Informari si comunicate
12-03-2017
Examen categorie arbitrii

Examen categorie arbitrii

detalii...
07-03-2017
PRELUNGIRE PERIOADA TRANSFER

In urma solicitarilor mai multor echipe de fotbal, Comitetul de Urgenta al AJF IALOMITA, intrunit in sedinta din 07.03.2017 a hotarat prelungirea perioadei de transfer pana vineri, 10.03.2017.

detalii...
21-02-2017
06-02-2017
Curs instruire arbitrii

Pregatire arbitrii si testare scrisa

detalii...
20-01-2017
Comunicat arbitrii

Tabel cu arbitrii candidati si conditiile ce trebuiesc indeplinite la examen

detalii...
20-01-2017
Comunicat arbitrii

Pregatire teoretica arbitrii

detalii...
16-01-2017
Planificarea echipelor pentru vize anuale- 2017

Va rugam sa va prezentati la sediul AJF Ialomita pentru vizele anuale astfel:

detalii...
06-12-2016
Cupa Romaniei- Etapa 3

Sambata, 10.12.2016, incepand cu orele 13:00 se va disputa etapa a-III-a din Cupa Romaniei astfel:

detalii...
29-11-2016
Cupa Romaniei- Etapa 2

Sambata si duminica se va disputa o noua etapa in cadrul Cupei Romaniei, faza judeteana astfel:

detalii...
21-11-2016
CUPA ROMANIEI- 27.11.2016, ora 13:00

Duminica, 27.11.2016, incepand cu orele 13.00 va avea loc etapa 1 din cadrul Cupei Romaniei dintre echipele din Liga a-VI-a. Echipa castigatoare va evolua in etapa urmatoare (etapa a-II-a) din data de 04.12.2016, orele 13.00, etapa in ca

detalii...
toate comunicatele

Unirea Ion Roata


Unirea Ion Roata

Localitatea Ion Roata

Informatii generale
Anul infiintarii 2002
Teren Ion Roata / Ion Roata
Adresa Loc. Ion Roata, jud. Ialomita
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii Dragomir Marian- tel.0764125995
Antrenor
Liga a-IV-a, Seniori - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 C.S. Amara 18 14 3 1 60-18 45p +18
2Recolta Gh. Doja18123358-2839p+12
3 ACF Rapid Fetesti 18 12 3 3 50-30 39p +12
4Victoria Mt. Buzau18112547-2335p+8
5 C.S Victoria Tandarei 18 9 5 4 48-24 32p +5
6Viitorul Axintele1892742-3829p+2
7 C.F. Abatorul Slobozia 18 9 2 7 38-35 29p +2
8Unirea Ion Roata1890952-4127p0
9 Spicul Colilia 18 8 3 7 47-46 27p 0
10Baraganul Ciulnita18801038-4524p-3
11 Recolta 2008 Gh. Lazar 18 7 1 10 43-44 22p -5
12Secunda Adincata18611136-4819p-8
13 Vointa Maia 18 5 3 10 36-56 18p -9
14AS FC Traian18411336-8213p-14
15 Recolta Barcanesti 18 2 3 13 18-42 9p -18
16Fulgerul Fierbinti18141321-707p-20
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Androne Ionut Bogdan 20-02-1999 9077
2 Barbu Marian Ionut 16-09-1992 6652
3 Bucur Lucian 26-08-1983 8283
4 Bucur Marin Iulian 12-05-1998 8606
5 Calin Albert Sebastian 30-01-1995 9143
6 Chirca Ionut Sorin 29-09-1991 9466
7 Chirca Ionut- Alexandru 20-10-2003 10561
8 Chirica Alexandru George 12-06-1999 9239
9 Ciobotaru Florian Codrin 21-05-2001 8604
10 Coman Ionut 25-02-1989 49123
11 Constantin Claudiu- Nicusor 06-12-2002 10563
12 Constantin Marius Alexandru 21-09-1993 5745
13 Dragnea George 22-04-1998 9587
14 Dragomir Alex Adrian 11-05-1999 8023
15 Dunca Stefan- Romeo 15-09-1998 9586
16 Florea Ionut Alin 01-05-1993 5838
17 Grigore Andrei 14-08-1987 5949
18 Grigore Andrei Valentin 31-10-1994 6972
19 Grigore Florin 13-02-1993 5742
20 Grigore Niculae George 11-10-1993 49778
21 Grigore Petrica Adrian 10-01-1998 5898
22 Gusa Marius Gabriel 29-08-1995 8202
23 Herea Alexandru Ionut 04-11-1993 5661
24 Herea Lucian 19-04-1987 3346
25 Ion Andrei 20-04-1993 8022
26 Ionescu Marian Daniel 17-01-2000 9170
27 Iordache Alin Petrisor 03-10-2000 9079
28 Iordache Silviu 12-02-1994 6651
29 Iorgu Alexandru Gabriel 30-04-1998 7778
30 Marin Andrei Dan 01-03-1996 9467
31 Marin Daniel Alexandru 17-10-1995 8024
32 Moise Viorel 05-09-1999 10227
33 Neacsu Cosmin Toni 16-07-1995 8506
34 Negoita Constantin Cosmin 10-04-1993 5743
35 Negoita Marian 18-12-1991 49196
36 Negoita Mihail 21-02-1990 7777
37 Nicolae Alin Gabriel 23-12-1997 8349
38 Nicolae Marinel- Virgil 08-06-2000 10562
39 Nicolescu Marian 14-09-1980 49215
40 Nita Catalin Marian 18-12-2002 8814
41 Nita Florin Alexandru 09-05-2001 8813
42 Oancea Florin- Nicusor 13-02-2004 10665
43 Oprea Andrei- Daniel 21-06-2004 10564
44 Prunaru George Alexandru 14-01-1999 8507
45 Prunaru Ionut- Daniel 19-07-2000 10560
46 Prunaru Marinica Marius 13-03-1997 5400
47 Prunaru Octavian 21-03-1971 10533
48 Raducanu Florin 20-11-1983 47510
49 Rotea Cristi Valentin 06-07-1987 7847
50 Slobozeanu Adrian Mihai 25-07-1993 49214
51 Stan Alin Iulian 07-11-1993 6970
52 Stoian Ionut Tiberiu 25-07-1993 6653
53 Stoian Vasile- Adrian 09-01-2004 11012
54 Vasile Adita Laurentiu 17-06-2002 9240
55 Vasile Emilian Andrei 12-04-1991 5030
56 Vasile Madalin Stefan 27-02-1997 9515
57 Vasile Nicolae 09-09-1995 5699
58 Zamfir Radu Gabriel 02-08-2000 9010
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 18
18-03-2017
Fulgerul Fierbinti
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 17
11-03-2017
Unirea Ion Roata
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 16
04-03-2017
AS FC Traian
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 15
03-12-2016
Recolta Barcanesti
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 14
26-11-2016
Unirea Ion Roata
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 13
19-11-2016
Baraganul Ciulnita
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 12
12-11-2016
Unirea Ion Roata
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 11
05-11-2016
Victoria Mt. Buzau
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 10
29-10-2016
Unirea Ion Roata
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 9
22-10-2016
C.S Victoria Tandarei
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 8
15-10-2016
Unirea Ion Roata
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 7
08-10-2016
Unirea Ion Roata
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 6
01-10-2016
ACF Rapid Fetesti
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 5
24-09-2016
Unirea Ion Roata
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 4
17-09-2016
C.F. Abatorul Slobozia
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 3
10-09-2016
Unirea Ion Roata
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 2
03-09-2016
Secunda Adincata
Liga a-IV-a, Seniori Etapa 1
27-08-2016
Unirea Ion Roata
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 18
18-03-2017
Fulgerul Fierbinti
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 17
11-03-2017
Unirea Ion Roata
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 16
04-03-2017
AS FC Traian
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 15
03-12-2016
Recolta Barcanesti
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 14
26-11-2016
Unirea Ion Roata
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 13
19-11-2016
Baraganul Ciulnita
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 12
12-11-2016
Unirea Ion Roata
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 11
05-11-2016
Victoria Mt. Buzau
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 10
29-10-2016
Unirea Ion Roata
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 9
22-10-2016
C.S Victoria Tandarei
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 8
15-10-2016
Unirea Ion Roata
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 7
08-10-2016
Unirea Ion Roata
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 6
01-10-2016
ACF Rapid Fetesti
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 5
24-09-2016
Unirea Ion Roata
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 4
17-09-2016
C.F. Abatorul Slobozia
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 3
10-09-2016
Unirea Ion Roata
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 2
03-09-2016
Secunda Adincata
Liga a-IV-a, Juniori Etapa 1
27-08-2016
Unirea Ion Roata
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe