Unirea Dragalina

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga IV, Seniori - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 Venus Independența 30 28 2 0 136-29 86p +41
2A.F.C. Dunărea Ciocănești302523106-3677p+32
3 Mostistea Ulmu 30 22 4 4 126-27 70p +25
4Victoria Chirnogi 30193899-4760p+15
5 A.C.S. Roseți 30 17 4 9 84-66 55p +10
6Unirea Mânăstirea301621285-5750p+5
7 Dunărea Grădiștea 30 10 6 14 63-72 36p -9
8Tricolorul Jegălia301131658-6836p-9
9 Victoria Lehliu 30 11 2 17 91-82 35p -10
10Steaua Radovanu30941745-8031p-14
11 Zarea Cuza Vodă 30 9 4 17 54-99 31p -14
12Spicul Vâlcelele30921965-10829p-16
13 Partizan Crivăț 30 8 3 19 54-123 27p -18
14Viitorul Curcani30822047-9926p-19
15 Unirea Dragalina 30 8 2 20 43-110 26p -19
16Progresul Fundulea30632143-9621p-24
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 BADEA NICOLAE 16-09-1993 14280
2 BUCATARU ALEXANDRU NICOLAE 30-12-1995 14278
3 CALINESCU NICUSOR COSMIN 08-04-1998 14613
4 CIOBANU ALEXANDRU ANDREI 13-05-1995 13679
5 CRISTEA IONUT VIOREL 05-04-1995 14191
6 DINCA CIPRIAN DANUT 02-01-1992 16028
7 ION MIHAI 02-10-1994 13639
8 Ion Stefan Alex 13-06-1987 8971
9 IORDACHE ROBERT MARIAN 15-08-1993 12162
10 MACOVEI VICTOR EUSEBIO 03-04-1994 13969
11 MANOLE MARIAN 25-03-1977 10908
12 NASTURE STEFAN 04-09-1978 10917
13 NEAGU LAURENTIU LEONTIN 21-01-1980 14376
14 NITU GHEORGHE 02-06-1980 10909
15 NITU MIHAITA ADRIAN 07-03-1987 10907
16 SIMION DANUT MARIAN 27-07-1994 14281
17 STANCIU NICOLAE GABRIEL 18-03-1993 13637
18 STOIAN IONUT 07-01-1990 12540
19 TANASE EUSEBIO COSMIN 24-09-1995 14845
20 Taporea Florian Cornel 20-09-1993 13638
21 TOADER CLAUDIU 03-10-1994 13625
22 TOMITA DANIEL DUMITRU 17-06-1989 14985
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 17
08-12-2018
Unirea Dragalina
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 16
01-12-2018
Spicul Vâlcelele
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 15
24-11-2018
Unirea Dragalina
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 14
17-11-2018
Partizan Crivăț
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 13
10-11-2018
Unirea Dragalina
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 12
03-11-2018
Steaua Radovanu
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 11
27-10-2018
Unirea Dragalina
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 10
20-10-2018
Victoria Dragoș Vodă
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 9
13-10-2018
Progresul Fundulea
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 8
06-10-2018
Unirea Dragalina
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 7
29-09-2018
Unirea Mânăstirea
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 6
22-09-2018
Unirea Dragalina
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 4
10-10-2018
Unirea Dragalina
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 3
01-09-2018
Victoria Chirnogi
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 2
25-08-2018
Unirea Dragalina
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 1
18-08-2018
Venus Independența
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 17
08-12-2018
Unirea Dragalina
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 16
01-12-2018
Spicul Vâlcelele
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 15
24-11-2018
Unirea Dragalina
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 14
17-11-2018
Partizan Crivăț
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 13
10-11-2018
Unirea Dragalina
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 12
03-11-2018
Steaua Radovanu
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 11
27-10-2018
Unirea Dragalina
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 10
20-10-2018
Victoria Dragoș Vodă
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 9
13-10-2018
Progresul Fundulea
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 8
06-10-2018
Unirea Dragalina
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 7
29-09-2018
Unirea Mânăstirea
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 6
22-09-2018
Unirea Dragalina
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 4
08-09-2018
Unirea Dragalina
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 3
01-09-2018
Victoria Chirnogi
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 2
25-08-2018
Unirea Dragalina
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 1
18-08-2018
Venus Independența
CUPA ROMANIEI Etapa 1
11-08-2018
Unirea Dragalina
JUNIORI E Etapa 4
04-11-2018
CSM Oltenița
Observatii: TURNEU 4 - TEREN 1 ORGANIZATOR: VICTORIA CHIRNOGI LOC DE DESFASURARE: CHIRNOGI
JUNIORI E Etapa 4
04-11-2018
Unirea Dragalina
Observatii: TURNEU 4 - TEREN 1 ORGANIZATOR: VICTORIA CHIRNOGI LOC DE DESFASURARE: CHIRNOGI
JUNIORI E Etapa 3
31-10-2018
Victoria Lehliu
Observatii: TURNEU 3 - TEREN 2 ORGANIZATOR: AFC DUNAREA 2005 CALARASI LOC DE DESFASURARE: CALARASI
JUNIORI E Etapa 3
31-10-2018
Unirea Dragalina
Observatii: TURNEU 3 - TEREN 1 ORGANIZATOR: AFC DUNAREA 2005 CALARASI LOC DE DESFASURARE: CALARASI
JUNIORI E Etapa 2
14-10-2018
Unirea Dragalina
Observatii: TURNEU II - TEREN 1 ORGANIZATOR: VICTORIA LEHLIU LOC DE DESFASURARE: LEHLIU
JUNIORI E Etapa 2
14-10-2018
Victoria Chirnogi
Observatii: TURNEU II - TEREN 2 ORGANIZATOR: VICTORIA LEHLIU LOC DE DESFASURARE: LEHLIU
JUNIORI E Etapa 1
23-09-2018
Conpet Ștefan Cel Mare
Observatii: TURNEU I - TEREN 2 ORGANIZATOR: ATLETIC JUNIOR CALARASI LOC DE DESFASURARE: CALARASI
JUNIORI E Etapa 1
23-09-2018
Unirea Dragalina
Observatii: TURNEU I - TEREN 2 ORGANIZATOR: ATLETIC JUNIOR CALARASI LOC DE DESFASURARE: CALARASI
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe