Victoria Lehliu

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga IV, Seniori - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 Venus Independența 30 28 2 0 136-29 86p +41
2A.F.C. Dunărea Ciocănești302523106-3677p+32
3 Mostistea Ulmu 30 22 4 4 126-27 70p +25
4Victoria Chirnogi 30193899-4760p+15
5 A.C.S. Roseți 30 17 4 9 84-66 55p +10
6Unirea Mânăstirea301621285-5750p+5
7 Dunărea Grădiștea 30 10 6 14 63-72 36p -9
8Tricolorul Jegălia301131658-6836p-9
9 Victoria Lehliu 30 11 2 17 91-82 35p -10
10Steaua Radovanu30941745-8031p-14
11 Zarea Cuza Vodă 30 9 4 17 54-99 31p -14
12Spicul Vâlcelele30921965-10829p-16
13 Partizan Crivăț 30 8 3 19 54-123 27p -18
14Viitorul Curcani30822047-9926p-19
15 Unirea Dragalina 30 8 2 20 43-110 26p -19
16Progresul Fundulea30632143-9621p-24
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 AGIU ALEXANDRU GABRIEL 23-05-2002 16084
2 Anghel Alexandru-marian-silviu 14-04-1998 13976
3 Badicel Silviu - Nicolae 09-12-1997 14365
4 Bibire Vladut - Ionut 07-01-1992 13622
5 Botez Alexandru - Emanuel 03-12-1990 13706
6 Bratu Robert - Alexandru 31-08-1999 14482
7 BREBU FLORIN 21-06-1991 10769
8 Brebu Petrica 17-11-1988 10179
9 BUGA ALEXANDRU MARIN 12-11-1999 15345
10 Calin Ionut - Florian 04-03-1990 11655
11 CANTACUZ IONUT ARMANDO 16-05-1999 15679
12 Chirvasitu Hristu 15-11-1979 13529
13 Cimpulungeanu Laurentiu - Marius 25-07-1996 11984
14 Ciugulitu Daniel - Florian 10-06-1993 11978
15 COSTEA BOGDAN ALEXANDRU 20-08-1992 11908
16 Dan Andrei - Cristian 15-09-1997 13977
17 Dima Theodor - Constantin 24-06-1996 13984
18 Dinca Alexandru - Ionut 16-08-1998 14010
19 Dinca Marian - George 27-08-1993 11408
20 Dinu Cosmin - Iulian 20-06-1997 13981
21 Dobre Cosmin - Vasile 05-11-1998 11985
22 Dobre George - Andrei 15-03-1994 11980
23 DRAGHICI MIHAI 03-04-1987 10421
24 Dragomir Mihai - Petre 20-08-1997 13978
25 DUMITRU ALEXANDRU 30-05-1986 10391
26 Gheorghe Doru - Ionut 06-05-1993 11905
27 Gheorghe Ionut - Valentin 18-05-1994 11901
28 Ghita Daniel - Georgian 13-09-1987 10378
29 Greceanu Liviu - Mihai 05-10-1971 4474
30 GRECEANU MIHAITA 14-11-1998 15342
31 Grigore Titus - Andrei 18-12-1994 11979
32 Haidu Costin 03-09-1989 11535
33 Iacob Alin - Catalin 02-09-1979 6776
34 Iacomi Iulian 24-06-1967 24085
35 Ion Dan - Cristian 01-01-1993 11987
36 Ion Nicolae - Valentin 22-06-1995 13979
37 Ionescu Stefan - Ciprian 20-06-1995 11975
38 Iordache Marius 26-10-1984 9150
39 Kovacs Roland 31-10-1995 11973
40 LEFTER DANIEL GEORGIAN 23-04-1999 16087
41 Lemnaru Dorin - Florinel 20-06-1986 9725
42 Lupu Marian 01-10-1990 10814
43 Marcu Dorin 16-08-1997 13509
44 Marin Danut - Stelian 27-03-1995 12969
45 Matei Alexandru - Mihai 03-06-1994 11983
46 Milea Marius - Nicolae 27-08-1969 13761
47 MOLDOVEANU MARIN 06-05-1997 15343
48 MORAITAURELIAN FABIAN 28-03-1989 10598
49 Mosor Ionut - Daniel 13-03-1992 11421
50 MOSOR NICOLAE ADRIAN 10-06-2000 16081
51 Muscalu Adrian - Ionut 15-05-1991 11400
52 NASTASE FLORIAN ANDREI 19-07-1977 14816
53 NASTASE GEORGE OCTAVIAN 31-03-1999 14815
54 Nastase Marian 20-08-1998 13895
55 Nica Marius 15-06-1994 11407
56 NICOLAE ANDREI CRISTIAN 25-09-2001 15347
57 Nicolae Mircea - Florian 29-05-1995 13975
58 Nistor Virgil - Grigoras 04-07-1995 11981
59 Nitu Emil - Ionut 10-07-1993 11907
60 Nitu Mihai - Marcel 15-11-1995 11971
61 Olteanu Bogdan - Andrei 21-06-1996 11402
62 OPREA DANIEL 28-02-1997 15001
63 PADURARU EMIL ALEXANDRU 27-02-1998 16086
64 Panete George - Alexandru 11-12-1990 13760
65 Pantazi Ionut - Robert 18-07-1994 11982
66 Pantilimon Gabriel - Irinel 10-11-1971 11718
67 PETRE STEFAN DANIEL 14-05-2002 15550
68 Popescu Adrian - Alexandru 24-01-1996 11972
69 RAD IONUT FLORIN 19-01-1999 16082
70 Roscan George - Danut 18-08-1990 10817
71 ROSU IONUT ADRIAN 17-10-1999 16088
72 Sauchea Florin - Catalin 09-02-1993 11904
73 Serban Florentin - Cristian 24-12-1997 13983
74 Simion Ilie - Florian 22-03-1992 11398
75 Slettmo Erling - Fredericko 23-04-1996 11977
76 Spirea Marius 13-06-1989 10144
77 Stan Ionut 24-07-1993 11898
78 Stancu Catalin 17-08-1982 8010
79 Stoian Avram - Marian 16-11-1996 11974
80 Stoica Emilian - Petrut 30-03-1986 9845
81 STOICA OCTAVIAN 23-10-1998 16083
82 Stoican Bogdan - Alexandru 02-09-1994 11976
83 STUPARU IOAN ANDREI 05-11-1997 15344
84 Tata Petrica 27-05-1987 10750
85 Tene Eduard - Alexandru 17-03-1999 13982
86 TEOFIL IONUT GABRIEL 07-01-1998 15348
87 Tudorica Valentin - Catalin 19-06-1979 4698
88 Vaduva Robert - Cosmin 15-01-1995 13974
89 VELICU PETRU OVIDIU 29-06-1999 14817
90 VERNESCU FELIX MARCO 14-10-1993 11409
91 VOICU IONUT CORNEL 10-06-1996 15396
92 Voinea Marius 11-11-1995 14019
93 Voinea Marius 11-11-1995 11397
94 Zamfir Constantin - Alexandru 05-06-1997 13980
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 17
08-12-2018
Unirea Mânăstirea
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 16
01-12-2018
Victoria Lehliu
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 14
17-11-2018
Victoria Lehliu
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 13
10-11-2018
Victoria Chirnogi
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 12
03-11-2018
Victoria Lehliu
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 11
27-10-2018
Victoria Lehliu
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 10
20-10-2018
A.F.C. Dunărea Ciocănești
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 9
13-10-2018
Victoria Lehliu
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 8
06-10-2018
Viitorul Curcani
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 7
29-09-2018
Victoria Lehliu
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 6
22-09-2018
Tricolorul Jegălia
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 5
15-09-2018
Victoria Lehliu
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 4
08-09-2018
Dunărea Grădiștea
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 3
01-09-2018
Victoria Lehliu
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 2
25-08-2018
Unirea Dragalina
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 1
18-08-2018
Victoria Lehliu
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 17
08-12-2018
Unirea Mânăstirea
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 16
01-12-2018
Victoria Lehliu
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 14
17-11-2018
Victoria Lehliu
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 13
10-11-2018
Victoria Chirnogi
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 12
03-11-2018
Victoria Lehliu
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 11
27-10-2018
Victoria Lehliu
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 10
20-10-2018
A.F.C. Dunărea Ciocănești
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 9
13-10-2018
Victoria Lehliu
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 8
06-10-2018
Viitorul Curcani
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 7
29-09-2018
Victoria Lehliu
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 6
22-09-2018
Tricolorul Jegălia
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 5
15-09-2018
Victoria Lehliu
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 4
08-09-2018
Dunărea Grădiștea
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 3
01-09-2018
Victoria Lehliu
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 2
25-08-2018
Unirea Dragalina
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 1
18-08-2018
Victoria Lehliu
CUPA ROMANIEI Etapa 1
12-08-2018
Victoria Lehliu
JUNIORI E Etapa 4
04-11-2018
Victoria Chirnogi
Observatii: TURNEU 4 - TEREN 1 ORGANIZATOR: VICTORIA CHIRNOGI LOC DE DESFASURARE: CHIRNOGI
JUNIORI E Etapa 4
04-11-2018
Victoria Lehliu
Observatii: TURNEU 4 - TEREN 1 ORGANIZATOR: VICTORIA CHIRNOGI LOC DE DESFASURARE: CHIRNOGI
JUNIORI E Etapa 3
31-10-2018
Victoria Lehliu
Observatii: TURNEU 3 - TEREN 2 ORGANIZATOR: AFC DUNAREA 2005 CALARASI LOC DE DESFASURARE: CALARASI
JUNIORI E Etapa 3
31-10-2018
Conpet Ștefan Cel Mare
Observatii: TURNEU 3 - TEREN 1 ORGANIZATOR: AFC DUNAREA 2005 CALARASI LOC DE DESFASURARE: CALARASI
JUNIORI E Etapa 2
14-10-2018
Victoria Lehliu
Observatii: TURNEU II - TEREN 2 ORGANIZATOR: VICTORIA LEHLIU LOC DE DESFASURARE: LEHLIU
JUNIORI E Etapa 2
14-10-2018
Atletic Junior Calarasi
Observatii: TURNEU II - TEREN 1 ORGANIZATOR: VICTORIA LEHLIU LOC DE DESFASURARE: LEHLIU
JUNIORI E Etapa 1
23-09-2018
A.F.C. Dunarea 2005 Calarasi
Observatii: TURNEU I - TEREN 1 ORGANIZATOR: ATLETIC JUNIOR CALARASI LOC DE DESFASURARE: CALARASI
JUNIORI D, Zona OLTENITA Etapa 6
11-11-2018
Victoria Lehliu
Observatii: TURNEU 6 - TEREN 2 ORGANIZATOR: VICTORIA CHIRNOGI LOC DE DESFASURARE: CHIRNOGI
JUNIORI D, Zona OLTENITA Etapa 5
21-10-2018
Atletic Junior Calarasi 2
Observatii: TURNEU 5 - TEREN 1 ORGANIZATOR: AFC DUNAREA 2005 CALARASI 2 LOC DE DESFASURARE: CALARASI
JUNIORI D, Zona OLTENITA Etapa 5
21-10-2018
Victoria Lehliu
Observatii: TURNEU 5 - TEREN 2 ORGANIZATOR: AFC DUNAREA 2005 CALARASI 2 LOC DE DESFASURARE: CALARASI
JUNIORI D, Zona OLTENITA Etapa 4
07-10-2018
Atletic Junior Calarasi
Observatii: TURNEU IV - TEREN 2 ORGANIZATOR: CSM OLTENITA LOC DE DESFASURARE: OLTENITA
JUNIORI D, Zona OLTENITA Etapa 4
18-10-2018
A.S. Liceul Tehnologic Fundulea
Observatii: TURNEU IV - TEREN 2 ORGANIZATOR: CSM OLTENITA LOC DE DESFASURARE: OLTENITA
JUNIORI D, Zona OLTENITA Etapa 3
30-09-2018
Victoria Lehliu
Observatii: TURNEU III - TEREN I ORGANIZATOR: ATLETIC JUNIOR CALARASI LOC DE DESFASURARE: LEHLIU
JUNIORI D, Zona OLTENITA Etapa 3
30-09-2018
A.F.C. Dunarea 2005 Calarasi 2
Observatii: TURNEU III - TEREN II ORGANIZATOR: ATLETIC JUNIOR CALARASI LOC DE DESFASURARE: LEHLIU
JUNIORI D, Zona OLTENITA Etapa 2
16-09-2018
Victoria Lehliu
Observatii: TURNEU II - TEREN 2 ORGANIZATOR: VICTORIA CHIRNOGI LOC DE DESFASURARE: CHIRNOGI
JUNIORI D, Zona OLTENITA Etapa 1
09-09-2018
Victoria Lehliu
Observatii: TURNEU I - TEREN 2 ORGANIZATOR: VICTORIA LEHLIU LOC DE DESFASURARE: LEHLIU
JUNIORI D, Zona OLTENITA Etapa 1
09-09-2018
CSM Oltenița
Observatii: TURNEU I - TEREN 2 ORGANIZATOR: VICTORIA LEHLIU LOC DE DESFASURARE: LEHLIU
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe