
06-10-2018
Dunărea Grădiștea
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 7
29-09-2018
Mostistea Ulmu
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 6
22-09-2018
Unirea Dragalina
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 5
15-09-2018
Mostistea Ulmu
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 4
08-09-2018
Unirea Mânăstirea
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 3
01-09-2018
Progresul Fundulea
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 1
18-08-2018
Zarea Cuza Vodă
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 17
08-12-2018
Mostistea Ulmu
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 16
01-12-2018
Victoria Lehliu
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 15
24-11-2018
Mostistea Ulmu
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 14
17-11-2018
A.F.C. Dunărea Ciocănești
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 13
10-11-2018
Mostistea Ulmu
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 12
03-11-2018
Viitorul Curcani
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 11
27-10-2018
Mostistea Ulmu
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 10
20-10-2018
Tricolorul Jegălia
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 9
13-10-2018
Mostistea Ulmu
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 8
06-10-2018
Dunărea Grădiștea
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 7
29-09-2018
Mostistea Ulmu
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 6
22-09-2018
Unirea Dragalina
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 5
15-09-2018
Mostistea Ulmu
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 4
08-09-2018
Unirea Mânăstirea
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 3
01-09-2018
Progresul Fundulea
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 1
18-08-2018
Zarea Cuza Vodă
CUPA ROMANIEI Etapa 1
11-08-2018
Mostistea Ulmu
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe