Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Duminica, 24-03-2019

1 A.F.C. Dunarea 2005 Calarasi
Atletico Unirea
/ JUNIORI D, Zona CALARASI, etapa 7 09:30 - - - - -
2 Sport Team Calarasi
Viitorul Calarasi
/ JUNIORI D, Zona CALARASI, etapa 7 09:30 - - - - -
3 Victoria Lehliu
C.S. Victoria Chirnogi
/ JUNIORI D, Zona OLTENITA, etapa 7 09:30 - - - - -
4 Atletic Junior Calarasi 2
Atletic Junior Calarasi
/ JUNIORI D, Zona OLTENITA, etapa 7 09:30 - - - - -
5 A.C.S. Înainte Modelu
A.F.C. Dunarea 2005 Calarasi
/ JUNIORI D, Zona CALARASI, etapa 7 10:30 - - - - -
6 Atletico Unirea
A.S.F.C. Agricola Borcea
/ JUNIORI D, Zona CALARASI, etapa 7 10:30 - - - - -
7 C.S. Victoria Chirnogi
A.F.C. Dunarea 2005 Calarasi 2
/ JUNIORI D, Zona OLTENITA, etapa 7 10:30 - - - - -
8 A.S. Liceul Tehnologic Fundulea
Atletic Junior Calarasi 2
/ JUNIORI D, Zona OLTENITA, etapa 7 10:30 - - - - -
9 A.S. Vulturii Galbinasi
A.S. Colinele Argesului Mitreni
/ LIGA V SERIE A, etapa 12 11:00 Oprea GCHIRNOGEANU GBUCELEA I - FLOREA I -
10 Rapid Ulmeni
Atletic Dorobanțu
/ LIGA V SERIE A, etapa 12 11:00 BÎTAN IBaicu LRUSE L - CRACIUN I -
11 Lumina Frumușani
Unirea Spanțov
/ LIGA V SERIE A, etapa 12 11:00 Matei INICU PILIE A - STAN C -
12 Avântul Luica
Soimii Progresu
/ LIGA V SERIE A, etapa 12 11:00 MITEA LBRATU CPARASCHIV A - BOTEA A -
13 Rapid Răzvani
CS Budești
/ LIGA V SERIE A, etapa 12 11:00 RUSE VNEGOITA BIONITA I - PETRE C -
14 A.S.F.C. Agricola Borcea
Sport Team Calarasi
/ JUNIORI D, Zona CALARASI, etapa 7 11:30 - - - - -
15 Conpet Ștefan Cel Mare
A.C.S. Înainte Modelu
/ JUNIORI D, Zona CALARASI, etapa 7 11:30 - - - - -
16 Atletic Junior Calarasi
Victoria Lehliu
/ JUNIORI D, Zona OLTENITA, etapa 7 11:30 - - - - -
17 CSM Oltenița
A.S. Liceul Tehnologic Fundulea
/ JUNIORI D, Zona OLTENITA, etapa 7 11:30 - - - - -
18 Petrolul Ileana
Șoimii Unirea
/ LIGA V SERIE B, etapa 15 15:00 Matei INICU PILIE A - STAN C -
19 AS Gâldău
Avântul Dor Mărunt
/ LIGA V SERIE B, etapa 15 15:00 MITEA LPOPA AALEX I - BURLACU M -
20 Viitorul 2012 Dichiseni
Dinamo Sărulești
/ LIGA V SERIE B, etapa 15 15:00 CRETU IDRĂGĂNESCU AOPREA N - GRECEANU - TUTUIANU N -
21 Viitorul Dragalina
Conpet Ștefan Cel Mare
/ LIGA V SERIE B, etapa 15 15:00 RUSE VZAMFIRA MCARLEA R - PETRE C -
22 Atletico Unirea
Avântul Pietroiu
/ LIGA V SERIE B, etapa 15 15:00 Oprea GBUCELEA ICHIRNOGEANU G - CULEA M -

Luni, 25-03-2019

Niciun meci

Marti, 26-03-2019

Niciun meci

Miercuri, 27-03-2019

Niciun meci

Joi, 28-03-2019

Niciun meci

Vineri, 29-03-2019

Niciun meci

Sambata, 30-03-2019

1 Spicul Vâlcelele
Progresul Fundulea
/ LIGA IV ACERBIS, JUNIORI, etapa 23 13:00 - - - - -
2 Viitorul Curcani
A.F.C. Dunărea Ciocănești
/ LIGA IV ACERBIS, JUNIORI, etapa 23 13:00 - - - - -
3 Partizan Crivăț
Venus Independența
/ LIGA IV ACERBIS, JUNIORI, etapa 23 13:00 - - - - -
4 Tricolorul Jegălia
Victoria Lehliu
/ LIGA IV ACERBIS, JUNIORI, etapa 23 13:00 - - - - -
5 Steaua Radovanu
C.S. Victoria Chirnogi
/ LIGA IV ACERBIS, JUNIORI, etapa 23 13:00 - - - - -
6 Dunărea Grădiștea
Zarea Cuza Vodă
/ LIGA IV ACERBIS, JUNIORI, etapa 23 13:00 - - - - -
7 Unirea Dragalina
Mostistea Ulmu
/ LIGA IV ACERBIS, JUNIORI, etapa 23 13:00 - - - - -
8 A.C.S. Roseți
Unirea Mânăstirea
/ LIGA IV ACERBIS, JUNIORI, etapa 23 13:00 - - - - -
9 Spicul Vâlcelele
Progresul Fundulea
/ LIGA IV ACERBIS, SENIORI, etapa 23 15:00 - - - - -
10 Viitorul Curcani
A.F.C. Dunărea Ciocănești
/ LIGA IV ACERBIS, SENIORI, etapa 23 15:00 - - - - -
11 Partizan Crivăț
Venus Independența
/ LIGA IV ACERBIS, SENIORI, etapa 23 15:00 - - - - -
12 Tricolorul Jegălia
Victoria Lehliu
/ LIGA IV ACERBIS, SENIORI, etapa 23 15:00 - - - - -
13 Steaua Radovanu
C.S. Victoria Chirnogi
/ LIGA IV ACERBIS, SENIORI, etapa 23 15:00 - - - - -
14 Dunărea Grădiștea
Zarea Cuza Vodă
/ LIGA IV ACERBIS, SENIORI, etapa 23 15:00 - - - - -
15 Unirea Dragalina
Mostistea Ulmu
/ LIGA IV ACERBIS, SENIORI, etapa 23 15:00 - - - - -
16 A.C.S. Roseți
Unirea Mânăstirea
/ LIGA IV ACERBIS, SENIORI, etapa 23 15:00 - - - - -

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP