Informari si comunicate
21-02-2017
06-02-2017
Curs instruire arbitrii

Pregatire arbitrii si testare scrisa

detalii...
20-01-2017
Comunicat arbitrii

Tabel cu arbitrii candidati si conditiile ce trebuiesc indeplinite la examen

detalii...
20-01-2017
Comunicat arbitrii

Pregatire teoretica arbitrii

detalii...
16-01-2017
Planificarea echipelor pentru vize anuale- 2017

Va rugam sa va prezentati la sediul AJF Ialomita pentru vizele anuale astfel:

detalii...
06-12-2016
Cupa Romaniei- Etapa 3

Sambata, 10.12.2016, incepand cu orele 13:00 se va disputa etapa a-III-a din Cupa Romaniei astfel:

detalii...
29-11-2016
Cupa Romaniei- Etapa 2

Sambata si duminica se va disputa o noua etapa in cadrul Cupei Romaniei, faza judeteana astfel:

detalii...
21-11-2016
CUPA ROMANIEI- 27.11.2016, ora 13:00

Duminica, 27.11.2016, incepand cu orele 13.00 va avea loc etapa 1 din cadrul Cupei Romaniei dintre echipele din Liga a-VI-a. Echipa castigatoare va evolua in etapa urmatoare (etapa a-II-a) din data de 04.12.2016, orele 13.00, etapa in ca

detalii...
17-08-2016
SUPERCUPA jud. Ialomita- 21.08.2016, ora 17:30

Duminica, 21.08.2016, incepand cu orele 17:30, pe stadionul municipal din Slobozia se va disputa SuperCupa judetului Ialomita intre echipele Andrias Andrasesti (campioana judeteana) si C.F. Abatorul Slobozia (castigatoarea Cupei Romaniei, faza judete

detalii...
04-08-2016
ADUNARE GENERALA- 20 august 2016, ora 9.30

Sambata, 20.08.2016, incepand cu ora 9.30 va avea loc la CASA FOTBALULUI IALOMITEAN (sediul AJF) din Slobozia Adunarea Generala a A.J.F. Ialomita. Sunt invitati sa participe la acesta toti delegatii echipelor de fotbal afiliate la A.J.F. Ialomita.

detalii...
toate comunicatele

Unirea Ion Roata


Unirea Ion Roata

Localitatea Ion Roata

Informatii generale
Anul infiintarii 2002
Teren Ion Roata / Ion Roata
Adresa Loc. Ion Roata, jud. Ialomita
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii Dragomir Marian- tel.0764125995
Antrenor
Liga a-IV-a, Seniori - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 C.S. Amara 15 12 2 1 52-13 38p +17
2Recolta Gh. Doja15113153-2236p+15
3 ACF Rapid Fetesti 15 10 3 2 42-25 33p +12
4C.S Victoria Tandarei1584343-1828p+7
5 Victoria Mt. Buzau 15 8 2 5 40-22 26p +5
6C.F. Abatorul Slobozia1572632-3023p-1
7 Viitorul Axintele 15 7 1 7 32-34 22p +1
8Recolta 2008 Gh. Lazar1570842-3821p-3
9 Spicul Colilia 15 6 3 6 41-41 21p 0
10Baraganul Ciulnita1570831-3921p-3
11 Unirea Ion Roata 15 6 0 9 36-36 18p -3
12Secunda Adincata1560931-3718p-6
13 Vointa Maia 15 5 2 8 34-51 17p -7
14AS FC Traian15311129-7010p-14
15 Recolta Barcanesti 15 2 2 11 15-35 8p -16
16Fulgerul Fierbinti15131118-606p-18
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Androne Ionut Bogdan 20-02-1999 9077
2 Barbu Marian Ionut 16-09-1992 6652
3 Bucur Alexandru 05-01-1989 48056
4 Bucur Lucian 26-08-1983 8283
5 Bucur Marin Iulian 12-05-1998 8606
6 Chirca Ionut Sorin 29-09-1991 9466
7 Chirca Ionut- Alexandru 20-10-2003 10561
8 Chirica Alexandru George 12-06-1999 9239
9 Ciobotaru Florian Codrin 21-05-2001 8604
10 Coman Ionut 25-02-1989 49123
11 Constantin Claudiu- Nicusor 06-12-2002 10563
12 Constantin Marius Alexandru 21-09-1993 5745
13 Dedu Razvan 29-04-1988 6292
14 Dragnea George 22-04-1998 9587
15 Dragomir Alex Adrian 11-05-1999 8023
16 Ene Daniel 18-04-1994 8855
17 Florea Ionut Alin 01-05-1993 5838
18 Grigore Andrei 14-08-1987 5949
19 Grigore Florin 13-02-1993 5742
20 Grigore Niculae George 11-10-1993 49778
21 Grigore Petrica Adrian 10-01-1998 5898
22 Herea Alexandru Ionut 04-11-1993 5661
23 Herea Lucian 19-04-1987 3346
24 Iancu Cosmin Alexandru 16-08-2001 8917
25 Ion Andrei 20-04-1993 8022
26 Ion Marcel- Marian 01-06-1999 9780
27 Ionescu Marian Daniel 17-01-2000 9170
28 Ionita Valentin Marian 15-06-1994 5618
29 Iordache Alin Petrisor 03-10-2000 9079
30 Iordache Silviu 12-02-1994 6651
31 Iorgu Alexandru Gabriel 30-04-1998 7778
32 Marin Andrei Dan 01-03-1996 9467
33 Marin Daniel Alexandru 17-10-1995 8024
34 Moise Viorel 05-09-1999 10227
35 Neacsu Cosmin Toni 16-07-1995 8506
36 Negoita Constantin Cosmin 10-04-1993 5743
37 Negoita Marian 18-12-1991 49196
38 Negoita Mihail 21-02-1990 7777
39 Negoita Stefan 29-10-1969 9772
40 Nicolae Alin Gabriel 23-12-1997 8349
41 Nicolae Marinel- Virgil 08-06-2000 10562
42 Nicolescu Marian 14-09-1980 49215
43 Nita Catalin Marian 18-12-2002 8814
44 Nita Florin Alexandru 09-05-2001 8813
45 Oancea Florin- Nicusor 13-02-2004 10665
46 Oprea Andrei- Daniel 21-06-2004 10564
47 Prunaru George Alexandru 14-01-1999 8507
48 Prunaru Ionut- Daniel 19-07-2000 10560
49 Prunaru Marinica Marius 13-03-1997 5400
50 Prunaru Octavian 21-03-1971 10533
51 Raducanu Florin 20-11-1983 47510
52 Rotea Cristi Valentin 06-07-1987 7847
53 Slobozeanu Adrian Mihai 25-07-1993 49214
54 Stan Alin Iulian 07-11-1993 6970
55 Stoian Ionut Tiberiu 25-07-1993 6653
56 Tudor Sorinel Alexandru 03-10-1994 5927
57 Vasile Adita Laurentiu 17-06-2002 9240
58 Vasile Emilian Andrei 12-04-1991 5030
59 Vasile Madalin Stefan 27-02-1997 9515
60 Vlasceanu Stefan 17-06-1997 6975
61 Zamfir Radu Gabriel 02-08-2000 9010
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 15
03-12-2016
Recolta Barcanesti
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 14
26-11-2016
Unirea Ion Roata
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 13
19-11-2016
Baraganul Ciulnita
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 12
12-11-2016
Unirea Ion Roata
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 11
05-11-2016
Victoria Mt. Buzau
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 10
29-10-2016
Unirea Ion Roata
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 9
22-10-2016
C.S Victoria Tandarei
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 8
15-10-2016
Unirea Ion Roata
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 7
08-10-2016
Unirea Ion Roata
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 6
01-10-2016
ACF Rapid Fetesti
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 5
24-09-2016
Unirea Ion Roata
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 4
17-09-2016
C.F. Abatorul Slobozia
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 3
10-09-2016
Unirea Ion Roata
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 2
03-09-2016
Secunda Adincata
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 1
27-08-2016
Unirea Ion Roata
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 15
03-12-2016
Recolta Barcanesti
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 14
26-11-2016
Unirea Ion Roata
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 13
19-11-2016
Baraganul Ciulnita
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 12
12-11-2016
Unirea Ion Roata
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 11
05-11-2016
Victoria Mt. Buzau
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 10
29-10-2016
Unirea Ion Roata
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 9
22-10-2016
C.S Victoria Tandarei
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 8
15-10-2016
Unirea Ion Roata
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 7
08-10-2016
Unirea Ion Roata
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 6
01-10-2016
ACF Rapid Fetesti
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 5
24-09-2016
Unirea Ion Roata
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 4
17-09-2016
C.F. Abatorul Slobozia
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 3
10-09-2016
Unirea Ion Roata
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 2
03-09-2016
Secunda Adincata
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 1
27-08-2016
Unirea Ion Roata
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe