Zarea Cuza Vodă

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga IV, Seniori - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 Venus Independența 30 28 2 0 136-29 86p +41
2A.F.C. Dunărea Ciocănești302523106-3677p+32
3 Mostistea Ulmu 30 22 4 4 126-27 70p +25
4Victoria Chirnogi 30193899-4760p+15
5 A.C.S. Roseți 30 17 4 9 84-66 55p +10
6Unirea Mânăstirea301621285-5750p+5
7 Dunărea Grădiștea 30 10 6 14 63-72 36p -9
8Tricolorul Jegălia301131658-6836p-9
9 Victoria Lehliu 30 11 2 17 91-82 35p -10
10Steaua Radovanu30941745-8031p-14
11 Zarea Cuza Vodă 30 9 4 17 54-99 31p -14
12Spicul Vâlcelele30921965-10829p-16
13 Partizan Crivăț 30 8 3 19 54-123 27p -18
14Viitorul Curcani30822047-9926p-19
15 Unirea Dragalina 30 8 2 20 43-110 26p -19
16Progresul Fundulea30632143-9621p-24
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 AIONICESEI CRISTIAN MARIAN 03-05-1995 12509
2 ALECU MIHAITA PETRONEL 29-06-1994 13362
3 AVRAM CLAUDIU IONEL 11-11-1994 11439
4 BAJENARU ION DANUT 06-12-1989 10772
5 BURGHILA VALENTIN FLORIAN 29-04-1997 15560
6 BUZOIANU IONUT ANDREI 27-07-1994 13419
7 COSAC PETRONEL COSMIN 22-09-1993 12719
8 CRACIUN COSTEL 21-08-1983 11125
9 DRAGOMIR PAUL GRIGORE 25-03-1989 12654
10 FAUR MIHAI IULIAN 28-01-2000 15405
11 IONITA GHEORGHE 13-09-1974 2129
12 ISPAS SORIN 19-05-1987 208
13 MANOLE IONUT 29-07-1991 15360
14 MIHNEA ALEXANDRU ALIN 28-11-1991 12612
15 NEAGU VASILE AUREL 31-10-1991 11013
16 NECULAE TIBERIU IONUT 10-02-1990 16094
17 NITU COSMIN VALENTIN 11-09-1988 12721
18 NITU GEORGE ADRIAN 14-05-1994 12713
19 NITU IONUT ALIN 10-11-1996 14206
20 ROSU MARIAN 25-11-1979 10808
21 SIMION ANDREI 24-03-1998 15402
22 SOFONEA DUMITRU COSMIN 21-06-1992 13193
23 STANCIU ALEXANDRU PETRE 01-03-1995 12645
24 STOICHITA ALEXANDRU IONUT 10-07-1993 13359
25 TANASE VIOREL 07-04-1989 13209
26 Tudor Catalin Razvan 20-12-1993 3843
27 TUTUIANU FLORIN 05-07-1944 12716
28 VLASCEANU ALEXANDRU STEFAN 20-02-1997 14155
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 9
13-10-2018
Zarea Cuza Vodă
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 8
06-10-2018
Tricolorul Jegălia
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 7
29-09-2018
Zarea Cuza Vodă
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 6
22-09-2018
Dunărea Grădiștea
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 5
15-09-2018
Zarea Cuza Vodă
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 4
10-10-2018
Unirea Dragalina
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 3
01-09-2018
Zarea Cuza Vodă
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 2
25-08-2018
Unirea Mânăstirea
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 1
18-08-2018
Zarea Cuza Vodă
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 9
13-10-2018
Zarea Cuza Vodă
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 8
06-10-2018
Tricolorul Jegălia
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 7
29-09-2018
Zarea Cuza Vodă
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 6
22-09-2018
Dunărea Grădiștea
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 5
15-09-2018
Zarea Cuza Vodă
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 4
08-09-2018
Unirea Dragalina
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 3
01-09-2018
Zarea Cuza Vodă
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 2
25-08-2018
Unirea Mânăstirea
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 1
18-08-2018
Zarea Cuza Vodă
CUPA ROMANIEI Etapa 1
11-08-2018
Zarea Cuza Vodă
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe